mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2017, 07:13 
Cytuj  
owszem, nie lamie sie, ale skoro robia wysylke na caly swiat, to mogliby wziac pod uwage, ze sa rozne standardy. Co wiecej, po cholere w ogole modyfikuja to co ja wpisalem? I to jeszcze bez zadnego ostrzezenia?
Mieszkanie dopisane w osobnej linii zapamietuje (w sensie, jak wchodze w edycje mojego adresu to jest widoczne), ale adres w podsumowaniu mojego konta jest wyswietlany wciaz bez numeru mieszkania. Wiec na dwoje babka wrozyla. Czekam na potwierdzenie od nich, jaki adres oni widza.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2017, 08:14 
Cytuj  
U nas też się nie łamie, to pozostałości z dawnych czasów, nr domu/lokalu i numer mieszkania ma być osobno, inna sprawa że jak napiszesz łamane to każdy u nas to rozumie.
Podobna zabawa jest z kodem gdzie nie zawsze kreska jest akceptowana ale tu jeszcze do nas nie dotarły zmiany.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2017, 16:52 
Cytuj  
btw. dokladne kody pocztowe sa imba i powinnismy na nie przejsc. W UK by zlokalizowac dokladnie adres wystarczy kod pocztowy i numer domu. Bardzo ulatwia to zycie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2017, 16:42 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=RajlcKr7dWo

Banda chuja! :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2017, 19:39 
Cytuj  
x-kom i ich 15-to lecie, ceny zrypali, promocje zrypali, dostępność towarów zrypali...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2017, 18:47 
Cytuj  
http://zus.pox.pl/zus_skladki_historyczne.htm

całkiem ładnie to rośnie :o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2017, 19:21 
Cytuj  
embe już pisał dawno, że podoba mu się plan PIS odnośnie ZUS- mają obniżać i w ogóle odciążać drobnych przedsiębiorców.
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2017, 20:37 
Cytuj  
Tzn dziwicie się że chory system wyliczania stawki zus rośnie proporcjonalnie do minimalnych pensji, brawo.
Ja cały czas czekam i powtarzam to kolejny raz lordypie, jeśli PiS nie wprowadzi tego co zapowiadał odnośnie stawki zus dla małych dg to ma przewalone i nie pomogą im kolejne bilbordy ani 500+.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2017, 21:07 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
embe już pisał dawno, że podoba mu się plan PIS odnośnie ZUS- mają obniżać i w ogóle odciążać drobnych przedsiębiorców.
:)


prawie tym samym mnie Tusku swego czasu ujal. Wyszlo jak zawsze ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 13:00 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Tzn dziwicie się że chory system wyliczania stawki zus rośnie proporcjonalnie do minimalnych pensji, brawo.
Ja cały czas czekam i powtarzam to kolejny raz lordypie, jeśli PiS nie wprowadzi tego co zapowiadał odnośnie stawki zus dla małych dg to ma przewalone i nie pomogą im kolejne bilbordy ani 500+.


Wiesz dobrze, że nie ma i nie będzie mieć przewalone - to akurat nie jest elektorat PIS i ma na nich wywalone- co innego zapowiedzieć, że się zrobi - idzie w świat, ludzie wierzą ( ci co mają wierzyć), że PIS wreszcie coś robi a nie jak PO przez 8 lat. Możemy się oszukiwać ale prawda jest smutna - wystarczy 500 + ( chleba i igrzysk) i można mieć duże poparcie i nie ważne na ilu frontach da się dupy- grunt, że jest kasa w kieszeni u przeciętnego Kowalskiego.
To nawet nie trzeba daleko szukać - na tym forum- cokolwiek PIS zawali, to zaraz są posty - przecież PO robiło to samo, to jest normalne itp itd - to czego oczekiwać od innych ?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 18:23 
Cytuj  
Ty nawet nie zauważasz, gdzie jest problem.

Grupa przejmująca władze powinna rozliczyć poprzedników. Dokładnie prześledzić ich wszystkie decyzje, wpływ jakie miały na gospodarkę i ukarać winnych złych decyzji, zaniechań, czy braku spełnienia wyborczych obietnic. Świadomość że zostaną rozliczeni przez następców wystarczyłaby w zupełności. U nas ręka rękę myje PiS z PO nienawidzą się jak pies z kotem ale najwyżej poprzytakają się przed publiczką a za kamerami poklepują się po plecach.

I masz skutki: pamiętam jak medialna była sprawa głupiego przystanku we Włoszczowej, teraz mamy przystanek w Brzeszczach. Następni sobie wybudują lotnisko w Pcimiu Dolnym wydając miliardy z naszych kieszeni a intercity Wwa - Kraków puszczą przez Kluczborg, bo przecież Karynka musi jakoś na studia dojechać.

A nie rozliczamy poprzedników, bo zawsze znajdzie sie jakiś nawiedzony lordyp, który będzie biegał i powtarzał, ze nie warto, nie trzeba, należy skupić się na tym co dzieje się aktualnie, a o tym co było zapomnieć. Efekty widać.
Nikt ich teraz nie ruszy. I nikt ich nie ruszy jak oddadzą władzę, bo trzeba zapomnieć i skupić się jedynie na tym co wyprawia aktualny rząd.


Ostatnio edytowano 22 wrz 2017, 18:28 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 18:27 
Cytuj  
lordypie nie dziw się że tak trudno zapomnieć osiem lat psucia wszystkiego co się da i propagandy sukcesu, a ty chyba masz od dwóch lat pogłębiający się uraz po przegranej PO i trauma wraca od czasu do czasu w nowych postach gdzie wypływa żal jaki to pis i ta dobra zmiana zła.

Usilnie próbujesz wciskać wszystkim krytykującym PO że są ślepymi pisowcami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 19:41 
Cytuj  
I Ty Brutusie mówisz o propagandzie sukcesu??? :)
To co jest teraz to i KIm by się nie powstydził :)
I tak nawiasem mówiąc - embe Twój post to idealny tego przykład- czysta manipulacja mojej wypowiedzi.

PIS nie dał 500+ bo kocha Polaków, bo zależy im na ich losie- przecież na początku odrzucił ten pomysł Kowala ( tak jak i inne partie) , ale potem stwierdził, ze ten pomysł pomoże wygrać im wybory- i miał racje. Tu nie ma żadnej filozofii- chleba i igrzysk :)
Widzisz ja po prostu umiem zauważyć, że nie trzeba być pisowcem by popierać PIS, bo liczy się w dużej mierze EKONOMIA własnego portfela - chyba się zgodzisz, że są wyborcy, którzy mają w dupie to co robi PIS, jaki mają program , mają w dupie sam PIS, ale nie mają w dupie tego, że na ich konto wpływa po 500, 1000 czy więcej kasy- za darmo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 19:49 
Cytuj  
W czym jest ci gorzej lub lepiej w tych złych pisowskich czasach ?

Ustalmy jedno bo to nudne wałkować kolejne dwa lata.

500+ tp najgorsza z możliwych opcji redystrybucji podatków, można to było zrobić na wiele sposób ale... czy jakiś rząd zrobił coś takiego wcześniej, no nie zrobił, a nawet mocno argumentowano że tego się nie da, że to załamie budżet, że to tylko populizm itd.

Temat gorący aktualnie, oszustwa na VAT, czy ktoś wcześniej walczył z tym czy może jednak przymykano oczy bo korzyści czerpały z tego tak duże ilości elit powiązanych z rządzącymi, z wymiarem sprawiedliwości, z służbami itd, czy te wyliczane ponad 250mld przez okres rządów PO-PSL to była danina jakaś, czy zwyczajna mafia ?

Trzecia sprawa, prywatyzacja jak to nazywa szumnie PiS "złodziejska", nie to nie jest złodziejska, to było zwyczajne korzystanie z okazji że w/w patrzyli na to przychylnie, to też mogła być jakaś forma rekompensaty i wsparcia elit w administracji, w mediach, celebrytów ale i tez polityków.

Daj mi jakieś logiczne argumenty przeciwko bez bzdur o dobrej zmianie i że pis jest zły, a kaczyński to dyktator z północnej korei.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 21:12 
Cytuj  
ad:
1- tak to jest populizm, za który kiedyś zapłacimy, co więcej tak w sumie jest to niesprawiedliwie społecznie :)
2- VAT- tu się zgadzam z PIS- ale przez 2 lata już dawno powinny być pierwsze zatrzymania, zarzuty i wyroki- wiec to jest tylko gadania pod publiczkę czy nie?
3 - też się zgadzam z PIS - kuratorzy 140 letnich osób- no sorki to od razu było wiadomo , że to przekręt- ale tak jak wyżej- olbrzymia ilość tych spraw a zarzuty usłyszało ile osób?

Jestem za walką z wszelkimi oszustami i tu jest mi obojętnie kto się za to weźmie- jeśli robi to PIS to ja ich w tych działaniu nie to że popieram , ale wręcz im klaszcze. Ale niech się wezmą za to konkretnie a nie pierdolą od 2 lat, że się wezmą.
I niech się też wezmą za SKOKI- wyjebać na coś 4 mld i nie widzieć problemu to oznaka, że układy dotyczą wszystkich.

A w czym jest mi lepiej lub gorzej? - widzisz ja osobiście nie poczułem ŻADNEJ zmiany na plus a czuje sporo na minus- podwyżki opłat, większe zusy srusy, dodatkowe obowiązki w firmie, inflacja, przez co więcej płace w sklepach- tu troche tam trochę i się uzbiera.
Ale może się mylę- daj mi jakiś przykład kogoś kto nie bierze 500+ i mu się polepszyło.
Do tego dpchodzi fakt mojego samopoczucia gdy widzę i słyszę co ten PIS wyrabia- ale to już moje subiektywne odczucie. :)

To teraz proszę opisz co Tobie embe się polepszyło odkąd rządzi PIS- bo 500+ też chyba już nie bierzesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 22:47 
Cytuj  
Cytuj:
1- tak to jest populizm, za który kiedyś zapłacimy, co więcej tak w sumie jest to niesprawiedliwie społecznie :)

Czyli lepiej tą kasę rozpuścić w budżecie jak robili poprzednicy i zastanawiać się czy nie podnieść jakiegoś podatku lub zajebać kasę z ofe ?

Cytuj:
2- VAT- tu się zgadzam z PIS- ale przez 2 lata już dawno powinny być pierwsze zatrzymania, zarzuty i wyroki- wiec to jest tylko gadania pod publiczkę czy nie?

Czyli jednak odcinasz się od świata otaczającego i jeśli gw lub tvn nie napiszą to nic nie wiesz ?

Cytuj:
3 - też się zgadzam z PIS - kuratorzy 140 letnich osób- no sorki to od razu było wiadomo , że to przekręt- ale tak jak wyżej- olbrzymia ilość tych spraw a zarzuty usłyszało ile osób?

Jeśli w tym procederze brały udział nad elity i nadludzie z kast, których nie ruszysz w żaden sposób bo zaraz wylegają ze świeczkami na ulice to nie uważasz że to nie dziwi że sprawy reprywatyzacji są umocowane prawnie i nic z tym nie zrobisz, można jedynie poszaleć z komisją weryfikacyjną.

Cytuj:
Jestem za walką z wszelkimi oszustami i tu jest mi obojętnie kto się za to weźmie- jeśli robi to PIS to ja ich w tych działaniu nie to że popieram , ale wręcz im klaszcze. Ale niech się wezmą za to konkretnie a nie pierdolą od 2 lat, że się wezmą.
I niech się też wezmą za SKOKI- wyjebać na coś 4 mld i nie widzieć problemu to oznaka, że układy dotyczą wszystkich.

haha, no tak SKOKI, afera bilbordowa, książka o antonim - tak to są afery, poczytaj konkrety gdzie jakie sprawy się toczą, dlaczego odroczenia są dziesiątkami i miesiącami, dlaczego amnezja panuje u wszystkich itd, chyba że chcesz więcej bilbordów tłumaczących jak jest ?

Cytuj:
A w czym jest mi lepiej lub gorzej? - widzisz ja osobiście nie poczułem ŻADNEJ zmiany na plus a czuje sporo na minus- podwyżki opłat, większe zusy srusy, dodatkowe obowiązki w firmie, inflacja, przez co więcej płace w sklepach- tu troche tam trochę i się uzbiera.

lol, nie pierdziel o inflacji bo tu raczej specjaliści mają inne zdanie, balansuje to umocnienie złotówki, a wzrost płac napędza inflacje, do tego dochodzi że nasze płody rolne i przetwórcze trafiają w większej ilości na rynki zagraniczne, masz przykład legendarne już w tvn MASŁO.

Cytuj:
Ale może się mylę- daj mi jakiś przykład kogoś kto nie bierze 500+ i mu się polepszyło.

Ja nie biorę 500+ i dzięki uwaleniu towaru "vatowskiego" mam zlecenia od paru firm, które zapowiadały wycofanie się z rynku, a teraz się rozwinęli.

Cytuj:
Do tego dochodzi fakt mojego samopoczucia gdy widzę i słyszę co ten PIS wyrabia- ale to już moje subiektywne odczucie. :)

Ale co wyprawia ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 23:51 
Cytuj  
@lordyp

Ty sobie zdajesz sprawę, że "o cholera PIS nas zniszczy zadłuży, a tak w ogóle to Mohery i wstyd za granicą, wybierzmy Nowoczesną, co się stało szło w dobrym kierunku i na zachodze Europy obrali dobry kierunek" to tylko umacnia PiS?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 00:08 
Cytuj  
embeczku
Zamiast konkretów wstawki o tvn i gw ( której nie czytam) + głos jak to firmy, które za PO o mało nie padły teraz nagle odżyły dzięki " uwaleniu towaru vatowskiego"
Obracasz sie w jakimś dziwnym świecie- dookoła ciebie - jak opisywałeś sam- albo sami złodzieje albo biedacy którzy przez PO upadali- nagle stał się cud ekonomiczny, przestali kraść i wszyscy są uczciwi bo PIS się wziął za przekręty vatowców - dzięki temu twoja firma ma zlecenia - przypadkiem nie od tej firmy 2 zaufanych od premier Szydło??? :)
I oczywiście cieszysz się, że płacisz więcej za rachunki i w sklepie- bo to napędza gospodarkę , tym samym odczuwasz to jako pozytyw dla siebie i tak myśli większość Polaków.
I oczywiście standardowo hasła- złe elity, kasta itp.
Heh myślałem, ze coś więcej od siebie dorzucisz :(
Wiesz embe- słabe te twoje kontrargumenty, słabiutkie - wiesz , to że twoja firma dostała więcej zleceń od rządu to żaden argument dla mnie, że w Polsce żyje się lepiej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 00:20 
Cytuj  
Ale ja przynajmniej zawsze podaje jakieś argumenty, ty za to zawsze coś napiszesz ale nigdy nic to nie wnosi do dyskusji.
Na siłę szukanie argumentów o inflacji, litości bo to kompletnie nie trzyma się faktów.

Co do wspomnianego przykładu z vatem, to nie jest żadna tajemnica już, na rynku krążyło towaru za miliardy, który był upłynniany wszędzie, od słodyczy po kondomy, od baterii po golarki, od dysków ssd po laptopy, rynek od roku nagle cudownie się oczyścił z tego towaru, ty serio nie dostrzegasz takich rzeczy, zapytaj jakiś handlowców, zerknij co się zmieniło w hurcie, a nawet na allegro.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 07:15 
Cytuj  
lordyp - niska inflacja jest lepsza od deflacji. Przestań kurwa krążyć w kółko jak sęp szukając argumentów PO > PiS bo po prostu ze zmęczenia zdechniesz w locie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.