mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 08:22 
Cytuj  
Tak jak napisałem, otworzyć rynek na pracownika ze wschodu.
Armia to nie tylko fizyczna praca, tam są lekarze, technicy, informatycy, biurowi, sprzątacze, logistyka, żywienie, budowlanka, projektanci itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 08:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jednak slaby w chuj jestes tczewiak.
sam wyjezdzasz z debilami, spluczkami itd., a potem bany rozdajesz bo ktos ci we flames pojechal.


Caly tczewiak, nie bez przyczyny zostal dziewczyna robala.

Piszpan napewno bardzo sie przejal i teraz rozmysla jak nie dopuscic do podobnych zdarzen w przyszlosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 08:27 
Cytuj  
Rezydenci wojskowi po ichniejszej uczelni mają właśnie normalniejszy tryb pracy ;)
Szczekaczki rządowe spłyciły protest do żądań finansowych, a nie warunków pracy, który jest clou tego zdarzenia.

Zresztą sam już chyba wiesz, że twoje główne medium wali w chuja i nawet już zawiesili (a powinni byli wypierdolić) kolesia, który twierdził, że rezydenci wpierdalają kawior i jeżdżą ciągle na "drogie" wycieczki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 08:39 
Cytuj  
Tylko że ja potrafię rozróżnić propagandę za i przeciw w mediach, tvp ciśnie że to upolitycznienie że minister daje dużo i super, a tvn znowu że opowiada jak to rezydenci się z żonami dziećmi całymi tygodniami nie widzą, że dyżury wykańczające ich często śmiertelnie muszą robić i wtedy biorą po dwa tysiaki z okładem.
Ja bym tu polityki nie wciskał bo wtedy już nic się nie dowiemy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 10:02 
Cytuj  
sula napisał(a):
Teo napisał(a):
A te opowieści o dyżurach świątecznych 100zł/h brutto i braku chętnych to głupoty czy prawda że nie ma chętnych ?

Chętnie się dowiem szczegółów (Kamilus?), ale zakładam, że takie rzeczy to w wybranych szpitalach i specjalnościach, typu Centra Onkologii, Szpitale Kliniczne, Wojewódzkie, itp i/lub tam gdzie jest lokalny ostry deficyt lekarzy/specjalnosci. W jakimś powiatowym szpitalu na internie to pewnie ze 200 zł za cały dzień dyżuru w niedzielę/święta.

https://wiadomosci.wp.pl/dyrektor-szpit ... 676451969a

Dopowiem jeszcze, że interniści muszą mieć najszerszy przekrój wiedzy (a przez pleb są najmniej szanowani, bo "internista to specjalizacja?"), a na rezydenturze zarabiają psie pieniądze, które w większości muszą wpierdalać w materiały szkoleniowe i konferencje.

EDIT: jestem święcie przekonany, że ktoś wklejał screenshoty tej lekarki od "wczasów w Tanzani". Posty wyparowały :(
Wydaje mi się, że to było w postach Teo, ale mogę się mylić. Ktoś przypomni?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 11:05 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Pierdolenie.
Żyjemy w kraju gdzie górnikom z nierentownych kopalń daje się kokosy bo ważna praca, bo trudna, bo potrzeba węgla itd.
Najmniej mają nowi po 2500 brutto z dodatkiem gwarantowanym 36zł/dzień i 8 ton węgla lub 550zł wypłacane przez 8 miesięcy.
Razem taki zielony może wyciągnąć 4k brutto - ciekaw jestem czy też mają te słynne 13tki i 14tki.


Jestem pełen uznania i to bez złośliwości ze ktos tutaj tak dobrze wie ile ci weglowi gornicy zarabiaja :)

@UP Nie wiem ja nie widzialem tutaj zadnych linkow o wakacjach czy kawiorach widzialem tylko headline'y takie na innych portalach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 12:31 
Cytuj  
Kamilus Ty chuju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 12:32 
Cytuj  
:* /wb


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 13:32 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
jestem święcie przekonany, że ktoś wklejał screenshoty tej lekarki od "wczasów w Tanzani". Posty wyparowały :(
Wydaje mi się, że to było w postach Teo, ale mogę się mylić. Ktoś przypomni?

Nawet nie wiem o co chodzi, a memów to ja mało wklejam bo nie rozumiem ich, chyba że coś kot jarka podeśle.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 20:48 
Cytuj  


Hucpa lekarzy zdemaskowana...
Spoiler:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 22:21 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kamilus Ty chuju.

I to się nazywa głos w dyskusji a nie pierdolenie w kółko tego samego :)


A te posty embe, że górnikom się należy - bo strategiczny produkt a rezydentom już nie, bo za 20 lat będa opływać w luksusach i na koniec podsumowanie:
Teo napisał(a):
ja potrafię rozróżnić propagandę za i przeciw w mediach


no qwa kabaret

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 22:28 
Cytuj  
Że górnikom się należy ? Gdzie tak napisałem ?
Nie mieszaj znowu, czytaj ze zrozumieniem i może spróbuj wolniej czytać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 08:49 
Cytuj  
embeczku- chodzi o sens tej wypoowiedzi:

Teo napisał(a):
Górnicy i ich legendarne zarobki, jakieś dziady co nadal robią pod ziemią ze wszystkimi szkoleniami i dodatkami z tego wynikającymi to mogą wyciągać niezłą kasę
........
Lekarze to specjalizacje i możliwość dorabiania, na tym można wybudować garaż i go zapełnić,.


z której wynika, ze górnik ma prawo wyciągnąć niezłą kasę - serio znasz górnika, który jest pod ziemią i nie ma WSZYSTKICH wymaganych szkoleń ?
a rezydenci mają czekac do specjalizacji i wtedy dopiero mają dorabiać
Nie próbuj jak zwykle odwracać kota ogonem- napisałeś co napisałeś, bo tak rzecze rząd :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 09:11 
Cytuj  
O czym ty pieprzysz, może przeczytaj jeszcze raz... jeszcze wolniej to zrozumiesz co napisałem.
Górnik po szkole zarabia gównianie, rezydenci zarabiają gównianie, górnik jak zrobi co potrzeba to może zarobić więcej, rezydent jak zrobi co trzeba może zarobić więcej, nie traktujmy jednych i drugich jak męczenników.
Nikt tu nie napisał że musza dorabiać bo nikt im tego nie nakazuje, a możliwości są jak wielu innych zawodach, ja jak chcę coś dorobić to biorę zlecenie i siedzę cały dzień i noc żeby skończyć, jak bym był leniem to bym tylko z tobą dyskutował na forum.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 10:31 
Cytuj  
Porównanie gównianych zarobków górników i lekarzy "po szkole" - nosz qwa ... porównać zawodówkę do studiów i staży medycznych ....

Nie musze czytać wolniej twoich tekstów, bo nic nie zmieni bzdur jakich wypisujesz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 14:55 
Cytuj  
Ile można zarobić w służbie zdrowia po zawodówce ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 17:23 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Bluzgi w temacie nazywającym się FLAMES i za to ban ?


this

co to za bany bezsensowne?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 18:01 
Cytuj  
Władza deprawuje.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 20:38 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Władza deprawuje.


"Wszystkie rządy muszą borykać się z powracającym problemem: władza zawsze przyciąga osobowości patologiczne. To nie sama władza deprawuje, lecz stanowi magnes dla podatnych na deprawację. Tacy ludzie mają skłonności do upajania się przemocą. Szybko staje się ona ich nałogiem."
- Frank Herbert


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 21:41 
Cytuj  
:wtf:
Przepisy unijne w zakresie kontroli celnej i dopuszczeniu towarów do obrotu na terenie EU obecnie powoduja że prywatne zakupy u chińczyka czesto kończą się zwrotem towaru do nadawcy ponieważ nie posiada towar odpowiedniej naklejki i skróconej instrukcji w języku kraju docelowego.
Dotyczy to głównie fonów :o

Ciekawy sposób na to by wróciły obroty operatorów europejskich na gównie co wciskają klientowi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.