mmorpg.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 624 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona
Autor Wiadomość
**

PostNapisane: 18 mar 2018, 10:26 
ja się tylko zastanawiam, gdzie tczewiak mieszka, ze ma mega kolejki w większym sklepie, i żadnego mniejszego "pod nosem", żeby po masło wyskoczyć.
Ja na zakupach byłem wczoraj dwa razy i kolejki były zwyczajne - ani większe, ani mniejsze, w galerii (Riviera Gdynia) też była normalna ilość osób (czyli jak dla mnie za dużo, ale tam zawsze tak było).
Przestań być pizdą, kup sobie samochód, to się uniezależnisz od Ubera i kup sobie mieszkanie w jakiejś normalnej lokalizacji. Bo ta obecna, to najwyraźniej jakaś abstrakcja.

PostNapisane: 18 mar 2018, 12:19 
candidoser napisał(a):
ja się tylko zastanawiam, gdzie tczewiak mieszka, ze ma mega kolejki w większym sklepie, i żadnego mniejszego "pod nosem", żeby po masło wyskoczyć.
Ja na zakupach byłem wczoraj dwa razy i kolejki były zwyczajne - ani większe, ani mniejsze, w galerii (Riviera Gdynia) też była normalna ilość osób (czyli jak dla mnie za dużo, ale tam zawsze tak było).
Przestań być pizdą, kup sobie samochód, to się uniezależnisz od Ubera i kup sobie mieszkanie w jakiejś normalnej lokalizacji. Bo ta obecna, to najwyraźniej jakaś abstrakcja.

Pewnie na Olszynce :)

Mnie strasznie bawia wspolczesni ludzi z ich strasznymi problemami. Dla mnie sklepy moglby byc otwarte raz w tygodniu i tez bym sobie poradzil.

PostNapisane: 18 mar 2018, 13:07 
candidoser napisał(a):
ja się tylko zastanawiam, gdzie tczewiak mieszka

Rajska.

Cytuj:

W bałtyckiej i madisonie napierdolone ludźmi.

Cytuj:
kup sobie samochód

Nie, bo mi blokadę założysz. Samochód w Gdańsku jest nieopłacalny. Lepiej wynająć na sam sezon na wyjazdy, a tak to prócz większych zakupów wszędzie się z buta/rowerem dotrze.

Cytuj:
kup sobie mieszkanie w jakiejś normalnej lokalizacji

Nie mam zamiaru mieszkać na wypizdowie.

A na Olszynce to mam działkę :P
Swoją drogą w sezonie tam spędzam niedziele i jak mi czegoś brakowało to wołałem ubera/taxi, jechałem kupić, i dalej do roboty. Teraz będzie chujnia.

@mrynar: ale ja nie mieszkam na wsi. Mam małe (65m2) mieszkanko. Jak mam ochotę na ser pleśniowy to idę, kupuję, zjadam. Nie trzymam zapasów żarcia, które łatwo się psuje. Mam ochotę na pop tartsy to idę i kupuję.
Efekt wolnej niedzieli - któryś sąsiad od rana wiertarką napierdala zamiast w sklepie zapierdalać :(

PostNapisane: 18 mar 2018, 13:37 

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

PostNapisane: 18 mar 2018, 14:42 
https://www.facebook.com/ASZdziennik/vi ... 789359933/

Tczewiak ze współlokatorami właśnie podjechał Uberem pod sklep.

PostNapisane: 18 mar 2018, 14:44 
kamilus napisał(a):
candidoser napisał(a):
ja się tylko zastanawiam, gdzie tczewiak mieszka

Rajska.

Nigdy nie kumalem ludzi, ktorzy chca mieszkac w takich miejscach, ale co kto lubi. Szczegolnie w sezonie to masakra, a jarmark to masakra do kwadratu. Pracowałem na rajskiej przez wiele lat i latem kuwica mnie lapala.

To na dworcu nie ma teraz zadnego spozywczaka, zeby maslo kupic??

PostNapisane: 18 mar 2018, 18:17 
candidoser napisał(a):
Tczewiak ze współlokatorami właśnie podjechał Uberem pod sklep.

Mieszkam sam od ponad 2 lat ;)

mrynar napisał(a):
Nigdy nie kumalem ludzi, ktorzy chca mieszkac w takich miejscach, ale co kto lubi. Szczegolnie w sezonie to masakra, a jarmark to masakra do kwadratu. Pracowałem na rajskiej przez wiele lat i latem kuwica mnie lapala.

Ja zawsze lubiłem lekki zgiełk miasta.

Cytuj:
To na dworcu nie ma teraz zadnego spozywczaka, zeby maslo kupic??

Nie ma. Pół roku temu zawinął się nawet monopolowy koło krewetki.

PostNapisane: 19 mar 2018, 11:11 
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wl ... 45124.html
ehehehehe

PostNapisane: 19 mar 2018, 11:32 
kamilus napisał(a):
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wlasciciele-malych-sklepow-narzekaja-zakaz-handlu-niszczy-nasz-biznes_1045124.html
ehehehehe

"- Niedzielny zakaz handlu nie przyniósł mi jakichś wielkich dodatkowych obrotów. Co prawda przyszło do mnie kilku klientów, których wcześniej nie znałem, ale to raczej sporadyczne przypadki. Przeważnie robią zakupy ci, którzy i tak robili. Można powiedzieć, że ruch mam bardzo podobny, jak w zwykłą niedzielę - mówi nam pan Jaromir Białek (42 l.), właściciel sklepu spożywczego we Wrocławiu."

Narzek w chuj :lol:

PostNapisane: 19 mar 2018, 11:46 
Spoko spoko, jeszcze 1,5 roku i wróci ta lepsza władza to wszystko odkręci po jarosławie.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

PostNapisane: 26 mar 2018, 23:55 
Cytuj:
Listen, kid, there's other things in life besides dames.
One of them is to know you did the right thing for a pal.

Bycie Bogartem jest jednak chujowe.

PostNapisane: 15 kwi 2018, 13:14 
https://kobieta.wp.pl/starsze-kobiety-p ... 760332929a

Stare próchno do dołu z wapnem i zasypać. :evil:

PostNapisane: 15 kwi 2018, 13:29 
ShadeKnight napisał(a):
https://kobieta.wp.pl/starsze-kobiety-pchaja-sie-wszedzie-ciezarna-ma-dosc-chamstwa-emerytow-6241047760332929a

Stare próchno do dołu z wapnem i zasypać. :evil:

Mloda mama pewnie bezstresowo wychowana i jak ktos sie krzywo spojrzy od odrazu ostry stresik i problemy z zasypianiem.

PostNapisane: 15 kwi 2018, 13:58 
"W przychodni na pobraniu krwi czekałam 1,5 godziny na podłodze. Nikt mnie nie przepuścił w kolejce ani nawet miejsca nie ustąpił"

W laboratoriach i punktach poboru krwi zawsze wisi kartka ze kobiet w ciąży, dzieci do lat 5 i honorowych dawców krwi kolejka nie obowiązuje.
Mogła więc wejść bez kolejki, zamiast kwitnąć na podłodze. Ofc gdyby to był prawdziwy news.

PostNapisane: 15 kwi 2018, 15:43 
Jest wiele miejsc w służbie zdrowia jak z innej epoki ( czytaj "jak z prl" ) ale generalnie realia Krakowskie, które znam są świetne w porównaniu do tego co było jeszcze kilka lat temu i nie mają tu raczej wpływu na to politycy tylko zwyczajnie nowe kadry podchodzą do ludzi inaczej, starzy odchodzą razem ze swoim przyzwyczajeniami że lekarz to elita, którą całuje się po rękach, to samo dotyczy personelu medycznego jak i zwykłego, do tego kasa wpompowywana w służbę zdrowia z roku na rok mniej wypływa do lewizn i prywatnych klinik, kolejna sprawa coraz więcej oddziałów i specjalistycznych szpitali ma zakaz prywatnych działalności i korzystania ze sprzętu co do niedawna było normą.
To tak przynudziłem ogólnie bo temat jest mi znany od czterech lat dość dogłębnie.

PostNapisane: 16 maja 2018, 22:07 
Mamy temat obecnie śmierci górników i słyszymy o pomocy jaką otrzyma rodzina, nie ujmuję nikomu tej tragedii ale niedaleko mnie w tamtym roku zginął kierowca, osierocił dwoje dzieci, wtedy coś koło 2 i 3 latka, żona miała wrócić do pracy ale w obecnej sytuacji siedzi w domu, pomoc otrzymała jednorazowo od kierowców z firmy gdzie pracował mąż, z klasztoru pokryto jej całe koszty związane z pogrzebem plus postawienie ładnego pomnika, zakup wypasionej trumny itd, karawan i inne koszty, więc ciut kasy zostało w kieszeni z tego co się otrzymuje, caritas pomógł na początku podobno dość solidnie i potem przez pół roku co miesiąc jakaś pomoc była od nich, no i pomoc od ludzi z okolicy, była pomoc w ociepleniu domu i naprawie dachu po wichurze, do tego zapewne bierze na dzieci po 500+.
Po co to piszę, ano po to że nie ma histerycznych doniesień medialnych jak codziennie na drogach giną zawodowi kierowcy, nie ma dla nich pomocy od premiera, który przybył na miejsce wypadku, nie ma renty dla dzieci, nie ma pomocy z budżetu gminy, miasta/sejmu/premiera/prezydenta itp...

*

PostNapisane: 17 maja 2018, 10:57 
Teo napisał(a):
Po co to piszę, ano po to że nie ma histerycznych doniesień medialnych jak codziennie na drogach giną zawodowi kierowcy, nie ma dla nich pomocy od premiera, który przybył na miejsce wypadku, nie ma renty dla dzieci, nie ma pomocy z budżetu gminy, miasta/sejmu/premiera/prezydenta itp...

Mniej więcej to powiedziałem do mojej zaraz jak dowiedziałem się o tąpnięciu. Wkurwia, bardzo.

PostNapisane: 17 maja 2018, 12:13 
poziom rozmów taksówkarzy

PostNapisane: 17 maja 2018, 13:30 
Nie! w taksówce to teraz jest temat złego ubera i że drożeje paliwo.

PostNapisane: 17 maja 2018, 14:12 
Teo napisał(a):
Nie! w taksówce to teraz jest temat złego ubera i że drożeje paliwo.

Taksowkarze znaja sie na wszystkim, pogadasz na kazdy temat.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 624 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona