mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 07:53 
Cytuj  
1. wytłumaczyłem już 3 razy nie będę się powtarzał.
2. no kurwa po raz kolejny - kolejny będzie mnie nawracał i udowadniał, że każdy powinien grać jedynie na PC, a konsole powinny odejść bo jedynie psują. Argument, że w masę gier na PC nie da się wygodnie pograć z kanapy - odrzucił, bo są inne gry w które się przecież da :o

I te prawie religijne uniesienie.. - przed PC-towym ołtarzykiem pomódlmy się w ten sobotni ranek o ład i porządek w gamingowym światku, o przyszłość gdzie ostatni retard z padem w ręku zrozumie i ulegnie! Jest jedna słuszna platforma! Amen.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 08:52 
Cytuj  
A pro po dev kita do PSP, polecam:

https://m.youtube.com/watch?v=6xyRGJmivew


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 09:55 
Cytuj  
Mimo wszystko chyba dalej łatwiej na konsoli o takie gry przy których można usiąść we dwie osoby albo więcej przed jednym ekranem.

Ale patrząc w jakie gram gry, jeśli już to konsola zdecydowanie nie jest dla mnie.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 10:21 
Cytuj  
dokladnie - kazdy na swoje preferencje i niech sie bawi tym czym lubi. Nie ma sensu przedkladanie jednej formy zabawy nad druga - to idiotyczne. Jeszcze glupsze sa proby przekonania kogos, ze bedzie mial wiecej funu jak usiadzie przed PC. Szczegolnie osoby ktora pol zycia przesiedziala przed PC...
Pogralem niedawno w PUBGa, gra bardzo fajna, czekam na premiere konsolowa ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 11:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
1. wytłumaczyłem już 3 razy nie będę się powtarzał.

Czyli dotarlo juz ze na konsolach sie nie programuje? ;)
TobiAlex napisał(a):
A pro po dev kita do PSP, polecam: https://m.youtube.com/watch?v=6xyRGJmivew

polecam dokladnie sie wsluchac od 50 sekundy

Mark24 napisał(a):
2. no kurwa po raz kolejny - kolejny będzie mnie nawracał i udowadniał, że każdy powinien grać jedynie na PC, a konsole powinny odejść bo jedynie psują. Argument, że w masę gier na PC nie da się wygodnie pograć z kanapy - odrzucił, bo są inne gry w które się przecież da :o

Ja pierdole idioto naucz sie czytac :D pokaz mi w ktorym miejscu nawracam cie na pecety albo pisze o tym ze konsole powinny odejsc? Albo nie czytasz w ogole co inne osoby pisza, mylisz kto co pisze albo jestes uposledzony.
Co ma do rzeczy to ze sa gry na pececie w ktore gra sie gorzej na padzie? Jak kupie ps4 to w magiczny sposob bede mogl grac wygodnie na padzie w Starcrafta czy Dote2? Serio pytam, w czym to przeszkadza by podlaczyc peceta pod tv przed kanapa i grac w pozostale gry bez zadnego problemu? To tak jakbym argumentowal ze konsole sa chujowe bo nie mozna wygodnie pograc na nich w bijatyki na klawiaturze i myszce przed fotelem.

Cytuj:
Szczegolnie osoby ktora pol zycia przesiedziala przed PC...

Wiekszosc zycia napieprzalem na psie1/2/3, n64, dreamcascie i saturnie. Maszynki Segi mam zreszta do dzisiaj.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 12:42 
Cytuj  
ravushimo - jest jedna zasadnicza roznica: ja nie biegam po internetach i nie wyzywam pc-towcow zajetych np. ogladaniem kolejnego streama czy szczelaniem w kolejnej szczelance i nie wyzywam ich od retardow i debili. Nie tlumacze, ze ten czas powinni spedzic w inny sposob - kupujac sobie konsole i grajac na padzie z kanapy, bo jest wygodniej i bezproblemowo. Po co to? Serio obchodzi cie w co bawia sie inni? :o
Z miesiac temu pisalem dlaczego nie bede gral wiecej w PUBGa na PC tylko poczekam na wersje konsolowa. Postaraj sie zrozumiec. Jeden lubi jablka drugi gruszki.
Ale ja sie nie zarzekam - caly czas mam kickstarterowe "preordery" dwoch only PC mmorpg: CU i AoC.

I caly czas uwazam, ze niegdysiejsze komputerki byly bardziej zblizone do konsol niz do dzisiejszych PC. Z racji systemu zamknietego i precyzyjnie okreslonych zasobow z ktorych mogl korzystac programista.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 13:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Postaraj sie zrozumiec. Jeden lubi jablka drugi gruszki.

Jeszcze raz poprosze: zacytuj gdzie namawiam cie na granie na pc i pisze o tym ze konsole powinni zdechnac. Serio jak nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, nie potrafisz ogarnac kto co pisze to moze czas przejsc na forumowa emeryture.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 14:11 
Cytuj  
luzne cytaty:
"nie widze argumentow",
"przeciez mozesz PC podlaczyc do TV"
"pada tez podlaczysz"
"tylko w niektore gry to graj na myszce, mozesz zamiast kanapy kupic dobry fotel i nie bedzie problemu"
"a jak ja mam grac w starcrafta na konsoli" - klasyczne odwrocenie kota ogonem, i na dobitke:
"idiota!"
i zaraz potem:
"w ogole cie nie namawiam i myla ci sie nicki ze starosci"

No kurwa kopanie sie z koniem.
Owszem "plebs", "retards", czy "paraolimpiada" to raczej domena tczewiaka/roballka. Ta sama szuflada ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 15:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
luzne cytaty:

bardzo luzne:
Mark24 napisał(a):
"nie widze argumentow"

nie napisalem tego, chyba ze cytujesz siebie
Mark24 napisał(a):
"przeciez mozesz PC podlaczyc do TV"

gdzie tu przekonuje cie do tego ze masz grac na pc? nie mozesz podlaczyc?

Mark24 napisał(a):
"pada tez podlaczysz"

cholera zapomnialem ze to exclusive, sry

Mark24 napisał(a):
"tylko w niektore gry to graj na myszce, mozesz zamiast kanapy kupic dobry fotel i nie bedzie problemu"

nie napisalem tego

Mark24 napisał(a):
"a jak ja mam grac w starcrafta na konsoli"

nie napisalem tego

podsumowujac:
Cytuj:
klasyczne odwrocenie kota ogonem

ciesze sie ze potrafisz przyznac sie w koncu do bledu


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 15:47 
Cytuj  
ok, niech będzie że tylko tak zagaiłeś, w ogóle nie próbując przeforsować swojej wersji rzeczywistości (jabłka kurwa, nigdy gruszki!), szukając 4-tego do PUBG-a. Nie chce mi się przerzucać cytatami z kolejnym nawiedzonym onry PC musztard race.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 16:13 
Cytuj  
:lol:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 16:14 
Cytuj  
Marku24 :D Nie dziwię się, że dostawałeś na Golu bany za trolowanie. Jakbym był modem/adminem to już dawno byś rocznego bana dostał.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 16:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ok, niech będzie że tylko tak zagaiłeś, w ogóle nie próbując przeforsować swojej wersji rzeczywistości (jabłka kurwa, nigdy gruszki!), szukając 4-tego do PUBG-a. Nie chce mi się przerzucać cytatami z kolejnym nawiedzonym onry PC musztard race.

xD jak czasem potrafie zrozumiec twoj tok myslenia (np odnosnie tego ze dawne zx czy atari dla developera moga wydawac sie podobne do dzisiejszych konsol, nie zebym sie z tym zgadzal, ale czaje twoj tok myslenia) tak teraz brniesz i probujesz udowodnic ze pisze cos czego nie pisalem i co najlepsze ja sie z toba w tej czesci zgadzam (kazdy niech gra na tej maszynie ktora mu najbardziej pasuje pod wzgledem gier) po prostu odbijam twoje pierdolenie o tym ze podlaczenie pc pod tv nie ma sensu bo nie pograsz competetive w battlefielda.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 17:00 
Cytuj  
Ravushimo - Trzeba było tak od razu.
Ja traktuję konsolę jako platformę główną, a PC to dla mnie dodatek do exów.
Ty odwrotnie.

I dlatego nie potrafimy się zrozumieć:
Nie ma sensu dla MNIE: bo po podłączeniu pada do PC, dostałbym jedynie to co mam już na konsoli nie uzyskując praktycznie nic w zamian. A naprawdę sporo bym stracił zawężając sobie spectrum komfortowo grywalnych na padzie tytułów. Jako, że konsola to moja głowna platforma, to interesujące mnie gry na PC mógłbym policzyć na palcach jednej ręki i uwierz mi żadna z nich nie jest grywalna na padzie - pozostaje albo grać na PC (próbowałem i odbiłem się), czekać na konsolowego porta, albo sobie odpuścić.

Mamy kompletnie inne podejście do tematu, kompletnie inne oczekiwania, wychodzimy z innych założeń próbując udowodnić inną zależność. Trochę jak głuchy dyskutujacy z bandą (bez urazy to forum to praktycznie sami PC-ciarze) ślepców.

Wiesz co mnie najbardziej odrzuca w PC: kupiłem sobie nową grafę, kupiłem grę i.. zalecono mi zjechanie z ustawieniami do low - mniej trawy, mniej liści = lepsza widoczność. Gra wyglądała po prostu beznadziejnie. Przeżyłbym cheaty, przeżyłbym znaczek alphy (i tak grało się bardzo OK), ale tego nie mogłem.
I już się nie mogę doczekać aż PUBG wyjdzie na konsole.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 18:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Wiesz co mnie najbardziej odrzuca w PC: kupiłem sobie nową grafę, kupiłem grę i.. zalecono mi zjechanie z ustawieniami do low - mniej trawy, mniej liści = lepsza widoczność. Gra wyglądała po prostu beznadziejnie. Przeżyłbym cheaty, przeżyłbym znaczek alphy (i tak grało się bardzo OK), ale tego nie mogłem.

Ale zauwaz na streamach ze duzo ludzi gra na high/ultra ustawieniach. Czesc gra na low tak jak i spora liczba graczy czesciowo bo im sprzet nie domaga (gra ma duzo za duze wymagania) albo maxuja swoja szanse na przezycie. Mozna sie o to wkurwiac, ale tworcy juz czesciowo wyrownali szanse ustawiajac na sztywno kiedy trawa sie nie renderuje (wiec nie wazne na jakich grach po x dystansie trawy nie ma). Ten problem jest praktycznie w kazdym competetive fpsie od Quake, przez Dirty Bomb do CoD'a. Gra na high/ultra wyglada ladnie imo, nie jest to Crysis wiadomo, ale daje rade. W 99% przypadkow bedziesz i tak padal bo ktos cie zaskoczyl/lepiej strzelal, a nie dlatego ze nie ujrzales typa 100m przed soba w krzaku. Po kilku paczach sporo sie poprawil performance wiec sam gram na medium/high majac wiekszosc czasu te 60-80 fpsow.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 20:26 
Cytuj  
Ja pierdole, ze wam sie nie nudzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 20:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nie ma sensu dla MNIE: bo po podłączeniu pada do PC, dostałbym jedynie to co mam już na konsoli nie uzyskując praktycznie nic w zamian.

Dostałbyś większą ilość klatek, rozdzielczość i lepszą grafikę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 21:13 
Cytuj  
Ale złoto przed chwilą w komentarzach na pssite znalazłem:
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 21:25 
Cytuj  
kurwa co ja czytam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 21:29 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Dostałbyś większą ilość klatek, rozdzielczość i lepszą grafikę.


w jakimś niby tytule są one na tyle duże bym je zauważył gołym okiem? Pogooglam.


Pierwszy tytuł 1080p/60fps wyszedł na PC w 2007r. Crysis. Od dekady to wciąż standard. Dopiero od niedawna zaczyna wchodzić 1440p. Do popularyzacji 4k/60fps daleka droga.
Konsole celują w 4k. I Sony wypycha 4k kosztem fps-ów bo zbija też kasę na sprzedaży TV. Patrz całościowo, a nie przez pryzmat PC - bo to dwa oddzielne sektory.
Jestem pewien, że w PS5 ich polityka się nie zmieni - priorytetem będzie 4k i wodotryski graficzne. TV mają schodzić a aby schodziły, ma być różnica 4k super, 1080p dupnie. 60fps zejdzie na dalszy plan. Dokładnie tak jak teraz. Sam pisałeś że do 4k/60fps trzeba 1080Ti w SLI a nie sądzę, by PS5 miało taką moc. Góra połowę z tego.

W każdym bądź razie już aktualnie grafika w niektórych tytułach, na fajnym TV z bajerami (HDR) robi tak kolosalne wrażenie, że tylko zbierać szczękę z podłogi. Nie wiem czy sobie drugi raz Horizons nie kupię.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.