mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 09:44 
Cytuj  
powoli sie nawracaja

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 12:31 
Cytuj  
I znowu przybieglem ponabijac gwiazdki (moze ktos chce "moje" - chetnie bede mu je przypisywal :grin:.

Coval - a prosze bardzo - mozesz stworzyc swoj wlasny free shard, i tam robic co ci sie podoba :wink:.

Oyci3C - na CL tak jest? Hmm... siedzisz na SC, moze o to Ci chodzilo, a niechcacy sie przejezyczyles :razz:.
Z gory prostuje - nie gralem na SC - nie wiem jak tam jest i nie interesuje mnie to - nie wytykam komus jakichs rzeczy, zanim sam u siebie nie posprzatam, a ze duzo do sprzatniecia jest, to jeszcze pewnie dlugo na SC nie bede zagladal :smile:. Skoro jednak Ty zagladasz (zagladales na CL latem? :smile: z gotowym opracowaniem skilli itp - jaka jest roznica miedzy wami, a nami :wink: ?).

Cytuj:
2001-12-16 09:18, Rothon napisał:
A ja chce placic, >>> nawet jak za OSI <<< , niewazne ile, ale ja chce grac w weekendy!!! ...
... Ale wnioskuje - placmy i ja chce wreszcie grac w weekendy, a nie czekac. Nie chce czekac, nawet za darmo.


Hmm musialem okroic, zeby dotarlo :smile: (no ale oplat i tak nie bedzie :razz:, co nie jest rownoznaczne z tym, ze zawsze bedzie sie wywalal na weekend'y):)

Cytuj:
2001-12-15 15:00, Vhailor napisał:
no tak, z ludzmi na CL jest jak z glupota: nie sieje sie... ale sie SPAWNUJE :roll:

A jak jest z tym u Ciebie? I dlaczego mowisz ogolnikowo? Ja nie najezdzam na wszystkich grajacych na OSI, a konkretnie na Ciebie (i wiesz dlaczego moj ty medrcu).

Cytuj:
2001-12-15 14:42, Toll napisał:
i zaraz dostaniesz bana, bo to nie jest RPGowe wedlog ekipy CL.
przeciez karali gosci, ktorzy bawili sie w sex na CL.

Hmm... nadzwyczaj interesujace. Kto, gdzie, kiedy i jak? :smile: - jest cos takiego jak "granica dobrego smaku", no ale badzmy tolerancyjni :smile:.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:04 
Cytuj  
Cytuj:
Hmm... nadzwyczaj interesujace. Kto, gdzie, kiedy i jak? :smile: - jest cos takiego jak "granica dobrego smaku", no ale badzmy tolerancyjni :smile:.


Tylko maly komentarz do koncowki. Kto u was wyznacza granice dobrego smaku? Dlaczego akurat takie? Czy ten co wyznacza jest katolikiem? Uznaje sex oralny, analny itp? Co zlego jest w sexie, chociazby wirtualnym?

Czy wogole wiesz do czego sluzy ban? Nie chodzi mi o to co powoduje, tylko po co go wymyslono?

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 16:45 
Cytuj  
Dzi4du.
jestes hipokryta...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 19:05 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 14:04, Coval napisał:
Tylko maly komentarz do koncowki. Kto u was wyznacza granice dobrego smaku? Dlaczego akurat takie? Czy ten co wyznacza jest katolikiem? Uznaje sex oralny, analny itp? Co zlego jest w sexie, chociazby wirtualnym?

Nie wiem jak to wyglada z Twojej strony, ale dla mnie osoba wyznaczajaca granice dobrego smaku jest przewaznie gospodarz - to jego dom w koncu i on ma ostateczne zdanie w kwestii tego co gosciom wolno, a czego nie.

Cytuj:
Czy wogole wiesz do czego sluzy ban? Nie chodzi mi o to co powoduje, tylko po co go wymyslono?

Po co ban zostal wymyslony raczej wiem :smile:.
Jesli chodzi Tobie o bany na CL'ce to musze wszystkich "zasmucic" - do tej pory nikt nie dostal bana (za naszej kadencji) - smutne czy raczej wesole? I jak tu moze czlowiek sobie obojetnie przejsc obok tekstu typu:
na CL zabanowali za xxx
na CL to...
na CL tamto...
Plotki maja to do siebie ze byly, sa i beda. To kto je rozsiewa i w jakim celu - nie wnikam.

Toll - zaiste? Tylko zademonstruj, prosze, w ktorym miejscu...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 21:44 
Cytuj  
Dzi4du.
nie chce mi sie polemizowac z toba.
cytowac tez sie nie da, bo regularnie kasujecie newsy, w ktorych pojawiaja sie takie kwiatki.
forum tez skasowaliscie swojego czasu.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 22:20 
Cytuj  
Dzi4du, Ty jesteś jak ksiądz, z ambonki kazanie a na zakrystii rąbanie.


_________________
Vhailor

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 23:32 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 21:44, Toll napisał:
Dzi4du.
nie chce mi sie polemizowac z toba.
cytowac tez sie nie da, bo regularnie kasujecie newsy, w ktorych pojawiaja sie takie kwiatki.
forum tez skasowaliscie swojego czasu.


Czemu mowisz do mnie, ze jestem hipokryta, a potem spiewasz o newsach, w ktorych moj udzial jest znikomy - raczej rowny zeru ???

Vhailor - chyba mnei z kims pomyliles... :grin:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 12:02 
Cytuj  
Cytuj:
Czemu mowisz do mnie, ze jestem hipokryta, a potem spiewasz o newsach, w ktorych moj udzial jest znikomy - raczej rowny zeru ???


juz niedlugo Dzi4du powie, ze w ogole nic nie robil na CL, i ze to wszystko wina tych innych, zlych ludzi, a on biedaczek to byl zakrzyczany przez Krzyka.
:smile:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 13:32 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-17 12:02, Toll napisał:
juz niedlugo Dzi4du powie, ze w ogole nic nie robil na CL, i ze to wszystko wina tych innych, zlych ludzi, a on biedaczek to byl zakrzyczany przez Krzyka.
:smile:


Toll nie badz smieszny - mowisz o czasach gdy na cl grales... (dawnych czasach :razz: ?). Kiedy ja tez bylem jako gracz...
Wiec czemu obwiniasz mnie za bledy moich "ojcow"? - chore podejscie...

Zapomnialem jeszcze dodac - nikt przez nikogo nie jest u nas zakrzyczany - moze wnioskujesz to po swoim zyciu/ postepowaniu / doswiadczeniach... ale my miedzy soba dogadujemy sie w sposob bardziej konwencjonalny niz zastraszanie/ zakrzyczenie kogos :smile:.
_________________
A w zasadzie to o co chodzi?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dzi4du dnia 2001-12-17 13:35 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 15:01 
Cytuj  
moglbym dyskutowac w stylu konradora (nie mowie, ze to zly styl) ale mi sie nie chce.
to sa wasze bledy, wasz serwer i wasza gra.
nie gram tam i nie bede. A jezeli chodzi o terminy, to przebywalem na CL juz za czasow, kiedy rzadzil Krzyk.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 15:36 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 21:44, Toll napisał:
Dzi4du.
nie chce mi sie polemizowac z toba...
>>>forum tez skasowaliscie swojego czasu.<<<

I z twojego kolejnego posta:
Cytuj:
A jezeli chodzi o terminy, to przebywalem na CL juz za czasow, kiedy rzadzil Krzyk.


Troszke to dziwne... najpierw mowisz o czyms co bylo "nie za naszych czasow" i odnosisz to do nas, a potem o krzyku ktory nas zakrzyczal (:D - jakos tego nie odczulem :razz:).
To, ze grales w tym okresie, doskonale wiem. Jednak to Twoje slowa mieszaja rzeczy z "wtedy" i z "teraz"... tak nieladnie w sumie... :smile:

Pozdrawiam

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 21:05 
Cytuj  
a co za roznica ?
serwis to serwis.
bledow nie poprawiliscie, wiec nie widze powodu, zeby wam ich nie wytykac.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 22:24 
Cytuj  
Bledy... jesli bledem jest likwidacja boarda (do ktorego nie mamy/nie mielismy dostepu jako grupa) - to jakim cudem mamy miec mozliwosc "naprawienia tego"?
Poza tym board tamten byl zwiazany bezposrednio ze Sphere i CL1, a nie 2...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 19:24 
Cytuj  
Cytuj:
Poza tym board tamten byl zwiazany bezposrednio ze Sphere i CL1, a nie 2...



no dobra.
to powiedz mi, jakich bledow nie powtarzacie, a jakie naprawiliscie
??

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:09 
Cytuj  
Wolalbym to, tzn co lepsze/gorsze, uslyszec od ludzi bezposrednio zwiazanych tak z cl1 jak i cl2... :smile:

_________________
A w zasadzie to o co chodzi?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dzi4du dnia 2001-12-19 00:12 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:53 
Cytuj  
tiaaa
"najlepsza odpowiedzia jest brak odpowiedzi"
to chyba tak nie bangla...
po prostu powiedz, co zrobiles.
pochwal sie czyms.
to przeciez latwe.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 10:09 
Cytuj  
"najlepsza odpowiedzia jest brak odpowiedzi" - jesli tak widzisz to, o czym mowie, to hmm :smile:.

Nie jestem osoba, ktora chodzi i "pieje" o swoich zaslugach / zrobionych rzeczach...

Nie jestem zyjaca reklamowka CL'ki - graja tam ludzie i najlepiej gdyby te osoby, ktore graly od poczatku zrobily prownanie - w jaki sposob osoba zaangazowana w tworzenie servera moze, w sposob obiektywny, sie na jego temat wypowiedziec?
Chwalic moga sie dzieci, ktorym zalezy na "cukierku"...

Wypowiedzenie sie osob z ekipy CL'ki na temat tego co jest lepsze / gorsze - jedynie rozmowy z graczami udzielajacymi sie za czasow I jak i II moze rzucic, na ten temat, jakies swiatlo.

Spor "Co lepsze" - OSI czy CL - nie ma sensu - kazdy ma jakies swoje racje i bedzie sie ich kurczowo trzymal, obojetnie czy to jest prawda, polprawda, czy falsz.

Kwestia "okradanie EA" - kto w tym kraju nie kradl/ nie kradnie - walka z wiatrakami...

A "Kabaret!!! (CLSE - ciag dalszy)" - raczej "Kabaret na MMORPG"... bo tutaj sie wiekszosc dzieje, a ze dotyczy konfrontacji OSI vs CL to juz inna bajka. Ja bym nie porownywal free shardow z OSI. Jesli ktos usilnie do takiego czegos doprowadzil (czesc osob dalej to drazy :smile: ). To ja nie wiem czy mam sie czuc podle - bo jestesmy inni niz OSI i wielu osobom odejscie od "jedynego slusznego punktu widzenia" moze przeszkadzac. Czy tez mam sie cieszyc z tego ze nasza zabawka/piaskownica jest porownywana do serverow tworzonych od kilku lat... przez takie, a nie inne osoby - to jest dopiero kabaret :smile:.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 11:08 
Cytuj  
hehe pewnie fso tez sie cieszylo , ze malucha do samochodu porownywali :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 11:15 
Cytuj  
FSO nie robiło malucha - robili tylko w FSM :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.