mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 11:35 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 10:09, dzi4du napisał:

A "Kabaret!!! (CLSE - ciag dalszy)" - raczej "Kabaret na MMORPG"... bo tutaj sie wiekszosc dzieje, a ze dotyczy konfrontacji OSI vs CL to juz inna bajka.


Przeczytaj raz jeszcze (jesli w ogole czytales, bo z twojego belkotu to nie wynika) "topicowego" posta i sam sobie odpowiedz na pytanie, dlaczego to JEST kabaret.
I "CLSE vs OSI" nic tu do tego nie ma.

_________________
Vhailor [Ghost of Empire, RAT]
Siege Perilous
Shadowlords

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-12-19 11:36 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 11:51 
Cytuj  
OT

Strasznie monotonny sie ten topic zrobil :grin:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:11 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 11:15, Magus napisał:
FSO nie robiło malucha - robili tylko w FSM :smile:

whatever ;/ polonez tez jakis niedorobiony


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 14:44 
Cytuj  
Vhailor - czytac czytalem, a ze na moj "belkot" patrzysz... na swoj wlasny sposob - nic mi do tego :smile:.

Nazwa tego topicka jest dwuznaczna:
Lepiej by pasowalo konretniejsze ujecie tematu, np "Kabaret na CLSE" i dopiero wtedy postowanie nt. kabaretowych zagadnien zwiazanych z CL'ka, umieszczanych przez dane osoby.

Jesli "Kabaret!!! (CLSE - ciag dalszy)" to ukazalem moje wlasne przemyslenia nt tegoz kabaretu :smile: - bez ograniczania sie do jednego postu :wink:, wypowiedzi jednej ze stron itp.

I radzilbym przesledzenie wszystkich postow (nie tylko z tego watka :smile:. Jesli nie potrafisz zrozumiec mojego toku rozumowania najprosciej by bylo, gdybys powstrzymal sie od nazywania tego szumnie "belkotem" :smile:.

Dla mnie Kabaret!!! (CLSE - ciag dalszy) - zaczal sie dawno temu... i trwa nadal, a ze, chcac nie chcac, jestes jednym z wystepujacych to juz Twoje checi i dobra wola :wink:.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 17:27 
Cytuj  
przepraszam, czy tylko ja nie widzialem odpowiedzi na zadane pytania ?
czy znowu dzi4du sie wylgal ?
czy znowu obraca kota ogonem ?
na te i inne pytania pewnie uzyskamy odpowiedz w najblizszych odcinkach :smile:
a wystarczylo zapytac:
co zmieniliscie w stosunku do starego CL ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toll dnia 2001-12-19 19:46 ]</font>

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 23:49 
Cytuj  
Toll - wczesniej pytales o to jakie bledy powtarzamy, a jakich nie.
Teraz o to co zmienilismy w stosunku do Cl1?

Nie widze sensu wymieniania tutaj wszystkiego po kolei... to widac w praniu (juz same roznice, w podejsciu do tematu, miedzy pol'em a sphere sa widoczne na pierwszy rzut oka).
Zmiany w funkcjonalnosci skilli.
Vendorzy dla graczy.
Zmiany w systemie czarow.
I wiele innych, ktore mozna zobaczyc grajac na CL.

Ogolnie nie widze sensu wymieniania wszystkiego tutaj - jesli jestes zainteresowany, zawsze mozesz popytac ludzi grajacych lub tez sam zagrac. (wiem wiem nie chcesz grac na CL :smile:, a skoro nie chcesz... nie widze sensu wymieniania wszystkiego bo to w gruncie rzeczy i tak nie powinno ciebie interesowac, jako postronnej osoby, ktora nie ma zamiaru tam grac :wink: - poprostu szkoda mojego czasu w tym wypadku).

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2001, 11:50 
Cytuj  
nie ma sensu pytac ludzi, ktorzy nie potrafia wsiasc na konia...
dlatego pytam sie goscia, ktory tam rzadzi.
jezeli nie chcesz mi odpowiadac na proste pytania wystarczy powiedziec:
idz i wychedoz sie sam
a ja juz wiecej nie zapytam
laniem wody nic dobrego nie wnosisz.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2001, 14:53 
Cytuj  
Alez odpowiedzialem :smile: - ogolnikami, ale odpowiedzialem...
Jesli jednak taka odpowiedz Ciebie nie satysfakcjonuje nie jestem w stanie Tobie pomoc. Zawsze mozesz liczyc na wypowiedzi osob, ktore graja na CL od poczatku - moze beda bardziej wylewne niz moja :smile:.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2001, 15:12 
Cytuj  
Cytuj:
Zawsze mozesz liczyc na wypowiedzi osob, ktore graja na CL od poczatku - moze beda bardziej wylewne niz moja :smile:.



dziekuje. wiecej wody mi juz nie potrzeba...
EOT

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 14:21 
Cytuj  
Moze troche OT gdyz moj post nie ma na celu osmieszyc nikogo grajacego na CL (kazdy gra gdzie mu sie podoba) ale przytocze post jednego z graczy CL i z w/w przyczyn nie podam jego xywy, ale tylko powiem ze powalil mnie tym na kolana:
---------------------------
Dobra powiem jak to bylo
Spotkalem drwala w lesie, ktory byl stolarzem.. mowil ze jak zostanie GMem stolarstwa to bedzie robil laski za 4k

Chcial mi zrobic laske na miejscu ale powiedzialem ze sam sobie zrobie bo jestem stolarzem.
hyh
--------------------------


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 15:01 
Cytuj  
Ishtar - a moze to byla propozycja innego typu,a ten "GM stolarstwa" to dla zmylki :wink: - takiej laski sobie sam nie zrobisz - chyba ze joge cwiczysz :wink:

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 15:11 
Cytuj  
No powiem ci ze moze masz i racje. To pewnie byla taka zmylka jak cos w stylu "mam skrcze" itp. zeby sie GM nie doczepil ze takie propozycje nie rpg gracz graczowi sklada :grin:
No panowie GM-owie musicie uwazac bo jak juz w lasach zaczyna sie szerzyc sex oralny to moze niedlugo i zoofilia - w koncu tyle bezbronnych zwierzatek po lasach biega :razz:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 18:11 
Cytuj  
gdzie sie podziala ta wazelina..

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 20:23 
Cytuj  
konrador - poszukaj jej tam, gdzie ja zawsze kladziesz :smile:.

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 13:43 
Cytuj  
a moze to byl Pinokio?


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 14:33 
Cytuj  
dziad jak zwykle nie lapie o co chodzi a crategus stara sie byc fajny
zycze zeby chociaz po nowym roku sie wam polepszylo

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 00:26 
Cytuj  
konrador - dla twojej wiadomosci - lapie - ale jak to dwuznaczne teksty... mozna nimi manipulowac inteligencie...

crategus :smile:


Posty: 27
Dołączył(a): 7.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 01:46 
Cytuj  
ehhh nie rozumiem tu jednego... dlaczego ludzie grajacy/rzadzacy innymi servami czepiaja sie CL'ki, mowia o bledach i oczerniaja... kazdy gra tam gdzie mu sie podoba. A co do tego, ze na CL'ce nie widac zadnych zmian - ja np. siedze na CL juz dlugo i jakos zauwazylam, ze duzo rzeczy sie zmienilo na lepsze... zreszta niewazne...
Oczerniacie CL'ke... moze czas zaczac korygowac bledy i niedociagniecia na swoich "smieciach"?
Aloha!
P.S. mam nadzieje, ze nikogo tu nie urazilam:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 23:15 
Cytuj  
Eee tam. Ja tu sie po prostu dobrze bawie :grin: :grin: :grin: :grin:

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 06:04 
Cytuj  
Niewiem wogule po co sie tu wypowiadaja ludzie z sc ,przeciez wASZ shard to lajno i wiedza to wszyscy.Wolalbym grac na shardzie kolegi ,ktory nie ledwo co ma pojecie jak to odpalic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.