mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 22:21 
Cytuj  
Prawda. ja wypowiadam sie wowczas gdy ktos podsunie temat. Nie zakladam watkow jaki to CL jest do dupy a jaki SC wspanialy. Ludzie sami tego chca piszac o tym w ten a nie inny sposob. To ze czasami wypowiem sie na CL, bo akurat ktos cos chce wiedziec a nikt nie potrafi mu tego wytlumaczyc to inna sprawa. Ani tez nie jebie na przyklad Roberta de Claira ze odezwie sie na forum u nas. Ale sa ludzie i taborety. Nie stety ale taborety sa w wiekszosci z forum CL.
Happy New Year i Tobie :smile:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 14:27 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-27 22:02, Srebrny Drizzt napisał:
Proponuje niech każdy zajmie się swoja krainą i nie wpierdala się tam , gdzie nie trzeba. :smile:

Otoz to! :grin: - ale niektorzy wola podnosic wartosc wlasnego "JA" poprzez wpiepszanie sie tam, gdzie ich udzial jest znikomy, wrecz rowny zeru. (Juz widze te tlumy osob postujacych w dziale innych shardow - normalnie nie nadazam z czytaniem wszystkich postow :wink: ).
Cytuj:
2001-12-27 22:21, Oyci3C napisał:
Prawda. ja wypowiadam sie wowczas gdy ktos podsunie temat. Nie zakladam watkow jaki to CL jest do dupy a jaki SC wspanialy.

A czy ktos robi takie akcje w druga strone???.
Cytuj:
Ludzie sami tego chca piszac o tym w ten a nie inny sposob. To ze czasami wypowiem sie na CL, bo akurat ktos cos chce wiedziec a nikt nie potrafi mu tego wytlumaczyc to inna sprawa.

Czy aby napewno zawsze na temat mowisz na forum CL???
Cytuj:
Ani tez nie jebie na przyklad Roberta de Claira ze odezwie sie na forum u nas.

Czy ktos na forum CL powiedzial "idz sobie" :grin: ?
Cytuj:
Ale sa ludzie i taborety. Nie stety ale taborety sa w wiekszosci z forum CL.

Niestety... ale ludzie z forum CL stanowia pokazny procent tegoz forum... co nie znaczy, ze stosunek "taboretow" przypadajacych na kazde forum jest podobny :smile:.

_________________
A w zasadzie to o co chodzi?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dzi4du dnia 2001-12-28 15:10 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dzi4du dnia 2001-12-28 16:00 ]</font>

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 15:23 
Cytuj  
*yawns*


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 19:35 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-27 03:54, Zhorran napisał:
To powiedz mi ostatecznie czego nie rozumiem kretynie a nie lejesz wode.Nie bede wiecej tu pisal bo sam jestes tym swoim kwadratem leszczyku.

Ty nic nie rozumiesz. Jesteś pyskacz, gbur i na dodatek głupi do sześcianu :/


_________________
Vhailor


Posty: 12
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 02:46 
Cytuj  
Rzadko wypowiadam sie na tym forum. O wiele bardziej lubie czytac wspaniale posty ludzi takich jak Zhorran. Pokazuja jak czlowiek moze byc niewyobrazalnie glupi. Milo, ze tak ladnie i zaciekle bronisz swojego ulubionego shardu, ale mysle, ze nutka obiektywizmu by nie zaszkodzila. Co do charakteru postow prezentujesz poziom gimnazjalny, jesli nie nizej... i jesli mozesz... To okaz troszke szacunku ludziom, ktorzy w UO grali jak ty uczyles sie dodawac ulamki. I nie mam tu na mysli siebie. To tyle... :grin:

_________________
[LamE]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: [LamE] dnia 2001-12-29 02:58 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 04:27 
Cytuj  
jesooo cud cud:))) ludzie zaczynaja widziec O_B_I_E_K_T_Y_W_N_I_E:)) to zapowiada przyjscie mesjasza... czy to nie to.. no mniejsza z tym bo sam juz sie zgubilem:) ale jestem w szoku... co prawda zawsze zostana wsrod nas tych.. ktorych nam bedzie... zal...
tzn Ci ktorym slowo OBIEKTYWNOSC jest... hmm.. nieznana:) a argument sily przewaza sile argumentoof:)

"Welcome.. to the desert of the real"

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 23:34 
Cytuj  
drogi Broncu ( trudno zgadnac jak to odmienic :smile: )

Odnosnie obiektywizmu - zauwazcie ze wiele postow z niszej polki jakosciowej pisana jest przez ludzi grajacych ( NIE tworzacych ) CL-ke - nagrode niestety za poetyckie niemal ( poezja smietnikowa przyp.aut. ) wywody niektorych bedacych z kultura na bakier graczy CL otrzymuja czlonkowie ekipy CLa.

Prawda jest dokladnie taka jak pisze Lame - Zorran mist "bronic" ( w jego mniemaniu ) CLki nie powinien odzywac sie we flamesach bo chwały nam swoim peplaniem najezonym kurwami nie przynosi - milczenie tego jegomoscia byloby przyslowiowym niemal zlotem ... jego wybor.

Troche to krzywdzace powiedzialbym :smile: ale coz trudno.

Naprawde myslisz ze w naszym regulaminie umieszczone sa dodatkowe punkty typu : "nienawidzic po wsze czasy innych shardow a tworcow tychze lzyc na kroku kazdym" - podpowiem - nie ma czegos takiego.



_________________
I`ve seen things that people wouldn`t believe

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: sentinell dnia 2002-01-05 23:38 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 09:50 
Cytuj  
pfff...

Gracze OSI - czemu zawsze to Wy, Szanowni Panowie, rzopoczynacie dyskusje o funkcjownowaniu darmowych shardoof, tudziez wtracacie sie do nich, dorzucajac swoje 3 grosze, wiadomej tresci? Czyz postawa Wielkiego Mistrza (Nieomylnego Medrca), wysmiewajacego sie z maluczkiego gluptaska, nie jest godna pogardy? Nie chodzi o to na jaki shard w danej chwili kierujecie ostrza Swych mieczy, ale o sam fakt czynienia tego. Zadajcie sobie pytanie - po co? Lubicie to? Macie za duzo czasu, bo wam sie wasza ulubiona gierka nudzi? A moze wlasnie odstawiacie makro? Nic do was nie mam - naprawde, macie wiecej doswiadczenia z UO i pewnie w ogole we wszystkim, ode mnie, ale nie moge zrozumiec faktu czemu ingerujecie (chcecie ingerowac) w zycie innych serwerow, bedacych tak marnymi, ze az niegodnymi Waszego spluniecia...

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 01:09 
Cytuj  
I tu sie zgadzam z kolega:macie na pewno wieksze doswiadczenie w UO i innych sprawach tez(chociazby konrador,ktorego projekty graficzne sa wedlug mnie bardzo dobre).
Ale poziom rozmow ,ktore reprezentujace jest naprawde straszny-o ile argumentacje czasem macie dobra to sposob jej przedstawienia-zenada-wyglada to na zawody kto w was bardziej dosra komus z innego shardu.A nazywacie innych prostakami...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 13:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-06 09:50, Taunis napisał:
Gracze OSI - czemu zawsze to Wy, Szanowni Panowie, rzopoczynacie dyskusje o funkcjownowaniu darmowych shardoof, tudziez wtracacie sie do nich, dorzucajac swoje 3 grosze, wiadomej tresci?

Bo nas to wkurwia. A w zasadzie nie "to" a Ty. I kolesie o podobnym stylu argumentacji.
Cytuj:
Czyz postawa Wielkiego Mistrza (Nieomylnego Medrca), wysmiewajacego sie z maluczkiego gluptaska, nie jest godna pogardy? Nie chodzi o to na jaki shard w danej chwili kierujecie ostrza Swych mieczy, ale o sam fakt czynienia tego. Zadajcie sobie pytanie - po co? Lubicie to? Macie za duzo czasu, bo wam sie wasza ulubiona gierka nudzi? A moze wlasnie odstawiacie makro? Nic do was nie mam - naprawde, macie wiecej doswiadczenia z UO i pewnie w ogole we wszystkim, ode mnie, ale nie moge zrozumiec faktu czemu ingerujecie (chcecie ingerowac) w zycie innych serwerow, bedacych tak marnymi, ze az niegodnymi Waszego spluniecia...

Taunis, Wojowniku Cienia.... przeczytaj jeszcze raz co napisales i sam ocen poziom... Pieprzysz jak potluczony.


_________________
Vhailor

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 14:33 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-20 11:50, Toll napisał:
nie ma sensu pytac ludzi, ktorzy nie potrafia wsiasc na konia...


Uogolniasz..

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 22:38 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-29 04:27, BroneCk napisał:
OBIEKTYWNOSC

BroneCk, nie zebym sie czepial, ale poprawnie jest obiektywizm.
Thx


_________________
Vhailor

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 00:35 
Cytuj  
Vhailor nieee... alesh ffcale sie nie czepjash:PP hyhyhy... ogolnie ja piszac posty zazwyczaj jestem na nogach od 48h, wiec prosze sie nie pshytschepYaC do moYeY gramatyKi:)

Sentinell to ze jest to wam przypisywane... raczej niekoniecznie... widze kto sie na jaki tematy wypowiada i nie oskarzam ekipy z CLa ze macie w swoich graczach.... idiotow:)
WIem ze nawet w najlepszym stadzie znajdzie sie czarna owca, wiec wiem do kogo kierowac zarzuty a kto ma zadatki na intelektualiste:)

A tak wogole sorka ze mnie troszku nie bylo, ale mialem urwanie glowy, ze nawet nie mialem czasu sie wy....kupkac:), a wlozenie pilota do lodowki, wyrzucenie talerza do smieci i wrzucenie skarpetek do kibla jest chyba tego najlepszym przykladem:)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 20:45 
Cytuj  
Niektorzy jeszcze nie zauwazyli ,ze moje posty sluzyly malemu rozgrzaniu atmosfery.Mialem wtedy kiepski humor a zdenerwowanie paru osob ,ktorych nie lubie z pewnych powodow mile polechtalo moje skolatane nerwy.Jesli chodzi o obiektywizm zdecydowanie wole DZ niz SC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.