mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 02:11 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 16:42, konrador napisał:
Gowniaz jestes i tyle, nawet jak pisze tego posta to mi sie niedobrze robi, ze bede musial czytac Twoja odpowiedz.

a ty jestes analfabeta.. gowniarzu :sad:
naucz sie pisac/wyslawiac/whatever
(...)
moj pies sklecil by bardziej sensowne posty od waszych srajac na klawiature


to moze zawolaj reskia niech zacznie odddawac kal na klawiature ... a noz ; widelec okaze sie ze twoj pies ma w sobie wiecej inteligencji niźli sam własciciel :smile:

oslabiasz mnie do nieprzytomnosci - jeszcze myslisz ze jestes "popularny" i "fajny" podczas gdy tak naprawde powyzsze przymioty należaloby zastąpic czyms mniej przychylnym twojej hmmm ... osobie(?)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 05:03 
Cytuj  
myslales nad tym az tydzien sentinell? juz ci mowilem ze bardziej nadajesz sie do quake'a gdzie nie trzeba duzo myslec :( posty zostaw innym hehe no to tyle na dzis:/ dobranoc

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 12:52 
Cytuj  
ja sie nie musze tydzien zastanawiac zeby cos napisac ... zarzucasz mi ze jestem opieszaly w mysleniu - ale to raczej ty taki jestes - istenieje jeszcze opcja ze nie zagladalem na ten board ostatnio wcale bo i tak wiedzialem czyje wylewne posty probujace dyskredytowac ( prawie )
kazdego tam znajde

"nowatorskim" mysleniem to narazie ty sie caly czas wykazujesz a zawody w mysleniu miedzy nami dwoma - sadze ze wygralbym z miazdzaca przewaga.

ps. w q zadne nie grywam bo mi sie znudzilo etc. ( chociaz jakbym mial do wyboru - pisac takie banialuki jak ty/ grac w jakas siekanine - wybralbym to drugie :smile:

ps. na forum flames nie bede zagladal bo tutaj tylko zalosne "kolko wzajemnej adoracji" proboje lapac za slowka dziada , ulfa czy crategusa i do tego mysla ze sa fajni (jak im sie cos nie uda -patrz topic dejavu i przypadkowo osmiesza sie maksymalnie to moderator, ktory nota bene w owym "zgromadzeniu fajowych chlopakow" tez jest kasuje ich posty ... )

jak to sie mowi babrajcie sie we wlasnym gownie . szczescia zycze .


_________________
"... Seven for the Dwarf Lords in their halls of stone ..."

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 13:00 
Cytuj  
Geniusz.
prawdziwy geniusz.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 15:34 
Cytuj  
jaki jestes fajny w mysleniu widac chlopcze po twoich postach :<

"nowatorskim" mysleniem to narazie ty sie caly czas wykazujesz a zawody w mysleniu miedzy nami dwoma - sadze ze wygralbym z miazdzaca przewaga.

nikt ci tak sadzic (zeby nie powiedziec 'myslec') nie broni

ps. w q zadne nie grywam bo mi sie znudzilo etc. ( chociaz jakbym mial do wyboru - pisac takie banialuki jak ty/ grac w jakas siekanine - wybralbym to drugie :)

banialuki? a moze gorzka prawda od ktorej kazdy smiec twojego pokroju dostaje bialej goraczki?

ps. na forum flames nie bede zagladal bo tutaj tylko zalosne "kolko wzajemnej adoracji" proboje lapac za slowka dziada , ulfa czy crategusa i do tego mysla ze sa fajni (jak im sie cos nie uda -patrz topic dejavu i przypadkowo osmiesza sie maksymalnie to moderator, ktory nota bene w owym "zgromadzeniu fajowych chlopakow" tez jest kasuje ich posty ... )

rofl :/ to cos ci sie chyba pomylilo to forum z waszym na uo.provector.pl
gdzie posty przypomne byly modyfikowane kasowane userzy banowani bez powodu czy za samo myslenie - inaczej niz fajni wasi gmi
z newsami jest podobnie - dajecie pokaz i juz

jak to sie mowi babrajcie sie we wlasnym gownie . szczescia zycze .

na wlasne mysli cie nie stac i dlatego przepisujesz posty innych? :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:54 
Cytuj  
Czy to ten Sentinell czy nie ten od nas :grin:
Bo jak tak to sie wstydze :smile:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 09:45 
Cytuj  
tak sobie czytam wypowiedzi "wielkich" gmow cl i dochodze do wniosku ze przyjmuja tam tylko idiotow i skonczonych debili :smile:
myslalem ze niejaki dzi4du to wyjatek ale nie.......
mamy kolejny przyklad sentinella....
D) no coz mozna poweidziec ze przynajmniej mozna sie posmiac z ich glupoty :smile:
czekam na kolejnych myslicieli-gmow cl napewno jeszcze paru idiotow sie znajdzie
szukajcie a znajdziecie D) no i oczywiscie zrobcie z nich gmow

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 09:48 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-26 12:52, sentinell napisał:
to moderator, ktory nota bene w owym "zgromadzeniu fajowych chlopakow" tez jest kasuje ich posty ... )


Przypominam ze zostaly skasowane tylko double-posty i zwykle "spamy" - (nabijanie post countow).




Ps. Pozatym jesli nadal upierasz sie ze ingeruje w tresc wypowiedzi ludzi to prosze przytocz mi tu post Pana dejavu ktory Twoim zdaniem zasluguje na "powrot". Z checia go podwiesze zeby inni mogli ocenic poziom "spamu" ktory tak zaciekle bronisz :smile:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 15:59 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-28 09:45, Hergar napisał:
tak sobie czytam wypowiedzi "wielkich" gmow cl i dochodze do wniosku ze przyjmuja tam tylko idiotow i skonczonych debili :smile:
myslalem ze niejaki dzi4du to wyjatek ale nie.......
mamy kolejny przyklad sentinella....
D) no coz mozna poweidziec ze przynajmniej mozna sie posmiac z ich glupoty :smile:
czekam na kolejnych myslicieli-gmow cl napewno jeszcze paru idiotow sie znajdzie
szukajcie a znajdziecie D) no i oczywiscie zrobcie z nich gmow

Spojrzmy na to z innej strony :smile:
Jesli wypowiedzi w stylu: jestes debilem/idiota/idz dziecko/pojebany jestes itp. uznamy za szczyt elokwencji... to naprawde jestem debilem :grin:.
Niestety nikomu nie przypinam ww etykiet po paru postach, bo wiem, ze i tak osoba piszaca dany tekst jest tak zapatrzona w "swoje racje", ze nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, ze ktos moze myslec inaczej niz on i byc przy tym normalnym czlowiekiem i przynajmniej po czesci miec racje...
Nazywasz senta i mnie idiota, a sam zaliczasz sie do typu ludzi, o ktorych wspomnialem... pieknie :smile:.
Jednak zeby zrobic Tobie przyjemnosc... mozesz uznawac mnie za debila :smile: - wole byc nim w oczach takich ludzi, niz "reszty" spoleczenstwa. :smile:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 17:43 
Cytuj  
Dzi4du, ale na takie dictum to ty nie odpisuj.
tu sa porzadne flamy, a nie jakies obrzucanie sie wyzwiskami.
ja tylko raz odpowiedzialem w stylu:
"wypierdalaj glupku na drzewo" bo gosc doprowadzil mnie do szewskej pasji, a ze pisze szybko, to i post szybko znalazl sie na forum.
no i w ogole... nie denerwujcie sie przed sylwestrem.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 19:58 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-28 17:43, Toll napisał:
Dzi4du, ale na takie dictum to ty nie odpisuj.

Gdybym mial je ignorowac... pozostawilbym w spokoju wiekszosc tego typu wypowiedzi - to mialo byc podsumowanie, czekalem tylko na kolejnego "Pana", ktory potwierdzi moja teze.
To co ja przedstawilem jest wiec dictum acerbum :smile:.
Cytuj:
tu sa porzadne flamy, a nie jakies obrzucanie sie wyzwiskami.

przeczysz wypowiedziom swoich znajomych :smile: i samemu sobie tez, choc nie tylko oni blyszcza w tym towarzystwie - cale szczescie, ze stanowia mniejszosc tego boarda. :smile:
Cytuj:
no i w ogole... nie denerwujcie sie przed sylwestrem.

Alez kto tu sie denerwuje... ciagle niezle sie bawie "niestety". :smile: Tylko dlatego tu jestem. :razz:

I jeszcze jedno:
Cytuj:
2001-12-19 17:20, Toll napisał:
przeciez mozna tak ladnie ich zapedzic w rog (kozi)
sami sobie potem zaprzeczaja :smile:
nie ma nic fajniejszego, jak sterowanie rozmowa :wink:

Moze nastepne podejcie do mojego posta bedzie bardziej "sterujace"/zapedzi mnie w kozi rog. :smile:

Czekam na wypowiedzi panow obrzucajacych innych blotem - co oni o tym sadza.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 04:41 
Cytuj  
to teraz z innej beczki.. ja na przyklad lubie kurczaka:PP
ale macie tematy... bo ten tego wyzwal, a ten ma dlugie czarne krecone zeby, a ten bez czapki chodzi...
zachowujecie sie jak dzieci... proponuje wyjsc do piaskownicy i zaczac sie szarpac i pluc i rzucac piaskiem:)
w sumie to Lots Of Love:)

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 11:01 
Cytuj  
BronecK:
Dzieci? Czy osoba nazywajaca kogos debilem, min mnie, jest dzieckiem? Niesadze - widocznie ma ku temu jakies powody :wink:. Jednak tak duza ilosc "blyskotliwych" mysli tego typu nie pozwolila mi pozostac obojetnym na ten ogolnie przyjety fakt :wink:.
Zmiana tematu podczas rozmowy wiaze sie przewaznie z jednym - staje sie on niewygodny, nie chce sie o nim rozmawiac...
Jakos nie widze szarzy na tamtego posta i osob, ktore w taki czy inny sposb chcialy mi udowodnic ze jestem "debilem". Zabawa to jedno, a nazwanie kogos, w ten sposob juz wykracza poza to, co zwyklem za zabawe uznawac.
Wiec... "zmiana tematu" - nie polecam, w tym momencie...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:55 
Cytuj  
Buehehee! Myślę, że mogę całkiem trafnie napisać template do postów 2 gości:

1. dzi4du:
:smile: :smile: :smile: :grin: Ilość mordek mnożymy przez 5 lub więcej
(tekst pomiędzy buźkami dowolny, najczęsciej zbędny bo i tak nie wiadomo, o co chodzi => 100% lanie wody

2. Sentinell:
kurwa, chuju, zasrańcu etc (tu polecam posłużyć się słownikiem slangu). Potem w miejsca pomiędzy bluzgami wstawiamy "konrador" lub "kóńradór" i post gotowy...

Pięknie kurwa, pięknie...

_________________
Vhailor [Ghost of Empire, RAT]
Siege Perilous
Shadowlords



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-12-29 13:59 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 14:42 
Cytuj  
Heheheheh heheheh hehehheehh :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 15:43 
Cytuj  
tak z czystej ciekawosci ojcze.. troche odbiegajac od tematu
mam nadzieje ze sie na mnie sentinell nie obrazi ^^ - co to jest nacia? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 15:57 
Cytuj  
Wiecie co, nie zagladalem tu ponad miesiac.
Zajrzalem.
I sie nie zdziwilem. Jak bylo tak jest nadal.
Szkoda.

juz.


Posty: 26
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 16:21 
Cytuj  
ja tu zagladam jak mam napad wiary wiary w ludzi i ich umiejetnosc czytania/dyskusji,
z miejsca mi przechodzi.
pr

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 16:28 
Cytuj  
Konrador:
nacia ---> lingwistyczne spolszczenie slowa nation :smile:
A wiec zapomnijmy o wszystkim i pospiewajmy razem karaoke :grin: :grin: :grin:
http://www.dr.dk/skum/cigarfar/growl.htm

_________________
Mmogspot & Cybernacia - we create new reality.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oyci3C dnia 2001-12-29 16:34 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 17:54 
Cytuj  
nacia.. nie udalo mi sie takiego wyrazu w znanych mi slownikach znalezc.. jednak :o
nacja - (łc. natio (stad nation) ?pokolenie; naród, plemię, szczep?) społ., polit. naród, grupa narodowościowa, etniczna; narodowość.
kthx

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.