mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 18:40 
Cytuj  
Nie samym CL człowiek żyje, zwłaszcza że padło sobie na kolejny weekend. Postanowiłem poszukać innego, darmowego ale dobrego sharda z dużą ilością użytkowników.
Znalazłem najpierw neverlands, ale nabór kont był zamknięty.
Teraz przyszła kolej na Imagine nation.
Czy możecie mi pomóc? Czy gracie albo czy znacie jakieś dobre, dopracowane ale darmowe shardy? Chodzi mi tu przede wszystkim o ilośc zmian i udoskonaleń w stosunku do OSi, ale także o wierne odwzorowanie pewnych rozwiązań. Najlepiej, jak wszystkie skille działają, nie ma problemów z domami itd..

Trzeba przyznac, że nie ma dużo shardów tak solidnie zrobionych jak CL. Na potwierdzenie mych słów lista free shardów, jednak powyżej 20 miejsca są straszne kupy...

http://www.gamesites200.com/ultimaonline/index.shtml


Posty: 8
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 18:50 
Cytuj  
Popieram w/w. Dla mnie to porażka że pada serwer na weekend, ale trudno.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 19:12 
Cytuj  
mastyl stawiasz takie duze wymagania.. a moze jednak przekonasz sie do osi i przestaniesz krasc?

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 19:24 
Cytuj  
Ani darmowe shardy, ani korzystanie z nich nie jest złodziejstwem. Inna sprawa to korzystanie z legalnej/nielegalnej kopii. Nie prosze tu nikogo o namiar na darmowego clienta Ultimy, więc skończmy tę insynuację i dyskusje w tym temacie.
Ponawiam prośbę o informacje na temat najlepszych darmowych shardów.


Posty: 16
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 20:32 
Cytuj  
Krasc?... Zalosne. A moze zazdroscisz?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Garagod dnia 2001-12-15 20:33 ]</font>

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 20:59 
Cytuj  
Widze konrador, ze Ty ciagle trwasz przy swoim. Nikt tu nie kradnie i nie masz podstaw, aby tak sadzic. Uzycie gry niezgodnie z umowa licencyjna nie jest kradzieza.

A co do IN, to ja dziekuje za ten serw... Jedna z zasad, ktore tam obowiazuja:
Macroing is allowed on Imagine Nation. We understand that building skills is very tedious and sometimes requires macroing to achive higher skill. Do NOT abuse this feature. Macroing while away from your computer for a long period of time (2+ hours) IS abuse and you may be killed or jailed. Do not page a GM or complain if you are killed while macroing. GM's also have the authority to disconnect anyone at any time for any reason. If you are disconnected, there is a reason.

LoL, 2 godzinki makrowania mozna na czysto...


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 23:02 
Cytuj  
Heh, z makrowaniem tez to przyuważyłem, ale nie dotyczy wszystkich skillów. Poza tym reszta zasad jest równie surowa jak na CL. Przynajmniej w regulaminie tak wygląda. Pewno nieraz się zdarza garować za LOLa...

A czy ktoś w ogóle grał już na IN? Jak to cholerstwo uruchomic? Nie ma ignitiona, ani niczego podobnego!

**

Posty: 247
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 02:10 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-15 19:12, konrador napisał:
mastyl stawiasz takie duze wymagania.. a moze jednak przekonasz sie do osi i przestaniesz krasc?

krasc znaczy pozbawic kogos czyjejs wlasnosci...
a jak koles nie bedzie gral na osi - bo..
na przyklad go nie stac na 10$/miesiac
albo - nie pasuje mu klimat ?
albo - tak jak ja - mimo wszstko ma takiego pinga ze sie nie da..
to co ?
komu cos ukradlem ?
ach...
kopie mam orginalna - nawet pogralem na osi 4 miechy....
ale przeprowadzka do 3miasta skonczyla moje mozliwosci grania na osi - gram na cl-u
paskudny zlodziej
rafaello :smile:


_________________
*************************************
best regards
Rafaello
[email protected]
www.rafaello.nets.pl
www.hl.nets.pl
*************************************

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 02:18 
Cytuj  
Dręczyły mnie wyrzuty moralne, bo konrador nazwał mnie zlodziejem i sprawdziłem jak się mają emulatory do OSI w kwestii prawa autorskiego. Szczerze mówiąc, niestety z bólem przyznaję rację konradorowi, choc pewno posiadł tę wiedze nieświadomie...
Prowadzenie emulatora jest dopuszczalne, tylko w celu sprawdzania technicznego UO- ogladania grafiki itd... udostepnianie mozliwości poruszania się w emulowanym shardzie innym ludziom via internet lub siec lokalna jest nielegalne.
Ale jak widac (po kilku tysiąch darmowych shardów) praktyka z teorią mają w sieci wspólnego niewiele.
Zresztą picie alkoholu przed skończeniem 18 lat też jest nielegalne... i Napster i Kazaa.
Gdybym był legalistą, tobym miał nudne życie.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 02:21 
Cytuj  
http://www.imagine-nat.com/
ale wejscie na stronke rozwala :smile:


_________________
*************************************
best regards
Rafaello
[email protected]
www.rafaello.nets.pl
www.hl.nets.pl
*************************************


Posty: 37
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 02:43 
Cytuj  
hyhyhy jest zajeb.... :grin:
Mastyl, z tego co tam przeczytalem,to wynika ze trza miec klienta ver. 1.26.4, ktory nie jest dostepny na ich stronce, a jedynie na stronie Electronic Arts...poszukaj tam
pozdro


Posty: 7
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 02:44 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-15 19:12, konrador napisał:
mastyl stawiasz takie duze wymagania.. a moze jednak przekonasz sie do osi i przestaniesz krasc?

Konrador, przestan leczyc swoje dziwne kompleksy na tym forum. Jak sie nudzisz, to idz zaczepic blokersow pod swoim blokiem.
Nikogo W TEN SPOSOB do OSI nie przekonasz, raczej wywolasz reakcje "Co za palanci tam musza byc, skoro taki po**** agituje"; jak chcesz trafic do intelignentnych, to ty ich nie doceniasz - sami sprobuja i OSI i darmwych shardow i wybiora. :razz:


_________________
------------------<br>
'Te szkielka sluza wam chlopcy do wrozenia?' - babcia jednego z graczy....

**

Posty: 247
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 03:18 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 02:21, rafaello napisał:
http://www.imagine-nat.com/
ale wejscie na stronke rozwala :smile:

zaloze sobie tam konto - zobacze jak jest


_________________
*************************************
best regards
Rafaello
[email protected]
www.rafaello.nets.pl
www.hl.nets.pl
*************************************

**

Posty: 247
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 03:20 
Cytuj  
Winterfell - http://winterfell.homestead.com/index.html

Very newbie friendly shard. 40 types of ore, many unique mounts and plenty of special items. We dont say we're the best but our players do! See you in there!

ech - cos dla gorniko kovali - tam tez chyba konto zaloze - ciekaw jestem tych metali


_________________
*************************************
best regards
Rafaello
[email protected]
www.rafaello.nets.pl
www.hl.nets.pl
*************************************

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 03:21 
Cytuj  
Pablitto- search 0 results- mimo wszystko dzięki za info.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 03:22 
Cytuj  
mastyl - poczytaj licencje jak masz
jak nie masz to nie zabieraj glosu

garagod - jw.. niczego nie zazdrosze zlodziejom i ludziom ktorzy widzac zarcie dla psa mowia ze to schabowe

sir torpeda - a co to ma do rzeczy?

rafaello - na osi sa rozne klimat.. klimat mozesz sobie wybrac - jest ponad 26 shardow z posrod ktorych mozesz wybierac na ktorym chcesz grac i ktory klimat ci pasuje wiec nie chrzan
tlumaczenie - nie stac mnie to ukradne do mnie nie przemawia
jak mnie nie stac to nie gram/nie korzystam

mastyl ponownie.. - zapewniam cie ze wiedze zdobywam swiadomie - czytajac w tym przypadku
wg ciebie trzeba krasc poki cie nie zlapia tak?

kyas - fyi nie lecze tutaj zadnych swoich kompleksow..
nie mieszkam w bloku i nie znam zadnych blokersow :( nie rozumiem tez dlaczego mialbym z nim rozmawiac.. watpie zeby grali w uo
wlasnie widac jak to wszyscy probuja tego osi.. powtarzaja jakies niestworzone historie o osi o klimacie o graczach itp
...mam w dupie jak wy mnie postrzegacie i co sobie myslicie jakbym tak sie przejmowal narzekaniem i biadoleniem 'wrogow' jak niektorzy z was to juz dawno bym sie powiesil

**

Posty: 247
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 03:24 
Cytuj  
PKING - Player Killing
PKing IS NEVER allowed in ANY GUARDED TOWN.
Killing miners is STRICTLY forbidden. If you kill someone who is mining you will be jailed. Do NOT kill newbies please.
REPEAT OFFENDERS WILL BE BANNED!

to czesc zasad :smile:
cos dla tych co juz na chaos nie moga patrzec :razz:
ale po przeczytaniu zasad zrezygnowalem...
jakos tak idiotycznie - chyba do cl-ki sie przyzwyczailem :razz:


_________________
*************************************
best regards
Rafaello
[email protected]
www.rafaello.nets.pl
www.hl.nets.pl
*************************************

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 03:28 
Cytuj  
Yessss! Wiedziałem że odpowie.
Konrador, mogę powiesić plakat z toba na scianie? - Kylie Minogue pójdzie w odstawkę!

Jesteś niezłomny jak Aleksander Małachowski. Nigdy nie zawodzisz!

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 03:42 
Cytuj  
rafaello---> ja tam jak ogladam serwer, to patrze przede wszystkim na liczbę kont i graczy. Znalazłem kilka swietnych shardów, ael nie gram na nicj, bo jest tam średnio 15 osób... a regulamin to sprawa drugorzędna. Zresztą sprwdx poniższy link- świetny, duży, dopracowany i stabilny serwer z duża ilościa graczy- a jaki debilny regulamin- nie można lootować, można makrować w okreslonycvh godzinach... heh... ale dziwactwa na tym zachodzie ludzie mają!
http://www.zuluhotel.com/rules.asp

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 03:50 
Cytuj  
zanim zaczna drukowac plakaty i banknoty z moja podobizna musze jeszcze troche popracowac.. tak wiec musisz poczekac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.