mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 10:31 
Cytuj  
Board ma strukture otwarta - zarejestrowac moze sie kazdy kto tylko ma ochote ...

... nie odpowiadam przeciez za to co wypisuja ludzie ( nawet ci grajacy u nas ) ... opinie piszac glupoty wystawiaja raczej sobie - nie serwerowi ...

... wyrzucanie potoku bluznierstw pod czyims adresem tez do zacnych zachowan ; przynoszacych chwale nie nalezy - taka osoba takze wystawia sobie swiadectwo ale to juz jej wybor ... ( i tu akurat nie tylko o niektorych graczach z clki ).

Wszystko prawda co piszesz :smile: - ja naprzyklad gram/gm-uje na cl - bo lubie i mi to starcza

tyle.


_________________
"... Seven for the Dwarf Lords in their halls of stone ..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 10:45 
Cytuj  
Obrazek

sialala sialala, kazdy swoje racje ma...

sialala sialabe, glowa muru nie przebije sie...

sialala sialace, gorzej gdy kto beton ma w glowie...

EOT


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 13:00 
Cytuj  
...i dlatego nie pisze juz na forum cl

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 00:53 
Cytuj  
I wszystkim z tego powodu lepiej :smile:
Tobie, nam i... nam i nam.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 01:54 
Cytuj  
lol=]


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 22:17 
Cytuj  
i mi :grin:


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 00:39 
Cytuj  
a o kim mowa tak wogole ?


_________________
ObrazekHmmm... Intrygujące jak łechtaczka w miejscu pępka.Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 03:23 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 03:22, konrador napisał:

...mam w dupie jak wy mnie postrzegacie i co sobie myslicie

napisal tez
Cytuj:
hehe to czy ty mnie 'lubisz' czy nie to akurat malo wazne jest..


..napisal rowniez wiele innych tekstow o podobnej- dosc wymijajacej tresci. Pisze takze odpowiedzi na posty. Odpowiedzi, ktorych sens rozumie chyba tylko on- i nie bede tu pisal ON z duzej litery, jak to sie robi w listach wyrazajac szacunek. Poza tym 80% jego postow to lagodnie mowiac "czepianie sie"- chyba to lubi. Styl jego wypowiedzi pozostawia wiele do zyczenia (Konradorze jak bedziesz konkretnie wiedziec o ktore posty mi chodzi to specjalnie poszukam i nawet na priva ci przesle) i czasami dziwie sie, ze ma tak duze poparcie u grajacych TERAZ na Osi, a z tego co widze , sa to w wiekszosci inteligentni ludzie. Mowie TERAZ, bo ja rowniez gralem na oryginalnych serwerach i to naprawde dlugo. Gralem rowniez na free shardach w tym rowniez CL. Nie wypowiadam sie tu po to by udowodnic wyzszosc emulatorow nad Osi ani odwrotnie. Chcialbym "przyczepic" sie jedynie do samego wielkiego Konradora, ktory sieje jak widac spustoszenie na tym forum i budzi szacunek wsrod sobie podobnym oraz wywoluje gwaltowne reakcje u tych, ktorzy sie z nim nie zgadzaja- panowie nie wysilajcie sie bo nie ma sensu ( takich ludzi ani nie przegadasz ani nie zawstydzisz). Jego wypowiedzi ktore przytoczylem w QUOTE ( a jest to jedynie malutki % z calosci sobie podobnych) swiadczy, ze gdy brakuje mu argumentow, pisze wlasnie w ten sposob. Odpowiedzi na zarzuty kwituje w podobny sposob, co mozna zobaczyc nawet w tym Temacie. Chociaz jestem prawie na 100% pewny, ze zostane sflamowany przez niego lub jemu podobnych, odwaze sie stwierdzic,ze czlowiek ten albo ma duze kompleksy, albo ma 15 lat( nie mam nic do 15-latkow) , albo poprostu brakuje mu conieco inteligencji zeby powiedziec cos wiecej niz "nie lubie cie". Dziekuje i dobranoc.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 08:42 
Cytuj  
aha :smile: ok znaczy ja wiem kto to konrador akurat :smile: Ale dzieki za wyjasnienie :grin:


_________________
ObrazekHmmm... Intrygujące jak łechtaczka w miejscu pępka.Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 09:41 
Cytuj  
rofl mleko wez ty popatrz jeszcze komu ja odpowiadalem i na co :[ na tego samego typu teksty i powtarzane setki razy zarzuty
jak kilkadziesiat osob nie moze nic nowego wymyslic w 'walce' ze mna to po co ja mam sie trudzic?

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 10:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-16 09:41, konrador napisał:
rofl mleko wez ty popatrz jeszcze komu ja odpowiadalem i na co :[ na tego samego typu teksty i powtarzane setki razy zarzuty
jak kilkadziesiat osob nie moze nic nowego wymyslic w 'walce' ze mna to po co ja mam sie trudzic?


Hmmm o twoich kompleksach nic nie wiem, aczkolwiek to mozliwe (kto ich nie ma?), mysle tez ze jestes starszy niz przyslowiowe juz na tym forum 15 (a moze 12?) lat - oczywiscie wiek ma male znaczenie - znam 15 latkow ktorzy mogli by uczyc roznych zeczy starszych od siebie. Inteligencja (albo jej brak)ehhh... mam wrazenie ze to jeden z ostatecznych argumentow w wiekszosci rozmow - albo sugerowany albo poruszany wprost. Sakramentalne "glupi jestes" to dziwny nawyk.
No coz, sadze ze glupi jednak nie jestes.
Jedyne co jest (dla mnie) w tobie smutne to twoje podejscie do pewnych spraw. Niezlym przykladem stereotypu jaki sam sobie wypracowales jest pierwsza mysl w odpowiedzi na:

Cytuj:
jak kilkadziesiat osob nie moze nic nowego wymyslic w 'walce' ze mna to po co ja mam sie trudzic?

- "lol, konrador juz nie chce byc madrzejszy od tysiecy innych - trzeba mu teraz dokopac"

I tak bedzie sie dzialo do oporu - kilkadziesiat osob trudniej znudzic bezsensowna gadka niz jedna, a ty tez nie ustapisz. Powstal samonapedzajacy sie mechanizm, ktory z walka nie ma chyba (juz) wiele wspolnego...


_________________
United Losers Federation

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 11:02 
Cytuj  
lata flamowania na boardach robia swoje, heh
I jeszcze male ad vocem...
Poparcie dla naszegokolegi nie wynika z tego, ze polemizuje z wami na kazdym kroku... Wynika z tego, jak sie kolega konrador zachowuje in-game, wtedy, gdy naprawde potrzeba wsparcia. A zapewniam, Siege to nie bank-sitters pro shard... Tu nikt "w tawernach" nie siedzi (ROFL). Tu sie walczy o przetrwanie. Wiec przestancie w koncu pouczac NAS so jest ok a co jest be.
Prosze, zrwoccie uwage na 1 "drobny" szczegol - na ilosc wyprodukowanych przez was postow. Jak to mozna inaczej interpretowac, niz totalna ignorancja? Juz kiedys pisalem, ze otwieracie poraz 100 otwarte drzwi, ze budujecie chate od dach... Poziom postow - TRAGEDIA, lamerstwo i arogancja (sa oczywiscie wyjatki). Dlatego trudno was lubic. Wszelkie, naprawde dobre wskazowki traktujecie srodkowym strumieniem porannego moczu. A Ameryke odkryto juz raczej dosc dawno temu. Osobiscie wali mnie, czy to legit, czy nie, ze macie jakis tam emulator UO. Wkurwia mnie, ze kopiecie wyciagnieta dlon a potem obraza boska, ze sie kopie was w dupe na boardzie. Wiec na zakonczenie:
Kiscie sie we wlasnym sosie, robcie sobie swoje l33t rpg, banujcie za "lol", mam to w dupie.
Ja juz wiecej odzywal sie nie bede.... do czasu, jak mnie ktos wkurwi.
_________________
Vhailor [The Outcasts]
Siege Perilous
Shadowlords

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2002-01-16 11:17 ]</font>

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 19:52 
Cytuj  
tego wyzej tez mozna swobodnie ignorowac - to wariat ...


_________________
"... Seven for the Dwarf Lords in their halls of stone ..."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:12 
Cytuj  
*-za swobodne ignorowanie konradora i vhailora sentinell rozdaje wirtualne cukierki jak tylko cl znowu ruszy

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:16 
Cytuj  
a jak ktos ich dobrze sflamuje, to dostanie +10 do dowolnie wybranej statystyki .
prosimy o podawanie loginu i hasla na konto.

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:24 
Cytuj  
Franiu jak by u nas dal GM 1gp za nic to b byla wojna ze szok ... a zreszta to jak narazie to wy nas flamujecie ...

ps. Toll co dajesz gracza swoim za flamowanie nas ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmadeael dnia 2002-01-16 22:28 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:53 
Cytuj  
kogo poprosiles o edycje swojej wiadomosci ?
w oryginale wygladala duzo smieszniej.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toll dnia 2002-01-17 12:58 ]</font>

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 00:13 
Cytuj  
hmm .... troche dziwna odpowiedz ... moze jej nie rozumiem ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 00:43 
Cytuj  
ale przeciez to juz standard.. franiu

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 00:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-16 22:53, Toll napisał:
kogo poprosilem o edycje swojej wiadomosci ?
w oryginale wygladala duzo smieszniej.


:sad:
Jakby ktos edytowal bylby taki napisik:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2002-01-17 00:48 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.