mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 11:52 
Cytuj  
konrador go and see the doctor.

jedynie twoje zdanie jest sluszne o wszechwiedzacy a fakt ze ty masz w dupie czyjes przemyslenia implikuje oczywiscie ze i tak wszyscy maja je w dupie tez ...

jestes normalnie .. ehhhh szkoda slow/brak slow ...


_________________
"... Seven for the Dwarf Lords in their halls of stone ..."

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 18:25 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-05 11:46, konrador napisał:
z toba dziadu to juz nie bede dyskutowal :/

Jak mi przykro :evil:
Cytuj:
bo powtarzasz tylko to co inni napisali nadrabiajac swoje braki jakie to juz sobie sam dopowiedz licznymi ghey-usmieszkami :sad:

rotfl

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 21:42 
Cytuj  
jestes normalnie .. ehhhh szkoda slow/brak slow ...

bardzo czesto ci brakuje slow.. widac to po twoich postach
no i po co ty sie meczysz i piszesz jak ci tych slow szkoda? :/

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 09:09 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-05 11:52, sentinell napisał:
konrador go and see the doctor.

jedynie twoje zdanie jest sluszne o wszechwiedzacy a fakt ze ty masz w dupie czyjes przemyslenia implikuje oczywiscie ze i tak wszyscy maja je w dupie tez ...

jestes normalnie .. ehhhh szkoda slow/brak slow ...


tobie tez sie przyda psychiatra ;/


_________________
Vhailor

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 09:59 
Cytuj  
To ja moze opowiem dowcip o gasce Balbince?... LOL :grin:


_________________
Obrazek

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 13:37 
Cytuj  
konrador ja tam cie mialem na powaznego czlowieka ..... miales moze z 1% razci w tym co mowiles ze to troszke nie fer ... w stosunku do osi ale ale jak napisales ze klucisz sie z nami bo nas nie lubisz to ............ :smile: ale mysle ze na CL ten oszust nic nie daje .. powinno muc sie zabijac takich i nie miec crima .. a tam to sobie wybieram czy checem makrowac i byc taki jak wszyscy czy nie makrowac i byc ciota .... NA cl moge bez makrowania byc dobrym ...a co do lagow to wale z modemu 56 ... ( na szczescie nie z tpsa :grin:) takie ryczałtowe ... i chyba raczej na 100% bym mial ..

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 13:58 
Cytuj  
a lekcje juz odrobiles ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:57 
Cytuj  
asmadfddsjltghksfdgfsdjkl co ty za przeproszeniem pieprzysz ? :(( znowu jakies domysly i bajki o osi?
nie interesuje mnie za kogo ty mnie masz
wszyscy tak bardzo zdziwieni moim ostatnim stwierdzeniem - gdybyscie mieli za grosz rozumu juz dawno wykombinowalibyscie dlaczego postuje tylko na forum cl a nie sc czy dz :<

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 22:37 
Cytuj  
te myster Gm SC to bylo do mnie to z lekcjami ? a kondoferoze pewnie na cl najezdzasz bo jak sie dzowiedziales ze 600 typa ma konta ... to ci sie szkda zrobilo tej kasy co wydales na swoja najprawdopodobniej wymakrowana postac ? tak ?

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 22:40 
Cytuj  
ja chialem byc mily .... ale ....

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 22:58 
Cytuj  
i nawet forum nie potrafi obslugiwac...
wez ty sie lepiej za edukacje

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 23:06 
Cytuj  
Toll kłóci się jak małe dziecko - nawet flames-y schodzą na psy :smile:

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 23:16 
Cytuj  
a co kurwa panie wlieki gm sc co nastepnemu dupe sciska ze cl sie tak rozrusl ? ze kurwa edit nie dalem moja sprawa .... a ty lepiej ludzi kombinuj sobie .... a gdzie wy byliscie jak na cl gralo 40 typa ? wtedy to panie szanowny kurwa gm sc to na nocnik po drabinie wchodziles a na guwno papu wolales ... a teraz masz pretensje do mnie ze bronie CL ? ja tam nie mam nic do sc ani do dz ani do osi .. wiec sie odemnie od****** prosze !!!


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmadeael dnia 2002-01-06 23:37 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:08 
Cytuj  
sentinell masz tutaj jakis konkretny interes czy tylko tak wciskasz wszedzie gdzie sie da swoje krotkie malo warte posty w przerwach od jailowania ludzi na cl i straszenia ich za blachostki? :/

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:09 
Cytuj  
asmocostam mi nie szkoda waszych kont :( mozecie sobie miec i 6000 a i tak bedziecie banda tepych newbiesow oszukujacych sie ze graja w prawdziwe uo

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:31 
Cytuj  
*usmiecha sie* ( ignorujac zaczepki kóńradora ) :smile:


_________________
"... Seven for the Dwarf Lords in their halls of stone ..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 08:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-07 00:09, konrador napisał:
[ciach] a i tak bedziecie banda tepych newbiesow oszukujacych sie ze graja w prawdziwe uo


konrador, moze masz i racje, bedziemy banda tepych newbiesow w realiach uo osi. prawda. kropka. lecz zechciej przyjac ze na CL w wiekszosci przyjelismy nieco inny standard gry w owo uo, standard oparty o systemy RPG, z odgrywaniem postaci.
ja owszem zagladam na wszelkie boardy o UO, te o osi rowniez. i nie odpowiada mi wasz sposob gry w uo, ktory z rpg nie ma chyba naprawde nic wspolnego. bo czy moze miec, skoro klocicie sie nawet sami miedzy soba, kto jest najlepszym i pro playerkillerem, dyskutujecie o tym kto ma lepszego pinga i jakie to lepsze makro sobie ustawil, a jakiego nie ustawil i przez to jest lamer i potepieniec...
uo w/g waszego standardu to jest rypanko-nawalanka oparta o kombosy i pingi, a w wykonaniu CL ma to byc (choc zdarzaja sie i czarne owce) normalne RPG, w ktorym role prawdziwego mistrza gry odgrywa w 90% mechanika gry, wlasnie przez owego prawdziwego mistrza gry zaprojektowana i zbudowana, bez jakichs GMow chodzacych w togach i robiacych "questy", tylko z przygodami takimi jak w zyciu, gdzie trzeba znalezc sie w miejscu i czasie, trzeba zwrocic uwage na to na co nikt inny nie zwrocil etc.
ja naprawde nie mam nic przeciwko graczom w quake3 czy half-life, ale te gry nigdy nie beda RPGami, podobnie jak uo osi nigdy nie bedzie RPGiem, poki graja tam tacy ludzie jak wy (mowie ogolnie o wiekszosci graczy osi udzielajacych sie na forum mmorpg), bo nawet bycie morderca w jakims systemie oznacza umiejetnosc odgrywania postaci opanowanej przez zlo, a nie wymakrowanie wspolczynnikow, zdobycie best-of-tha-best-weaponZ i ustawienie optymalnego makro/combo i modlenie sie o niskie pingi...
prosze wiec nie mieszaj sie wiecej do CL, bo to jest inny swiat.
pomysl o CL jak o Fallout2, a o waszym osi jak o Fallout Tactics, niby swiat ten sam, a rozgrywka jakby niezupelnie.
moze to pomoze ci w zrozumieniu, jesli podam przyklad taki wlasnie, tak jak w przedszkolu (hyhyhy, no musialem, przeciez to flamesy :grin:)

_________________
Andrzej 'Soulless' Kozakowski

http://www.soulless.bezduszni.net

So Don't Give In, Be A Rebel At Heart!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soulless dnia 2002-01-07 08:52 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 09:54 
Cytuj  
nie odpowiada mi wasz sposob gry w uo, ktory z rpg nie ma chyba naprawde nic wspolnego

duzo piszesz chociaz gowno wiesz
przypominam ze topic nie topic 'pierdolenie glupot i lanie wody' - tam bys sie nadal
rofl.. tak mow co my robimy na osi i jak gramy.. przeciez ty wiesz lepiej od nas

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 09:58 
Cytuj  
*spoglada z politowaniem na konradora*
*nie jest zdziwiony jego glupota i prostackim slownictwem*


_________________
"... Seven for the Dwarf Lords in their halls of stone ..."

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 10:22 
Cytuj  
sentinell, masz racje, ze moje odpowiedzi byly malo wyrachowane...
ale z takim gosciem jak asmadeael nie da sie rozmawiac w zaden sposob.
kazda odpowiedz bedzie powieleniem odpowiedzi udzielanej juz setki razy innym jemu podobnym.
jak komus z osi moze dupe sciskac zal, ze na CL gra 200 osob.
na osi gra kilkaset razy wiecej graczy, wiec gadanie asmadeaela mija sie z celem.
on nie broni CL. on temu serwerowi wystawia zla opinie.
jezeli chcecie miec obroncow, to moze jakis nabor na serwerze zrobcie, zeby takie indywidua nie udzielaly sie na forum.
souless napisal, ze na osi nie ma RPG.
na jakiej podstawie to pisze ???
jak dlugo gral w klanach RPG na osi ??
powiem wam to, co konrador mowi i powtarza do znudzenia.
zagrajcie na oficjalnych shardach i dopiero potem zabierajcie glos w dyskusjach dotyczacych ultimy.
i niech nikt nie zaslania sie darmowym miesiacem, bo to mija sie z celem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.