mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 04:14 
Cytuj  
konrador - czy Ty kiedys sypiasz ? :smile:)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 07:07 
Cytuj  
tak. kiedys..


Posty: 40
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 10:47 
Cytuj  
rafaello:

ABSOLUTELY NO DRINKING OF ALCHOHOL IS ALLOWED! YOU WILL BE JAILED FOR IT. :sad:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 11:35 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 03:50, konrador napisał:
zanim zaczna drukowac plakaty i banknoty z moja podobizna musze jeszcze troche popracowac.. tak wiec musisz poczekac


Ogolnie ignoruje to co skrobiesz, ale pytanko :razz:) W sumie... pasujesz tam... tam wiecej takich pajacow =]

A skoro taki oryginalny jestes w tym "nieoryginalnym" polskim kraju to albo jestes ewenementem, albo poprostu jestes na tyle glupi, zeby ludziom wytykac cos, zanim zerkniesz pod swoja strzeche i przyjrzysz sie samemu sobie. :smile: (tylko nie mow mi, prosze, ze ja takze powinienem tak zrobic - zrobilem to - oszacowalem swoje posiadane oryginalne i nieoryginalne oprogramowanie - jego uzytecznosc w moim zyciu itp).

Nie komentuje tego, ze ktostam gra na OSI i jest "inny" (lepszy? :razz:) - bo niby po co :razz:. Kazdy i tak robi to, co mu sie akurat podoba, a ze przy okazji znajda sie marudy "twojego typu", to tez jest normalne. Nie ma i nie bedzie mozliwosci stworzenia czegokolwiek, co sie spodoba wszystkim (Tobie chyba sie wiekszosc rzeczy nie podoba... poza servami OSI :grin:, ale to juz nie moj problem akurat).

Kto jest bez winy (kradziezy) niech zabiera glos - a tak to mozecie rownie dobrze nawalac glowa o sciane - ten sam skutek to odniesie "oryginalni" ludzie...

I dalej omijam twoje jakze ciekawe posty - choc czasem lubie sobie poczytac, jak denerwuje ciebie sam fakt ze ktos moze sie bawic (bluzgajac przy okazji na ekipe "kapke" :smile: ).

Dla polepszenia Twojego humoru - moze udaj sie na stadnion dziesieciolecia i tam manifestuj, jak to "okradanie" jest zla rzecza. Moze postaraj sie przemowic do rozumu innym osoba co to okradaja nasz kraj :smile: Tyle rzeczy do zrobienia/ tyle osob do uswiadomienia, a ty skupiasz sie na maluczkich :smile:, ktorzy czym Ci przeszkadzaja - ano tym ze graja na darmowych shardach :grin:.

Lepperowi sie nie udalo (no moze jeszcze cos zdziala - bedzie wesolo :grin:) - teraz Twoja kolej.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 12:55 
Cytuj  
Ogolnie ignoruje to co skrobiesz, ale pytanko :D - zamierzasz startowac w wyborach kiedys? (obojetnie czy lokalnych, czy gdzies "wyzej" sie piac chcesz :P) W sumie... pasujesz tam... tam wiecej takich pajacow =]

efekty twojej ignorancji widac ponizej wlasnie

A skoro taki oryginalny jestes w tym "nieoryginalnym" polskim kraju to albo jestes ewenementem, albo poprostu jestes na tyle glupi, zeby ludziom wytykac cos, zanim zerkniesz pod swoja strzeche i przyjrzysz sie samemu sobie. :) (tylko nie mow mi, prosze, ze ja takze powinienem tak zrobic - zrobilem to - oszacowalem swoje posiadane oryginalne i nieoryginalne oprogramowanie - jego uzytecznosc w moim zyciu itp).

bah o czym ty mowisz w ogole? masz jakies dowody na to ze ja mam nielegalne oprogramowanie w domu? jesli nie to zamknij ten smierdzacy ryj i nie probuj byc smieszny bo ze swoim laniem wody jestes raczej smieszny

Nie komentuje tego, ze ktostam gra na OSI i jest "inny" (lepszy? :P) - bo niby po co :P. Kazdy i tak robi to, co mu sie akurat podoba, a ze przy okazji znajda sie marudy "twojego typu", to tez jest normalne. Nie ma i nie bedzie mozliwosci stworzenia czegokolwiek, co sie spodoba wszystkim (Tobie chyba sie wiekszosc rzeczy nie podoba... poza servami OSI :D, ale to juz nie moj problem akurat).

no nie ma co szerlok holms z ciebie prawdziwy

Kto jest bez winy (kradziezy) niech zabiera glos - a tak to mozecie rownie dobrze nawalac glowa o sciane - ten sam skutek to odniesie "oryginalni" ludzie...

a skad ty mozesz wiedziec co ja mam w domu? eh brak mi slow na twoja glupote :(
widze ze ignorujesz a przynajmniej starasz sie ignorowac nie to co trzeba :/

I dalej omijam twoje jakze ciekawe posty - choc czasem lubie sobie poczytac, jak denerwuje ciebie sam fakt ze ktos moze sie bawic (bluzgajac przy okazji na ekipe "kapke" :P) nie placac za to ani grosza (no poza zakupem oryginalu UO :) ).

dales przyklad

Dla polepszenia Twojego humoru - moze udaj sie na stadnion dziesieciolecia i tam manifestuj, jak to "okradanie" jest zla rzecza. Moze postaraj sie przemowic do rozumu innym osoba co to okradaja nasz kraj :P - nie ograniczaj sie tylko do graczy UO :) Tyle rzeczy do zrobienia/ tyle osob do uswiadomienia, a ty skupiasz sie na maluczkich :), ktorzy czym Ci przeszkadzaja - ano tym ze graja na darmowych shardach :D.

ja sie nie czepiam wszystkiego.. nie interesuje mnie co kto gdzie i z czym robi zazwyczaj

Lepperowi sie nie udalo (no moze jeszcze cos zdziala - bedzie wesolo :D) - teraz Twoja kolej.

OKEJ DZIADU
a teraz juz daj sobie spokoj z tym swoim wymuszonym usmiechem ktory ma mnie draznic :<

*

Posty: 103
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 13:27 
Cytuj  
Dzi4dyga : Bardzo ladnie zes to ujal.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 13:39 
Cytuj  
[ten topic trafi chyba na flamesy=]

Konrador, to ma do rzeczy, ze ludzie, ktorzy posiadaja oryginalna kopie UO i graja na CLce, oraz prowadzacy ten shard nie kradna, bo nie maja z tej roboty korzysci, materialnych.

Chociaz fakt, faktem ze gracze lamia umowe licencyjna UO, ale jak sam widzisz polski dystrybutor tej gry leje na to. My graczy nie zmuszamy do gry u nas, maja wybor albo freeshard albo OSI.

Za to gracze z OSI tez nie sa tak calkowicie full legal=] Chcesz, to dam Ci cytacik z Waszego forum, jak to jeden z Was mowil, ze plytke z UO sie przegra. Ja tam nic do w/w czlowieka nie mam, ale jesli zechcesz, to na konkretnym przykladzie Ci pokaze, ze Wy tez nie jestescie tacy ok.

Pozdrawiam.


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 19:13 
Cytuj  
Konrador, to ma do rzeczy, ze ludzie, ktorzy posiadaja oryginalna kopie UO i graja na CLce, oraz prowadzacy ten shard nie kradna, bo nie maja z tej roboty korzysci, materialnych.

jest wyraznie zawarte w uo licencji:/
przestan siebie i nas oklamywac
jestes doroslym czlowiekiem i sadzac po miejscu pracy chyba inteligentnym wiec daj to po sobie poznac czasem

Za to gracze z OSI tez nie sa tak calkowicie full legal=] Chcesz, to dam Ci cytacik z Waszego forum, jak to jeden z Was mowil, ze plytke z UO sie przegra. Ja tam nic do w/w czlowieka nie mam, ale jesli zechcesz, to na konkretnym przykladzie Ci pokaze, ze Wy tez nie jestescie tacy ok.

ja nie mowie za wszystkich graczy osi
gra tam palek tez... nie chce nikogo bronic ale zauwaz ze taki sam klient jest w zasadzie malo wart - dlatego anarchy online mozna prosto z netu sciagnac.. dlatego bedzie mozna prosto z netu sciagnac mimesis a potem tylko kupic konto


Posty: 31
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 20:45 
Cytuj  
ranny ja ja to lubie !!
kondon w akcji!!

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 22:19 
Cytuj  
:lol:


Posty: 46
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 23:42 
Cytuj  
W sumie... do si nic nie mam..oprocz lagow (nie chce mi sie wbijac przez zadne bramki).
Ale druga sprawa. kiedy Clair kupowal orginal, nie bylo zadnego slowa na pudelku ze za gre trzeba placic i wlasnie to mnie wkurw. byl darmowy miesiac..ale co to jest, jak potem trzeba placic calkiem ladna sieke za granie.
A to ze juz w ogole nie gram w UO to inna sprawa :smile: chyba jestem juz za stary na to :smile:

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 02:47 
Cytuj  
Malcolm Feth - jak to za stary. Nie zalamuj mnie. Ja zaczynam grac w UO w wieku 38 old :smile:)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 07:44 
Cytuj  
ranny ja ja to lubie !!

masochista...

kondon w akcji!!

...i do tego zboczeniec

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 07:48 
Cytuj  
malcolm feth pyskaty I
za lagi to mozesz 'cos miec' do swojego ISP i do swojego kraju
nie udawaj niewiniatka bo zazwyczaj czyta sie cos cos co sie podpisuje
wielka zla firma zrobila cie w dupe i teraz ja za kare okradasz..
calkiem ladna sieka no tak :( na tyle godzin internetu/lacze stale masz

*

Posty: 195
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 09:32 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-17 07:48, konrador napisał:
malcolm feth pyskaty I
za lagi to mozesz 'cos miec' do swojego ISP i do swojego kraju
nie udawaj niewiniatka bo zazwyczaj czyta sie cos cos co sie podpisuje
wielka zla firma zrobila cie w dupe i teraz ja za kare okradasz..
calkiem ladna sieka no tak :sad: na tyle godzin internetu/lacze stale masz



Mozesz jeszcze raz po Polsku ? A Tak apropos to powiem krotko ... Fuck'em All ... :grin:


_________________
ObrazekHmmm... Intrygujące jak łechtaczka w miejscu pępka.Obrazek

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 18:54 
Cytuj  
Powiem tak:
CL-players - poraz kolejny pieprzycie głupoty. Rozprawiacie o czymś, o czym nie macie bladego pojęcia. Klimaty, erpegowanie i w czrwony nocnik sranie :/ To tak, jakby mówic o smaku trufli jedząc całe życie pieczarki.
Z wykorzystywaniem klienta UO do free shardów jest trochę jak z open battle.net - wszyscy chcą czystj gry a 9 na 10 ma zhakowanego chara. Tu podobnie - tyle że kradzionego klienta. A zresztą - jeśli naprawdę to nie dociera do was - to już chyba nigdy nie dotrze.
Acha - któs powyżej napisał żeby nie wyjeżdżać z takimi tekstami. A czemu nie, ja się pytam? Toż to flame board.


_________________
Vhailor

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 18:58 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 20:45, Victor napisał:
ranny ja ja to lubie !!
kondon w akcji!!

Cwelu, zamknij sie:/ Ciebie nikt nie obraża, ale jak widze - niepotrzebnie się takie szmaty oszczędza


_________________
Vhailor

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 19:51 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 20:45, Victor napisał:
ranny ja ja to lubie !!
kondon w akcji!!

Cwelu, zamknij sie:/ Ciebie nikt nie obraża, ale jak widze - niepotrzebnie się takie szmaty oszczędza

HEHE nienerwowo.. analfabetom i tak jest w zyciu ciezko :)


Posty: 7
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 01:42 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 03:22, konrador napisał:
...mam w dupie jak wy mnie postrzegacie i co sobie myslicie jakbym tak sie przejmowal narzekaniem i biadoleniem 'wrogow' jak niektorzy z was to juz dawno bym sie powiesil


Pomyslalem sobie choc przez chwile, ze ludzie grajacy w SC,CL i DZ maja dla odmiany Twoje opinie w dupie i Twoje biadolenie o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia nad Swietami Wielkiej Nocy?


_________________
------------------<br>
'Te szkielka sluza wam chlopcy do wrozenia?' - babcia jednego z graczy....

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 08:05 
Cytuj  
kvas ale te wszystkie posty i narzekania mowia calkiem co innego :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.