mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 09:16 
Cytuj  
Mi sie nasuwa tylko jedno:
Prawda w oczki kole?

Caly topic sie zaczal od tego, ze konrador powiedzial , ze grajac na Cl gracze okradaja OSI. I taka jest prawda. Lamiac umowe licencyjna okradacie OSI z tych ich 10$ na miech a poza tym lamiecie prawo.
Nie wiem dlaczego polemizujecie z tym stwierdzeniem , ze niby kazdy ma wybor itd..
Eh gdybym mial wybor to bym jezdzil BMW ale jakos nie mam tego wyboru i nim nie jezdze. Ale pewnie jak sami wiecie pare osob stwierdzilo sobie w Polsce ze jednak maja wybor i czasami im sie uda podpieprzyc jakies BMW i sobie nim pojezdzic. Nie wiem czy ich tez popieracie a sytuacja dokladnie taka sama..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 11:43 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 19:13, konrador napisał:
jestes doroslym czlowiekiem


I tu się mylisz kon :razz: Torp wie, o czym mowie :roll:


_________________
Vhailor

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:15 
Cytuj  
Cytuj:
Caly topic sie zaczal od tego, ze konrador powiedzial , ze grajac na Cl gracze okradaja OSI. I taka jest prawda. Lamiac umowe licencyjna okradacie OSI z tych ich 10$ na miech a poza tym lamiecie prawo.


Ehh... juz jestem naprawde zmeczony tymi gadkami o lamaniu prawa i okradaniu OSI.

Takie sa realia i nie ma 2 zdan.
Jakos tylko mi falszywie brzmia slowa niektorych (np. Twoje Kojocie - czy Ty przypadkiem nie sprobowales choc gry na CL? => okradales OSI? :smile:)
Konradora pomine bo jakos tak mi sie wydaje ze szafuje argumentem legalnosci free shardow bo mu tak pasi - najwygodniej jest kogos powyzywac od zlodziei, dresiarzy etc.

Prawda jest jednak taka ze nie mozna w 1 rzedzie stawiac ludzi ktorzy dali w lape policjantowi celem zredukowania kosztow mandatu z tymi ktorzy rwa radia z samochodow - to naprawde 2 rozne rzeczy.
W kategoriach bezwzglednych gra na free shardzie jest zlodziejstwem.
Zamknijcie wiec przy okazji:
- wszystkich skurwysynow zdradzajacyh zony
- nie placacych rachunkow
- dajacych lapowki policji
- dajacym bombonierki dyrektorce przedszkola (celem upchniecia swojej pociechy gdzies blizej domu a nie na drugim koncu miasta)
- przyjmujacych wszelkiego rodzaju "dowody wdziecznosc" w postaci flaszek, dlugopisow watermana etc etc (lekarze, urzednicy... caly handel na tym stoi)
etc etc etc

Ja mam stycznosc na codzien z duzo powazniejszymi przypadkami przekupstwa czy uzywania nielegalnego oprogramowania i uwazam ze ludzie grajcy na free nie zasluguja na miano zlodzieja.
Sam OSI sie tym nie interesuje - nie bez powodu jak sadze.
Po pierwsze zjawisko jest marginalne.
Po drugie stanowi dla nich REKLAME - ludzie znudzeni niestabilnoscia emulatorow i ich niedorobkami przesiada sie przedzej czy pozniej na OSI jesli warunki im na to pozwola (kasa, lacze).

Wiec proponuje przestac zgrywac rycerzy bez skazy i zmazy i wrocic do rzeczywistosci :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:05 
Cytuj  
Karol nie o to chodzi..
Gralem na cl i w tych kategoriach jestem zlodziejem mam piracki soft w domciu .. uzywam pirackiego softu ale nie pierdole glupot ze to moralne bo ktos tam kaze sobie za to placic..
sorry lamie prawo i mam tego swiadomosc a nie mowie ze jest cool bo jest to akceptowalne..
Sorry ale nie bede sie usprawiedliwial ze chcialem sie tylko przejechac i zobaczyc jak to bmka sie jezdzi ale mnie nie stac.. problem tylko taki ze za kradziez samochodu mozna beknac a za uzywanie kradzionego softu moga mi naskoczyc..
To tak jak lamac prawo do poki cie nie zlapia i mowic przy tym ze postepuje sie uczciwie..

Co do lapowek w handlu.. wiesz gdyby wlasnie nie zwyczaju ich dawania to moze by sie udalo wiecej rzeczy zalatwic ich nie dajac ale ze wygodniej bioracym je brac to proceder nigdy nie zniknie ale nie mozna przy tym mowic , ze to normalne i lapowke walic na fakture bo i tak ci nikt nic nie zrobi..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:21 
Cytuj  
Spoko.
Mnie po prostu rownie razi chwalenie sie tym ze sie wydymalo OSI, Tugsoft etc (a pamietam czasy gdzie polowa osob z SP kombinowala jak sobie cracknac Assista :smile:) jak i nawolywania niektorych fanatykow do tego zeby palic za "zlodziejska gre na free shardach".

Tym bardziej ze moja wersja pudelkowa UO nie zawierala informacji ze za gre trzeba placic miesiecznie etc (pamietam ze jakas afera nawet z tego byla w usa dawno temu).
Wiec ZNACZNA czesc osob mogla sobie zaczac grac na free nawet bez swiadomosci lamania LITERY prawa (celowe okreslenie "litera prawa" a nie "prawo").

A "rozstac" sie z postacia jest trudno wiec "idzie sie w zaparte" :grin:

P.S. Pomijam juz taki drobiazg ze... ktos z was przeczytal ToS? (waruki licencyjne) - bo ja NIGDY :grin:

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:22 
Cytuj  
Kiyote- jedna sprawa- to nie my zaczelismy wszem i wobec glosic, ze clse jest super legal- to coponiektorzy z braku innych argumentow poczeli wyzywac ludzi grajacych na cl od zlodzieji. Mysle, ze Karol66 dosc obiektywnie ocenil reszte.

_________________
Pzdr Crategus
Rębajło... w zamierzeniach Błędny

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Crategus dnia 2001-12-19 13:23 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:29 
Cytuj  
a kto?


_________________
Vhailor

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:31 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 13:29, Vhailor napisał:
a kto?



i dlaczego? :grin:

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:48 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 13:31, Karol66 napisał:
Cytuj:
2001-12-19 13:29, Vhailor napisał:
a kto?



i dlaczego? :grin:




A tez nabije posta ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 15:34 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 13:31, Karol66 napisał:
Cytuj:
2001-12-19 13:29, Vhailor napisał:
a kto?



i dlaczego? :grin:




gdzie i kiedy? :razz:

A wracajac do pytania kto TOS przeczytal, to ja kiedys sie skusilem, bo chcialem jakis bugow zaczac uzywac i harrasment dokladniej rozszyfrowac. Wszystkiego nie przeczytalem, bo to maksymalny belkot prawniczy. :grin:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 21:26 
Cytuj  
Crategus argument ze to nielegalne i ze sie okrada OSI byl juz dawno wyciagniety w momencie kiedy Sir Torpeda chcial propagowac CL na cd action.. Wycofal sie z tego z klasa i za to go cenie ..
Mi nie chodzi o to ,ze jest CL imho fajnie ze ktos cos takiego robi nawet jak nie zgodnie z prawem ale o to , ze staracie sie jakimis argunemtami dowiesc ze jest to moralne okradac kogos.. tylko to jezeli chodzi o okradanie OSI..

Inne rzeczy jak mechanika CL to juz inna bajka..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 21:24 
Cytuj  
Po pierwsze primo nie gram na OSI bo szkoda kasy ... wiem to mnie nie usprawiedliwia ale nie moja wina ze tym typkom nie chce sie postawic jakiegos polskiego serwa OSI ... i dopasowac go do warunkow panujacych w polsce (cena)z tego co widzialem na www ratsow to jest jedno wielkie macrowanie .. zreszta jak mam odgruwac postac gdzie do okola gadaja mi po angielsku czy po jakiemu tam ... a pewnie bym mial takie lagi ze kroka bym nie postawil ... a tam mi ktos mowi ze ich okradamy.. ja sie wcale nie mam za zlodzieje... zanaczy kiedys gralem zlodziejem :grin: ale mysle ze to z ich winy nie jestem wstanie tam grac a nie z mojej .... Mysle ze tym typkom co sie czepiaja nie chodzi o sprawiedliwosc tylko o to ze cl jest juz taki dobry... i gra tyle typa jak by gralo 20 to by nikt sie nie czepial ...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 23:33 
Cytuj  
Po pierwsze primo nie gram na OSI bo szkoda kasy ... wiem to mnie nie usprawiedliwia ale nie moja wina ze tym typkom nie chce sie postawic jakiegos polskiego serwa OSI

specjalnie dla polakow? zartujesz chyba... a kto by na nim gral? zagralbys i stwierdzil 'ze szkoda kasy' a oni wydali kupe kasy na postawienie serwerow/sprzet/pracownikow itp
to nie jest emulatorek :( zeby na tym zarobili nie wystarczy 20 aktywnie grajacych osob i nie oszukujmy sie - wszedzie chodzi o pieniadze.. tak uprzedzajac twoja odpowiedz

... i dopasowac go do warunkow panujacych w polsce (cena)z tego co widzialem na www ratsow to jest jedno wielkie macrowanie ..

cena? tzn co abonament? tzn co maja tracic tylko dlatego bo wg ciebie jest za drogo? :| ja nikogo nie bronie tez chcialbym zeby bylo taniej oczywiscie ale nikt swoich cen specjalnie dla biednych polakow nie bedzie dopasowywal - to ze ty czy ktos inny nie ma pieniedzy to nie jest wina osi

z tego co ja widzialem to sa sposoby makrowania :) mozesz to robic a nie musisz - tam raczej.. nikt cie do niczego nie zmusi tak jak na cl ale widze ze do czego innego jestes przyzwyczajony

zreszta jak mam odgruwac postac gdzie do okola gadaja mi po angielsku czy po jakiemu tam ... a pewnie bym mial takie lagi ze kroka bym nie postawil ... a tam mi ktos mowi ze ich okradamy.. ja sie wcale nie mam za zlodzieje... zanaczy kiedys gralem zlodziejem :D

normalnie :( na osi ludzie 'odgrywaja' postac o wiele lepiej niz wiekszosc z was czy to po angielsku po chinsku czy po arabsku
pewnie podobno chyba slyszalem ze.. a moze sam sprawdzisz/sprawdzicie ? bo z takich domyslow to jeszcze nic nie wyjdzie

ale mysle ze to z ich winy nie jestem wstanie tam grac a nie z mojej

moze ze swojej ze nie masz pieniedzy... moze z winy swojego isp :( latwo znalezc winowajcow

.... Mysle ze tym typkom co sie czepiaja nie chodzi o sprawiedliwosc tylko o to ze cl jest juz taki dobry... i gra tyle typa jak by gralo 20 to by nikt sie nie czepial ...

rofl :( pewnie ze mi chodzi nie o sprawiedliwosc.. nie chodzi mi o waszych graczy - gdzie indziej jest ich 1000x wiecej
po prostu was nie lubie

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 00:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-04 23:33, konrador napisał:
po prostu was nie lubie


Ulzylo mi, bo juz myslalem, ze masz mocniejsze argumenty, a tak to chociaz sie szczerze usmiecham :smile:
I wiesz, konrador, zawsze mi imponowali tacy silni mezczyzni walczacy o wielkie sprawy.
MSPANC.


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 03:37 
Cytuj  

2001-12-19 21:26, Kiyote napisał:
[...] jakimis argunemtami dowiesc ze jest to moralne okradac kogos.. tylko to jezeli chodzi o okradanie OSI..
Inne rzeczy jak mechanika CL to juz inna bajka..


Gdyby było postawione pytanie, czy to moraln, może bym na nie odpowiedział, jednak nie widzę podstaw okradnia.
Jakoś nie wydaje mi się, że okradam Origin kupująć oryginał? A to, że nie gram? Nie muszę, nieprawdaż? Więc gdzie tu okradanie?
Zerknij do definicji słowa "kraść" i wtedy mów konkretnie. :razz:

A ja się "uśmiecham" w duchu widząc jak ludzie potrafią być czasami zawistni, tylko, że nie każdego da się lubić i nie każdy musi lubić Ciebie. :/


_________________
Wojciech "hendryk" Sienkiewicz
cd /../hendryk/wolny_czas
rm *

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 03:52 
Cytuj  
hehe to czy ty mnie 'lubisz' czy nie to akurat malo wazne jest..
co do okradnia - nie placisz a jednak grasz
zamiast kradziez zacznijmy wiec uzywac okreslenia 'lamanie prawa'

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 08:27 
Cytuj  
A tak z nudow zajrzalem na flamesy, myslac ze a nuz znajdzie sie jakas fajna dysputa do dolaczenia. Z nadzieja spojrzalem na posty konradora... dobre... mocne... flamujace i obrazajace przynajmniej 90% spoleczenstwa. Mysle sobie, mocny gosc, nie boi sie wygarnac, szkoda ze anonimowo, bo gdyby wygarnal swe racje w realu jakiejs grupie "kradnacej" to pewnie musialby udowodnic swoja "mocnosc" jakos inaczej niz zacietrzewieniem i upartoscia godna snieznej lawiny. Ale nic to mysle, moze on taki nadmuchany tylko jest, tak sie napompowal swoja pycha i chce przynajmniej blyszczec w pelnej glodrii swa praworzadnoscia. Dobra, zgodze sie na to, w koncu jesli sam nie lamie prawa w zaden sposob i czysty jest jak paladyn wystrojony na swe zaslubiny, mozna z nim pogadac. Wiec po upewnieniu sie jeszcze raz, ze board zowie sie "Flames" probuje wejsc i wysmiac go i jego nieudolnosc wyrazania swych mysli i plwanie na przyslowiowe "karly reakcji", lecz coz, zauwazam ze czlowiek sie zmeczyl, przysiasc musial i odpoczac. Lecz miast tego dalej kasa i szczeka, czym juz tylko zal i litosc wzbudza, najwyzej irytacje, ot taki ratlerek idacy z dobrze ubrana pania starszej daty. No coz, ja poczekam... moze kiedys sie wyspi, moze kiedys zacznie pisac na temat i odpowiadac na temat, a nie tylko rzucac swoimi racjami bez wzgledu na to o czym pisza inni.
konrador - szczerze zycze powrotu do zdrowia i zrelaksowania sie w koncu, boc mam cie za powaznego przeciwnika w dyspucie. Usiadz i odpocznij, az znowu zaczniesz byc powazny.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 09:24 
Cytuj  
hehe no ze az ci sie tyle chcialo pisac o swoich przemyslaniach ktory pewnie kazdy ma w dupie
co do flamowania grup kradnacych irl to nie mam okazji bo nie poznalem tak wiec nie wiem jak bym sie zachowal ^^
odpowiadanie na temat.. nie to zbyt nudne ;<

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 11:11 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-05 09:24, konrador napisał:
hehe no ze az ci sie tyle chcialo pisac o swoich przemyslaniach ktory pewnie kazdy ma w dupie

Osadzanie innych po sobie... konrador... jestes zajebisty :roll:
Ja zawsze jestem ciekawy, co inni ludzie maja do powiedzenia.
Cytuj:
co do flamowania grup kradnacych irl to nie mam okazji bo nie poznalem tak wiec nie wiem jak bym sie zachowal ^^

Sprobuj, a potem wroc do nas :lol:
Przy okazji przestudiuj posta Soulles'a dokladnie :razz:.
Cytuj:
odpowiadanie na temat.. nie to zbyt nudne ;<

Tak samo jak twoj niezmienny stosunek wzgledem CL i wszystkiego, co soba reprezentuje :wink:.
Kiedys bylo ciekawie... teraz to tylko krzyki z oddali :lol:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 11:46 
Cytuj  
z toba dziadu to juz nie bede dyskutowal :/ bo powtarzasz tylko to co inni napisali nadrabiajac swoje braki jakie to juz sobie sam dopowiedz licznymi ghey-usmieszkami :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.