mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 17:25 
Cytuj  
Oto kilka screenow z mojej malej przygody, ciagle trwajacej z darmowym trialem Anarchy Online.
Gierka w sumie jest dosc ciekawa, jednak mozna odczuc znuzenie ciaglym levelowaniem postaci, chociaz w sumie misje sa pomyslane calkiem ciekawie.
Gra jako taka jest dosc mocno rozbudowana, znajdzie tu dla siebie cos i gracz PvP i crafter. Chociaz sama walka PvM i PvP nie przypadkla mi zbytnio do gustu, poniewaz praktycznie 100% wyniku walki zalezy od naszych skilli i sprzetu a praktycznie nad niczym nie panujemy bezposredno, wyjatkiem sa oczywiscie odpalane "czary" nano.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak czy siak kazdy moze sobie sprobowac na 7dniowym trialu popykac za darmo i samemu zadecydowac, czy jest to gra dla niego :grin:
http://www.anarchyonline.com


_________________
Obrazek

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 17:40 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-28 18:25, Soulless napisał:
Oto kilka screenow z mojej malej przygody, ciagle trwajacej z darmowym trialem Anarchy Online.
Gierka w sumie jest dosc ciekawa, jednak mozna odczuc znuzenie ciaglym levelowaniem postaci, chociaz w sumie misje sa pomyslane calkiem ciekawie.
Gra jako taka jest dosc mocno rozbudowana, znajdzie tu dla siebie cos i gracz PvP i crafter. Chociaz sama walka PvM i PvP nie przypadkla mi zbytnio do gustu, poniewaz praktycznie 100% wyniku walki zalezy od naszych skilli i sprzetu a praktycznie nad niczym nie panujemy bezposredno, wyjatkiem sa oczywiscie odpalane "czary" nano.


Wow, taka wnikliwa analiza gry w tak krotkim czasie! :roll:

/*wracam do ciekawszych zajec*/


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 17:56 
Cytuj  
szczerze mowiac to na 9 levelu (chociaz teraz juz pewnie wyzszym) niemogles za bardzo poznac gry. Ale fakt leveling po jakims czasie nuzy, chyba ze ma sie fajny team. PVP nieprzypadlo mi do gustu w tej grze.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 18:51 
Cytuj  
Jedno (a pewnie i wiecej...)mnie zastanawia - czy te cyfry obok napisu "CRED" na dolnej belce to pieniądze? Jesli tak to chyba w swiecie AO jest hiper-inflacja, bo Souless po 7 dniach trialu miał prawie 5 milionów...


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 19:17 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-28 19:51, Shubduse napisał:
Jedno (a pewnie i wiecej...)mnie zastanawia - czy te cyfry obok napisu "CRED" na dolnej belce to pieniądze? Jesli tak to chyba w swiecie AO jest hiper-inflacja, bo Souless po 7 dniach trialu miał prawie 5 milionów...


LOL :grin:
Ja mialem tyle po mniej wiecej 3 godzinach online, nigdy wczesniej w te gre nie grajac :grin:
A czit nazywa sie Friends from Poland :grin: & private msg :grin: i 5 mln skapnelo od Martineza751 :grin:


_________________
Obrazek

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 19:38 
Cytuj  
To Mareczek rozdaje kaske miłośnikom Neocrona :eek: ? Myślałem ze jest zabójczo zazdrosny o swoje AO (co z zreszta nadal konsekwetnie udowadnia jak nie tu to np. na
mmogspot)...

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 20:33 
Cytuj  
mark24? A tak, czytałem jego krucjaty "o wyższości".

Zastanawia mnie dlaczego wlasnie AO ( bo to chyba fakt ) jest najpopularniejszym "komercyjnym" MMORPG wsrod Polaków? Najlepsze serwery, najtanszy czy po prostu najlepiej rozreklamowany?


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 08:59 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego ?
Soulless (bo mi nie uwierzą) zapytaj jarrek - grał kilka miesięcy w Neocrona, wcześniej w UO. Został przy AO. Enf 200lvl - redemption, doc i sol - alty w drodze (levelują)
Shadownet - wcześniej grał w PS (nie wiem dlaczego tylko miesiąc a potem wrócił do AO).

A dlaczego najpopularniejsza - po prostu swoi ciągną do swoich, teraz zdarza się, że online mam 20 polaków :smile: Więc jak tylko młodzież która teraz jest na ~100lvl dorobi 150 - 160lvl to Rubika jest nasza :wink: Będziemy bezlitośni!

Kasa - hmm, jedyna rzecz którą teraz mógłbym sobie kupić to HNT. Kosztuje to ~500 - 600mln. Więc odpuszczam - zdobędę za friko z raidów.

Dwa systemy lvl-wania:
1. UO i podobne: stoisz nad rzeką i łowisz (czyli klikasz myszką przez kilka godzin w jednym miejscu), i czytasz "this time you failed catch anything"... this time you failed catch anythi... .... ..zzzzzz.. ...zzzz... spię
2. AO - szukasz teamu, masz team idziesz na misje, killujesz mobki, patrząc jak rośnie ci exp, gadasz ofcourse, poznajesz nowych ludzi, cały czas akcja

Oczywiście sposób 1 jest lepszy - ale potrzeba do tego czegoś jeszcze: dobra książka np. lub film jednoczesnie oglądany w TV.
Aha jak bedę w domu to zamieszczę jakieś ciekawsze screeny :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 09:02 
Cytuj  
A taki offtopic:
co za neocron?
to w ogole ktos w to jeszcze gra?

hahaha

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 09:25 
Cytuj  
A Neocron? Oczywiscie ze ludzie w to graja :grin:
Tylko po prostu jest to zupelnie inny rodzaj gier. Nie ma co ich ze soba porownywac.
Neocron jest co cos pomiedzy AO i PS. Ot po prostu dobrze ze jest wybor dla kazdego co ktos lubi :grin: W PS nie musisz levelowac praktycznie, w AO za to musisz levelowac bardzo duzo, w Neocronie tez musisz levelowac ale nie tyle co w AO :grin:
AO ma wiecej skilli wiecej klas itp, ogolnie sprawia wrazenie bardziej rozbudowanego od Neocrona, ale trudno sie dziwic, w koncu gra jest pare lat starsza. Za tosposob walki o wiele bardziej podoba mi sie w neocronie, gdzie ja mam cos do powiedzenia, a nie jak w AO ogladam tylko czy trafilem i czy juz trzeba sie leczyc czy poczekac :grin:


_________________
Obrazek

*

Posty: 87
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 10:03 
Cytuj  
Może mi ktoś powiedzieć jakie wymagania ma Necron i AO? Oraz jakiego łącza potrzebują do komfortowej :grin: gry??

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: W.Denton dnia 2003-08-29 11:04 ]</font>

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 10:43 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-29 10:25, Soulless napisał:
AO ma wiecej skilli wiecej klas itp, ogolnie sprawia wrazenie bardziej rozbudowanego od Neocrona, ale trudno sie dziwic, w koncu gra jest pare lat starsza. Za to sposob walki o wiele bardziej podoba mi sie w neocronie, gdzie ja mam cos do powiedzenia, a nie jak w AO ogladam tylko czy trafilem i czy juz trzeba sie leczyc czy poczekac :grin:


Mindless widze ze nie zrozumiales mojej wczesniejszej aluzji... :roll:

Klasa, ktora wybrales to Adventurer z tego, co widze. Posiada ona miedzy innymi: Morph abilities (pit lizard, wolf, sabretooth, parrot, leet ect.), speed & evade buffy, damage shieldy, calkiem dobre umiejetnosci leczenia, wladania mieczami oraz pistoletami, calm nanos, DD czy nawet zdolnosc latania.

Na drugi raz staraj sie nie wypowiadac na temat rzeczy, o ktorych nie masz pojecia, bo wyglada to naprawde smiesznie.

No ale tu skoncze, bo za bardzo zaczynam reklamowac AO. A jest to gra ktora wybralem zeby uciec od Lol'kujacych i "ownujacych" kretynow.

Ps. Moglbym Cie jeszcze zapytac jak wyglada gra tankiem w Uo czy Daoc, ale na dzis starczy kompromitacji! :smile:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 11:45 
Cytuj  
Eee tam ja nie zapomnę swoich początków jak z Inglotem lataliśmy w czerwonych krótkich spodenkach i we dwóch próbowaliśmy załatwić jakiegoś spidera 10 - 20lvl wyżej niż my (bo ja kiedyś w jednym znalazlem notum).

To były czasy :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 13:51 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-29 11:43, Beast napisał:
Cytuj:
2003-08-29 10:25, Soulless napisał:
AO ma wiecej skilli wiecej klas itp, ogolnie sprawia wrazenie bardziej rozbudowanego od Neocrona, ale trudno sie dziwic, w koncu gra jest pare lat starsza. Za to sposob walki o wiele bardziej podoba mi sie w neocronie, gdzie ja mam cos do powiedzenia, a nie jak w AO ogladam tylko czy trafilem i czy juz trzeba sie leczyc czy poczekac :grin:


Mindless widze ze nie zrozumiales mojej wczesniejszej aluzji... :roll:

Klasa, ktora wybrales to Adventurer z tego, co widze. Posiada ona miedzy innymi: Morph abilities (pit lizard, wolf, sabretooth, parrot, leet ect.), speed & evade buffy, damage shieldy, calkiem dobre umiejetnosci leczenia, wladania mieczami oraz pistoletami, calm nanos, DD czy nawet zdolnosc latania.

Na drugi raz staraj sie nie wypowiadac na temat rzeczy, o ktorych nie masz pojecia, bo wyglada to naprawde smiesznie.

No ale tu skoncze, bo za bardzo zaczynam reklamowac AO. A jest to gra ktora wybralem zeby uciec od Lol'kujacych i "ownujacych" kretynow.

Ps. Moglbym Cie jeszcze zapytac jak wyglada gra tankiem w Uo czy Daoc, ale na dzis starczy kompromitacji! :smile:



Ta, wiem obrazanie uzytkownikow na tym forum to norma.
AO ssie w walce bo ssie i kropka. Stoisz i czekasz az ci sie laskawie timer strzelania czy reload przeladuje i ci postac sama wystrzeli... ani nie musisz celowac ani nie mozesz zdecydowac w jaka lokacje chcesz trafic, ani ogolnie nic nie mozesz poza tym ze siedzisz i sie gapisz. Moze gra jakims nanospecjalista dodaje troche uroku, bo postacia strzelajaca ssie.

PS. A mnie akurat tam obchodzi jak wyglada gra tankiem w DaoCu ktorego w zyciu na oczy nie widzialem i widziec nie zamierzam, albo w UO w ktore jedynie co gralem to na emu. Pisze o tym co widzialem lub widze, wiec poskrom swe rozbujale ego i siadaj grzecznie w laweczce w ostatnim rzedzie i jak chcesz grac na lekcjach to graj ale nie przeszkadzaj innym.

PS2. Jakby ten temat wyladowal w flamesach, to prosze zakonotowac przez kogo i kto pierwszy zaczal kogo obrazac :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 14:00 
Cytuj  
AO to rpg, i to w pełnym słowa znaczeniu. Nie jakaś strzelanka FPP gdzie celowanie się do czegoś przydaje.
Po prostu atakujemy (rzut kostką - zadajemy okreslone obrażenia lub miss, rzut obronny kostką - jak się udał to parry), mob atakuje nas (rzut kostką.... itd.). Tylko trochę rozbudowane i daje nam więcej możliwości - uruchamiamy program który dodaje nam do HP, z tylu mamy doc-a który też dodaje nam do HP, mamy program, który zwiększa nasze AC, evades, szansę zadania citica itp.
Typowy prawdziwy RPG.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 14:26 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-29 14:51, Soulless napisał:
Ta, wiem obrazanie uzytkownikow na tym forum to norma.

Mi sie takze czasami "nalezy", szczegolnie jak osoba nie znajaca prawdziwego Mmorpg (Emu), Anarchy Online czy podstawowych mechanizmow z innych Mmorpg probuje oceniac i wydawac jakie kolwiek opinie!
Cytuj:
AO ssie w walce bo ssie i kropka. Stoisz i czekasz az ci sie laskawie timer strzelania czy reload przeladuje i ci postac sama wystrzeli... ani nie musisz celowac ani nie mozesz zdecydowac w jaka lokacje chcesz trafic, ani ogolnie nic nie mozesz poza tym ze siedzisz i sie gapisz.

Poszukaj troche informacji na temat: RoT, Snare, Calm, Kiting, Crit Buff, Stun, Fly, Graft, HoT, Morph (w SL Perks, Special Moves) itp. itd. :smile:
Ja po prostu nie mam ochoty Ci dluzej tlumaczyc jak bardzo nie masz pojecia o tym co piszesz.
Cytuj:
PS. A mnie akurat tam obchodzi jak wyglada gra tankiem w DaoCu ktorego w zyciu na oczy nie widzialem i widziec nie zamierzam, albo w UO w ktore jedynie co gralem to na emu.

I dlatego powinienies siedziec cicho, bo taki Tank w AO moze robic o wiele wiecej niz w innych konkurencyjnych Mmorpg.

Ps. Wole moje "doinformowane" na dany temat Ego, niz irytujace jeki, nie majacego pojecia o czym pisze "speczjalisty"! :smile:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 15:27 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-29 15:26, Beast napisał:
Mi sie takze czasami "nalezy", szczegolnie jak osoba nie znajaca prawdziwego Mmorpg (Emu), Anarchy Online czy podstawowych mechanizmow z innych Mmorpg probuje oceniac i wydawac jakie kolwiek opinie!

Poszukaj troche informacji na temat: RoT, Snare, Calm, Kiting, Crit Buff, Stun, Fly, Graft, HoT, Morph (w SL Perks, Special Moves) itp. itd. :smile:
Ja po prostu nie mam ochoty Ci dluzej tlumaczyc jak bardzo nie masz pojecia o tym co piszesz.

I dlatego powinienies siedziec cicho, bo taki Tank w AO moze robic o wiele wiecej niz w innych konkurencyjnych Mmorpg.

Ps. Wole moje "doinformowane" na dany temat Ego, niz irytujace jeki, nie majacego pojecia o czym pisze "speczjalisty"! :smile:


Beast, nie wyjezdzaj mi tu ze ja nie znam mmorpgow, bo chyba albo na czasie nie jestes, albo nie wiesz o kim piszesz. To, ze nie gralem w UO, nie znaczy ze nie znam innych tytulow. Gralem mase czasu w Neocrona, troche popykalem w Shadowbane i Endless Ages. Teraz siedze na trialu w AO. Top wszystko sa MMORPGi a nie emu :grin:
A wydawac opinie bede zawsze kiedy mi sie to podoba, tak samo jak kazdy inny. Nie wypowiadam sie w tematach na ktorych sie nie znam, temu mozesz sobie poszukac dokladnie nie znajdziesz mojej wypowiedzi na temat DaoCa, czy tez UO OSI - co mi sugerujesz niejako.
Cicho siedziec nie bede, bo skoro zdecydowalem sie wejsc w jakiegos triala, to nie z nudow, a z powodu, ze widocznie mnie dana gra nieco zainteresowala na tyle ze rozwazam gre w nia. Niestety AO na razie mnie zawiodlo, wymuszaniem bzdurnego levelowania jakichs mizernych misji, walka "czysto RPGowa" w ktorej niewiele mam do powiedzenia poza czekaniem na jakies timerki i wciskaniem kolejnych przyciskow nano. A jakie gra ma mozliwosci w sobie to moge sprawdzic jedynie grajac w nia jakis czas. Jednak w przypadku AO tak sie zapewne nie stanie, bo gra po prostu mnie nudzi.
A ze "dla jednego miod, dla drugiego smrod", wiec *o* tyle ci do mojego punktu widzenia tego tematu, mozesz sie nie zgadzac, mozesz zgadzac, nie zmieni to mojEGO odbioru danego tytulu, wiec EOOT.


_________________
Obrazek

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 17:15 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-29 16:27, Soulless napisał:
Beast, nie wyjezdzaj mi tu ze ja nie znam mmorpgow blah... blah... bzdury!


Soulless po tym co napisales, dalej twierdze ze kompletnie nie masz pojecia! :smile:

Ale jak wspomnialem, mam ciekawsze zajecia od udowadniania "szpecjaliscie" jak malo wie na dany temat :smile:

EOT


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 17:27 
Cytuj  
Soulless gral tydzien w gre i ten wlasnie tydzien ma delikwenta zachecic/zniechecic do zakupienia tytulu. Jemu sie gra po tygodniu gry nie spodobala, napisal o tym, co udalo mu sie zobaczyc przez ten tydzien i nad czym tu dyskutowac? Gdyby rzeczywiscie do podjecia decyzji o ewentualnym zakupie programu potrzeba bylo wiecej czasu, to moze Funcom dalby 1-2 miesiace na trial... To jest chyba jakas cecha wspolna graczy AO, ze tak bronia tej swojej gry... Cos w tym musi byc :O

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 17:30 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-29 18:27, konrador napisał:
Soulless gral tydzien w gre i ten wlasnie tydzien ma delikwenta zachecic/zniechecic do zakupienia tytulu. Jemu sie gra po tygodniu gry nie spodobala, napisal o tym, co udalo mu sie zobaczyc przez ten tydzien i nad czym tu dyskutowac? Gdyby rzeczywiscie do podjecia decyzji o ewentualnym zakupie programu potrzeba bylo wiecej czasu, to moze Funcom dalby 1-2 miesiace na trial... To jest chyba jakas cecha wspolna graczy AO, ze tak bronia tej swojej gry... Cos w tym musi byc :eek:


Mnie jedynie drazni postawa pod tytulem: gralem (kilka h), widzialem (newbie backyard), wiem (tylko co?)! :smile:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.