mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 22:38 
Cytuj  
wydaje mi sie ze raczej nic sie nie uda wymyslec, oprocz polaczenia sie 3 shardow, ktore nastepnie sie polacza z osi, tyle ze duza czesc gra wlasnie na tych shardach z powodu braku kasy na takie cos,lub z powodu klimatu tudziez z przyzwyczajenia, wiec 3/4 graczy prawdopodobnie odejdzie i zacznie szukac nowego free sharda i tak w kolko....

i znowu ten klimat.. o co wam z tym klimatem chodzi? :(

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 00:17 
Cytuj  
Konrador, nie zrozumiesz tego.... poki nie dostaniesz pytania od gracza, jakie dzis ja dostalem...

"dlaczego tolerujecie usmieszki na swoim serwerze"

Naprawde nie wiem co takiemu gosciowi odpowiedizec zeby go przekonac ze tak jest, bo on wierzy w ideologie zaszczepiona przez ekipe CL, ze znaczek :-) "psuje klimat" a dla mnie ktos taki jest po prostu pozbawiony fantazji.

No i to jest ta "roznica" - gracze wierza w to co im powiedza GM'y. Jesli wpoje moim graczom ze tak jest a SC bedzie dla nich jedynym porownaniem i jesli do tego dodamy ze sa to mlodzi ludzie, to oni przyjma taki wzorzec postepowania jaki im podamy na tacy - co gorsze, jesli powiemy ze inny jest zly, bo cos tam, to oni w to swiecie uwierza i pojda w swiat glosic nowa ideologie...

Moze to smieszyc, ale jest to grozne... zwlaszcza gdy taki gracz odsyla innych z uo do gry w diablo nie majac bladego pojecia (jesli ma to tym gorzej dla niego) czemu to robi.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 00:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-03 00:17, Szerszen napisał:
[...]
Naprawde nie wiem co takiemu gosciowi odpowiedizec zeby go przekonac ze tak jest, bo on wierzy w ideologie zaszczepiona przez ekipe CL, ze znaczek :smile: "psuje klimat" a dla mnie ktos taki jest po prostu pozbawiony fantazji.

To tak jak rozmowy na sesji, prowadzisz grę, a słyszysz od gracza np. "Czy tego i tego dnia jest zaliczenie z tego i tego?". No wiesz to tylko gra... jednak klimatyczne to raczej nie jest. Są ludzie, którym trzeba naprawdę więcej, by móc się wczuć. Emotikony wcale do pomocnych nie należą. Ale to jest tylko moje zdanie.

Cytuj:
No i to jest ta "roznica" - gracze wierza w to co im powiedza GM'y. Jesli wpoje moim graczom ze tak jest a SC bedzie dla nich jedynym porownaniem i jesli do tego dodamy ze sa to mlodzi ludzie, to oni przyjma taki wzorzec postepowania jaki im podamy na tacy - co gorsze, jesli powiemy ze inny jest zly, bo cos tam, to oni w to swiecie uwierza i pojda w swiat glosic nowa ideologie...

Dlatego nikt nie mówi, że inny jest zły :razz:
A nie wiem skąd nagle takie gdybanie? :wink:

Cytuj:
Moze to smieszyc, ale jest to grozne... zwlaszcza gdy taki gracz odsyla innych z uo do gry w diablo nie majac bladego pojecia (jesli ma to tym gorzej dla niego) czemu to robi.

No tego się nie dowiesz, bo to chyba indywidualne porady każdego z poradzających.
Część osób bym właśnie do Diablo odesłał, bo rpg nie polega tylko i wyłącznie na walce i rozwijaniu postaci, a jak ktoś tak twierdzi to jego wola... może zagrać równie dobrze w diablo, bo tam te zasady są dość ważne... o ile nie kluczowe :razz:


_________________
Wojciech "hendryk" Sienkiewicz
cd /../hendryk/wolny_czas
rm *

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 11:31 
Cytuj  
A co maja do tego :-) - jesli chcesz dodac emocje mozesz uzyc : usmiecha sie szeroko ale jesli sie tylko usmiechasz, to naprawde zrozumiale jest dla wszystkich - a przynajmniej powinno byc - standrdowe, INTERNETOWE uzycie :-)

Nie wiem jak ty, ale ja na sesjach RPG nie mowie ze moja postac sie usmiecha szeroko tylko staram sie szeroko usmiechnac - ja jako ja. Jesli jako postac mam zamiar sie podrapac po brodzie to sie po niej drapie i koniec. Natomiast nie zadaje sobie pchniec nozem gdy dopada mnie platny zabojca...

Chcesz opisywac, opisuj, nie ma sprawy ale czemu masz zabraniac uzywania skrotow - to tak jak gesty.... jak pokaze komus wyprostowany srodkowy palec to nie musze mu z reguly dopowiadac ze moze sie pierdolic.

Pozatym co maja do k... nedzy emoty w zastosowaniu do walki? pewnie, jak chcesz uzywaj podczas walki emotow... krzycz, nie ma sprawy ale czy kazdy musi to robic?

Gracze sa rozni i na roznym poziomie, a w efekcie "ustalania wlasnych standardow" gracze powtarzaja jak malpy... "jak nie uzywasz emotow to idz grac w diablo bo psujesz klimat" to jest po prostu smieszne... ale i zarazem smutne... - dlatego ze ogranicza... ogranicza srodki wyrazu.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 11:38 
Cytuj  
szerszen. kupie ci worek grochu.
bedziesz mogl sobie porzucac.
tyle samo uzyskasz.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 11:46 
Cytuj  
Worek grochu.. super... ostatnio zajadam sie grochowka... hehehehehe - nie wierzcie ze po niej sa gazy... :wink: to bajki....

A dorzucisz do tego grochu jeszcze troche boczku... hihihihihi bo grochowka to lepszy wybor niz rzucanie grochem o sciane, potem trzeba go zbierac i wybierac z ziarenek maku... a to meczace.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 16:40 
Cytuj  
:smile:
ja tu widze pewne odbieganie od tematu, bo co ma klimat do legalnosci emulatorow ultimy, a klimat podalem jako jeden z przykladow odnoszacych sie do lubienia tego serwera, a nie innego..
jasne ze sa ludzie wolacy rzucac lolami, emotami itp. ale mi osobiscie to nie odpowiada, i jak na innym serwerze poczatkujaca postacia walcze z szkieletem i gosc podbiega do mnie wolajac juz z dala 'lol' i w tym stylu glebokie przemyslenia, no to mam ochote mu pierdolnac w rl, a to nie o to chodzi chyba....
tak wiec klimat to po 1 tylko jeden z czynnikow, a po drugie chyba to nie jest temat o klimacie w CLu i "nazi GMach"...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 09:23 
Cytuj  
hm...
EOT


_________________
Vhailor

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.