mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 12:45 
Cytuj  
no, kto nie lubi sniegu ?
ja przez te pieprzone zaspy nawet z parkingu nie moge normalnie wyjechac.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 13:52 
Cytuj  
E tam taki snieg. Bys zobaczyl ten co na CL zrobili to jest snieg. Lezy sobie jakimis kwadratowymi placami.Raz zielono raz bialo. Lagi przez niego sie porobily. Szpeci swoja zmutowanom pikselozom. A przez to ze w ciagu minuty 10 razy sie pojawia komunikat ze snieg pada to sie ciagle skrzynia w banku zamyka.
A u ciebie to lagow nie masz jak jedziesz po sniegu, przy kazdej zmianie pogody samochod ci nie gasnie no i masz wszedzie bialo a nie kwadratowe placki na zielonym trawniku przed domem.


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 23:29 
Cytuj  
BIESZCZADY


12 sierpnia.

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października

Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniale! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba.

11 listopada.

Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić cos tak wspaniałego, jak jeleń. Mam nadzieje, że wreszcie zacznie padać śnieg.

2 grudnia

Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdowa. Zrobiliśmy sobie świetna bitwę śnieżną (wygrałem) a potem przyjechał pług śnieżny i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdowa. Kocham Bieszczady.

12 grudnia.

Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z droga dojazdowa. Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia

Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdna drogę dojazdowa nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia

Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Cale dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, ze pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurwysyn!

25 grudnia

Wesołych Pierdolonych Świat! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwysyn od pługu śnieżnego...przysięgam - zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypia drogi solą, żeby rozpuściła to cholerstwo.

27 grudnia

Znowu to białe gówno napadało w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia piec centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia

Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt piec centymetrów tego białego cholerstwa. Teraz to nie odtają nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten łajdak przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, ze sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozwaliłem o jego zakuty łeb.

4 stycznia

Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić cos do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi cholerny jeleń i całkiem go rozwalił. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te pieprzone zwierzaki. Ze tez myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!

3 maja

Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej pieprzonej soli, którą posypują drogi.

18 maja

Przeprowadziłem się z powrotem nad morze. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś zadupiu w Bieszczadach.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 00:54 
Cytuj  
ROTFL LOL :grin: :grin: :grin: Nie mogeeeee uahahhahaha.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 01:00 
Cytuj  
A tak wracajac do flamowania sniegu.... gdy wczoraj patrzalem na samochod (ktorego praktycznie nie bylo) juz kurwilem na sam fakt odsnierzania go. Ale rano nagle chwalmy pana zrobilo sie +4 stopnie i wszystko ladnie spadlo :grin:

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 22:39 
Cytuj  
*czyta post covala*

*spada z krzesla*

:lol: :lol: :lol:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 13:59 
Cytuj  
A na domiar zlego ten p... snieg sie jeszcze w dodatku topi!!! ja tego nie wytrzymam!!!


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 04:30 
Cytuj  
ale kto to wogole widzial.... snieg w zimie:)

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:38 
Cytuj  
Snieg? To takie biale cos. Nierozumiem waszych problemow. U mnie wczoraj deszcz padal. Powoli wiosna sie zbliza :)


_________________
Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:40 
Cytuj  
Dokladnie... deszcz :razz: I najogolniej jest bardzo sympatycznie na dworze... blotko, syf...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 14:05 
Cytuj  
A potem wyjdzie slonce.. jak mozna zyc w tych warunkach.. bedize goraco.. a nie daj boze jeszcze sie cos zazieleni... KTO DO K... NEDZY laczy kolor niebieski z zielonym i zoltym??? Co za jakis zwariowany malarz?

Ja w tych warunkach nie moge pracowac...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 37
Dołączył(a): 8.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 01:30 
Cytuj  
Wracajac do topic'u to ten snieg rzeczywiscie jest biedny jak cholera...ahhh te cudowne kwadratowe biale platki :smile: :smile:


_________________
The dead make good soliders. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body parts falls off.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 09:29 
Cytuj  
marudzicie panowie...
ja CHCE SNIEGU!!!
moze te rozwydrzone bachory w dresie wyniosa sie spod mojego okna na jakas gorke i na saneczki?
albo jak im dupy zmarzna to beda te jabole pili w klatkach a nie tu..
brr
G.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 18:45 
Cytuj  
Snieg jak snieg, raz jest , raz go nie ma.

:grin:

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 19:02 
Cytuj  
Ja we Wrocławiu o siniegu zapomnialem juz .... moze o sniegu w uo pogradamy mnie wkurza bo mi sie wydaje ze lagi mam przez niego :razz: :razz: :razz: i jakos dziwnie wyglada chodzi mi o ten na ziemi ...

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 19:26 
Cytuj  
heh
jak na razie to dzisiaj byla temp. max 17oC
wiec chuj ze sniegiem
ciekawe czy jeszcze bedzie
poniewaz jestem maniakiem snowboardu to nie lubie ciepla i zawsze wole zeby byl snieg :grin:
ale za miesiac wyjezdzam do austrii i bedzie gitara :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 22:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-03 19:02, Asmadeael napisał:
.... moze o sniegu w uo pogradamy mnie wkurza bo mi sie wydaje ze lagi mam przez niego :razz: :razz: :razz: i jakos dziwnie wyglada chodzi mi o ten na ziemi ...


Snieg mozna wylaczyc, jak sie ma UOA :smile:
On raczej laguje Cie sprzetowo, a nie lacze obciaza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 23:02 
Cytuj  
Nom, kazdy plachta sniegu to osbona .bmp a nie na przyklad jeden duzy z terenem. No i jak wpadniesz w taki wir sniegu to.. :]

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 11:17 
Cytuj  
wiem wiem ... ale tak mi sie wydaje jakos glupio :razz: :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmadeael dnia 2002-02-04 11:26 ]</font>

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2002, 16:10 
Cytuj  
wawa: wraca to biale sqrwysynstwo :evil:


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.