mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 18:08 
Cytuj  
Beast - a o co we Flamach chodzi? :razz:

Vhailor:
1. Chyba znamy rozne definicje slowa "przeslanie"... :smile:
2. Moja wypowiedz miala troche inna wymowe, ale niewazne... :razz:
Masz racje... cos ze mna nie tak jest - nie wyzywam od debili/imbecyli/gnojkow nie "kurwuje" ogolnie zachowuje sie inaczej niz Ty i pewne inne osoby (mimo wszystko pozdrawiam je :smile: ) i to moze byc niejasne....
3. "naduzywasz "emote" " - ROTFL. Najfajniejsze stwierdzenie jakie, do tej pory, widzialem na tym boardzie (wyprzedza nabijanie "gwiazdek"). :grin:
Istnieje cos takiego jak ograniczenie ilosci emotionkow - niekoniecznie dziala na mmorpg'u :smile:.

Cytuj:
A Marek Tuliusz zabiłby się własna pięścia czytając twoje brednie

Cale szczescie... nie.

Odnosnie samego "czytajac twoje brednie" - tutaj znowu wychodzi sprawa "JA mam racje", a reszta, myslaca inaczej, plecie bzdury/to debile :smile: - to samo, a ciagle inaczej... :razz:

konrador - tez to widze podobnie - CL bylo wczesniej...
"Roznoszenie syfu" - ludzie mowia duzo rzeczy, z ktorymi sam sie nie zgadzam - i co z tego? - nie ja/my im to do glowy wbijamy. Kazdy ma wlasne zdanie na rozne tematy... w sumie to tylko ubarwia zycie :smile:,a bez tego "Flamy" by nie istnialy...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 20:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-04 18:08, dzi4du napisał:
Beast - a o co we Flamach chodzi? :razz:


Chyba znasz odpowiedz na to pytanie korzystajac wlasnie z tego forum! :razz:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-04 16:32, konrador napisał:
ja widze to tak ze.. byliscie wczesniej niz sc/dz

No tak ! Jakby niepatrzec ! To zbrodnia ! Wasza wina ! CZEMU BYLISCIE PIERWSI CO ???
Cytuj:
i wpieprzacie sie wszedzie

czlowieku popatrz najpierw gdzie ty sie wpieprzasz bo nie ma kawalka borda na ktorym cie nie widac i na ktorym nie wypisujesz swoich bredni
Cytuj:
gracze laza wszedzie i roznosza ten syf
i dziwne opowiastki o tzw uo - namawiaja innych

kazdy czlowiek ma swoj wlasny rozum, no moze z wyjatkiem niektorych *patrzy nieznacznie w strone konradora* i sam decyduje gdzie bedzie grac, nie maja na to wplyeu inni ludzie (mowiac krotko: konrador- tak sobie tlumacz)
Cytuj:
powtarzajac przy tym te same bzdury o osi ktorego nie znaja itp

poraz kolejny spojrz najpierw na siebie i popatrz na jakie tematy o ktorych sam nie masz pojecia sie wypowiadasz
Cytuj:
o tym juz byla mowa
z reszta z toba nie ma co rozmawiac.. nadal sie tak szybko denerwujesz?

hooo hooo ! Jak by zrobic ankiete na forum to sadze ze w kategorii "czlowiek z ktorym sie nie da rozmawiac" wygral bys i to z wieeeeeeeeeelka przewaga nad reszta...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 04:59 
Cytuj  
No tak ! Jakby niepatrzec ! To zbrodnia ! Wasza wina ! CZEMU BYLISCIE PIERWSI CO ???

czy ja mowie ze to zbrodnia? nie stresuj sie tak bo nie usniesz

czlowieku popatrz najpierw gdzie ty sie wpieprzasz bo nie ma kawalka borda na ktorym cie nie widac i na ktorym nie wypisujesz swoich bredni

hehe przyklad prosze.. jakie brednie? :) ja wszystko co pisze to jest prawda
tak o cl tez
ja sie nie wpieprzam tylko poprostu sobie na board pisze a wy sie wpieprzacie z reklama swojego badziewnego serwera nie wiem jakim cudem stojacego tam gdzei stoi gdzie tylko popadnie

kazdy czlowiek ma swoj wlasny rozum, no moze z wyjatkiem niektorych *patrzy nieznacznie w strone konradora* i sam decyduje gdzie bedzie grac, nie maja na to wplyeu inni ludzie (mowiac krotko: konrador- tak sobie tlumacz)

rofl.. a do czego to ma byc? zadnej odpowiedzi tylko pyski ktore z reszta juz byly i ktore mnie jakos nie ruszaja :<

poraz kolejny spojrz najpierw na siebie i popatrz na jakie tematy o ktorych sam nie masz pojecia sie wypowiadasz

przyklad :( ja nie pisze - a ja to slyszalem od kolegi ktorego siostra gra na cl ze tam straszne chuje gmuja i klimatu tez nie ma bo polowa graczy to gnoje ktore nie moga zyc jak ich ktos mocno za morde nie trzyma

hooo hooo ! Jak by zrobic ankiete na forum to sadze ze w kategorii "czlowiek z ktorym sie nie da rozmawiac" wygral bys i to z wieeeeeeeeeelka przewaga nad reszta...

hehe i dobrze
no tobie sie jednak jeszcze jakos udaje.. ciekawe jak dlugo

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 18:17 
Cytuj  
'a ja to slyszalem od kolegi ktorego siostra gra na cl ze tam straszne chuje gmuja i klimatu tez nie ma bo polowa graczy to gnoje' no i tutaj widza panstwo styl wypowiedzi kuńdura kekekke
konrador ej zalosny jestes :grin:
tak z ciekawosci zapytam
napisz swoja historie na CL
hehe moze byc baaaardzo ciekawe


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 19:23 
Cytuj  
a ty sie powtarzasz :))))) not :<
za to sig pic fajny

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 20:41 
Cytuj  
'a ty sie powtarzasz :smile:))))'

nolol a ty sie nie powtarzasz ciagle jezdzac sobie po GMach na CLce ?
nie wiem co ci to daje.. przeciez ludzie i tak tam beda grac jesli im sie podoba.
co jakis GM cie cnoty pozbawil or sth :razz:
ze tak ich nie lubisz :wink: ?


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 04:03 
Cytuj  
nie
chodzi o co innego.. widzisz nie pytasz postow i zadajesz pytanie - dlaczego - 1001 raz
z reszta nie ty pierwszy no i dlatego wlasie musze sie powtarzac :))F)DFGKLDJGLKFSLHKL :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 10:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-08 04:03, konrador napisał:
[ciach]
)F)DFGKLDJGLKFSLHKL :<


kota prosze wysterylizowac i nie dopuszczac do klawiatury

MSPANC :grin:


_________________
Obrazek

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 21:21 
Cytuj  
Miales na mysli- konradora wysterylizowac a kota dopuszczac do klawiatury (moze madrzej bedzie pisac). Konrador, w ostatniej linijce swojego posta zawarles esencje twojego sposobu myslenia. ROTFL

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 00:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-08 21:21, Khernan napisał:
Miales na mysli- konradora wysterylizowac a kota dopuszczac do klawiatury (moze madrzej bedzie pisac). Konrador, w ostatniej linijce swojego posta zawarles esencje twojego sposobu myslenia. ROTFL

Już można się śmiać?
pathetic :sad:


_________________
Vhailor

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 04:04 
Cytuj  
prawda jest taka khernanie ze nawet po sterylizacji moje posty doprowadzaly by was do placzu ;< ale nie bede probowal

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 08:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-08 21:21, Khernan napisał:
Miales na mysli- konradora wysterylizowac a kota dopuszczac do klawiatury [ciach]


Nie! po pierwsze primo, potrafie odroznic reala od boarda i nikomu nie zycze sterylizacji :smile:
A po drugie primo, konrador i tak sprawia wrazenie jakby koniecznie wszem i wobec musial wstawiac slowne protezy swojej meskosci... pewnie jezdzi czerwonym porsche i ma dom na florydzie :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 09:00 
Cytuj  
A to było gdzieś o bzykaniu? Hm... chyba przeoczyłem...


_________________
Vhailor

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 09:09 
Cytuj  
na twoje osobiste przemyslenia domysly i urojenia nie bede odpowiadal :) tak jak ty mowia przewaznie ludzie ktorzy jezdza maluchem i mieszkaja w przyczepie zeby sie jakos dowartosciowac..

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 09:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-09 09:09, konrador napisał:
na twoje osobiste przemyslenia domysly i urojenia nie bede odpowiadal :smile: tak jak ty mowia przewaznie ludzie ktorzy jezdza maluchem i mieszkaja w przyczepie zeby sie jakos dowartosciowac..


yyy to jak nie bedziesz odpowiadal na czyjes przemyslenia i domysly to by tu bylo spokojniej, bo niewiele cytuje sie tu dokumentow...
a po drugie - przyznam ci punkcik :smile: nie dales sie sprowokowac :smile:
a co do tego czym jezdze i co mnie dowartosciowuje to chyba tez cie to nie powinno obchodzic? :smile: ale nie jest to ani maluch ani przyczepa... to cos znacznie skromniejszego...


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 16:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-08 04:03, konrador napisał:
nie
chodzi o co innego.. widzisz nie pytasz postow i zadajesz pytanie - dlaczego - 1001 raz
z reszta nie ty pierwszy no i dlatego wlasie musze sie powtarzac :smile:)F)DFGKLDJGLKFSLHKL :<


dlaczego?


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 16:43 
Cytuj  
dolacze sie- dlaczego ? (1003 raz) :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 16:50 
Cytuj  
Na powtarzajace sie zapytanie 'dlaczego?' jest kilka odpowiedzi:
- Zaufaj mi.
- Tak musi byc.
- Tak juz jest.

Odpowiedzi jest zapewne wiele, ale te 3 nigdy mnie nie zawiodly. W dodatku to doskonaly argument w dyskusji. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 17:09 
Cytuj  
Hehehehhe no teraz juz wiemy co nam nie pasi w weselu... wszystko jasne w tym topicu... :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.