mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 18:36 
 
Ja w geo tez nie narzekam-zawsze wpadnie jakas ladna seryjka green/yellow cubes ktora mozna pchnac za 1.5-2mln wiec jest jeszcze lepiej niz na jantach. A czasem i ze 2-3 wiec jest dobrze ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 23:39 
 
na Eclipse problem jest taki ze w geo cave siedzi okolo 2-5 pelnych grup ludzi, jedi etc. zabijac jest ciezko nie mowiac o zlootowaniu:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 15:10 
 


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 2 paź 2004, 22:24 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 15:39 
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 15:42 
 
OMG


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 16:05 
 
eeehhhhh. Kreci mi sie w glowie. :roll: :-? :o :-?

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 00:56 
 
Dzies zrobilem cancel konta , z powodu pingu ok. 1000 i smierci z tym zwiazanej , ( poprostu obrazilem sie na SWG) musze odpoczac od tej gry, ale jeszcze moze kiedys wroce.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 05:10 
 
obraz sie na ispa a nie na swg :(


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 10:20 
 
Co do spojlerow - tu jest wszystko pieknie napisane co i jak
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Forcesensitive&message.id=576


btw: Jak na razie wszystko fajnie, tylko wqrwia mnie to, ze wszystko trwa tak dlugo. XP na FS mozna zrobic duzo szybciej. Te wszystkie capy, 3 tygodniowe przerwy na questy itd to po prostu granda (ja gram prawie calymi dniami i zrobilbym wszystko w dwa tygodnie 8) ). A juz jedna postac na serwer (max dwie jak juz wybulisz 60$ i poczekasz na jedi) to czyste skurwysynstwo.

Ale i tak zrobie Jedi.


Pochwa :P


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake


Posty: 17
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2004, 21:54 
 
Ludzie delektujcie sie ta gra a nie gadajcie ile gdzie mozna dorwac xp-mozecie rownie dobrze polazic sobie i sie powczuwac troche pogadac potanczyc zarac panne;) albo jak kto woli pomedytowac:)poogladac widoki albo ładna chatke postawic :D


_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2004, 23:55 
 
Silvari, a ile grasz? Pogadamy za miesiac :roll:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2004, 00:02 
 
Za miesiac to bedzie JTL i calkiem nowa zabawa ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2004, 16:40 
 
Asmax napisał(a):
Silvari, a ile grasz? Pogadamy za miesiac :roll:


Ja np. gram dopiero 3 miesiące, zaczynałem rpg-owo ale po miesiacu ręce mi opadały od nadmiaru grinderów i prawie sobie darowałem... na szczęście spotkałem (a raczej moja znajoma ktora gra tylko full rpg na moim koncie nieraz) ludzi widzących w tej grze cos więcej niż klona Diablo w konwencji SW, rozmawiających na ciekawsze tematy niż ile jeszcze milionów XP maja do jedi - bez zastanowienia porzuciła starą gildię i dołączyła do nich.
Prawda jest taka - chcesz się delektować grą - zapomnij o polakach, znam tylko jedną postac ktora gra przewaznie rpg owo prócz mnie. Należę do amerykańskiej gildii liczącej zaledwie 9 osob, na tyle starannie dobranych że Guidmistress nie przewiduje kolejnych przyjęć. Nie pamietam kiedy ostatni raz "grindowałem" - co więcej za używanie takich słów i zachowań można u mnie dostać w gildii co najwyżej bana.
Na serv Eclipse jest całe miasto działające na podobnych zasadach, na jednym z serverów jest gildia w której gracze odgrywają oddział StoormTrooperów (full RPG).
Wg mnie są gracze rpg-owi i "grinderzy" - tych pierwszych jest 5-10% i ta ilość absolutnie wystarczy abym siedział w tamtym świecie.
No i powracając do tematu - jedi... może kiedys bedę, może nie... na pewno nie bede siedział z włączonym makro w GeboCaves , to jest po prostu żałosne dla kogos patrzacego na to tak, jak ja. Szkoda że końcowym etapem edukacji na padawana nie jest seria pytań i testów jak np w KOTOR, wymagajacych od petenta znajomości założeń i etyki, oraz system rozdawania Dark Pointów. Może kiedyś, ale jak kiedys gdzieś słusznie Xanth zauważył SW:G jest pełne kompromisów i z tych 5% rpgowcow by sie SOE nie utrzymało.


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!


Posty: 5
Dołączył(a): 29.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 11:28 
 
Zia napisał(a):
Nie pamietam kiedy ostatni raz "grindowałem" - co więcej za używanie takich słów i zachowań można u mnie dostać w gildii co najwyżej bana.


U Ciebie w gildii Zia??? Czekaj jak się Goddess dowie to znowu bedziesz czołgał się za speederem z Mos Espa do Bestine, albo tym razem wymysli coś lepszego :P.
A co do tych ludzi tutaj to naprawde nie rozumiem o co im chodzi, halo?? Halo halo, ta gra nazywa sie Star Wars, to sieciowy rpg, tu naprawde nie hoduje się pokemonów..o przepraszam, grinduje :)
Znam kodex jedi i dlatego nie jestem jedną z nich, nigdy nie będę. Nie w rpgowym stylu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 12:43 
 
ale wy jestescie fajni rpgowcy tezchce tak...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 17
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 13:26 
 
Jestem ciekaw kto tu grał wogule w rpg ksiazkowe-moze sa tu tacy ktorzy tylko na kompie grywaja-mam nadzieje że nie,w tych grach chodzi przecież tylko i wyłacznie o klimat a nie o cyferki lvlek i inne pierdoły-ja gram w rpg od 9 lat i jakos niewyobrażam sobie gry online bez wczuwania sie w postac-dlatego teraz siegam do SW na kompie bo graja tu zywi ludzie i mam nadzieje ze trafie do gilldi rpgowcow a nie ludzi ktorzy tylko licza ile to exp to levelu trza zdobyc-dla mnie to załosne-Pozdro All


_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 13:37 
 
No dobra, ale czy nie lepiej by było gdyby te rpg-owe eventy i rpgowy klimat wprowadziło SOE? To, że 90% populacji grinduje to nie ich wina. Każdy ma obraz siebie w tej grze, każdy chce coś w niej osiągnąć, a że aby do tego dojść trzeba zabić 1000000000 identycznych mobów w identyczny sposób to już wina tylko SOE.

Ja się przyznam, że widzę siebie w świecie SW jako Jedi. Takie rpgowe budowanie postaci.... Więc albo bym się zaciął i zrobił te kilka milionów expa dniami i nocami tłukąc moby, albo nie grałbym wcale.
Na razie wybrałem drugą opcję ;)

Nie interesuje mnie gawędzenie na chacie - od tego mam gg które zresztą odinstalowałem ;). Nie interesuje mnie podrywnie lasek w knajpach w SWG, nie interesują mnie wirtualne małżeństwa czy cyber-sex, nie interesują mnie wymaślane-sztuczne eventy.

Jednym słowem to gra nie dla mnie ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 15:54 
 
kazdy gra jak lubi np. mnie smieszy sztuczne odgrywanie postaci typu ale jestem zajebistym rpg krawcem i szyje takie klimatowe ciuchy itp. Ja lubie sobie posiedzie na chacie popierdolic o dupachzyciu itp.
Grajcie jak chcecie ale przestancie pisac ze wasz styl gry jest jedyny ..
.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 32
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 16:22 
 
Hey

Gram drugi miesiac i podziele sie obserwacjami na temat RPG w SWG. Moim zdanim jak najbardziej mozna ale.... nie od poczatku. Postac ktora sie dostaje na poczatku jest nic nie warta nieda sie ja zagrac RPG. inaczej ma to sie w przypadkach ksiazkowych RPGow w ktorych na starcie nijako dostaje sie postac ktora jest ok i da sobie rade. SWG to wiadomo kaska dla sony i te 2 miesiace mozna zapomniec o graniu RPG i trzeba zagrindowac. Najlepiej nie ruszac z lokacji do grindowania i nie poznawac ludzi :). pozniej wyjsc sobie spokojnie i zaczac grac od nowa nijako. I poznawac juz Gre w Sensie stricte. Moim zdaniem gra zle sie zaczyna bo zaczyna sie ze niby imperium niszczy statek itp.(to co ta postac nic nie umiala ? to jak zarobila na statek ?) i laduje sie na tatoonie. Tylko co w takim swiecie robi tam postac ktora nie umie trafic zaby ? z odleglosci 2 metrow albo metra ? to pomylka. Wolbym juz zalpacic Sony za te 2 miechy i kupic Skille bo wkurwia mnie to niezmiesko. jestem zwolennikiem tego ze zaczyna sie na dobre zabawa kiedy postac ma CAPA i wtedy zaczynam sie naprawde bawic. Tak jak teraz kiedy mam juz prawie skonczonego szmuglera i cos on tam umie. Bo jelsi mialbym probowac grac RPG w swiecie gdzie ja niemoge trafic zaby a ktos tam wali do jakiegos potwora 12K HP to bez sens !! Umowmy sie ze RPG to w wiekszosci te gry tylko z nazwy sa. Bo gracz ma spedzac czas na grindowaniu tym zacheca sie go do gry. Im wiecej grindowania tym wiecej kaski dla Sonego. Jestem przeciwny kazdemu levelowaniu i mysle ze duzo jeszcze w RPGach komuterowych jest do zrobienia. Gra zaczyna sie tam gdzie koncza sie wymagania Levelowe a zaczyna sie GRACZ i to co on umie. Mozna to porownac do tego ze wchodzi sobie noobek i tylko na kontaktach i ukladach z graczami zostaje handlarzem.Handluje znajdujac tanie towary i zaopatrzajac np. Gildie w cos tam. i wtedy jest to GRA !!! a nie miliony leveli dla niekomunikatywnych 14 latkow ktorzy powiedza ze sa Uber tylko dlatego ze nie majac kolegow i nie wychodzac na dwor samotnie Zostali JEDI :) ale sie rozpisalem :) hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 22:09 
 
Hm... Pierdolicie jak poparzeni.

Jakby nie patrzyl to jest GRA. Do tego komputerowa. Ma swoje zasady, prawidla, reguly... Jak kazda GRA zaczyna sie tak a nie inaczej, i polega na tym i tamtym i jako GRA daje wolnosc wyboru jak i czym sie gra. Jedni wola craftowac, drudzy grindowac/expowac a jeszcze inni wola tluc wszystko co sie rusza nie patrzec na nic innego. A jeszcze inni...

To ze niektorzy na sile chca wprowadzic do GRY styl rpgowy to ich sprawa. Ale sa duzo lepsze gry niz SWG do tych celow i ktore maja do tego nawet odpowiednie narzedzia (dajmy na to takie sobie proste MU). W sumie to fajnie, ze niektorzy bawia sie w odgrywanie rol np. oddzialu szturmowcow. Widac brak im dyscypliny i nie byli w wojsku :>

Co do wczuwania sie w postac - ciekaw jestem czy jak taki ktos robi np. Dancera to tanczy przy klawiaturze!? Ale na sile wszystko mozna...

Ja gram w SWG bo jestem fanem sagi i chyba niedlugo tez przestane w to grac z tego samego powodu (wole juz czytac ksiazki - sa duzo lepsze). Jak mam ochote grindowac - robie to. Jak lecimy z gildi na misje - zachowujemy sie tak, jak na odzdzial wosjkowy przystalo. Jak mam wszystkiego dosc - latam i zwiedzam. Mam ochote kogos zabic - robie sie overt i lece do miasta. Mam ochote na zakupy.... I mam wrazenie, ze wykorzystuje w pelni mozliwosci jaie daje mi GRA i czerpie z niej przyjemnosc pelnymi garsciami...

I co by nie mowic jest to GRA i dalej nia bedzie, cokolwiek byscie nie robili.


PS
Do "rpgowcow" - jesli chcecie na sile wprowadzac do jakiejkolwiek gry na sile swoje reguly i zasady, najpierw wybierzcie odpowiednia gre i dobrze ja poznajcie zanim zaczniecie... Kiedys w EVE koles na trialu pierwszego dnia wyskoczyl "czy jest w EVE gildia rpg'owcow"... Fan rpg'ow czy idiota?...


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.