mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Którą planete chciał byś zobaczyć w kolejnym dodatku?
Korriban 19%  19%  [ 8 ]
Onderon / Dxun 5%  5%  [ 2 ]
Coruscant (Imperial City) 45%  45%  [ 19 ]
Kessel 0%  0%  [ 0 ]
Bespin (Cloud City) 12%  12%  [ 5 ]
Dagobah 10%  10%  [ 4 ]
Geonosis 2%  2%  [ 1 ]
Muunilinst 0%  0%  [ 0 ]
Mon Calamari 7%  7%  [ 3 ]
Utapau 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 42
Autor Wiadomość
***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 23:36 
Cytuj  
Wg mnie Coruscant byl by swietnym pomyslem. Przeciez nie musieli by dac calej planety. To by bylo niewykonalne. Jakies nieduze sektory (z Taris w KOTOR wg efekt byl bardzo dobry). Miedzy sektorami mozna by przemieszczac sie powietrznymi autobusami/shuttlami.
Byly by tam bary i knajpy, i mozna by wymyslec naprawde wiele, wiele, wiele atrakcji.
A tak swoja droga, to odwiedzic taka cantyne jak na Coruscant jest moim marzeniem. Az dziwne, ze kantyne na Corelii nie zrobili podobnej :har:

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 06:23 
Cytuj  
Xanth, wlasnie ze Hoth daje bardzo duze pole do popisu.

1. Początki bazy rebeliantów (cała seria questów ze stworzeniem bazy rebeliantów)

2. Bazy przemtrników lub łowców niewolników. Pamietasz jak ten Generał na statku Vadera, tłumaczył pochodzenie generatorów?

3. Hotj, jako niezbadana planeta, pokryta śniegiem... ale coś pod tym śniegeiem może być... zaginione ruiny? tajne labolatorium?

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 16:36 
Cytuj  
Ja osobiscie najbardziej bym sie cieszyl z Nar Shaddaa (no i moze z Currusant) ale to raczeni niewykonalne :-?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 17:45 
Cytuj  
Coruscant mogli by zrobic poprostu cale jako expansion pack, z 2giej strony gra zbytnio swieci pustkami i tak imo, do tego za latwo by sie bylo zgubic.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 18:05 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
z 2giej strony gra zbytnio swieci pustkami

:o

No wez, w godzinach szczytu ciezko znalezc miejsce bez choc jednego playera (szczegolnie, ze eclipse po 20 ma zazwyczaj "extremely high" populacje) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 18:30 
Cytuj  
To jest najbardziej zaludniony mmog wedlug mnie (biorac pod uwage wielkosc swiata)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 19:33 
Cytuj  
z tego co wiem to EVE ma najwiecej ludu ;] potem WoW (jeszcze, ale ostatnio spada ilosc aktywnych kont) a na trzecim miejscu SWG ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 20:01 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
z tego co wiem to EVE ma najwiecej ludu

Kpisz sobie? 10k ludzi na JEDYNYM serwerze tej gry? (tak, EVE ma tylko jeden serwer). Limit na serwerach SWG wynosi 15k (albo i wiecej, nie zapominaj, ze serwerow jest 10 razy mniej niz w WoW [liczac us, eu, koree i chiny pewnie z 20 razy mniej], a abonamentow ponad 500k).

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 23:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
(szczegolnie, ze eclipse po 20 ma zazwyczaj "extremely high" populacje) ;)

X.


i lagi jak z %^$#%#


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 00:12 
Cytuj  
dobre enkil, ja postanowiłem alulować mój dzisiejszy grind w aurilii.
Patrze sobie, a tu wszyscy koło mnie (LD) hehe :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 07:50 
Cytuj  
Dobra moze sie pomylilem ;] ale cos mi sie o uszy obilo, ze jakis czas temu bylo rozglaszane ze EVE mialo iles tam tysiecy uzytkownikow online w jednym momenicie :P

Co nie zmienia faktu ze WoW ma (niestety) wiecej uzytkownikow, Ale to sie zmienia ;] wystarczy popatrzec na populacje w SWG, z poczatku wszyscy poszli do WoW ale teraz wracaja ;]

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 23:48 
Cytuj  
ja bym chcial mon calamari X-Đ


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:23 
Cytuj  
mi najbardziej odpowiadałby Bespin :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 15:57 
Cytuj  
Planeta Ithoriam [nie jestem takim maniakiem i nazwy nie pamietam], w kotor [1] najbardziej ja lubilem, dobrze by bylo jakby wprowadzili jeszcze podrozowanie pod woda itp :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 17:40 
Cytuj  
Manaan?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:07 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Xanth, wlasnie ze Hoth daje bardzo duze pole do popisu.


Dobry pomysł Cammeron. Tyle tylko, że Lucas zabronił wykorzystywania planety m.in. w książkach. Ponoć nowa seria dziejąca się po NEJ ma wyjaśnić dlaczego...


No to teraz moje propozycje (3planety):

1 palneta - Fondor, Kuat, Bilbringi albo Sluis Van ,bo
na tych planetach znajdują się największe
gwiezdne stocznie, a co za tym idzie można by
było wprowadzić możliwość budowy własnych
okrętów flagowych i patrzeć jak powstają na
orbicie (bronić ich itp.) , ach to by było piękne :)

2 planeta - Myrkr bo nie można na niej używać mocy, gdyż
pochłaniają ją Islamiry, a także żyją na niej
Vonskry, które polują na wszystko co wykazuje
podatność na moc ( nie żebym nie lubił Jedi, ale
mogłoby być ciekawie). Pozatym możnaby grać
Noghrimi' a ja bym był jak narbardziej za :)

3 planeta - Hapes (stolica niezależnego imperium
hapańskiego) bo mają oni tam coś w
stylu cesarstwa (opartego o pewne kodeksy) co
by pewnie jeszcze bardziej urozmaiciło świat SWG (nie
lubią zarówno jedi, imperium i rebelii, to by była taka
ostoja dla neutrali)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 20:30 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
2 planeta - Myrkr (...)


jestem jak najbardziej ZA!

a stad juz niedaleko do przybycia Yuuzhan Vong'ow, a kolejny wyrok na jeedai jest konieczny w tej grze (mowie to jako jeedai...z nieskonczonym template)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 01:20 
Cytuj  
Ja bylbym za Wayladnem.
Joruus C'Baoth dalby popalic tym wszystkim jedi i nie Jedi.
Co do Myrkr - Za! Z Isalamirami ktore mozna sciagnac z drzewa i zalozyc sobie na plecy :wink:

Ciekawa bylaby Byss bo nie wiadomo o niej za wiele.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 03:40 
Cytuj  
enkil napisał(a):
Kassei napisał(a):
2 planeta - Myrkr (...)


jestem jak najbardziej ZA!

a stad juz niedaleko do przybycia Yuuzhan Vong'ow, a kolejny wyrok na jeedai jest konieczny w tej grze (mowie to jako jeedai...z nieskonczonym template)


Zbyt daleko sięgasz :/ Gdyby w SWG byli Vongowie to trzeba by zmienić praktycznie calą gre. Zamiast panującego imperium dać Nową Rebublikę i może Szczątki Imperium z Palleonem na czele. Pozatym Imperium Chissow przyłączające się do Galaktycznego Związku Niezależnych Sojuszów, no i Nowi Mandalorianie wyszkoleni przez Bobe Fetta, który ogłosił się nowym Mandalorem. Całkowice nie ten okres w galaktyce :/ Chyba że rozważać to w takim kontekscie, że jakaś misja rozpozanwczo-badawcza Vongów pojawiłą się w
galaktyce :) Jeśli tak to spox, bo przecież wiemy, że Vongowie pojawili się już w czasach Starej Republik (w Kotor I o tym mowa).


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 03:56 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ja bylbym za Wayladnem.
Joruus C'Baoth dalby popalic tym wszystkim jedi i nie Jedi.



Z całym szacunkiem :) Wayland ? Po co? Tam nic nie ma :-? Jedynie skarbiec Imperatora zniszczony przez NR (co prawda póżniej, więc przyjmijmy, że nadal tam jest) .Joruus C'Baoth pomimo to, że zotał zniszczony, to był szaleńcem (też później go zabito więc przyjmijmy, że nadal tam jest). Może i przez to groźnym, ale i przewidywalnym. Moim zdaniem najgroźniejsi Sith to Exar Kun i U. del Droma oraz Vader, bo byli chirurgicznie precyzyjni w swoich działaniach, a przez to niezwykle potężni. Taki C'Baoth to żaden przeciwnik dla Jedi, co udowodniła Mara Jade, która kompletnie nieprzeszkolona mogła stawić mu czoło :) Jak już chciałbyś wprowadzić jakiegoś potężnego wroga jedi to proponuję Kypa Durrona opanowanego przez Exar Kuna, ale to też nie ten okres :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.