mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 03:21 
Cytuj  
I tak wkońcu umarła gildia Hell XIII... choć może martwa byłq od dłuższego czasu a jedynie sztucznie sobie trwała dając jedynie napis nad głową i nic pozatym :] Z tego co słyszałem wiele ludzi odchodzi do EFF :har: Jakiś czas temu rozmawialismy o tym i z Torelem zakładamy własną gildię, jeszcze raz spróbujemy mieszania frakcji, mamy kilka pomysłów i może coś z tego tym razem wypali... Chciałem stworzyć Atlantis Razors głownie z powodu kompletnej ignorancji ze strony Hell XIII, teraz moża przenieść masę pomysłow z tamtego projektu do nowej gildii... Napewno nie będzie to takie "gówno" jakim była Hell XIII, a raczej taka jaką m.in. ja ją zastałem... Uważam ,że powinna być polska gildia i jeśli ktoś podziela moje zdanie to niech się wpisuje... Na koniec powiem szczerze, że też wolałbym iść do jakiejś dużej gildi, gdzie wszystko jest gotowe i przygotowane pod nowych członków, lae uważam że powinniśmy spróbować stworzyć jakiś fajny polski kolektyw i nie jest ważne czy będzie 50 członków czy 8, ważne jest imo to, że się będziemy fajnie bawić, wzajemnie wspierać i ogólnie będzie ciekawie :D Chyba, że to jest ważne tylko dla mnie.....................


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 09:37 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Uważam ,że powinna być polska gildia i jeśli ktoś podziela moje zdanie to niech się wpisuje... Na koniec powiem szczerze, że też wolałbym iść do jakiejś dużej gildi, gdzie wszystko jest gotowe i przygotowane pod nowych członków, lae uważam że powinniśmy spróbować stworzyć jakiś fajny polski kolektyw i nie jest ważne czy będzie 50 członków czy 8, ważne jest imo to, że się będziemy fajnie bawić, wzajemnie wspierać i ogólnie będzie ciekawie :D Chyba, że to jest ważne tylko dla mnie.....................


Zdecydowanie sie z toba zgadzam każdego rozczarowanego HXIII a chcącego pomóc w tworzeniu nowej zapraszamy do współpracy.
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 10:26 
Cytuj  
wrocilem do EEF, bo tam zaczynalem..

powodzenia w tworzeniu nowej gildii - jak sa checi to pewnie i wyniki beda :D


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge


Posty: 15
Dołączył(a): 13.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 11:35 
Cytuj  
I ja to zauwazylem. Wielu z HXIII bylo... hmm... dziwnych :P

Dobry pomysl z gildia, ale uwazajcie kogo przyjmujecie =] najlepiej tych juz dobrze poznanych, zeby sytuacja sie nie powtorzyla =] Podzenia!!

Jak kiedys zawitam w SWG to mam nadzieje ze znajdzie sie miejsce i dla mnie :D :P


_________________
SWG - Vergendor.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 11:43 
Cytuj  
hell padlo i atlantis prawie padlo tez przez takich ludzi co wykozystali 30dni grania i olali 90% polskiego community sklada sie wlasnie z takich ludzi

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 12:01 
Cytuj  
Az chce sie napisac "a nie mowilem" ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 12:09 
Cytuj  
Xanth pozatym nieoklamywac sie Hell nic niedawalo zadnych wypraw do dwb totalne zero bylem tam bo bylem wsumie nic pozatym a milo by bylo urwac sie mocniejsza gildia do dwb:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 13:02 
Cytuj  
Ja poznałem Torela i kilka innych osób jeszcze. Wspólnie zrobiliśmy fajny wypad - podobało mi się. Do aktywnej gry wracam po sesji (czyli za tydzień) - ale moja propozyjcja jest taka, by gildia składała się ino z imp/free - głupio to po prostu wygląda imp/reb...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 13:42 
Cytuj  
1. Hell13 bylo kiedys fajna gildia, jeszcze za czasow Larena ;]
2. Atlantis niestety upadlo, z poczatku bylo super, ale totalna olewka poprostu mnie zirytowala, przestalem grac w SWG zeby sobie odpoczac, i pokazac innym co znaczy opiekowac sie miastem.

Za jakis miesiac, moze dwa, znowu zaczne grac w SWG, nie wiem czy na Eclipse, pewnie dalej. Ale przyjme zasade jaka teraz stosuje w WoW-ie. Stay away from Big Polsih groups! ;] pozatym bede sie bawil jedynie w RP ;]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 18:33 
Cytuj  
My przyjmujemy tylko tych którym darmowy miesiąc się skończył :D Pozatym już podzieliliśmy obowiązki i ustaliliśmy że każdy wpłąca po 500k cr miesięcznie... Może się uda :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 18:36 
Cytuj  
uda z czym?:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 18:37 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
po 500k cr


niezła łapówka :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 18:39 
Cytuj  
giwera napisał(a):
uda z czym?:)
Ze stworzeniem polskiej gildii, która nie rozpadnei się po dwóch dniach :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 18:40 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Kassei napisał(a):
po 500k cr


niezła łapówka :D

Ehnu uważamy że rzyczliwa dobrowolna wpłata dobrej woli brzmi lepiej niz łapówka :wink:


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 18:42 
Cytuj  
Niektórzy przejdą do gildii zagranicznych, bo:

A) Nie trzeba płacic 500k - niektórzy nawet tyle nie mają :wink:
B) Posiadają potężniejszych graczy
C) Robią wypady do dwb / mydrill i gdzie tam jeszcze ich by poniosło
D) Fajniejszy klimat
E) Posiadanie własnego miasta z Shuttlem
F) Wyznają zasade "Stay away from polish ppl"


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 18:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja poznałem Torela i kilka innych osób jeszcze. Wspólnie zrobiliśmy fajny wypad - podobało mi się. Do aktywnej gry wracam po sesji (czyli za tydzień) - ale moja propozyjcja jest taka, by gildia składała się ino z imp/free - głupio to po prostu wygląda imp/reb...
Imo powinna się przedewszystkim składac z ludzi którym się coś chce robić... Po uj 50 impów w gildi z czego 70% nie gra a pozostali mają wszytko w dupie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 18:49 
Cytuj  
Moja propozycja:

Wymyśliłem logo :]

Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 21:10 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
hell padlo i atlantis prawie padlo tez przez takich ludzi co wykozystali 30dni grania i olali 90% polskiego community sklada sie wlasnie z takich ludzi


O wypraszam sobie. Atlantis nie padlo (ani prawie ani wogole) i ma sie dobrze. Nawet pare ludzi przybylo. A to ze jak ide na urlop nikomu nie ma sie miastem ani gildia zajac, to nie moja wina.
HXIII mialem juz chec dawno zmienic w co innego ale jedni marudzili ze tak dobrze a innym sie nie chcialo dupy ruszyc za przeproszeniem i pomoc. Wiec co sie dziwicie. Jak bylem byly polowania, wspolne wypady (nie tylko HX ale i inni mieszkancy Atlantis). byly tez eventy ale jak mnie lub SniperXa nie ma to juz nikt nie kiwnie palcem by cos zorganizowac. A po to w koncu wybudowalem cholerne miasto. W koncu jeden Kassei sie pokazal i chcial pomoc. A to ze mialem urlop i stanelo wszytko w miejscu, to przepraszam, ale po zalozeniu miasta mialem prawo odpoczac.
Teraz wrocilem, miasto sie rozbuduje (w sensie kantyna, parki, latarnie, itp.), cos sie zorganizuje i bedzie ok.

Co do gildii, to bylo w niej ponad 40 osob, a to ze gralo 10 to nie moja wina. Ale przynajmniej w te 10 osob sobie polowalismy i robilismy rozne wypady. Zawsze zapraszalismy, a ilu bylo chetnych? Wiec nie chrzancie mi glupot.

Ale dobrze sie stalo. W gildi beda ludzie grajacy (poki co haha) i wszytko sie fajnie zorganizuje. Jako szef milicji sluze pomoca z dostepem do miasta, itp.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 21:36 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Niektórzy przejdą do gildii zagranicznych, bo:

A) Nie trzeba płacic 500k - niektórzy nawet tyle nie mają :wink:
B) Posiadają potężniejszych graczy
C) Robią wypady do dwb / mydrill i gdzie tam jeszcze ich by poniosło
D) Fajniejszy klimat
E) Posiadanie własnego miasta z Shuttlem
F) Wyznają zasade "Stay away from polish ppl"


ad.1 Jeszcze nie ustalilismy co i jak z funduszem powierniczym
ad.2 spokojnie damy rade byle checi byly
ad.3 W DWB jeszcze nie mamy takich mozliwosci ale inne wypady juz sa
ad.4 Kwestia gustu i zaangażownia ludzi
ad.5 Atlantis ma Shuttle
ad.6 Niestety my jestesmy Polish players ale nie trzymamy sie zdala od innych

P.S. Skad sciagnales ten plakat?


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.


Ostatnio edytowano 19 wrz 2005, 18:41 przez Kostek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 21:51 
Cytuj  
plakat sie podoba, co ? :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.