mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:17 
Cytuj  
Jakies dodatkowe info nt jedi podali? Czy teraz jedi=jedi i znikna wszelkie "specjalizacje" i roznorodnosc? W koncu jak upraszczac gre to na maxa, po co tam jacys enhencerzy, defenderzy czy inne powers ;) Szabla w dlon kazdego jedi i dalej juz tylko hack&slash...


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:22 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
ze po prostu ja znerfuja i bedzie rownie skuteczna jak inne profesje ale bardzij klimatyczna.



CZY JA PO TO SIEDZIAŁEM TAK DŁUGO NA GRINDZIE JAK DEBIL, BY TERAZ DOSTAĆ JAKIEŚ 10 JEBA*YCH RESPECTÓW ?!

TYCH HU*I Z SOE JUZ POJE*ALO !


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:25 
Cytuj  
Elder Buff - Increases to combat abilities, this buff can be shared with new players.
Elder Title - In recognition of your status in the game as a valued veteran player.
Profession Re-Allocation Option - All characters active prior to the introduction of the new game enhancements will receive a total of 9 re-allocation options or charges attached to their character to allow the player to test out each of the new professions once before choosing the final path.
Jedi Bonus Items - Power-enhanced Jedi Robe and Lightsaber color crystal and the opportunity to play as transcended blue glowing Jedi character.
10 Additional Combat Levels - New combat levels to explore from level 80 - 90.


i tylko tyle ?!


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:30 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
scorpio007 napisał(a):
TYCH HU*I Z SOE JUZ POJE*ALO !


Poprawka. Tych upragnionych ch*ji z LA, ktorych tak bardzo chcieliscie aby przejeli SWG.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info


Ostatnio edytowano 3 lis 2005, 14:35 przez scorpio007, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:30 
Cytuj  
"Knowing this could be a difficult transition for many of our players, we have lined-up several options to help make this as easy as possible. First, you will be allowed to choose any one of the nine professions and transition to that profession at a level commensurate with your current level. "

Jak widac kazda z juz istniejaca postac w grze bedzie mogla zostac jedi zaraz po wprowadzeniu zmian. Co do startu nowych postaci jako jedi tez nie doczytalem sie takich informacji. Moze chodzilo wlasnie o to przejscie starszych postaci.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:41 
Cytuj  
o to super ! zostane sobie jedi po respecu !

ps. lol

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:42 
Cytuj  
zmarnowany czas, kasa i wogóle





Nie cancelować________________________Cancelować
-----------------------------------------------------------|------------
_____________________________________________


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:46 
Cytuj  
Dobra. Nie ma co lamentowac. Bedzie i trudno. Albo SWG mi zbrzydnie totalnie albo spodoba sie baaaardzo. W zasadzie punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Moze jak spojrze na to jak na zupelnie nowa gre, moze mi sie spodoba.
Pozyjemy, zobaczymy. Narazie plakac nie bede, nazekac tez nie ma sensu i niszczyc sobie zdrowie. Zwala gre? Pogram sobie w cos innego, poczekam na D&L, zaoszczedze 60zl miesiecznie i po 3 miesiacach kupie sobie TV do pokoju :P
Gorzej z tymi co niedawno zaczeli. Ja w SWG gram od ponad 2 lat, tyle grac w jedna gre to i tak dlugo. I 15.11.2005 albo bedzie poczatkiem czegos nowego (fajnego) albo koncem bardzo przyjemnej przygody.
Nie uwazam to za zmarnowany czas czy pieniadze. Przez ten czas bawilem sie swietnie i nikt mi tego nie odbierze.
Ktos powiedzial, ze wszystko co dobre kiedys sie konczy. Na to wygladam, ze to prawda.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:49 
Cytuj  
daj spokój jc, jak każdy NOOB będzi mógł odrazu zagrać jako jedi


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:51 
Cytuj  
A co mnie to enhu. Niech se gra. Mam to gdzies.


PS. Chcialem tylko dodac co do tego LA:

A NIE MOWILEM?

EDIT:
Cos tam pisali, ze veterani Jedi dostana:

Cytuj:
Regardless of a veteran Jedi's (existing active Jedi characters prior to the introduction of the game enhancements) re-spec choice the character will gain items and abilities that will represent the original accomplishments achieved by that character. These include specifically, the ability to take on the transparent Blue form of an ascended Jedi, a special Robe that is endowed with protective properties, and an exclusive new lightsaber with a unique color that deals more damage. All of these new items are being given to existing Jedi characters in recognition for their past achievements.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info


Ostatnio edytowano 3 lis 2005, 14:54 przez scorpio007, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:51 
Cytuj  
wie ktoś, czy ten nowy cu nie można na jakimś TC obakać ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:01 
Cytuj  
Cytuj:
existing active Jedi characters prior to the introduction of the game enhancements....


Ze niby co? Gówno dostane jak w tym okresie nie bede mial aktywnego konta? No to super, a juz myslalem ze z alta tez zrobie jedi :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:07 
Cytuj  
CHWDLA&SOE!

LOL
No po prostu cudownie - chciałem się pobawić w grindowanie jedika - bo system wioski mi się podobał, a tu dupa...
15 listopada to chyba termin dla TC prawda?

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:08 
Cytuj  
Co do braku zmiany profesji na forum pokazal sie temat w ktorym gostek pyta:

Cytuj:
Firesped wrote:
One of the big draws of SWG was that you didn't have to give up your character to change what you were doing. Will we still be able to switch? Or will we need to delete characters to switch professions?


A odpowiedz Tiggs:
Cytuj:
The only way will be with a respec.


Co do terminu wejscia, wypowiedz Tiggs z forum:
Cytuj:
Estimated Live date is November 15th


Na TC wchodzi w ten piatek. Niestety z tego co wyczytalem nie bedzie tam naszych obecnych postaci, wszyscy beda startowac od zera i nie bedzie zab. Wiec nici z testowania systemu konwersji postaci :/


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:17 
Cytuj  
no to sobie tc instaluje...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:29 
Cytuj  
Cytuj:
Will Bounty Hunter missions and other missions still be located on my datapad?

Yes, you will still see mission terminal quests on your datapad. However, there will no longer be Bounty Hunter missions that target other players, they are only NPC based going forward, and these will appear in your Quest Journal.


ROTFL... Ragnarok in SW reality... LOL
Może zmienią nam ramy czasowe? I będziemy grać między ep2 i ep3? (takie przeniesienie w czasie rotfl) skoro teraz prawie każdy będzie z latarką śmigać...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Cytuj:
Will Bounty Hunter missions and other missions still be located on my datapad?

Yes, you will still see mission terminal quests on your datapad. However, there will no longer be Bounty Hunter missions that target other players, they are only NPC based going forward, and these will appear in your Quest Journal.


ROTFL... Ragnarok in SW reality... LOL
Może zmienią nam ramy czasowe? I będziemy grać między ep2 i ep3? (takie przeniesienie w czasie rotfl) skoro teraz prawie każdy będzie z latarką śmigać...


raczej między epI i epII, bo na geonosis zostanie większość z nas :/


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:35 
Cytuj  
A teraz wątek humorystyczny.

Zacytuję pewną wypowiedź z mojego tematu "Uwaga dla nowych graczy"

Cytuj:
This is so bullshit.
Wierzycie w takie bzdury? Buahahaha. Ktos rzucil, ze Jedi bedzie startowa profesja i ludzie w to uwierzyli. A to, ze profesje melee maja byc usuniete..... Hahaha. Co to? "Mamy Cie"?
Za dlugo gram w SWG, by w to wierzyc. Co jak co ale SOE nie popelni samobojstwa.

Gdyby zrobili Jedi profesje startowa, to bylo by mniej wiecej cos takiego:
(to tylko przyklad) 100k starych graczy by odeszlo (i tak coraz wiecej odchodzi, czesto wlasnie z takiego powodu, ze Jedi jest bardzo latwo zrobic i za duzo ich biega), a nowych 12-latkow przyszlo by z 80k. Po czym z tych 80k po darmowym miesiacu zostalo by z 30k. To sie im po prostu nie oplaca.


Ja noob uwieżyłem plotce, która okazała się prawdą - a tutaj mnie wyśmiano :P

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:38 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
wie ktoś, czy ten nowy cu nie można na jakimś TC obakać ?

tak jutro udostepnia to na TC


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:45 
Cytuj  
jutro zadecyduje o kontynuacji gry w swg...


właśnie dostałem maila o RF Online Closed beta z moim invitem, więc
może zobacze sobie co to


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.