mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 01:13 
Cytuj  
wow jest slaby gralem przed 2 miechy i wrocilem do swg:D
poza tym lepiej poczekać i zobaczyć jak będzie po zmianach niż pochopnie podejmować decyzje:D


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 01:31 
Cytuj  
Zapisałem się do closed bety RF Online :] Byłem już dawno zapisany do open bety ale nigdy nie przebrnąłem przez instalacje :/


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 01:38 
Cytuj  
Heh ujowo :/ no ale nic, kupuje abonament glownie dla eq2, a ze 5$ roznicy to all acces wzialem. Pograc pogam napewno pewnie nawet jutro/pojutrze, ale mimo waszego placzu staram sie nie czarnowidziec ;p

Criss: eq 2 nie spieprza, bo oni zaczeli od spieprzenia, a nastepnie postanowili gre naprawiac ;] troche na odwrot od swg ;]

Niegralem w eq2 od wakacji i mi szczena odpada jak widze zmiany ;] A ostatnio gdzies widzialem nawet sonde o pvp, ktorego jak wczesniej gralem nie bylo w ogole


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 05:34 
Cytuj  
Rozwieję kolejne Wasze wątpliwości:

Tiggs napisał(a):
Jedi/Force Sensitive will be a starting profession


Tiggs napisał(a):
Anyone who is a Jedi(which is defined as having the first skill box) will recieve the Elder Rewards. So no, you do not have to be a maxed out Jedi to recieve the reward.


Tego ostatniego do końca nie rozumiem... Czyli jeśli ktoś zaczął wioskę i zdobył pierwszego FS boxa to zostanie już potraktowany jako jedi?


AAAAA usuńcie ten iiner glow bug!

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 07:27 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):

Tego ostatniego do końca nie rozumiem... Czyli jeśli ktoś zaczął wioskę i zdobył pierwszego FS boxa to zostanie już potraktowany jako jedi?


AAAAA usuńcie ten iiner glow bug!

1)NIE
BEDZIESZ MOGL ZACZAC PROFESJE FS/JEDI A SAMYM JEDI BEDA CI KTORZY MAJA CHOC 1 BOX JEDI
2)JEDI KTORZY MAJA 80CL BEDA MIELI BONUSY (TYTUL ELDER,ROBKE,KRYSZTAL I CHYBA NOWY WYGLAD LSA, A TAKZE MOZLIWOSC BYCIA BLUE GLOWLY CO NIE BARDZO MI SIE PODOBA)
A CO DO BUGU JUZ NAPRAWILI :] OD 15 LISTOPADA BEDZIESZ FS

BTW TIGGS JEST KOBIETA I NIE JEST DEVSEM ONA TYLKO ODP NA PYTANIA


_________________
Obrazek

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 08:11 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
1)NIE
BEDZIESZ MOGL ZACZAC PROFESJE FS/JEDI A SAMYM JEDI BEDA CI KTORZY MAJA CHOC 1 BOX JEDI
2)JEDI KTORZY MAJA 80CL BEDA MIELI BONUSY (TYTUL ELDER,ROBKE,KRYSZTAL I CHYBA NOWY WYGLAD LSA, A TAKZE MOZLIWOSC BYCIA BLUE GLOWLY CO NIE BARDZO MI SIE PODOBA)
A CO DO BUGU JUZ NAPRAWILI :] OD 15 LISTOPADA BEDZIESZ FS


I znow - nie :)
1 - Kazdy bedzie mogl zaczac profesje jedi, bedzie to profesja tak samo startowa jak BH, commando czy medyk. (tyczy sie to obecnych graczy i starych graczy). Jedi beda mogli wybrac tez ci ktorzy teraz go nie odblokowali.
2 - Jesli masz choc jeden box ze skilli jedi dostaniesz vet rewardy dla jedi (robe, blue glow - ponoc to tylko wizualna zmiana wygladu nic nie dajaca wiecej, ls, itd). Nie jest tu wymagany zaden CL80. Jedynie posiadanie postaci jedi (tu jest pewna niescislos, czy chodzi o jeden skillbox (np novice ls) czy o box jedi padawan w drzewku rozwoju jedi.
Tytul eldera i jakies buffy ma miec kazdy vet (czyli ten ktory w momencie wejscia tej zmiany ma postac na oplaconym koncie).


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 09:24 
Cytuj  
Khraan napisał(a):

Tytul eldera i jakies buffy ma miec kazdy vet (czyli ten ktory w momencie wejscia tej zmiany ma postac na oplaconym koncie).


Mala poprawka nie w momencie wejscia zmiany a w momencie pierwszego oficjalnego ogloszenia nadchodzacych zmian, czyli ludzie ktorzy teraz pozakladaja konta (przed 15tym) nie dostana zadnych bonusow. 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 09:55 
Cytuj  
scorp, co wy z tymi bufami sprzed CU?
kazdy mial wybor: brac lub nie....ja bufow zaczelem uzywac podiero w wiosce....

polska mentalnosc, ja moge miec zle ale moj sasiad tez :lol:

zreszta odgrezwamyu stare tematy
co do nowych zmian to na 99% i tak bede dalej gral w swg
nie potrafilem sie odnalezc w "nowym" swg, ale po 3 dniach wszystko wrocilo do normy :lol:

przezylem CU to przezyje tez CU2...trezba byc twardym, nie mietkim :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:57 
Cytuj  
Popieram robertcz z szacuneczkiem popieram, pierwszy rozsadny glos wsrod lamentow :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:04 
Cytuj  
nie wszyscy tutaj lamentują:D niektórzy odpowiadają na pytania, niektórzy pytają....
część tylko lamentuje:D


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:24 
Cytuj  
Hm jestem ciekaw ile osob przeczytalo ten text od poczatku do konca. Imo nie wyglada to tak zle, imo gra moze nawet wygladac ciekawie. Wkoncu bedzie szybsza akcja i grupy beda robily questy zamiast tluc stwory ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:24 
Cytuj  
Kiedy to dokladnie ma na TC wejsc?

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:56 
Cytuj  
dzisiaj miało


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 28
Dołączył(a): 28.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:58 
Cytuj  
Czekamy ciekawe od ktorej bedzie mozna pobrac aktualizacje


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:59 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Mala poprawka nie w momencie wejscia zmiany a w momencie pierwszego oficjalnego ogloszenia nadchodzacych zmian, czyli ludzie ktorzy teraz pozakladaja konta (przed 15tym) nie dostana zadnych bonusow. 8)

Dostaną bonusy...

Wiem, że Tiggs jest kobietą - a na imię ma bodajże Diane :P
Także wulfgar - wszystko co piszesz to bzdury. Mi nie chodzi o zostanie jedi - bo to wiem, że będę mógł - tylko o bonusowego LS'a i Robe :D

Ale najwyżej odkupię od kogoś kto z gry będzie rezygnować (za gotówkę oczywiście)...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:00 
Cytuj  
jasonos napisał(a):
Czekamy ciekawe od ktorej bedzie mozna pobrac aktualizacje

Najpewniej około 16 czasu polskiego...
Aczkolwiek ja spodziewam się jakiegoś opóźnienia.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:24 
Cytuj  
Yyy.. Gralem rok, nie bede mial aktywnego konta przez pare dni i nie dostane nic? (co z mozliwoscia zostania 90 lvlowcem?)

EDIT: I jak bedzie wygladalo to poczatkowe zostanie Jedi? Bo od razu chyba nie dostanie sie latarki.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:28 
Cytuj  
EHHHHHHHHHHH qwa mac ;/ przez was chyba wczesniej zaplace abonament by sie wbic na tc ;/

Jednak draznia mnie 2 sprawy w tym cu2.... brak bounty dla jedikow, olanie gcw (bez zmian)... Imo powinni zrobic jedi vs bh full pvp ;/ nawet jedi-jedi. niech to chcialbym zeby byla mozliwosc zostania sithem i byc full pvp, kazdego moc atakowac a kazdy ciebie, sciganie w miastach, itp... wtedy bym wzia chetnie jedi :<

albo jakies tagi, mieczyki czy inne trofea dla bh, wtedy by bylo fajnie grac bh.

qwa to jest mmorpg, multiplayer sluzy do rywalizacji, wspolpraca jest dodatkiem :< dlaczego w mmo sie dzieje na odwrot ;<

Nic, musze zbierac na planetside ;/

Hmm a moze zorganizowac petycje by zrobili full pvp server ? ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:33 
Cytuj  
A nie pomyslalbys o camperach w Mos Eisley? Przychodzi jakis 1 lvl-owy noobek i tu szast prast ginie od czerwonego miecza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:37 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Mala poprawka nie w momencie wejscia zmiany a w momencie pierwszego oficjalnego ogloszenia nadchodzacych zmian, czyli ludzie ktorzy teraz pozakladaja konta (przed 15tym) nie dostana zadnych bonusow. 8)

Dostaną bonusy...



"Veterans (all players having started their characters before the enhancements are introduced) will receive nine review ("re-spec") opportunities that allow them to sample the new professions before making a final decision. "

Ja to zdanie rozumiem tak, ze bonusy dostaja ludzie, ktorzy stworzyli postacie zanim te cale zmiany zostaly przedstawione, nie zanim weszly w zycie...


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.