mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 22:24 
Cytuj  
mam nadzieje ze STO nie bedzie takim niewypałem jak FoM. niby gra bedzie zajebista, wszyscy mowili ze szkoda iz beta bedzie 1 miech.. wszycy sie rzucili do gry i si eokazalo ze ujnia tam...
ale to głownie było przez nieodpowiedzialnych graczy.. to byla open beta, wiec glownie bylo tam wielu smarkaczy.. gliny co wala prawdziwymi nabojami (nie gumowymi jak powinni) do kazdego, a nie do przestepcow, wojsko uzywajace gumowych pociskow itp..

SG? Stargate?


Posty: 24
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 22:37 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
mam nadzieje ze STO nie bedzie takim niewypałem jak FoM.

Nie wydaje mi sie zeby tak bylo. Wszystko jak narazie rozwija sie w dobrym kierunku :P

Enderhawk napisał(a):
SG? Stargate?

Tak.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:07 
Cytuj  
hmmm dzis mialem spotkanko z Luke Skywakerem na Naboo. Jako ze ja Imperialny to nie chcial gadac ;) Trudno sie mowi:) heheheh


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 00:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
Noobskie pytania ale zadam tu, do tych co graja, nie do tych co płacza juz kilka miesiecy ze nie po to grindowali pol roku zeby teraz wszyscy mieli jedi :)
Akurat ja nigdy nie chciałem być jedi...chciałem sobie tylko spokojnie grać w moją kochaną grę...Ale chyba ogólnie jesteś za wielki noob intelektualny aby to pojąć :]

embe napisał(a):
Nigdy nie grałem w SWG
To się nie wypowiadaj ignorancie :]


embe napisał(a):
przeczytałem tu duzo
Ooooo :o Zapewne :] Tylko, że jest jeszcze coś takiego, jak czytanie ze zrozumieniem i wyciąganie z tego wniosków :] Ale może jeszcze kiedyś posiądziesz te umiejętności :]

embe napisał(a):
bo juz mam dosc L2 i WoW
Czemu :o :o Za trudne zasady ?? :] A wydaje się, że to takie idealne tytuły dla Ciebie :P

embe napisał(a):
Do czego jest teraz podobny SWG
Powiedzmy tak.... SWG było kiedyś jak sex z piękną kobietą w luksusowym apartamencie (wiem, wiem nieosiągalne dla Ciebie, ale spróbuj sobie wyobrazić :])....aktualnie gra w SWG to tak jakby pociskał Cię stary dziad w kotłowni na węglu :]

embe napisał(a):
Czy maniak SW poczuje "to coś" ? :)
Tak...oddech tego dziada z kotłowni na plecach... :]


Podsumowując jesteś moim zdaniem kompletnym ignorantem, bo większość tutaj lametujących ja kto nazwałeś, po prostu żałuje iż nie może dalej grać w wspaniały produkt jakim niewątpliwie było kiedyś SWG...Większość z nas nie była Jedi, ani nie planowała być Jedi, a niektóre osoby (jak ja) sądzą, że SWG byłoby lepsze bez nich... To, że tacy ludzie jak ty planują w to grać, jest dla mnie dodatkowym bodźcem aby całkowicie skreślić ten tutuł :har: Nie komentuję już nawet innych nowych graczy, bo się załamać można...ale ty człowieku to mnie normalnie dobijasz....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 01:51 
Cytuj  
dziad z kotlowni - tekst roku , mimo ze to co sie porobilo z SWG nie jest smieszne to z tego sie akurat usmialem , wybacz Kassei :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 04:45 
Cytuj  
zrobmy wlasne swg2 ;) albo poszukajmy emulatora i postawmy serwer ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 13:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
....nie do tych co płacza juz kilka miesiecy ze nie po to grindowali pol roku zeby teraz wszyscy mieli jedi :)


hmmm..nigdy nie plakalem z tego powodu...raczej bylem dumny, ze sam doszedlem do jedi ciezka praca...


chociaz jedikiem zostalem w sumie przypadkowo :lol:
bardziej podobalo mi sie polaczenie riflemana z CH

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 17:00 
Cytuj  
;d dziad rox :)

[ironia]moze niech admin zbanuje tego embe, bo wolimy sami poplakac, ze tyle koxalismy, a oni zrobili jedi startowa profesja? :)[/ironia]

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 17:31 
Cytuj  
robert !! a pamietasz jak polowalismy na endorze? bylo fajnie :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 12:58 
Cytuj  
Musze stwierdzic jedno ze patrzac na zawartosc towarow oferowanych na Bazaar na Eclipse i na Infinity to lepiej jest na Eclipse. Duzo wiecej ciekawych rzeczy i dodatkowo ludzie jacys bardziej mili i chetni do pomocy:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 13:32 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
robert !! a pamietasz jak polowalismy na endorze? bylo fajnie :)


ano, to byly czasy

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 14:23 
Cytuj  
i tak nic nie było szybsze od moich spin-grup :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 15:13 
Cytuj  
enhu liczy sie frajda !
Egze... prawde mowiac... teraz to na bazarze gówno jest w porownaniu do tego co bylo wczesniej


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 19:05 
Cytuj  
Ja nie wiem jak bylo wczesniej. Czytalem to forum i ogladalem screeny z gry ale nie umiem ocenic sam bo nie gralem wczesniej. uwazam grajec teraz ze gra jest momentami bardzo latwa a momentami trudniejsza. Ale moja postac jedna daleko jeszcze nie zaszla. Podoba mi sie natomiast i to juz pisalem chyba gra w kosmosie. Przypomina mi to stare dobre czasy z Xwinga i z Tie Fightera.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 20:01 
Cytuj  
Egze: Dobra rada, patrz i graj na gre z obecnego punktu widzenia. Olej to co bylo kiedys ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 15:27 
Cytuj  
ja tak tylko pare swoich spostrzezen:
a wiec, dzisiaj po paru miesiacach abstynencji(nawet nie widzialem cu2 na oczy, odszedlem krotko przed nim na rzecz wowa) stwierdzilem ze warto zobaczyc czy niektorzy tutaj maja racje.
a teraz spostrzezenia:
wydaje mi sie ze soe zmienilo cu2 (nge) na modle wowa. a co o tym swiadczy?
-samo ui i system kierowania, kiedys inny(action buttons f1 do f12) a teraz identyczny jak w wowie(1 do =), konstrukcja ui, umiejscowienie chata, minimapy w prawym gornym rogu i exp baru na samym dole i mozna jeszcze wiele wymieniac.
-system klas, nie jak kiedys sp i wiele drzewek, tylko 9 profesji praktycznie nie zmienialnych
-system rozwoju profesji
-walka(choc nieudolnie)
wszystko w/w jest niedudolna kopia wowa, wydaje mi sie ze ludzie z soe koniecznie chcieli sukcesu, i stwierdzili ze skoro wow ma tak duze powodzenie nalezy skopiowac jego rozwiazania... czyli zamiast starego dobrego swg ktore mialo wielu fanow otrzymalismy SWGWoW ktore znacznie ustepuje jakoscia i grywalnoscia pierwowzorow, a efekty mozecie zobaczyc sami.(moze chcieli przyciagnac "mlodszych" graczy? nie rozumiem ich...)

mimo ze jestem fanem wowa, jeszcze bardziej podobalo mi sie stare swg, szkoda ze juz go nie ma...

nie traktujcie tego jak flam'a... poprostu czysta ocena sytuacji a czy komus sie cos takiego podoba to juz jego ptk widzenia.


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 16:08 
Cytuj  
Flame ? SoE spieprzylo gre na calego, jedna z gier ktore najmilej wspominam stala sie kupa gowna :<

Gra jest jakas nijaka, ani to fps, ani to rpg, zrobil sie graficzny mmo chat w 3d....

Nawet nie wiem do czego to porownac, bo nawet przerobienie bierek na super zaawansowany symulator zycia z wysokim poziomem ai by wyszlo lepiej :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 21:14 
Cytuj  
jak ja to lubie :/ kurcze czlowiek sie nameczy , pokonuje przeciwnikow. A za Toba lazi jakis koles i ma ulatwione zadanie. Nawet przez chwile nie pomoze itylko idzie na gotowe. I nawet glupie slowo dziekuje nie przejdzie mu przez czata :/ Ale nie kazdy z grajacych jest taki. Kilka razy nieznajomi pomagali i byla wspolpraca. Jednak sporo jestr takich co ida za Toba 5 metrow i nie pomagaja


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 02:28 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Nawet nie wiem do czego to porownac (...)


moze do onetowego czatu?


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 03:10 
Cytuj  
Niemam doswiadczenia z chatami wiec ciezko by mi bylo ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.