mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 21:39 
Cytuj  
hmm Heroiki ... tokeny , widze ze sciagaja z wow'a na potege.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 23:06 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
hmm Heroiki ... tokeny , widze ze sciagaja z wow'a na potege.


zawsze to jakieś hobby z ich strony :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 09:23 
Cytuj  
ciekawe czy jeszcze sie dodatku uda doczekac jakiegos konkretnego :wink: tyle ze bez kolejnego gratisowego cu :]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 18:47 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
ciekawe czy jeszcze sie dodatku uda doczekac jakiegos konkretnego :wink: tyle ze bez kolejnego gratisowego cu :]


teraz to lepiej, żeby jakieś CU wprowadzili, nie ? :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:29 
Cytuj  
nom.. nowe Cu z dwoma klasami - Jedi | bounty hunter - zero skilli ,brak leveli i nowy tryb fps :]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 22:06 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
nom.. nowe Cu z dwoma klasami - Jedi | bounty hunter - zero skilli ,brak leveli i nowy tryb fps :]


miałem tu na myśli coś a'la old CU


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 02:53 
Cytuj  
/yawn
zawialo nuda ta gra juz nie istnieje no ale chopaki z soe pruboja widze, to ja poczekam na full reroll (wioska wrocila)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 14:59 
Cytuj  
Jaka wioska?
chyba nie ta o której myślę? :O


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 15:40 
Cytuj  
Township of Aurilia. Nie wiem ale chyba nie warto dawac zadnych screenow bo nie wazne co wprowadza to i tak bedziecie bluzgac na SOE


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 17:51 
Cytuj  
Egze napisał(a):
Township of Aurilia. Nie wiem ale chyba nie warto dawac zadnych screenow bo nie wazne co wprowadza to i tak bedziecie bluzgac na SOE


dziwisz się ?

przed ostatnimi poprawkami (patrz NGE) gra była przynajmniej grywalna :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 20:18 
Cytuj  
I zaraz temat znów zejdzie na to jakie to SWG jest (wg was) denne. Jeśli wam się nie podoba to po co do tego działu jeszcze zaglądacie?

Co do systemu kolekcji - mam nadzieję, że badge uzbierane do tej pory pozostaną w /exam?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 paź 2007, 20:54 przez Gerrah, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 20:36 
Cytuj  
i tak i nie. exam bedzie puste. Ale jak walniesz kolesia na radialu i pojawi sie opcja VIEW colections i tam beda nowe bagdes i wsie stare


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 22:30 
Cytuj  
tyle ze zamiast zgapiac od dosyc starych pomyslow warcrafta zrobili by cos nieco bardziej orginalnego... strach sie bac ze moze w nastepnym pathu dadza nowe rasy np orkow i elfy :D
Zawsze mozna liczyc na SWG 2 ze kiedys zrobia ( dobrze by bylo ) badz tego kotora mmo o ktorym narazie ino plotki sa :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 22:41 
Cytuj  
Nudni jesteście :har: Po chuj odgrzebywać ciągle ten temat... Ciągle to samo pierdolenie jakie to SOE złe, jak było kiedyś fajnie i jaki obecnie z SWG jest niegrywalny shit :roll: Ile kurwa razy to już było tutaj powiedziane :roll: Ci co grają niech ciupią nadal, a Ci co odeszli niech już kurwa w końcu przestaną kopać tego umarlaka. Nie wiem co to kurwa mać za radość w ciągłym rozpamiętywaniu i użalaniu :har: Większe kurna tragedie się przytrafiają ludziom niż zjebanie ulubionej gry przez developera i muszą z tym żyć dalej...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 23:16 
Cytuj  
Chyba mimowolnie (a może nie :P) pojechałeś najmocniej po umarlaku :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 10:21 
Cytuj  
Skad ta frustracja Kass? Przeciez to tylko gra ;)

A tak z ciekawosci: po co dodaja znowu wioske skoro jedi to starting profession? troche nie kumam....


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen


Posty: 2
Dołączył(a): 20.10.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 14:15 
Cytuj  
Witam!

No po kilku latach zakupiłem sobie SWG: COA i mam zamiar troche ten światek zwiedzić. W związku z tym mam do Wielebnych Weteranów parę pytań:

1. Po aktywności na forum rozpoznaje, że trochje się ludzi wykruszyło. Może nawet dużo. Z tego co czytałem po rewolucji w 2005r. duża część opuściła SWG. Gdzie więc moge spotkać szanownych rodaków? Czy Serwer Infinity to dobre miejsce na start?

2. Chetnie bym sobie pograł Jedi, no ale z tego co tu czytałem klimat w tym aspekcie został spaprany przez twórców. Teraz 50% graczy to Jedi, i w zasadzie nie ma sensu grać tą klasą. A może jest? Chciałem prosić o poradę dot. wyboru profesji. Chodzi mi o taką postać, której gra nie polega wyłacznie na eksterminacji (choć walnąć też potrafi), ale zarazem ma ciekawe questy i sposoby wykonywania zadań. Smuggler? Spy? Może coś innego? Bardzo bym prosił o wypowiedzi, abym sobie mógł jakieś zdanie wyrobić. W grze ciągle się coś zmienia, a na forum nie ma Aktualnych informacji w tym zakresie

Pozdrawiam
Theo

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 14:54 
Cytuj  
emm ja tam nie wiem w czym was rozczarowywuje teraz ten jedi ? Badz co badz klasa jak kazda inna , tyle ze na bycie wyjatkowym (potezny , wszechmocny jedi) nie ma co liczyc :wink:
W sumie nawet jak by bylo dalej CU to i tak nadmiar jedi byl by nieunikniony .

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 01:03 
Cytuj  
Theolog napisał(a):
Witam!

No po kilku latach zakupiłem sobie SWG: COA i mam zamiar troche ten światek zwiedzić. W związku z tym mam do Wielebnych Weteranów parę pytań:

1. Po aktywności na forum rozpoznaje, że trochje się ludzi wykruszyło. Może nawet dużo. Z tego co czytałem po rewolucji w 2005r. duża część opuściła SWG. Gdzie więc moge spotkać szanownych rodaków?...
Theo

czesc w WoW inni w EvE jeszcze inni reszta mmo :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 16:48 
Cytuj  
Eclipse i mamy sie dobrze. A co do weteranów sprzed NGE to ich nie pytaj jak sie gra bo nie graja wiec nie odpowiedza. Zapraszamy na server eclipse.

Kontakty:

Darl
D'sarro
Pigeon


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.