mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2003, 03:28 
Cytuj  
Panowie oto garść spostrzeżeń z moich pierwszych kilkunastu godzin grania w SWG . Byłem mocno zestresowany jak szło do mnie SWG bo myslalem że może maja racje ci którzy najeżdżaja na SWG ze względu na jej blędy w założeniach systemu gry... Ale na szczęście ich prognozy się nie sprawdziły :smile:

Otóż po pierwsze:
1. Bazaar jak najbardziej funkcjonuje i nie ma ani jednego artykułu w cenie 1cr. Wszystkie sa nawet za drogie... :smile:
2. Gracze za darmo to najwyżej wyszkolą ci języki lub niski poziom skilla, reszta -trzeba bulić!
3. Nie ma wogóle (w każdym razie jakichkolwiek widocznych) zaburzeń równowagi ekonomicznej - wszystko fukcjonuje, a jak to powiedziałem w poprzednim topiku - Ekonomia sama wprowadziła prawa dostosowując się do sytuacji.
4. Dodane jest bardzo dużo przedmiotów (schematów) do skilli (przynajmiej początkowych) w porównaniu do bety - odpada więc zarzut że do dyspozycji jest dwa rodzaje armorów i wszyscy w tym biegają - otóż nie, sam widziałem ze 3-5 rodzajów armorów. A ubiorów i strojów to już jest naprawde sporo...
5. Gra się stabilnie poza małymi wyjątkami które mogą wynikać że gram na kliencie z bety (od razu wszelkie przyszłe uwagi co do tego zdania udowadniam jedną cechą - nie mam możliwości robienia screenshotów, po prostu to nie działa - a powinno i inni mówią że działa. Więc przyczyna leży w moim kliencie.
6. Pingi na serwerach East Coast wachają się od 160-200 w zależności od pory grania.
7. Miałem przyjemność (tak, przyjemność) doświadczyć patcha po stronie serwera. Całość operacji trwała 10 minut. Łącznie z przeładowaniem serwera.

Ogólnie moja ocena jest taka - gra się bardzo przyjemnie. Co prawda mam postać tylko Craftera i nie brałem udziału w żadnej walce więc sie nie wypowiadam na ten temat, ale jak dla postaci craftującej wszystko jest cacy :smile: Nie zauważyłem ŻADNEGO poważnego problemu - a po porównaniach na tym forum startu SWG i AO (bylem i w jednej becie i drugiej oraz grałem w obu grach po wyjściu) że to takie same porażki, to powiem że albo mam pasunięta sklerozę :grin: albo starty tyych dwóch tytułów w żaden sposób nie można porównać (AO przez bite dwa miechy miało POWAŻNY problem po POWAŻNYM problemie, tak że Funcom dał dwa miesiące za darmo a nie jeden)

IMHO :grin:



_________________
Zadzwoń do mnie o 4 nad ranem a dowiesz się kim jesteś...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sathorn dnia 2003-07-08 04:29 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.