mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 13:50 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
Mendol napisał(a):
pocieszny: a na jakim sprzecie grasz?


phenom x4 3,4ghz
8gb ramu
HD 6970 2gb

niczego nie mam podkrecanego , 22' monitor

ludzie z Gildi ktorzy graja na kartach nVidi maja najwiecej problemow , AMD chyba lepiej daje sobie rade z gra

blood po ci teraz PTR , jak juz zamkneli 1.1 , dzisiaj wychodzi


Wiesz, że to nie świadczy o zajebistości tej gry tylko raczej o jej chujowości, że potrzeba aż takiego sprzętu, żeby gra działała płynnie. Ja mam tylko słabszą grafę i na AAx8 z wszystkim na high i właczonymi oplacmi typu bloom etc gra potrafi na dużych otwartych przestrzeniach zwolnić do 20 FPS i nie wierzę, że tobie też nie spada czasami. Owszem, Radeon 6970 2GB to baaardzo solidna karta w porównaniu do 5850 1GB.

Nie zmienia to jednak faktu, że optymalizacja jest chujowa na tą chwilę.
Może w marcu da się grać i przy okazji gra będzie wyglądać jak na trailerach jakichś. Akurat w marcu pewnie odpocznę sobie od Rifta może.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 14:07 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pocieszny napisał(a):
Mendol napisał(a):
pocieszny: a na jakim sprzecie grasz?


phenom x4 3,4ghz
8gb ramu
HD 6970 2gb

niczego nie mam podkrecanego , 22' monitor

ludzie z Gildi ktorzy graja na kartach nVidi maja najwiecej problemow , AMD chyba lepiej daje sobie rade z gra

blood po ci teraz PTR , jak juz zamkneli 1.1 , dzisiaj wychodzi


Wiesz, że to nie świadczy o zajebistości tej gry tylko raczej o jej chujowości, że potrzeba aż takiego sprzętu, żeby gra działała płynnie. Ja mam tylko słabszą grafę i na AAx8 z wszystkim na high i właczonymi oplacmi typu bloom etc gra potrafi na dużych otwartych przestrzeniach zwolnić do 20 FPS i nie wierzę, że tobie też nie spada czasami. Owszem, Radeon 6970 2GB to baaardzo solidna karta w porównaniu do 5850 1GB.

Nie zmienia to jednak faktu, że optymalizacja jest chujowa na tą chwilę.
Może w marcu da się grać i przy okazji gra będzie wyglądać jak na trailerach jakichś. Akurat w marcu pewnie odpocznę sobie od Rifta może.

True. Zwlaszcza bioraca pod uwage, ze w grze nie ma ZADNYCH graficznych fajerwerkow..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 14:11 
Cytuj  
sula napisał(a):
iniside napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Nie no roznia sie, moze nie az tak, ale:
http://www.wikiswtor.com/Playable_species

Badzmy szczerzy. Te "rasy" nawet sie duzo od ludzi nie roznia.. Najbardziej chyba Star Warsowa rase jest atm Twi'Lek. Reszte jakby zastapili ludzmi to pewnie malo kto by roznice zauwazyl ;e.

http://www.imgur.com/X0K2n.jpg

trolololo :p


No to też wygrało :). Trochę lipa ale co tam. Dla SW KID wystarczy. Oby kiedyś też to poprawili.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 14:49 
Cytuj  
W sumie taka ciekawostka
ToR status serverów

http://www.torstatus.net/shards/eu/stats

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 15:08 
Cytuj  
Trza zobaczyc jak to w prime-time wygląda. No zapewne sporo ludu wypadnie. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało do marca. Bo jak to zwykle bywa na patche sporo osób wraca.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 15:30 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
W sumie taka ciekawostka
ToR status serverów

http://www.torstatus.net/shards/eu/stats


ToFN - 2.68 czyli nawet nie heavy

http://www.torstatus.net/tomb-of-freedo ... history/7d

Widać że jest codziennie kolejka w prime time.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 15:45 
Cytuj  
Tu wyglada to ciekawiej:
http://www.torstatus.net/tomb-of-freedo ... istory/30d

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 16:07 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
sula napisał(a):
iniside napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Nie no roznia sie, moze nie az tak, ale:
http://www.wikiswtor.com/Playable_species

Badzmy szczerzy. Te "rasy" nawet sie duzo od ludzi nie roznia.. Najbardziej chyba Star Warsowa rase jest atm Twi'Lek. Reszte jakby zastapili ludzmi to pewnie malo kto by roznice zauwazyl ;e.

http://www.imgur.com/X0K2n.jpg

trolololo :p


No to też wygrało :). Trochę lipa ale co tam. Dla SW KID wystarczy. Oby kiedyś też to poprawili.

Żeby to "poprawić" to by musieli zrobić całkiem nowe modele i animacje do nich + całą nową animacje mimiki i gestów podczas cutscenek. Olbrzymia robota ,czasochłonna i kosztowna.

Nie mówię ,że tego nie zrobią ,ale biorąc pod uwagę inne mmorpg to takie rzeczy się czesto nie zdarzają. W WoW chyba do tej pory modele i animacje pierwszych ras (human,etc) są takie jak w vanilla?

Choć może się mylę ja w WoW grałem tylko w Vanille i "wskoczyłem" na użyczone konto parę razy na dosłownie chwilę obczaić chyba w BC albo to WotLK już był?

W każdym razie jeżeli kiedykolwiek miało by to ulec zmianie to imo tylko i wyłącznie w duużym dodatku , jak gra będzie kosiła kasę i będzie olbrzymi płacz o to i EA-BW będą myśleć ,że ta olbrzymia kasa na to wydana przyniesie im jeszcze więcej ze względu na napływ nowych / powrót starych graczy.

Imho przez pierdylion cutscenek i full VO wprowadzanie takich zmian jest kosztowniejsze niź w innych mmoprg.

Bo SWTOR w zasadzie ma tylko 6 modeli. chudy , normalny , gruby (czy jeszcze był czwarta opcja?) x 2 płcie. Głowy są w zasadzie takie same , różnią się kolorem tekstury a rogi , czy twilekowe coś na głowie to jest podobna praca jak danie nowej fryzury.

Ja się tak zastanawiam czy to VO i cutscenki były az TAK drogie. Czy koszt gry bardzo podniósł mega marketing hype? Czy te 100 - kiladziesiąt milionów to jest po prostu Bullshit?

Nie jest to flejm z mojej strony i nie chcę się kłócić - bez ironii się po prostu zastanawiam.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 16:36 
Cytuj  
Pytanie ile kosztuje licencja SW :lol:

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 19:13 
Cytuj  
to dzisiaj pacza nie ma ?
edit: kicha chcialem sprawdzic czy oplaca sie doladowac... no nic next gra do szuflady xD

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 19:17 
Cytuj  
Chodziło info, że wydali 300 mln, a sama oprawa audio 20mln.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 19:22 
Cytuj  
te audio to oni moga sobie wsadzic wiecie gdzie ,,,,,,

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 19:23 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Chodziło info, że wydali 300 mln, a sama oprawa audio 20mln.


Trudno w to uwierzyć. Bo niby na co wydali 280mln skoro gra jest tak niedorobiona i nudnawa?


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 19:24 
Cytuj  
taka ciekawostka/bajer

Companion Remote Desktop
http://www.hypercanestudios.com/

programik do wysyłania companiona na misje z urządzenia na Androidzie lub iOS


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 19:36 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
warhameron napisał(a):
Chodziło info, że wydali 300 mln, a sama oprawa audio 20mln.


Trudno w to uwierzyć. Bo niby na co wydali 280mln skoro gra jest tak niedorobiona i nudnawa?

Hm. 200mln dla Lucasa za to ze laskawie pozwolił im korzystać z licencji SW.
Ale to też nie wydaje mi sie prawdopodobne. Nikt nie moze być tak głupi, zeby za licencje rządać takiej kasy, wiedzac ze jest to inwestycja długo terminowa.. Chyba ze jednak nie jest ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 19:47 
Cytuj  
Zamiast pierdolić swoje smuty ,mogłby ktoś mi naświetlić sytuacje jaka dziś miała miejsce? Dlaczego patch nie wszedł?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 19:51 
Cytuj  
bo jak chcesz zobaczyc cos nowego to doladuj konto :D ^^
mieli jakies problemy techniczne z tym paczem na ptr ot co chyba z tego powodu przesuneli :D

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 20:37 
Cytuj  
Ciekawe jaka będzie sytuacja jak nie dadzą patcha przed 20:)
Mogliby na F2P przejść do marca.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 20:39 
Cytuj  
swtor jest w większym stopniu mmo niż wow i jest od niego lepszy, nie widzę powodu, żeby mieli wprowadzać f2p


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2012, 21:08 
Cytuj  
Niah napisał(a):
swtor jest w większym stopniu mmo niż wow i jest od niego lepszy, nie widzę powodu, żeby mieli wprowadzać f2p


Czym jest ? Bo wiesz.. ToR to nie mmorpg tylko morpg..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.