mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 20:54 
 
Cytuj:

Ja wcale nie mam do michala ani do Ciebie za zle. Byl temat, zadeklarowalem ze tez moge podobne uslugi udzielic co michal i tyle...



Nie zadeklarowałeś się, a jedynie napisałeś:

Cytuj:

Za taka cene to ja wole kupic orginala tu w sklepie i miec 30 day free ( jesli bym gral oczywiscie).
(...)
LOL ! nie stawiaj sie
Ja jak kilku innych jestesmy w USA i mozemy kupic i podac przez rodzine czy inaczej nie moartwiac sie o clo. Wiec jak mowilem, nie podskakuj i zjec z ceny to moze sprzedasz.



Nie wygląda to za bardzo na ofertę.


Cytuj:

Ja mam wrarzenie ze Ty mnie blotem obrzucasz dlatego ze powiedzialem ze mieszkam w US.
Myslisz ze ja Bog-wie kto jestem ? Jakims milionerem ?



No jasne. Przejrzałeś mnie. Właśnie o to US chodzi.

Cytuj:

Z powodu tego ze ludzie chca kupowac niektore gry z zagranicy zalozylem konto w banku by im lepiej bylo wysylac kase. Ty myslisz ze ja na tym robie kase ? Ze probuje ludzi naklonic by TYLKO odemnie kupowali ?
Ja poprostu robie dobry uczynek...
Wiec odczep sie odemnie , ok ?



A czy ja się do Ciebie przyczepiałem, jak wcześniej w innych postach pisałeś o takiej możliwości? Jedyną czepiającą się osobą byłeś niestety właśnie Ty, wyskakując do Michała, jakby nie wiem - chciał za to 2x cenę sklepową co najmniej. Ja nie wiem - czy Ty naprawdę uważasz, że 7 dolarów to tutaj tak dużo, że w momencie, gdy jest _jeden_ egzemplarz do kupienia ze stratą 30 zł względem oferty skleopwej, to będzie się mi chciało pierdolić ze sprowadzaniem gry ze stanów?

Wiadomo, że ogólnie podchodząc do sytuacji, gdy ktoś jest tu w Polsce i chce sobie kupić SWG, czy coś innego, to Twoja pomoc jest naprawdę ok i chwała Ci za nią (piszę to jak najbardziej poważnie i bez żadnych aluzji). Ale w specyficznej sytuacji, gdy istniej możliwość nabycia _jednego_ egzemplarza na szybko, już tutaj, to 30 zł w tę czy we wtę nie gra już różnicy.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 21:25 
 
Moim zdaniem adnin powinien kasowac

Wykasowac to ciebie powinni juz dawno : Jesli ci sie cena nie podoba to po jaka cholere sie odzywasz? Sprowadz sobie z US SWG za 200zl, powodzenia zycze.

Wszedlem sobie zobaczyc co tu sie w dziale SWG dzieje i mialem nadzieje na jakas goraca dyspute w stylu "SWG to wcale nie jest EQ in space, a konrador smierdzi" i troche rozrywki... eh :(

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 22:03 
 
Hi
Haha ja mysle ze ty Zematis powinienes powtorzyc wiadomosci z matematyki - no rozumiem ze u was w podstawowce to ciezko o jakies konkrety i co do walut to pewno tatus ci tlumaczy jak one wygladaja wiec nie bede z toba dyskutowal bo widze ze brak ci o tym elementarnej wiedzy.
Nie bede dyskutowal tez co znaczy KUPIC pudelko i co tam sie znajduje - powiem Ci tylko jedna ze tam sa takie karteczi - moga byc biale lub roznokolorowe i tam jest napisane - czasami po polsku - o warunkach licencji - ale o tym to tez pewno tatus lub mamusia ci poczyta.
I wiec dalej uwazam ze sprzedawanie klucza z loginem za 200zeta zdzierstwo - i nie tu temat - sa na to site gdzie sie tym zajmuja - mozna dac lika
A moj post jest dla ciebie na pewno kretynski - bo w twoim wieku tez bym tak uwazal BIG LOL
END

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 22:44 
 
Kupujac program w wiekszosci wypadkow kupujesz prawo do jego uzywania, a nie plytke z nim. Wiele programow mozna sciagnac z netu za darmo i uzywac ich przez jakis okres czasu (np. 7-dniowe triale mmorpgow). Jesli chcesz ich uzywac dluzej musisz zaplacic. Placisz w tym przypadku nie za program, bo go juz masz tylko za prawo do jego uzywania.
To czy masz oryginal czy kopie nie ma znaczenia, wazne jest to czy masz CD-keya. Jak zgubisz CD-keya to mozesz oryginalna plyte wrzucic do kosza.
Poczytaj dokladniej te biale albo roznokolorowe karteczki. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 22:58 
 
Alex-> Ty chcesz teraz za slowka sie czepiac? OK

"...A czy ja się do Ciebie przyczepiałem..."

Tak, ty pierwszy sie doczepiles do mnie.

"...Coś Ci musi dość kiepsko w tych stanach iść, że o 7.50$ chciałby Ci się odstawiać takie kombinacje..."

Mi idzie dobrze, mam dom, chodze do colledgu i pracuje part time. Jak chcesz wiedziec ja na tym nic nie zarabiam.

Zematis->
"...Postnalem bo biadolicie ze 200pln to za duzo, a dokladnie tyle samo kosztuje box w sklepie..."

Tak? Nie wiedzialem ze juz jest dystrybutor w Polsce z SWG.

"...ahh
Za taka cene to ja wole kupic orginala tu w sklepie i miec 30 day free ( jesli bym gral oczywiscie).

To propozycja czego niby?
Bo ona sie odnosi tylko i wylacznie do Twojej osoby... ..."

Tak jest. Jak bys umial czytac to bys zauwarzyl "jesli bym gral oczywiscie" i "Za taka cene to JA wole...". Jesli nie rozumiesz to odnosze sie do siebie. Jak JA bym gral to by mi na tym zalerzalo. To ze komus nie przeszkadza ze nie ma traila czasu mi to wisi. Wypowiedzi forumowe odnosza sie w 99% do NASZYCH, WLASNYCH opinii. Nie powiedzialem mu " NIE, NIE KUPUJ OD NIEGO. KUP ODEMNIE BO ZAROBISZ 30zl "
Ja powiedzialem poprostu ze ja bym wolal kupic nowe SWG. To jest moja opinia i nie zmieniaj jej znaczenia.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 23:25 
 
Cyk zamkniete. Chyba nikt sie nie pogniewa, bo czesc chetnie by skasowala, a czesc juz napisala, ze EOT.
Konto sprzedane, oferta jest nieaktualna, topic zamkniety.
Jakby cos nie pasowalo to prosze smialo zakladac topic na flame'sach i kontynuowac.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.