mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 21:27 
Cytuj  
Account canceled. Szkoda czasu na ten zbugowany crap.

główne powody najlepiej s ą opisane tutaj:

http://bluedots.org/2012/01/25/swtor-vs-rift/

nie to żebym grał może teraz w Rifta, po prostu uważam ta opinie za bardzo solidną i tyle

najlepszy cytat trafiający w sedno sprawy:

" In SWTOR I get the feeling that the people who programmed the game have never played an MMO "

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 21:56 
Cytuj  
No ja mimo szczerych chęci nie przedłużyłem, ot za stary jestem już ;/.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 10:06 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Account canceled. Szkoda czasu na ten zbugowany crap.

główne powody najlepiej s ą opisane tutaj:

http://bluedots.org/2012/01/25/swtor-vs-rift/

nie to żebym grał może teraz w Rifta, po prostu uważam ta opinie za bardzo solidną i tyle


Z tego co poczytalem to koles chcialby jest carebearem,
zeby mu wylatywaly od razu z bagow potrzebne czesci do setu,
miec dual spece bo boli go ze musi wydac 100k na respeca ale tutaj na 50 levelu kase sie tylko magazynuje (nie ma co z nia robic wlasciwie).
Po za tym respec sie resetuje

Nie podoba mu się ze szansa na dodatkowy stat w niebieskim itemie jest losowy - szkoda gadac.

Pare racji ma co do AH czy lootow na Operacjach

Ja wiem że pewnie byś chciał zeby kazda gra była czegoś kopią i miala już wszystko co poprzednia + nowe featursy

Po za tym raczej na stronie poswieconej Riftowi bedą wychwalać zalety Rifta


_________________
Turbot


Posty: 26
Dołączył(a): 23.08.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 10:36 
Cytuj  
racji troche ma, ale bredzi jakos dziwnie wg mnie

1. po tygodniu koszt respaca sie resetuje - gosc tego nie wie?
2. kazdy skill widoczny na barach mozna zbindowac z przyciskiem myszki - nie za bardzo wiem o co mu biega
3. co jest trudnego w zrozumieniu systemu komendacji? masz znaczek, jest vendor, idziesz kupujesz lub zamieniasz...gdzie problem :)
4. nie ma makr - no nie ma, i dobrze
5. nie ma addonow...zgrzewa mnie to, niech tylko zrobia UI customizowalne i gitara
6. craft jest spoko, wczoraj dla alta robilem implanty na 25lvl, z zielonego do fioleta 45minut z farmieniem matsow na alderanie (mialem w banku te skladniki potrzebne z misji). najlepsze recki na 50lvl i tak leca z bosow z operacji

no i z tym bossem w rifcie co to niby pol nocy szukali sposobu to pojechal po bandzie ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 11:31 
Cytuj  
Odnosnie "plecaczków" z PvP to ma rację.
Troche to popieprzone jest, z plecaka chempiona wypadaja comendacje centuriona, a z plecaka battle mastera commendacje chempiona. I dodatkowo nie ma sprawdzenia czy masz juz dany item, to samo w instnacjach, nie ma ograniczenia do klas z instancji, tylko sa itemy bound. Jak juz powinny leciec recki i matsy i kazdy by sobie dobral co mu potrzebne.
Z +-18 otwartych plecaczków mam pasek, czapke i implant - trochę mało, biorąc pod uwagę że jednak ileś tam tych WZ musiałem zrobić. Jako tank nie bryluje w PvP dps-em, wiec i medali mniej, spierdolone specjale potrafia mnie zabic w 10 sekund, np te pieprzone rakiety mercenary, co to za skill co ownuje tanka niezaleznie od buffów i właczonych def-ów w 10 sekund ? ? ? Z drugiej strony moje "specjale" odbijaja sie od def-a bo sa kinetic - nie force lub internal. Dodam do tego, że z 7 wygranych meczy zaliczylo mi raz 2 do daily, oraz żeby było weselej dla stricte 50 WZ dostaje 15-20 k expa i 1,5-3 k cash ... wolal bym punkty lub stimpaki PvP, ktorych juz nie dostaje z daily ... a sa uzyteczne. I jeszcze LAG ownz, zazwyczaj w grach mmo lag uniemozliwia wygranie w PvP, a w swtor odwrotnie, im wiekszy lag tym wiekszy dps i mniejszy dmg, raz udalo mi sie przebiec na lagu cala plansze do huttbala i zaliczyc bramke bo mialem pelna nietykalnosc, tak samo w void star.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 12:03 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Odnosnie "plecaczków" z PvP to ma rację.
Troche to popieprzone jest, z plecaka chempiona wypadaja comendacje centuriona, a z plecaka battle mastera commendacje chempiona. I dodatkowo nie ma sprawdzenia czy masz juz dany item, to samo w instnacjach, nie ma ograniczenia do klas z instancji, tylko sa itemy bound. Jak juz powinny leciec recki i matsy i kazdy by sobie dobral co mu potrzebne.
Z +-18 otwartych plecaczków mam pasek, czapke i implant - trochę mało, biorąc pod uwagę że jednak ileś tam tych WZ musiałem zrobić. Jako tank nie bryluje w PvP dps-em, wiec i medali mniej, spierdolone specjale potrafia mnie zabic w 10 sekund, np te pieprzone rakiety mercenary, co to za skill co ownuje tanka niezaleznie od buffów i właczonych def-ów w 10 sekund ? ? ? Z drugiej strony moje "specjale" odbijaja sie od def-a bo sa kinetic - nie force lub internal. Dodam do tego, że z 7 wygranych meczy zaliczylo mi raz 2 do daily, oraz żeby było weselej dla stricte 50 WZ dostaje 15-20 k expa i 1,5-3 k cash ... wolal bym punkty lub stimpaki PvP, ktorych juz nie dostaje z daily ... a sa uzyteczne. I jeszcze LAG ownz, zazwyczaj w grach mmo lag uniemozliwia wygranie w PvP, a w swtor odwrotnie, im wiekszy lag tym wiekszy dps i mniejszy dmg, raz udalo mi sie przebiec na lagu cala plansze do huttbala i zaliczyc bramke bo mialem pelna nietykalnosc, tak samo w void star.


Powiem Ci ze tylko Tanki mogą dostać maksymalną ilość medali.
2 Można dostać w pierwsztm starciu wystarczy rzycuc aoe taunta

Najwiecej może dostać jagger/Guardian bo jeszcze za 5k hita ale srednia ilosc medali tanka to 8-9 (4 za defa, killing blow, 10 zabic, solo kill, 75k dmg, 2,5k hita) Jak spamujesz Aoe to dostaniesz pewnie jeszcze za 25 killi

Przydala by się bichemia do2,5k hita ale pozostale mozna robic bez biochemii


_________________
Turbot

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 12:08 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Powiem Ci ze tylko Tanki mogą dostać maksymalną ilość medali.(...)


Który tank zdobędzie medal za 5k heala?
Jako DPSer mogę zdobyć medale niezdobywalne dla tanków. I na odwrót. Wszystko jest miarę wyrównane.

Poza healerami, którzy mają przerąbane w tym systemie.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 12:39 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Poza healerami, którzy mają przerąbane w tym systemie.


dokladnie.
gram healerem i na obecna chwile moim najwiekszym healem bylo 4k :/
(tak, nie mam jeszcze calego centuriona)
jednak widzialem dpsow ktorzy dzieki surge rating nabijali sporo wieksze cryty. troche to zjebane, bo healer raczej powinien ladowac w alacrity.
jeszcze wiekszym failem jest to, ze mimo iz moj heal powinien healowac za min 2k (1,7k + tech) to na WZ podstawowym healem jest 1,6k. o co chodzi? to nawet nie jest minimum ze skilla.

podstawowa ilosc medali jaka dostaje to 4 (2,5k heal, 75k heal, jak sie uda to dzieki unload zadaje killing blowa oraz 10 killi. z czego tez do konca nie wiem jak to dziala przy healowaniu wiec musze strzelac do ludzi z jakiegos AoE). zabicie kogokolwiek solo jest prawie niemozliwe (no chyba, ze spotykasz przeciwnika ktory ma 5% hp). ogolnie 6 medali zdobylem tylko dwa razy.

tank tym samym dostaje (poza healami) jeszcze medale za: 5k def i 10k def na jednym zyciu oraz dwa dodatkowe za obrone przez cala gre - czy jakos tak to wyglada.
w kazdym badz razie tak jak ktos wyzej wspomnial. w piereszym rzucie wchodzi w przeciwnikow, rzuca AoE taunt i juz ma dwa medale nabite :)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 13:09 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
wiekszym failem jest to, ze mimo iz moj heal powinien healowac za min 2k (1,7k + tech) to na WZ podstawowym healem jest 1,6k. o co chodzi? to nawet nie jest minimum ze skilla.


to efekt tego debuff'a 'trauma' -30% inc healing. Z tego co wiem odpala sie na tych ktorych dopiero co ktos zaatakowal, czy jakos tak.


_________________
Obrazek

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 13:47 
Cytuj  
Po stronie republiki healerzy dostają wszystkie MVP (za nimi - za obj.)..
Z tego co widziałem, to imperiale dają za Damage Done :P

1 MVP = 1 Medal za dmg/heal/prot itp. tak?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 13:48 
Cytuj  
Trauma to jest pvp debuff, pvp-stat może zmniejszyć "karę" o max 9%.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 14:12 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
gram healerem i na obecna chwile moim najwiekszym healem bylo 4k :/
(tak, nie mam jeszcze calego centuriona)


W czasie normalej walki nie da się zdobyć medalu za 5k heala.

Po rozpoczęciu warzone'a wybiegam sagem kilka metrów, używam kilka razy tego lifetapa, żeby zejść z hp tak do 50%.
Potem aktywuję +power relica, force potency i +power adrenala i castuje na siebie Deliverance po >5k.
Dla DPS sage też to działa.

Dopiero potem dobiegam do reszty grupy i leczę/walcze już normalnie (już z wykorzystanymi cooldownami).

Wystarczająco chory system?

Serhaud napisał(a):
podstawowa ilosc medali jaka dostaje to 4 (2,5k heal, 75k heal, jak sie uda to dzieki unload zadaje killing blowa oraz 10 killi. z czego tez do konca nie wiem jak to dziala przy healowaniu wiec musze strzelac do ludzi z jakiegos AoE). zabicie kogokolwiek solo jest prawie niemozliwe (no chyba, ze spotykasz przeciwnika ktory ma 5% hp). ogolnie 6 medali zdobylem tylko dwa razy.


Jako healer zarzucam dota na wszystko co widzę - dzięki temu wpada 10 i 25 kills. Solo kill faktycznie dość ciężko. Zanim kogoś zabijesz to pięciu się dołączy.

Ale podsumowując gram healer sage'm tylko jak gildia nalega na respec. I tak dostaję 3-4 medali mniej niż jak gram jako DPS z randomami.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 14:35 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Po stronie republiki healerzy dostają wszystkie MVP (za nimi - za obj.)..
Z tego co widziałem, to imperiale dają za Damage Done :P

dokladnie.
oczywiscie o ile daja, bo w wiekszosci wypadkow ludzie to maja w dupie i wychodza :P

Cytuj:
1 MVP = 1 Medal za dmg/heal/prot itp. tak?

nie.
jeden MVP to jeden warzone commendation i iles valoru (chyba 10).
jeden medal to 5 warzone commendation i zdaje sie, ze 50 valoru.
tak wiec 5MVP = 1 medal.

Cytuj:
Po rozpoczęciu warzone'a wybiegam sagem kilka metrów, używam kilka razy tego lifetapa, żeby zejść z hp tak do 50%.

BH moze co najwyzej sciagnac sobie ciuchy i healowac sie po ponownym ich zalozeniu :D

Cytuj:
Jako healer zarzucam dota na wszystko co widzę - dzięki temu wpada 10 i 25 kills. Solo kill faktycznie dość ciężko. Zanim kogoś zabijesz to pięciu się dołączy.

tutaj tez jest problem, gdyz healer ma tylko fusion missle (ktory trzeba wycastowac przez 1,5s).
opcja jest death from above oraz sweeping blasters - nie trzeba zrzucac z targetu healowanej osoby i mozna jednoczesnie zadawac obszarowe obrazenia. jednak strasznie nagrzewaja bron. i tu dylemat, walczyc o medale czy healowac druzyne :P
chyba zaczne sie bawic granatami :P

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 16:34 
Cytuj  
Granie pod jakiekolwiek statystyki to zły pomysł. Nawet proste podsumowanie na koniec walki tak naprawdę psuje grę. Nie powinno się grać dla cyferek, tylko dla wygranej.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 16:56 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Po stronie republiki healerzy dostają wszystkie MVP (za nimi - za obj.)..
Z tego co widziałem, to imperiale dają za Damage Done :P

Gram healerem po stronie rep na BD i mam przewagę 100-150k heala nad drugim healerem za każdym razem, a mimo to rzadko kiedy jakiś random mi da medal - zwykle dostaję od ogarniętego kolesia który broni ze mną towerki i widzi, że jestem pomocny, albo od ball carrierów których zawsze ściągam i osłaniam na huttballu - max 2-3 MvP per game a nigdy nie jestem drugi pod względem heala :( jak już jeden czy dwa dostanę to jestem zadowolony ;F


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 17:04 
Cytuj  
shp napisał(a):
jak już jeden czy dwa dostanę to jestem zadowolony ;F


Zycie healera z randomami. No ale ktos musial mnie zastapic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 19:58 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
jeden MVP to jeden warzone commendation i iles valoru (chyba 10).
jeden medal to 5 warzone commendation i zdaje sie, ze 50 valoru.
tak wiec 5MVP = 1 medal.


1 MVP to 1 Wz commendation i 50 valoru

EDIT: Poprawiłem sie


_________________
Turbot


Ostatnio edytowano 31 sty 2012, 22:49 przez Turbot, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 20:04 
Cytuj  
A wiesz, ze nieladnie jest przytaczac cytaty nie podajac zrodla?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 23:11 
Cytuj  
Ja sobie robie przerwe do marca, bo na razie robienie daily na 2 postaciach mi sie znudzilo, a trzeciej mi sie robic juz nie chce za bardzo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 13:59 
Cytuj  
Jest zajebiście - http://torpedia.pl/page.asp?ID=65702


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.