mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 09:59 
Cytuj  
chwila moment ja nadal nie wiem po co mi to RIS ONE SHEET . Junk dealer tego nie chce wiec co mam zrobic sprzedac na Bazaar czy jak???? Bo jaklos ciezko znalezc kogos kto mi wytlumaczy co moge z tym zrobic.
I nie ma gwarancji ze kazdy kto jest Commando bedzie mial to samo przeciez w cialach zabitych chyba.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 12:05 
Cytuj  
Hyh a ten Ris One-Sheet to nie jest to: http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=192674 ?
Bo jak tak to jest to obraz do powieszenia na scianie ;)

PS. Z tego co mi wiadomo, R.I.S. nadal wymaga wykonania questu na schemat. Tyle ze przez jakis czas nie dzialaly dropy z questowych mobkow i nie mozna bylo zdobyc (poza kupnem) odpowiednich itemkow.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tak na marginiesie i OT... o co ci chodzi Kassei ze latasz po całym forum i bluzgasz ?
Masz dosc gry to mozesz wyluzowac juz, kup sobie planszowe jakies albo krzyzowke, moze puzzle ? :)
Geniuszu ja się przynajmniej wypowiadam w temacie, a ty w tym momencie flamujesz...I nie wdawaj się ze mną w dyskusje, bo po pierwsze masz nikłe pojęcie o SWG, a po drugie dałem Cię do ignorowanych...:]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:06 
Cytuj  
ooooo WIELKIE dzieki:) to mam w takim razie dwa obrazy:) Jeszcze raz dziekuje. Przyda sie jak bede chate robil. jak znajde odpowiednia miejscowke to stawiam domek i dwa obrazy beda az milo:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:09 
Cytuj  
Jak szukasz dobrej miejscowki na Naboo, to skocz na -6579 6323. Niedaleko Theed, zaraz obok miasteczka Kith, nad brzegiem zatoki, piasek, szum morza, pelen wypas. Przy okazji mozesz sprawdzic, czy stoja jeszcze nasze domy ;)

Egze napisał(a):
Bedac na Naboo w Theed w palacu jest Kapitan Imperium. Moge u niego kupic po niskich cenach rzeczy jak np swoja baze wypadowa HQ. Tylko dlaczego jak robie ok po wybraniu danej rzeczy to nic sie nie dzieje???

Bo te ceny to nie pieniadze, tylko faction pointy.

X.

PS. Ach, ty z Infinity jestes. To i tak mozesz tam skoczyc, sliczna miejscowka na dom. Waypointu uzywasz wpisujac /waypoint xxx yyy.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:25 
Cytuj  
Ok dziekuje bardzo, akurat jestem w okolicy wiec sobie sprawdze:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 15:10 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Egze napisał(a):
to co mam z tym RIS Armor to jest RIS ONE SHEET, nie wiem co to jest ale juz mam dwa:) a znajduje sie je podczas misji dla SPECIAL FORCES bo jest Commando.
O kurwa mać :o :o :o Kiedyś to trzeba było zachodu aby to zdobyć... Crafterzy wykonywali specjalne misje na RIS Armor sheets...Pamiętam jak biegaliśmy za "Peko peko Albatrosami" na Naboo :D Ale to były czasy...ehhhh....teraz to już z tej gry jest jedno wielkie gówno... Kiedyś posiadanie RIS'a coś znaczyło...najlepsi BH w tym chodzili...Zresztą podobnie BH armora, ale jego dali w dropie znacznie prędzej....jeszcze dadzą Mandalorian Armor z Questa i będzie to gra dla jełopów....zresztą nie wiem czy już czasem nie jest :(


Ten RIS sheet to moze byc crap do sprzedania - ostatnio wypadlo mi cos co wyglada jak blueprint do statku, nazywalo sie Blueprint ale w opisie mialo napisane ze to sluzy do sprzedawania junk dealerom - wcale bym sie nie zdziwil, bo z tego co wiem ris dalej sie robi po staremu.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 15:44 
Cytuj  
Xeovar napisał(a):
Ten RIS sheet to moze byc crap do sprzedania - ostatnio wypadlo mi cos co wyglada jak blueprint do statku, nazywalo sie Blueprint ale w opisie mialo napisane ze to sluzy do sprzedawania junk dealerom - wcale bym sie nie zdziwil, bo z tego co wiem ris dalej sie robi po staremu.
Aha spoko, bo już myślałem ;) Zresztą po NGE można się wszystkiego spodziewać :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 16:12 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Ach, ty z Infinity jestes. To i tak mozesz tam skoczyc, sliczna miejscowka na dom. Waypointu uzywasz wpisujac /waypoint xxx yyy.


bardzo ladna miejscowka potwierdzam tylko juz sie tam ktos zbudowali bardzo sporo budynkow stoi tam:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 17:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tak na marginiesie i OT... o co ci chodzi Kassei ze latasz po całym forum i bluzgasz ?


Bo kass grał długo w te gre, znał ją, wie co sie z nią stało.. ty w tym czasie bys wyrzucil te gre i zaczał grac w L2
embe napisał(a):
Masz dosc gry to mozesz wyluzowac juz, kup sobie planszowe jakies albo krzyzowke, moze puzzle ? :)


może sam kupisz? chociaz puzzle sa za trudne juz nie mowiac oo krzyzowce...

idz grac w mu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 18:07 
Cytuj  
Egze napisał(a):
juz sie tam ktos zbudowali bardzo sporo budynkow stoi tam:)

Na Eclipse sa to nasze (Samobojcow) budynki. Zrob sobie tam postac i odwiedz "Muzeum Nesyra" (moje nie jest public), zobaczysz pare fajnych rzeczy ;)

X.

PS. Skonczcie sie juz flamowac, albo wynocha do innego topica.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 19:08 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Na Eclipse sa to nasze (Samobojcow) budynki. Zrob sobie tam postac i odwiedz "Muzeum Nesyra" (moje nie jest public), zobaczysz pare fajnych rzeczy ;)

X.

PS. Skonczcie sie juz flamowac, albo wynocha do innego topica.


Odwiedze na bank bo juz mam nowa postac na Eclipse. A ja nadal nie wiem czym sie rozni zwykle aukcje w Bazaar od Vendor Locations


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 19:38 
Cytuj  
vendor locations Ci chyba pokazuje gdzie jakie itemy sa u jakich vendorow (?) czy nie ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 21:19 
Cytuj  
no to bede musial sprawdzic to jakos niedlugo:)

EDIT: Czemu Wookie nie da sie wsadzic do landspeedera????? Pisze mi ciagle ze nie mozna jechac siedzac na krzesle:/ I chyba przesadzilem z waga mojego bohatera bo rusza sie jak zolw:./


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 24
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 15:01 
Cytuj  
Mam pytanie - dopiero zaczynam.
Po restarcie serwerów znikneła moja postać z LaunchPad'a - czemu tak się dzieje ?
Gdy chcę stworzyć nową nie ma serwerów - czemu ?

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 15:29 
Cytuj  
bo po kazdym restarcie serwerow teraz jakies dwie godziny trzeba czekac nie wiem czemu. Za kazdym resem albo jak robia jakies uaktualnienia 2 godziny czekac musial tak na oko. Pozniej wszystko wracalo do normy:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 22:17 
Cytuj  
Na jakim serwerze teraz gra najwiecej ludzi z polski, a na jakim ogolnie gra najwiecej bo zapewne jak we wszystkich grach jakis serwer jest zazwyczaj "top" :) ?

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 22:56 
Cytuj  
za duzo to nas tam nie ma chyba:) Ja mam nowa postac na Eclipse. Wiec jak ktos jeszcze siedzi na Tatoiine jeszcze to chetnie sie spykne ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 10:39 
Cytuj  
A jak się na tym Eclipse nazywasz?


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 13:41 
Cytuj  
Ohaetrouv Egze, dopiero wyladowalem na Tatooine. Profesja Commando :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.