mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 18:54 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Kassei napisał(a):
scorpio007 napisał(a):
Muszisz poleciec do Bestine na Tatooine do gildi pilotow (znajdziesz sam, jest niedaleko starportu) i pogadac z jednym kolesiem (stoi po prawej kolo baru, nie pamietam imienia). On cie poprowadzi jak za raczke i powie co i jak.



Jeżeli Ci chodzi o trenera pilotów na tyle kantyny w Bestine to jest to trener Rebel Pilot...


Nie. Chodzi mi o gildie pilotow, gdzie koles mowi ci o wszytkich trenerach i u ktorego dropujesz pilota.

Jezu CoverT. Jestes novice pilot i myslisz, ze mozesz latac wszytkim? Przeczytaj kurna to co ci wypisuje jak chcesz zdeedowac. Wez zobacz najpierw czym mozesz a czym nie, bo tutaj niektorzy juz pewnie wala glowa w klawiature jak to czytaja.


Aha wybacz Scorpio nie doczytałem... A co do Ciebie CoverT to ja też byłem 3 tygodnie temu noobem ale niektórych rzeczy sam próbowałem dojść, bo mi było wstyd się o niektóre pytać. Nie mówię, że nikt mi nie pomagał, bo bym skłamał, ale do większości sam doszedłem. Wpierw sam spróbuj i jak wyczerpiesz wszytkie możliwości to pytaj. pozatym jest jeszcze czat PL w SWG...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 20:46 
Cytuj  
CoverT napisał(a):
Hej błagam o pomoc! Mój statek jest zepsuty i nie mogę nim latać. Jestem pilotem Imperium. Nie wiemco zrobić


Strzelić sobie w głowe. Jak Imperator sie o tym dowie, to sarlacc będzie
pestką w porównaniu z cierpieniem, które przezyjesz


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 05:48 
Cytuj  
Cytuj:
Newbie - czyli pomoc dla nowych graczy.


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 05:51 
Cytuj  
osobiscie nie lubie mieszac slowa "nowy" ze slowem "glupi"


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:41 
Cytuj  
mam kilka pyt:
1. Czy MBH/MC/CM4000 to dobra rzecz do pve? Czy moze ogolnie tu nie ma wiekszej roznicy pomiedzy pvp a pve?
2. Takie np. +5 healing efficiency jak sie przeklada na % ilosc leczonych ran?
3. Ktos pisal na pl chacie, iz nie ma duzej roznicy miedzy cm4000 a medic0020 ( jezeli chodzi o leczenie samego siebie ) - prawda to? (roznica w healing efficiency jest kolosalna)
4. Robiac template mam zwracac uwage na spd,acc,rng def i meele def? czy w ogole na to nie patrzec i jechac jak mi sie podoba ( pod tym wzgledem najlepiej wychodzi mbh w kalkulatorku ) Czy te wlasciwosci maja duze znaczenie w pve?
5. Warto robic MC/MCM/Pist0404 zakladajac np solo gre pve czy lepszy do tego jest mbh/mc/cm4000? ( ten pierwszy ma o 35 mniejszy speed.. )
6. Co takiego, ogolnikowo, mozna wycisnac dobrego z MCM - z czym to sie je? Chodzi mi o gl plusy tej profesji.
Dzieki za odp

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:47 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
mam kilka pyt:
1. Czy MBH/MC/CM4000 to dobra rzecz do pve? Czy moze ogolnie tu nie ma wiekszej roznicy pomiedzy pvp a pve?

Do PvE zamienilbym carab na rifle. Bedzie Ci sie duzo lepiej kitowalo mocniejsze mobki.
Cytuj:
2. Takie np. +5 healing efficiency jak sie przeklada na % ilosc leczonych ran?

Na poczatku (przy skillach medica) kolosalne. Pozniej malo zauwazlne.

Cytuj:
3. Ktos pisal na pl chacie, iz nie ma duzej roznicy miedzy cm4000 a medic0020 ( jezeli chodzi o leczenie samego siebie ) - prawda to? (roznica w healing efficiency jest kolosalna)

Pisalem to ja i pisalem ze na jedi wystarczy mi 0020 z healing effiency ciuchami. Lecze sie za 950-1k, co nie przeszkdza jedikom nazywac mnie cziterem:(

Cytuj:
4. Robiac template mam zwracac uwage na spd,acc,rng def i meele def? czy w ogole na to nie patrzec i jechac jak mi sie podoba ( pod tym wzgledem najlepiej wychodzi mbh w kalkulatorku ) Czy te wlasciwosci maja duze znaczenie w pve?

Skille to podstawa postaci.

Cytuj:
5. Warto robic MC/MCM/Pist0404 zakladajac np solo gre pve czy lepszy do tego jest mbh/mc/cm4000? ( ten pierwszy ma o 35 mniejszy speed.. )

Wszystko zalezy od umijetnosci gracza. Ten template co podales jest b. fajny z tym ze zmieniajac Carabineera na rifle.

Cytuj:
6. Co takiego, ogolnikowo, mozna wycisnac dobrego z MCM - z czym to sie je? Chodzi mi o gl plusy tej profesji.


forums.starwarsgalaxies.com -> proffesions -> Combat Medic.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:52 
Cytuj  
nie wiem, czy Commando jest fajną profesją, więc prosze o rade:

Czy opłaca mi sie zmienic z MBH na MCommando ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:57 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
nie wiem, czy Commando jest fajną profesją, więc prosze o rade:

Czy opłaca mi sie zmienic z MBH na MCommando ?


Ostatnio nastała moda na commando, a przecież na samym początku przygody z SWG usłyszałem, że nie warto mieszać melee z ranged po CU. Też jestem ciekaw w jakim template commando jest silną postacią, bo najlepsza broń (Proton Rifle) jest taka sobie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:58 
Cytuj  
Na razie jest profesja zgimpowaną. Nie ma zadnych speciali, ogolnie byla mowa, ze dmg ma byc wysoki, ale ze wzgledu na obszarowke nie tak wysoki. A wyszlo, ze dmg (flamethrower, glowna bron) jest beznadziejny, obszarowka o kant dupy rozbic a SAC tak wyoski, ze uzywac sie tego nie da...

Co do PvP to commando z pistoleerem i cm 4000 jest calkiem nienajgorszy. Kwestia w tym, ze po kazdym KD/Roocie/Podpaleniu/Action LOW trzeba mocno zmieniac bronie. Pistol -> flamethrower -> pistol -> rocket itd.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 2 sie 2005, 13:01 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:00 
Cytuj  
Sam commando nie jest silna profesja, jednak doskonale nadaje sie do polaczenia ze smugglerem i pistoletami. Nie zapominajcie, ze mimo, ze commando ma silne spluwy, to nie ma zadnych skilli (specjale posiadaja za to jego spluwy). Jednak w polaczeniu ze skillami pistolero i smugga potrafi dosc dobrze dokopac ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:02 
Cytuj  
Xanth, commando nie ma silnych spluw, max dmg jest mniejszy niz w rifle, brak speciali + sac >120 (przy sensownym dmg) i beznadziejny speed...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:03 
Cytuj  
Asmax, kazda spluwa komandosa ma swoje wlasne specjale, glownie doty.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:05 
Cytuj  
ok, co to dot ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:06 
Cytuj  
Tylko flamethrower ktory jest jedyna sensowna bronia. DOT - owszem, tick co 10sekund ze 150-200dmg. W zamierzeniach bylo zrobic potezna bron ze wzgledu na dzialanie obszarowe, dzialanie obszarowe dziala tak jakby chcialo i nie moglo, a dmg jest mniejszy niz w rifle ktory moze byc i szybszy i o duzo mniejszym SACu i dodatkowo dostajesz mase speciali.

Jak mowilem, duzo dobrych weaponow, template MCommando MPistoleer 4000CM jest nienajgorszy, ale sa duzo lepsze oparte na innych profesjach.
Kazdy gra jak sie podoba, ale tu bylo pytanie o skutecznosc.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 2 sie 2005, 13:08 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:08 
Cytuj  
dot - damage over time

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:08 
Cytuj  
dobra, to jaka jeszcze profesja ma Assault Armor ?


btw. sry, na pvp sie nie znam :P


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:09 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Kazdy gra jak sie podoba, ale tu bylo pytanie o skutecznosc.

No skutecznosc w pvp to mbh, karabin lub pistol i heal ;)
Ja z powodzeniem uzywam adkowanego proton carbine z pupami, ale caly czas mysle na przerzuceniu sie na pistolero dla roota i disarma ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 2 sie 2005, 13:11 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:11 
Cytuj  
Skutecznosc w PvP to
TKM, 0004 Fencer, 4004 Doc, 0034 Swordsman + katarny zeslicowane na 12% speed - pare osob z PL moze powiedziec co robilem z jedikami (i tak, chodzi mi o tych 750dps+ pre CU) w naboo


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:12 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
mam kilka pyt:
3. Ktos pisal na pl chacie, iz nie ma duzej roznicy miedzy cm4000 a medic0020 ( jezeli chodzi o leczenie samego siebie ) - prawda to? (roznica w healing efficiency jest kolosalna)

Z powodu buga wszystkie leczenia CM, Doca i medyka liczone sa na podstawie wzoru na wersje advanced (w takim wypadku wersja normalna od advanced rozni sie tylko tym ze majac medica 0020 masz mniej heal eff przez co mniejsze leczenie). Publish 21 ma to naprawic. Dzieki czemu wersje normal i improved beda mialy inny system naliczania heali i beda slabiej leczyc (zmiany juz sa na TC).


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.


Ostatnio edytowano 2 sie 2005, 13:13 przez Khraan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:13 
Cytuj  
Asmax, taka sama skutecznosc jak moja, chyba pamietasz naszego duela? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.