mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 13:56 
Cytuj  
To jak odwiędzę Mos Eisley to mam nadzieję, że się spotkamy :)


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 19:39 
Cytuj  
mam pytanko :) Aktualnie gram na darmowym miesiacu. Konczy mi sie 22 marca. Jako nastepne mam dwa miesiace z karty pre paid. CZy zebym mogl grac przez dwa kolejne miesiace musze teraz dawac numer karty kredytowej czy dopiero jak te dwa kolejnne beda sie konczyc??


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 20:00 
Cytuj  
Cytuj:
Jako nastepne mam dwa miesiace z karty pre paid.



Gdzie kupiłeś tą karte pre paid !!!! ?? 8) :wink:

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 20:02 
Cytuj  
Na allegro sie udalo. Koles mial dwie karty. Jedna kupilem ja druga ktos inny :) wszedlem przypadkiem a tu bach. :) Ale jak ktos bedzie potrzebowac to w maju bede mogl miec wiecej kart. Kumpel jedzie do USA i ma mi kupic wiec moge zazyczyc hurtem:D


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 20:11 
Cytuj  
Cytuj:
Kumpel jedzie do USA i ma mi kupic wiec moge zazyczyc hurtem:D


To jak coś to ja bym jak,oś chciał hehe . :D :wink:


Posty: 24
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 20:43 
Cytuj  
Ja także bym reflektował - najlepiej na pół roczną albo roczną !
Egze daj znać wcześniej !

A przy okazji mam pytanie jak i czy wogóle da się łaczyć profesje - gram BH i chciałbym dodać profesję np pilota - czy jest to możliwe, wogóle jakąkolwiek profesję dodać i jak ?


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 21:10 
Cytuj  
Jasne, że można. Pilota robisz u trenera. Ja mam też Master Politician.


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 21:17 
Cytuj  
Jakie teraz dominuja profesje po zmianach i uspokojeniu sie wreszcie starych graczy ?
W jakich miejscach jest najwiecej graczy tzn gdzie mozna spostkac najwiecej ludzi, nie chodzi o serwer tylko o miejsca w grze.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 22:25 
Cytuj  
karty pre paid sa tylko dwu misieczne. jak kumpel bedzie jechal to powiem mu zeby kupil xx sztuk i bedzie dobrze :)

EDIT: Czy punkty doswiadczenia zdobyte w kosmosie zaliczaja sie tez do tych co sie zdobywa na ziemi???


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 20:07 
Cytuj  
Mam pytanie, prosze tylko mnie nie zjechac za brak szukania ale po zmianach trudno cos tu znalezc i malo aktualne rzeczy sa, szukam stron z bazami danych o SWG, loot, moby, questy, lokacje itd itp, jest cos i czy znacie ?

edit >> przepraszam, faktycznie, przegladalem to ale przez pomylke stwierdzilem ze nieaktualne


Ostatnio edytowano 13 mar 2006, 21:15 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 20:10 
Cytuj  
rece mi opadly...

Przeczytaj zanim napiszesz:
viewtopic.php?t=13784

a tam link do przyklejonego tematu z linkami:
viewtopic.php?t=8481

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 23:17 
Cytuj  
No i jednak wiekszosc nieaktualne linki lub opisujace SWG przed NGE, godzine czytałem o profesjach zeby po chwili sie dowiedziec ze to z lipca 2005 :(
Juz nie pytam nic wiecej, jakos sobie poradze, ale jednak jakby ktos mial aktualne linki to niech zmieni te stare bo tylko mieszaja, no chyba ze juz nikt tu nie gra w SWG.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 23:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
No i jednak wiekszosc nieaktualne linki lub opisujace SWG przed NGE, godzine czytałem o profesjach zeby po chwili sie dowiedziec ze to z lipca 2005 :(
Juz nie pytam nic wiecej, jakos sobie poradze, ale jednak jakby ktos mial aktualne linki to niech zmieni te stare bo tylko mieszaja, no chyba ze juz nikt tu nie gra w SWG.
Mówię całkowicie niezłośliwie...część dobrych stron była prowadzona przez graczy fanatyków (niejedni miewali po 4-5 kont), ale po wprowadzeniu NGE , po prostu grą jebnęli w pizdu...i aktualnie nikomu sie nie chce zaktualizować tego wszystkiego...ale przedewszystkim zajebało SOE, bo zmiany zostały wprowadzone praktycznie z dnia na dzień i w jednej chwili masa rzeczy stała się nieaktualna...Wszelki opisy profesji, statsy broni, armorów, wszelakie poradniki, opisy questów, są nic aktualnie nie warte (no może opisy lokacji i mapki jeszcze są)...Trzeba po prostu poczekać aż powstaną nowe stronki a potem poczekać aż gracze zaczną pisać aktualne poradniki i bazy danych...czyli tak do roku powinno coś konkretnego powstać, pod warunkiem, że już w tej chwili ktoś się tym zajmuje i najważniejsze, czy za rok wogóle będzie dla kogo coś takiego robić...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 01:46 
Cytuj  
jesli to Ci pomoze to prosze:
http://forums.station.sony.com/swg/boar ... age.id=471
tutaj masz liste najwazniejszych rzeczy z pomocy z forum angielskiego :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 08:41 
Cytuj  
embe napisał(a):
No i jednak wiekszosc nieaktualne linki lub opisujace SWG przed NGE

Nie ma innych stron, te w linkach sa najbardziej aktualne. Poprostu nie ma juz nikogo, kto chcialby sie zajmowac umierajaca gra.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:34 
Cytuj  
w linku ktorym dalem sa dosyc aktualne. Sporo zrobionych na po NGE. Troche rzeczy ma bledy ale poprawiaja je jakos, przynajmniej tak mi sie wydaje :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:39 
Cytuj  
Egze napisał(a):
w linku ktorym dalem sa dosyc aktualne. Sporo zrobionych na po NGE. Troche rzeczy ma bledy ale poprawiaja je jakos, przynajmniej tak mi sie wydaje :)


angielskie ?? wiesz nie każdy dobrze zna ten język wiec moze sie pogubic

ps: ja całe szczęscie nie jestem w tej grupie :wink: :] :har:

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
ciezko jest grac w Galaxies nie znajac jakos angielskiego ;) :D Po za tym jesli ktos nowy bedzie miec problemy na poczatku na Tatooine to ktos inny moze mu pomoc jesli tam bedzie ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:52 
Cytuj  
Czy pokusi sie ktos opisac profesje na dzien dzisiejszy ?
Chodzi m o takie standartowe pytania, w czym najlepsze, co daje, jak sie gra solo itd itp.
Moze ktos bedzie chetny na dyskusje i pomoc ?

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 19:03 
Cytuj  
Jakie sa profesje to chyba wiesz ;) Co do opisu to hmmm ja gralem dwoma Jedi i teraz Comando. MOje wrazenie jest takie ze Jedi gra sie zbyt latwo i jest troche zbyt przypakowany zdolnosciami. Z tego co slyszalem to inni graja BH i sa zadowoleni. Sa tez profesje nie militarne ale wtedy mozesz zapomniec o graniu solo raczej ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.