mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 19:23 
Cytuj  
Jedi nie bralem pod uwage, czytalem troche i zastanawialem sie nad Comando, BH lub Spy, wole wczesniej wszystko wiedziec bo nie lubie zmianiac po paru lvl na cos innego bo mi nie pasuje, ale pewnie wszystko wyjdzie w praniu.


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 20:31 
Cytuj  
Obecnie najciekawszą ( moim zdaniem ) profesją jest Commando. Sam gram BH i muszę powiedzieć, że fajnie czasem zapolować na jakiegoś moba, no ale nie ma porównania z polowaniem na graczy co będzie możliwe wraz z wejściem nowego publisha 28 (czyli chyba nie tak długo). Wtedy granie BH będzie sprawiało prawdziwą frajdę :)
Spy jest również ciekawą profesją, więc wybór należy do Ciebie :D

P.S. Na jakim serwerze masz zamiar grać ( jak jeszcze nie podjąłeś decyzji, polecam Eclipse :wink: )


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:14 
Cytuj  
Czytalem wlasnie cos o publish 28, tylko BH bedzie mogl polowac ?
Myslalem o grze na Bria bo podobno najwiecej ludzi tam siedzi, a biorac pod uwage ze gram glownie w nocy to roznica czasu moze mi pasowac ale to sie zobaczy bo warto by tez jakiegos polaka spotkac.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 22:10 
Cytuj  
Potwierdzam ze Commando sie gra ciekawie ;)
PS : Tez polecam Eclipse to spotkasz paru Polakow ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 22:30 
Cytuj  
Eclipse nie jest europejskim serwerem jak np. Europe - Infinity.


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 22:42 
Cytuj  
Grevious91 napisał(a):
Eclipse nie jest europejskim serwerem jak np. Europe - Infinity.


no co ty nie powiesz...

faktem jest, że jest online dłużej niż wszystkie serwery z przedrostkiem "Europe",
oraz faktem jest, że jest znany jako serwer na którym grają głównie europejczycy



Remember this:
nie wiem / nie znam / nie wypowiadam się


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 23:00 
Cytuj  
Egze napisał(a):
Potwierdzam ze Commando sie gra ciekawie ;)


To moze wyciagne wiecej info, jestem "głodny" wiedzy, sami wiecie jak to jest czekajac na paczke z grą :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 20:03 
Cytuj  
Sorki za drugi post ale nie mam pojecia czy to co pisze na forum odnosi sie jakos do gry na dzien dzisiejszy, raczej chce dochodzic do wszystkiego sam, ale mam takie pytanie dosc istotne, chodzi mi o zdobywanie punktow rebel lub imperial, czy mozna sobie tak balansowac jak sie chce czy raczej obrac jakas strone i czy to ma wplyw na dalsza gre ( gram BH ) ?
Druga sprawa to questy, widze ze sa takie z opisem ze dla grupy, ale jakos sobie daje rade solo, wiec czy jest to wymog by zakonczyc quest taki czy poprostu rada ?
Ogolnie to mam pytan setki, ale przyjemniej samemu dochodzic, nie lubie tylko nie wiedziec czegos i grac, a po jakims czasie sie dowiedziec ze cos waznego stracilem i jest kiepsko przez to :)

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 21:13 
Cytuj  
preferencje co do wyboru Imperium albo Rebelii pozostawiam Tobie. Ja osobiscie jestem Imperium. Misje oznaczone jako GROUP sa trudniejsze sporo. Ta na poczatku na tutoriulu jest podobno do wykonania samemu ale mi sie nie udalo. Wracajac do wyboru frakcji to jesli sie zdecydujesz na jedna to jesli bedziesz zabijac przeciwnikow z drugiej frakcji top u nich bedziesz dostawac minusowe punkty a zdobywac pukty swojej frakcji :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 04:15 
Cytuj  
Mam taki problem, a ze jest totalnie noobowaty to nie znalazlem o tym nic, dostałem BARC, nie wiedzialem jak sie go chowa czy co, wiec dałem store, teraz nie mam go i nie wiem czy stracilem czy jakas komenda jest do tego by go uzywac znowu ?
Druga sprawa to badges, na forum sa tylko wzmianki, a na oficjalnym pelen opis gdzie sie zdobywa, ale wlasciwie co to jest i po co ?
Trzecie pytanie, czy questy "jechac" jak leci czy wybierac, czy jesli opowiem sie po stronie imperial to nie moge ruszac questow dla rebeli ?

Co do samej gry, wiem ze nie mam porownania ale gra jest fajna, mimo ze jak na poczatku ( zapewne potem tez ) jest maly wplyw na rowijanie postaci, sam styl walki da sie jakos zniesc, zaskoczylo mnie ze nie jest tak jak w typowym WoW czy Lineage, Silkroad itd itp, jaki był system walki wczesniej ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 14:30 
Cytuj  
hehe... az wstyd... ja mam to samo z tym BARC, dałem store i teraz nie wiem co jest grane, musze chodzic na piechote, tragedia, napiszcie o co chodzi bo nie wiem czy to takie oczywiste ale nigdzie nie ma info o tym, druga sprawa to tez taka drobnostka, czy wychodzi sie jakos z trybu walki czy jak to nazwac bo teraz spaceruje sobie i do wszystkich celuje z broni :)

edit >> ok ok... jestem noob... juz znalazlem pod klawiszem k w zakladce data :)

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 14:54 
Cytuj  
Czytajcie instrukcje i helpa w grze wszystko jest opisane, ja juz nie pamietam gdzie i pod czym jest :]


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 15:03 
Cytuj  
embe napisał(a):
druga sprawa to tez taka drobnostka, czy wychodzi sie jakos z trybu walki czy jak to nazwac bo teraz spaceruje sobie i do wszystkich celuje z broni :)

edit >> ok ok... jestem noob... juz znalazlem pod klawiszem k w zakladce data :)

to sie nazywa bug ktorych jest pelno jak w zadnej innej grze :] kiedys mozna bylo zakonczyc walke komenda /peace ale to bylo przed cu


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 15:06 
Cytuj  
Ja mam pytanko do dobry pilotow. :) Kiedy wykonalem wszystkie misje od koordynatora pilotow Imperium w Kadaarze , Naboo Space Station dala mi dodatkowa misje. Na poczatku mialem ochronic statek transportowy od Rebelii. Kilka Tier 1 i chyba dwa tier 2 X-Wingi. Pozniej kazali mi leciec na Yavin 4. Tam mialem dokowac do pilota Imperium. Kiedy dokowalem pojawili sie rebele. glownie Tier 2. Rozwalilem ich z lekkim klopotem. Pozniej pojawil sie A-WING na Tier 3. I za cholerenie moge go rozwalic bo jest za szybki. Mam tylko Scyka. Probowalem kilka razy i za kazdym razem nie zmiescilem sie w czasie misji i trzeba zaczynac od poczatku. Czytalem na stronce innej w poradniku ze po pokonaniu A-Winga sa jeszcze B-wingi w tej misji ale nie jestem w stanie wogole pokonac tego A-winga Tier 3. Czy ktos ma jakas recepte na to???? Bo jak nie wykonam tej misji to nie bede mogl wyladowac w Emperors Retreat i nie dostane sie do kolejnego trenera Imperialnego. Prosze o porady jak pokac a-winga.

I jeszcze jedno pytanko. Jakie sa plusy z kupienia robota jako pomocnika???? Walczy razem ze mna czy jak???


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 16:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
druga sprawa to tez taka drobnostka, czy wychodzi sie jakos z trybu walki czy jak to nazwac bo teraz spaceruje sobie i do wszystkich celuje z broni :)


Pod ESC powinno byc wyjscie z walki wlasnie w takich sytuacjach gdy nikt cie nie atakuje (o ile mnie pamiec nie myli). Dziala tez wejscie do pojazdu/na zwierzaka.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 17:23 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
embe napisał(a):
druga sprawa to tez taka drobnostka, czy wychodzi sie jakos z trybu walki czy jak to nazwac bo teraz spaceruje sobie i do wszystkich celuje z broni :)


Pod ESC powinno byc wyjscie z walki wlasnie w takich sytuacjach gdy nikt cie nie atakuje (o ile mnie pamiec nie myli). Dziala tez wejscie do pojazdu/na zwierzaka.


i siadanie na krześle :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 17:48 
Cytuj  
Egze napisał(a):
Pozniej pojawil sie A-WING na Tier 3. I za cholerenie moge go rozwalic bo jest za szybki.

Misje tier2 i wyzsze sa w wiekszosci grupowe. Solo nie zrobisz. Pozatym zainteresuj sie lepszym sprzetem i komputerem, bo bez tego pozniej bedzie gorzej niz ciezko.

Cytuj:
Jakie sa plusy z kupienia robota jako pomocnika???? Walczy razem ze mna czy jak???

Bez "robota" czy flying computera walka na wyzszych poziomach jest praktycznie niemozliwa. Flying computer daje ci dodatkowe programy/buffy takie jak przyspieszenie, wiekszy capacitor, mocniejszy reaktor, szybkie odnowienie oslon, wieksza moc dzialek itp. Zeby zainstalowac droida/komputer musisz miec wpierw droid interface (im szybszy tym lepszy), a potem go oprogramowac odpowiednimi programami (ktore masz w skillach lub mozesz kupic u innych pilotow). Oczywiscie droid/komputer ma ograniczona pojemnosc, w zaleznosci od twoich skilli.

Ale to wszystko bys wiedzial, jakbys poczytal troche wiecej o JTL. Na tym forum te tematy byly przerabiane wielokrotnie.

X.

PS. Droidow moga uzywac tylko rebele (a dokladnie, to droidy mozna zamontowac tylko do rebelianckich statkow, imperium uzywa droida tylko na Jedi Fighterze), imperiale i neutralni uzywaja flying computerow.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 17:56 
Cytuj  
Ok dzieki za odpowiedz. Tylko ta misja gdzie pojawia sie A-wing Tier 3 pojawia sie wtedy kidy koncze szkolenie podstawowe u pierwszego trainera Imperium. Jesli ja wykonam to bede mogl wyladowac w Emperors Reatreat. Przynamniej tyle wyczytalem w poradniku. A w Emperor restreat jest trainer Tier 2 ,Tier 3 i Tier 4 Inquisition Squad. No chyba ze jest inna droga zeby tam sie dostac ale nigdzie nie moge znalezc tej drogi.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 17:58 
Cytuj  
O rany, wez jakiegos kumpla i zrob ta misje raz, a dobrze. I sie zaczynaj przyzwyczajac do szukania kogos do pomocy. SWG to nie jest singleplayer.

X.

PS. Do Emp. Retreat mozesz sie dostac droga ladowa. Poszukaj sobie koordynatow. HINT: Najblizej z Moenii.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 17 mar 2006, 18:00 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 17:59 
Cytuj  
ok . dzieki i sorka za marudzenie ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.