mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 06:07 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Weź się posłuchaj... :har: Mógłbym napisac wiele ale ogranicze się do jednego zdania - "ciągle biegamy za marzeniem, chcenmy wrócić to co było, ale to nigdy nie wroci"... było zajebiście, ale z perspektywy czasu uważam, że i tak było to złudzenie stworzone przez nas samych... SWG jest i było z założenia grą WIELKĄ i KULTOWĄ, ale jakość rozgrywki zawsze kulała... Może się zestarzałem, ale wolę coś prostrzego, ale o wysokiej jakości (czyt. bez bugów, problemów, pojebanych decyzjii devsów, bez ciągłych retartów serwerów itd.)... W sobotę jest festyn w Atlantis... pogadam z przyjaciółmi, potem, może się jeszcze zmuszę aby pograć troszkę do końca miesiąca i chyba na tym się moja przygoda skończy definitywnie z SWG. Marzę o tym aby odszczekać te słowa za 3 tygodnie, ale w tej chwili wątpię totalnie... Gram równolegle w FF i SWG... w tej pierwszej bawię się świetnie, a jak wracam do tej drugiej to czuję katorgę bo mam wrażenie jakbym ciupał w jakąś wczesną betę... Nie chciałem tego pisac, bo nadal daję grę szanse i chce zmienić zdanie, ale naprawde nie potrafię sam siebie okłamywać... Teraz widze, że SWG niegdy nie było idealne (przerost treści na formą) a obecnie to no comments... Kiedyś uderzył bym się sam w twarz, a potem wychłostal i powieśił za jaja na gałęzi, ale w tej chwili to wiecej oferuje nawet WoW, a FF przerasta ją kilkakrotnie, bo co mi po niewątpliwych zaletach SWG, jak kurna kompletnie wszytko kuleje...
Ehh... załamka :( :-? :har: :cry:

pocieszajace jest to ze moze za jakis czas swgemu zostanie skonczone...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 07:26 
Cytuj  
bartii napisał(a):
pocieszajace jest to ze moze za jakis czas swgemu zostanie skonczone...

I sadzisz, ze bedzie mialo mniej bugow i bedzie bardziej stabilne niz oryginal?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 08:42 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
mr.Henky napisał(a):
W sumie jest ich duzo , ale wiekszosc jest animowana w identyczny sposob , szkoda ze swg jest nieme , powiem ze (tylko bez flame teraz prosze :P ) w Wowie duzo emotek w sumie nie ma , ale jak dla mnie znakomicie wygladaja z udzwiekowieniem.



ROFL !

jak to przeczytałem to spadłem z krzesła...

jak nie masz nic konstruktywnego do wniesienia, to poprostu nic nie mów


No przepraszam bardzo ale wczesniej zachwalales jakie cudowne i jak duzo jest emotek a nagle jak pisze to co jest faktem to mam sie nie odazywac bo nie wnosze nic konstruktywnego ?


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 12:32 
Cytuj  
Uuu. Ktoś chyba po moim poście zaczął sie burzyć - " że co? że ja? prostak i nudziarz ?" Starałem się pisać tak by przelać to co odczułem przy graniu ale co by nie wjeżdżać na szczegóły. Każdy ma swoją Tibie , Starłorsy i Wowa i choćby człowiek smarował prawdę to tak czy siak Ci z drugiej strony walą od razu , że to nieprawda i pewnie to użytkownik sie popsuł a nie gra. Nie przeczę - forum jest stworzone do tego typu rozmów szczególnie to.

Prawdopodobnie starych bywalców świata SWG ratuje fakt , że mają swoje dobre towarzystwo i są w jakiś sposób ustawieni w tej grze. Wracając do gry mają przed oczami kumpelsko-fajoską rozgrywkę MMO. Miło , przyjemnie - prawie jak u siebie w domu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 13:14 
Cytuj  
Mnie zdziwilo tylko to Kass:
Kassei napisał(a):

Plusy:
+wielki świat



Byc moze moznaby tak powiedziec jesli wezmie sie pod uwage tylko powierzchnie planet, ale tak naprawde w tym swiecie nic nie ma. Po prostu puste przestrzenie wiejace kompletna nuda. Porownujac to czy to z Eq2 czy tez z WoW (w ktorego obecnie gram) wyglada to wrecz zalosnie. Niemal brak jakichkolwiek instancji, i to nie tylko low- czy mid- level, ale co gorsza brak tych high-levelowych w ktorych moznaby sie bawic grupowo. W wyzej wymienionych grach sa ich dziesiatki.

Co do samej rozgrywki to sorki, ale mimo ze Enhu tytaj wspomina ze jedi+rifle = no skill, ale prawda jest taka ze wlasnie tego typu "uproszczona" rozgrywke ta gra teraz oferuje. Po co ja mam sie meczyc z LS, skoro latwiej jest po prostu wziasc rifle w lape i po prostu wykonczyc tego DJM'a jedna reka. Gra po prostu daje taka mozliwosc, fakt - mozna sobie "utrudniac" rozgrywke na sile i wmawiac sobie ze jest zajebiscie...ale to chyba nie o to chodzi i tak byc nie powinno.

Sama ilosc sprzetu w grze tez jest zalosna. Bede sie tu trzymal dalej przykladu jedi - ile masz opcji ubran/armoru w tej profesji na cl90? Jestes elder to elder robe, jesli nie to master cloak i na tym praktycznie wybor sie konczy. To samo tyczy sie przeciez klasycznych armorow, 2-3 rodzaje i w rezultacie praktycznie wybor zerowy. To samo odnosi sie tez i uzbrojenia. A usuniecie AA/CA z gry, czy nawet PUP-ow odebralo jakakolwiek opcje dywersyfikacj - po prostu klony everywhere. Teraz po prostu nie widze celu gry, kiedys miesiacami "pracowalo sie" nad zdobyciem jakiegos fajnego sprzetu, a teraz...?? Nawet nie ma sensu porownywac tego czy z Eq2 czy z Wow.

A swoja droga WoW, ta "prosta gra dla dzieci" jak ja nazywaja niektorzy (zreszta przez 2 lata ja tez tak ja nazywalem poki nie zagralem) daje o niebo wiecej mozliwosci jesli chodzi o wybor sposobu rozgrywki jaki ci pasuje, czy tez stylu gry. Kiedys bylo to domena SWG, teraz niestety to kolejny zalosny element. Mozemy sie tylko modlic o to by ten zapowiadany expertise system byl choc w 10% tak dobry jak skill trees w WoW, a pvp choc odrobine tak grywalne.

/dreaming mode off

W tej chwili place za obie gry, z tym ze w SWG jedyne zajecie jakie sobie znalazlem to zarabianie kolejnych setek milionow...jedyna "rozrywka" atm, bo niestety cala reszta nie dosc ze nie zacheca, co wrecz odrzuca.


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 14:58 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Mnie zdziwilo tylko to Kass:
Kassei napisał(a):

Plusy:
+wielki świat



Byc moze moznaby tak powiedziec jesli wezmie sie pod uwage tylko powierzchnie planet, ale tak naprawde w tym swiecie nic nie ma. Po prostu puste przestrzenie wiejace kompletna nuda. Porownujac to czy to z Eq2 czy tez z WoW (w ktorego obecnie gram) wyglada to wrecz zalosnie. Niemal brak jakichkolwiek instancji, i to nie tylko low- czy mid- level, ale co gorsza brak tych high-levelowych w ktorych moznaby sie bawic grupowo. W wyzej wymienionych grach sa ich dziesiatki.
Starałem się wyciągnąc jak najwięcej plusów więc stwierdziłem, że wielkie tereny są w pewnym sensie zaletą... no ale fakt, faktem, że są nudne, puste i brzydkie.... w FF masz np. generalnie małe zony, ale są ciekawe, ładne, widowiskowe i klimatyczne... podobnie w WoW czy EQ2....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 21:05 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Enhu napisał(a):
mr.Henky napisał(a):
W sumie jest ich duzo , ale wiekszosc jest animowana w identyczny sposob , szkoda ze swg jest nieme , powiem ze (tylko bez flame teraz prosze :P ) w Wowie duzo emotek w sumie nie ma , ale jak dla mnie znakomicie wygladaja z udzwiekowieniem.



ROFL !

jak to przeczytałem to spadłem z krzesła...

jak nie masz nic konstruktywnego do wniesienia, to poprostu nic nie mów


No przepraszam bardzo ale wczesniej zachwalales jakie cudowne i jak duzo jest emotek a nagle jak pisze to co jest faktem to mam sie nie odazywac bo nie wnosze nic konstruktywnego ?


ty wiesz wogóle o czym mówisz ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 21:06 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
bartii napisał(a):
pocieszajace jest to ze moze za jakis czas swgemu zostanie skonczone...

I sadzisz, ze bedzie mialo mniej bugow i bedzie bardziej stabilne niz oryginal?

X.


chodzi o sam fakt ze bedzie pre-cu a nie ze bedzie kopiowac nge...

(dla mniej inteligentnych - umozliwi gre w swg publish 12.9 bodajze)


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 21:07 
Cytuj  
bartii napisał(a):
Xanth napisał(a):
bartii napisał(a):
pocieszajace jest to ze moze za jakis czas swgemu zostanie skonczone...

I sadzisz, ze bedzie mialo mniej bugow i bedzie bardziej stabilne niz oryginal?

X.


chodzi o sam fakt ze bedzie pre-cu a nie ze bedzie kopiowac nge...

(dla mniej inteligentnych - umozliwi gre w swg publish 12.9 bodajze)


a nie miało to być pre9 przypadkiem ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 21:23 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
mr.Henky napisał(a):
Enhu napisał(a):
mr.Henky napisał(a):
W sumie jest ich duzo , ale wiekszosc jest animowana w identyczny sposob , szkoda ze swg jest nieme , powiem ze (tylko bez flame teraz prosze :P ) w Wowie duzo emotek w sumie nie ma , ale jak dla mnie znakomicie wygladaja z udzwiekowieniem.



ROFL !

jak to przeczytałem to spadłem z krzesła...

jak nie masz nic konstruktywnego do wniesienia, to poprostu nic nie mów


No przepraszam bardzo ale wczesniej zachwalales jakie cudowne i jak duzo jest emotek a nagle jak pisze to co jest faktem to mam sie nie odazywac bo nie wnosze nic konstruktywnego ?


ty wiesz wogóle o czym mówisz ?


Wiesz ja sie staram zrozumiec o czy mowisz , i jak narazie nic konkretnego ci sie nie udalo napisac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 21:58 
Cytuj  
Jest tylko okolo 15 roznych animacji emotow i 4 rozne animacje twarzy. Wiekszosc animacji w emotach sie powtarza, zmienia sie tylko tekst w dymku nad glowa.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 22:24 
Cytuj  
hmm tak wiec nie rozumiem co w tym tak rozbawilo enhu.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 00:22 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jest tylko okolo 15 roznych animacji emotow i 4 rozne animacje twarzy. Wiekszosc animacji w emotach sie powtarza, zmienia sie tylko tekst w dymku nad glowa.

X.


Myslalem, ze padne jak to przeczytalem... Chybaze mowiles o wow?

Wszedlem sprawdzic ile ich jest doszedlem do emotow zaczynajacych sie na C i juz bylo okolo 40 _roznych_ animacji. Niestety wywalil mi sie SWG a /note z zanotowanymi emotami sie nie zapisal. Jak ktos bedzie bardzo pragnac to moge policzyc wszystkie rozne animacje.

EDIT:
Teraz juz wiecie co rozbawilo Enhu? Ja takze myslalem, ze padne ze smiechu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 00:38 
Cytuj  
No tak..... emoty są najważniejsze w mmogach :] Ja na samym początku napisałem, że DUŻYM plusem SWG jest różnorodność emotów :

Kassei napisał(a):
Plusy:

+duża ilość emotek


Osobiście powiem, że wolałbym aby kompletnie emotów nie było, bo bym wybaczył ich brak, gdyby tylko się wszystko inne kupy trzymało... :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 00:46 
Cytuj  
Gerrah ty chyba o jakims innym swg mowisz , bo animacje co do emotek.. jak dla mnie pozostawiaja wiele do zyczenia , zwlaszcza ze jak napisane wiekszosc animacji jest poprostu identyczna badz pojawia sie tylko jakis suchy teks nad glowa. No ale mniejsza z tym bo mozna sie o to spierac a w sumie nie widze tego sensu. Ale nie moge sie oprzec wrazeniu ze postacie staly sie praktycznie calkiem nieme.. kiedys o ile pamietam nawet jakos jeczaly w combacie i przy "przegraniu" walki , a teraz no cos cicho. I w sumie jeszcze jedna rzecz mnie zastanawiam , co sie stalo ze murami w Bazach, bo tez ich nie widze cos :har:

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 00:52 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Gerrah ty chyba o jakims innym swg mowisz , bo animacje co do emotek.. jak dla mnie pozostawiaja wiele do zyczenia , zwlaszcza ze jak napisane wiekszosc animacji jest poprostu identyczna badz pojawia sie tylko jakis suchy teks nad glowa. No ale mniejsza z tym bo mozna sie o to spierac a w sumie nie widze tego sensu. Ale nie moge sie oprzec wrazeniu ze postacie staly sie praktycznie calkiem nieme.. kiedys o ile pamietam nawet jakos jeczaly w combacie i przy "przegraniu" walki , a teraz no cos cicho. I w sumie jeszcze jedna rzecz mnie zastanawiam , co sie stalo ze murami w Bazach, bo tez ich nie widze cos :har:


Ja 10 minut temu gralem w SWG i uzywalem tych emotow, a ty?

EDIT:
Poza tym chyba niedokladnie przeczytales mojego posta. Prosze, jeszcze raz dla ciebie to pisze:
Wszedlem sprawdzic ile ich jest doszedlem do emotow zaczynajacych sie na C i juz bylo okolo 40 _roznych_ animacji. Niestety wywalil mi sie SWG a /note z zanotowanymi emotami sie nie zapisal. Jak ktos bedzie bardzo pragnac to moge policzyc wszystkie rozne animacje.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 01:01 
Cytuj  
Gerrah napisał(a):
Jak ktos bedzie bardzo pragnac to moge policzyc wszystkie rozne animacje.
... ale po co :o


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 01:26 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Gerrah napisał(a):
Jak ktos bedzie bardzo pragnac to moge policzyc wszystkie rozne animacje.
... ale po co :o

Bo jak ktos mowi, ze wiekszosc animacji jest taka sama, albo ze jest ich 15 to mnie krew zalewa. A jak ktos nie wierzy to po prostu moge podac konkretne emoty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 02:45 
Cytuj  
Nie no gratuluje panowie dyskusji na naprawde powazny temat...emoty, najistotniejszy element swg.
No bo przeciez emoty sa cholernie wazne w grze w ktorej nie ma ludzi,gdzie pomijajac eisley i theed 99.9% innych miast to ghost towns :p
Ale kto wie - moze niedlugo SOE doda jakis vet reward w postaci lustra do postawienia w domu, wtedy bedzie mozna przed nim tychze emotow uzywac :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 03:46 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Nie no gratuluje panowie dyskusji na naprawde powazny temat...emoty, najistotniejszy element swg.
No bo przeciez emoty sa cholernie wazne w grze w ktorej nie ma ludzi,gdzie pomijajac eisley i theed 99.9% innych miast to ghost towns :p
Ale kto wie - moze niedlugo SOE doda jakis vet reward w postaci lustra do postawienia w domu, wtedy bedzie mozna przed nim tychze emotow uzywac :p

A zebys wiedzial, ze dla mnie sa wazne. To, ze ty traktujesz SWG jako zwykla napiepszanke to nie moja sprawa, ale dla mnie SWG to MMORPG.

Ps. Ja jakos wszedzie spotykam ludzi, nie tylko w Mos Eisley (do ktorego btw. praktycznie nie zagladam).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.