mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:22 
Cytuj  
dziekuje za wyczrpujaca odpowiedz na moje pytanie :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:23 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
dziekuje za wyczrpujaca odpowiedz na moje pytanie :p

Bylo o tym z 10 razy we wczesniejszych tematach.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:28 
Cytuj  
giwera napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Tak BTW razem z dodatkiem dostałem ślicznego bika :]
Pamiętam, że kiedyś jak zaczynałem grać to bałem się takim cudem jeździć, bo szybciej się psuło niż zarabiałem kasę na naprawę...
Jak to teraz wygląda?

jak sie zepsuje do konca to do neigo mozna dostac spejalny tool ktory go naprawia, wiec nei trzeba sie tym przejmowac:)


Super :]
Rozumiem, że ta zasada dotyczy każdego pojazdu w grze tak? Nie tylko tych bonusowych z dodatku?

Prawde powiedziawszy to po uszkodzeniu poprzedniego slizgacza powiedziałem SWG dość :-?

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:31 
Cytuj  
Cytuj:
Bylo o tym z 10 razy we wczesniejszych tematach.

no tak, jak zawsze |- (
ale i tak nie moge sie doczytac, jak to wyglada. Z interacta prosto JTL i RotW leca na moje konto. Plz wytlumacz miszczu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:31 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Rozumiem, że ta zasada dotyczy każdego pojazdu w grze tak? Nie tylko tych bonusowych z dodatku?

Dotyczy tylko BARC speedera. Kazdy inny pojazd, jak zostanie "zdisablowany" to nadaje sie jedynie do wyrzucenia.Tylko BARCa mozna naprawiac, z prostej przyczyny, jest to jednorazowy reward i raczej niefajnie by bylo go tak szybkos tracic (od CU mobki bija wpierw w pojazd, potem w jezdzca). To samo dotyczy zreszta veractyla z RotW DD, jest to jedyny zwierzak (oprocz bolotaura i koszykowej banthy, rewardow z questow), ktory ma "wbudowana" opcje rezzurecta.

X.

PS. Icrom, jak masz podstawke SWG i kupisz TE, to mozesz tym upgradowac swoje istniejace konto.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 15 cze 2005, 14:33 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:33 
Cytuj  
No nic jakoś przerzyję, tym razem zanim kupie sobie coś większego to się upewnie czy mnie stać na utrzymanie.
A speederek jest bombowy i śmiga jak trza :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:34 
Cytuj  
Oczywiscie zapomnialem dodac, ze naprawiac w garazach mozna kazdy pojazd, jedynie pojazdy "disable" sa nienaprawialne (poza BARCem).

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:35 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Cytuj:
Bylo o tym z 10 razy we wczesniejszych tematach.

no tak, jak zawsze |- (
ale i tak nie moge sie doczytac, jak to wyglada. Z interacta prosto JTL i RotW leca na moje konto. Plz wytlumacz miszczu.


Nawet taki noobas jak ja zauważył że w kliencie jest guzik 'register expansion'

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:35 
Cytuj  
W tej chwili BARC speedera (bo to chyba o nim mowa) mozna przywracac do stanu uzywalnosci (gdy jest disabled) w garazu i to za darmo (bug? sam BARC repair kit to koszt okolo 200-300k bo potrzeba sporo space surowcow by go zrobic). Co dziwne gdy nie jest totalnie zniszczony naprawiasz go w garazu za kase.

A co do innych pojazdow-z tym patchem maja byc dostepne repair kity i dla nich wiec juz nie trzeba bedzie ze soba wozic 2 skrzynek swoopow jak sie jedzie na Dath :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:35 
Cytuj  
dzieki za tego PS'a xanth :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:38 
Cytuj  
Criss napisał(a):
w garazu i to za darmo (bug?

Tak, bug, SOE o tym wyraznie pisalo. W kolejnym fixie maja go naprawic, wraz z naprawieniem dzwieku jego silnika ;)

X.

PS. BARC Repair Tool slozy do naprawy tylko disable BARCow. Normalnie naprawiac mozna jak kazdy inny pojazd.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 15 cze 2005, 14:39 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:39 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To samo dotyczy zreszta veractyla z RotW DD, jest to jedyny zwierzak (oprocz bolotaura i koszykowej banthy, rewardow z questow), ktory ma "wbudowana" opcje rezzurecta.


A ja sie ostatnio milo zdziwilem: na Kashyyk mobki ubily mi ATST i okazalo sie ze tu tez istnieje opcja 'wskrzeszania". Nie wiem czy wczesniej tez bylo to dostepne czy to zmiana po cu


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:41 
Cytuj  
Criss napisał(a):
A ja sie ostatnio milo zdziwilem: na Kashyyk mobki ubily mi ATST i okazalo sie ze tu tez istnieje opcja 'wskrzeszania". Nie wiem czy wczesniej tez bylo to dostepne czy to zmiana po cu

Eee? To bug jakis, bo wsie frakcyjne pety sa jednorazowe. O czym sie ostatnio bolesnie przekonalem (zabity AT-ST i "this pet is dead, use destroy").

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:43 
Cytuj  
Czyli krótko, mówiąc przez łzy, jeżeli nie chcę jeździć na rozklekotanym darmowym speederku to muszę płacić w garażu kasę o której tylko mogę w tej chwili pomarzyć?

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:44 
Cytuj  
No mnie to bardzo zaskoczylo....ale moj padniety ATST mial opcje wskrzeszenia w radial menu. Nie poweim zebym sie nie ucieszyl ze jednak nie mam 30k fp w plecy, ale ponownie sprawdzac nie bede hehe


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 15:39 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Czyli krótko, mówiąc przez łzy, jeżeli nie chcę jeździć na rozklekotanym darmowym speederku to muszę płacić w garażu kasę o której tylko mogę w tej chwili pomarzyć?

Ee? bez jaj, naprawa 50% uszkodzen speedera to koszt ~3k, taka kwote zarabiasz w 15 minut latania w kosmosie jako novice pilot. Przeczytaj moje porady na poczatku tego watku ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 15:44 
Cytuj  
Ja się boje latać i wolę zacząć od chodzenia :]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:14 
Cytuj  
1. W kalkulatrze zauwazylem ze profesje pilotow nie zzeraa sp - to blad czy tak jest na prawde ?
2. Ile kosztuje jakis najtanszy stateczek do walki itp ;] Czy moze dostaje takowy jak zaczynam ?

aha jeszcze cosik

FS skills - Potrzeba byc jedi by je uzywac, czy starczy zostac FS ? dosyc malo kosztuja a wygladaja ciekawie, aha i czy mozna je zmieniac ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:25 
Cytuj  
LoL a czy mozna uzywac mocy nie bedac jedi :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:27 
Cytuj  
Z czym sie je skille FS (dluga procedura na ich odblokowanie) masz napisane w przyklejonym watku o tym, jak zostac jedi.
Profesje pilota i polityka nie zabieraja skill pointow. Podstawowy statek dostajesz od trainera w momencie rozpoczecia treningu pilota. Kolejne statki musisz juz kupic od innych graczy. W SWG nie ma czegos takiego jak systemowy sprzedawca, caly handel jest PvP.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.