mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 07:38 
Cytuj  
jak te pre paid karty to ściema to cię normalnie zabije :)
BTW: czy kartą z mbanku można płacić?


_________________
Obrazek

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 09:58 
Cytuj  
Tak, czytaj posty wyzej.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 10:45 
Cytuj  
czytam, czytam ale tam jets taki burdel, że nie dużo da się zrozumieć :P


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 11:34 
Cytuj  
widzisz jesli chodzi o to ze jedni mowia ze mozna a drudzy ze nie, to obie strony maja racje, tzn zalezy to od tego w jakim banku to masz i od typu konta, ja np. mam w bz i moj electron o d..e rozbic, jak sie ma w inteligo to na przyklad mozna electronem placic (chociaz z innych typow kont w PKO electron nie jest akceptowany) i to wsio. Aha jesli nie chodzi w wowie to i za SWG nie zaplacisz. A jesli chodzi o te PREPAIDY to skad masz info i czy podali przypuszczalna cene??


_________________
I am the One who is mighty, I shall destroy you...


Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 14:30 
Cytuj  
Nie zabijaj proszę. Prepaidy będa dostępne we wrześniu (najprawdopodobniej o ile w Europie będą). W USA od jakiegos czasu sa juz sprzedawane (1 z jedynych sklepow ktory wysyla rzeczy do Europy chce 60$ za transport, watpie czy sa jacys masochisci ktorzy kupia to za taka cene ale prosze: www.gamestop.com)

Poza tym wpisz w Google: swg game card lub Star Wars Galaxies Game Card... potwierdzisz sobie wszystko sam


_________________
500 000? Możesz uznać to za załatwione...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Precz z nooberstwem! Srvy PvP w WoW do piachu!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 14:39 
Cytuj  
A ja place kuponami z Biedronki :P

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 17:34 
Cytuj  
tak... a ja kuponami z chrabąszcza :P


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 22:09 
Cytuj  
Mam taki problem..Kupilem sobie gre SWG:TE gdy zkladalem konto poraz pierwszy podalem wszystkie dane wraz z numerem karty itp..wykorzystalem darmowy miesiac i teraz gdy chce wlaczyc gre prosi mnie o wypelnienie danych jesli chodzi o platnosc.Daje ze chce zaplacic za miesiac karta kredytowa..i mam problem mam Vise electron w banku zachodnim WBK i gdy wpisuje wszystkie dane to wyskakuje mi czerwony napis ze credit cart deniede...Czy oznacza to ze nie moge placic ta karta czy znowu im cos siada.Czytalem info na stronach o SWG ale ludziska tak tam mieszaja ze trudno cos znalesc.Prosze o szybko wiadomosc najlepiej na maila...Zgory dziekuje!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 23:03 
Cytuj  
lestat83 napisał(a):
Mam taki problem..Kupilem sobie gre SWG:TE gdy zkladalem konto poraz pierwszy podalem wszystkie dane wraz z numerem karty itp..wykorzystalem darmowy miesiac i teraz gdy chce wlaczyc gre prosi mnie o wypelnienie danych jesli chodzi o platnosc.Daje ze chce zaplacic za miesiac karta kredytowa..i mam problem mam Vise electron w banku zachodnim WBK i gdy wpisuje wszystkie dane to wyskakuje mi czerwony napis ze credit cart deniede...Czy oznacza to ze nie moge placic ta karta czy znowu im cos siada.Czytalem info na stronach o SWG ale ludziska tak tam mieszaja ze trudno cos znalesc.Prosze o szybko wiadomosc najlepiej na maila...Zgory dziekuje!!!


Bo ta karta się nie nadaje....Za SWG możesz zapłacić jedynie czystymi (jednoczłonowa nazwa tzw. classic) kartami:

VISA
MASTERCARD
AMERICAN_EXPRESS
VISA ELECTRON z banku INTELIGO (jeden jedyny wyjątek)

Pozatym są tzw. karty do płacenia w internecie, jako tako są one kartami Visa Calssic, można je dostać zakładając konto np. w mBanku....

ps. wcześnie się tym interesujesz... teraz czeka Cię przynajmniej dwu-tygodniowa przerwa w grze....

ps2. ten temat był już tyle razy tu przytaczany, że już straciłem rachubę, a wcale tak długo nie jestem użytkownikiem tego forum...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 23:44 
Cytuj  
Pamietam gdzies z rok temu, bylem na jakims forum( wogole to byla stronka o SWG). Jakis koles mial pelno prepaidow( jezdzil za granice i przy okazji kupowal czy cos takiego nie pamietam nawet). Wiec jesli ktos nie ma karty kredytowej to zawsze mozna sie rozgladnac...


_________________
Obrazek

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 23:53 
Cytuj  
Za zadna gre MMORPG, czy jakiekolwiek inne usługi sieciowe - NIE DA sie zapłacić Visą Electron WBK'u. Wiem bo mam i upewnaiłem sie osobiscie w banku - To czy elektronem z jakiegos banku da sie zapłacić z coś w sieci zaley tylko od tego banku, cyz zawarł jakies tam umowy z konkretnymi podmiotami.

:)

A zeby ułatwic wszystkim poszukujacym, płacić można:
-Visą electron z Inteligo
-eKarta z mbanku

No i rzec zjasna od Visy Calssic wzwyz.


Cytuj:
ps. wcześnie się tym interesujesz... teraz czeka Cię przynajmniej dwu-tygodniowa przerwa w grze....



obstawiam 1.5 do dwoch miesiecy. Mi tyle zajelo :)


Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 11:08 
Cytuj  
hheheh...Dziekuje wszystkim za wyjasnienie...i propos pana co tak milo mi ps napisal nie bede mial przerwy bo mam karte z multibanku wiec nia oplace a drugie moze i temat byl poruszany ale prosze wejsc na ktory kolwiek temat tu poruszany i przeczytac posty no a na dodatek je zrozumiec.Przepraszam ale jakby ktos pisaltak jasno jak teraz odpowiedzieliscie na moje pytanie to nie bylo by tyle postow o jedna rzecz...Pozdrawiam!

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 11:19 
Cytuj  
Cytuj:
Cześć!!!
Mam pytanko posiadam konto w PKO BP czy ten bank posiada jakies karty którymi mozna płacić za grę?
Chcę dodać że będę pierwszy raz płacił za grę przez internet i proszę o pomoc.
Czekam na szybką odpowiedż!!!
LEX!


Cytuj:
Visa Electron
Visa
Master Card Electron
Master Card

I jeszcze jakas.

Z tym ze jak masz powiedzmy Visa Electron, wciskasz scieme ze jest to zwyla Visa


Cytuj:
Heh, nie wprowadzaj w blad.
Visa Electron dziala tylko z inteligo. MasterCard Electro to najlepiej od razu odpuscic.


To sa 3 pierwsze posty w tym temacie. Dla mnie juz wszystko jasne. Bylo jeszcze kilka o tym ze Amercian Express, eKarta czy cos, ale to pomine. I jeszcze jakies zdania ze tylko wypukle ale jak widac elektron z inteligo tez dziala. Te 3 posty powinny wystarczyc.

PS. Cokolwiek by nie było, wszystko jest w tym temacie.


Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 12:51 
Cytuj  
Dobra spoko nie bede sie klucil mi pomogl post od was dopiero gdy sprecyzowalem pytanie jesli chodzi o moja karte...Dziekuje i pozdrawiam!!! :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 14:57 
Cytuj  
lestat83 napisał(a):
...i propos pana co tak milo mi ps napisal nie bede mial przerwy bo mam karte z multibanku wiec nia oplace

Hmmm.... a co mi do tego :o


lestat83 napisał(a):
...a drugie moze i temat byl poruszany ale prosze wejsc na ktory kolwiek temat tu poruszany i przeczytac posty no a na dodatek je zrozumiec....

Raczej nie mam z tym problemów
:] Inna sprawa, że często część wypowiedzi jest nie na temat, ale to jest urok każdego forum... :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 21:10 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Pamietam gdzies z rok temu, bylem na jakims forum( wogole to byla stronka o SWG). Jakis koles mial pelno prepaidow( jezdzil za granice i przy okazji kupowal czy cos takiego nie pamietam nawet). Wiec jesli ktos nie ma karty kredytowej to zawsze mozna sie rozgladnac...


Ha ha ha... Kozas, nie kituj. Prepaidy do SWG dopiero wychodza...

N/C


_________________
500 000? Możesz uznać to za załatwione...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Precz z nooberstwem! Srvy PvP w WoW do piachu!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 22:26 
Cytuj  
Myar Numl napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Pamietam gdzies z rok temu, bylem na jakims forum( wogole to byla stronka o SWG). Jakis koles mial pelno prepaidow( jezdzil za granice i przy okazji kupowal czy cos takiego nie pamietam nawet). Wiec jesli ktos nie ma karty kredytowej to zawsze mozna sie rozgladnac...


Ha ha ha... Kozas, nie kituj. Prepaidy do SWG dopiero wychodza...

N/C


Sorry pomylilem sie. Myslalem po prostu ze gdzies w Ameryce czy gdzies prepaidy wyszly szybciej niz w Polsce.


EDIT: Ale jednak ciagle cos mi sie tli w glowie. Ta tronka nazywala sie swg.bmj czy cos takiego. Ale w takim razie to koles kitowal.


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 09:18 
Cytuj  
koleś na pewno kitował... eh, ale czemu przesyłka z USA kosztuje 60$?


_________________
500 000? Możesz uznać to za załatwione...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Precz z nooberstwem! Srvy PvP w WoW do piachu!!!

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 09:36 
Cytuj  
czy tą kartą dałob się płacić za SWG: http://dlaciebie.bzwbk.pl/11325 ?

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 11:12 
Cytuj  
Dobre rozwiazanie to by bylo. Nie trzeba mieć konta. mozesz bez problemu doladowac. Tylko jednen wałek, trzeba by sprawdzic prowizje zebym zamiast 17,50$ z vatem nie placil 25. Drugi wałek, zdaje sie ze to visa elektron, wiec chyba odpada, chociaz ta z inteligo dziala i jak ktos napisal wszystko zalezy od banku, jakie umowy podpisal itd. a na tej stronce pisze ze mozna zaplacic za WSZYSTKIE zagraniczne transakcje internetowe, gdzie tylko akceptowane sa karty kredytowe.

EDIT : Sprawdzilem zasady i tak:
- dokonianie transakcji bezgotowkoej : bez opłat
- wydanie karty : 15 zł

I oprucz tego inetresuje nas chyba tylko prowizja 3% za przewalutowanie na walute inna niz Euro - w naszym przypadku na $.

Reszta chyba niewazna, praynajmniej nie niezbedna, moim zdaniem. Poprawcie jak sie myle, nie znam sie na bankach :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.