mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 11:09 
Cytuj  
teraz granie jedi to nie jest już wyzwanie, grind jest szybki, łatwy i przyjemny:) brak utraty xp (nie licząc bh), pre cu jedi są dlatego lepsi gdyż musieli umieć dobrze grac swoja postacią by wygrindowac jedika, teraz to gracze w ogóle nie szanują swojej postaci jedi... :/


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 13:34 
Cytuj  
Niech Lucas Arts dogada sie z bioware zeby zrobili kotor online i wszyscy beda szczesliwi ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 15:37 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Ja również nie potrafię - wynika to z mojego lęku przed lataniem - zatrzymałem się na poziomie 2222 freelancera corsecu. Co ma jednak latanie do jedi? Ja nie walczę w przestworzach - może kiedyś się nauczę - ale grindowanie na kolejny poziom było po prostu nudne.

Ba nie potrafię nawet napisać dobrego makra, mimo, że w RL jestem programistą. Jednak nie znalazłem nigdzie jeszcze opisu języka makr w SWG. I póki co nie jest mi to do szczęścia potrzebne. Gram dla zabawy. Zazwyczaj staram się też roleplayować. Jednakże zapamiętanie wszystkich komend SWG jest dosyć trudne.

No i przede wszystkim - płacę więc wymagam. A wymagam, by to za co zapłaciłem było dostępne. Jeśli chcieli utrudnić - to ok. Niech utrudnią, ale niech o tym napiszą i wprowadzą już tę trudniejszą metodę zamiast starej. Teraz zaś nie ma żadnej możliwości na zostanie FS...


Robertowi chyba nie o to chodziło...


dokladnie kass

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 15:42 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
Kassei napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Ja również nie potrafię - wynika to z mojego lęku przed lataniem - zatrzymałem się na poziomie 2222 freelancera corsecu. Co ma jednak latanie do jedi? Ja nie walczę w przestworzach - może kiedyś się nauczę - ale grindowanie na kolejny poziom było po prostu nudne.

Ba nie potrafię nawet napisać dobrego makra, mimo, że w RL jestem programistą. Jednak nie znalazłem nigdzie jeszcze opisu języka makr w SWG. I póki co nie jest mi to do szczęścia potrzebne. Gram dla zabawy. Zazwyczaj staram się też roleplayować. Jednakże zapamiętanie wszystkich komend SWG jest dosyć trudne.

No i przede wszystkim - płacę więc wymagam. A wymagam, by to za co zapłaciłem było dostępne. Jeśli chcieli utrudnić - to ok. Niech utrudnią, ale niech o tym napiszą i wprowadzą już tę trudniejszą metodę zamiast starej. Teraz zaś nie ma żadnej możliwości na zostanie FS...


Robertowi chyba nie o to chodziło...


dokladnie kass


Bez obijania w bawełne powiem o co chodziło Robertowi:

NOOB, STAY AWAY FROM JEDI UNTIL YOU ARE A NOOB !


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 16:03 
Cytuj  
Każdy kiedyś był noobem.
Rzecz rozchodzi się o to, że nie wiadomo kiedy poprawią tego buga. Znając tempo soe może się okazać, że za pół roku. Ok - 3 miesiące grania aby poznać mechanikę - ale potem człowiek może zechcieć zostać jedi - i ma do tego pełne prawo.

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 17:01 
Cytuj  
wydaje sie mi, ze to zamierzone posuniecie a nie bug :roll:

a to, ze kazdy ma prawo zostac jedikiem to prawda....ale jak nie postrafi ustawic mebli w domku...hmmmm, dazac tylko i wylacznie do jedi chyba sporo traci z gry?
ja chyba wieksza frejde mialem przed jedikiem, a zrobilem kilka profesji bez grindu i sam, bez grup aoe :D

giw:
nie ma znaczenie, czy jedi pre czy post CU...
przed CU tez biegali pod starportami...i to chyba czesciej niz teraz

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 19:19 
Cytuj  
Co do ustawiania mebli - potrafię - ale w RL również mam kompletny bałagan :D Mogę wkleić fotki. Sprzątam na wizytację dziewczyny ino :P No dobra - nie ma czym się chwalić. Dążę do tego, iż gotowość na zostanie jedi jest sprawą bardzo indywidualną. Dla mnie to jedik może być nawet słabszy niż obecny TKM. Byleby biegać w pidżamie z latareczką. I niech to się nazywa nawet jedi-candidate. Nawet lepiej by to pasowało do realiów w czasach gdy jedynymi żywymi jedi byli Luke i Yoda. Ewentualnie klon C'baotha...

Jednak chcę biegać z latarką i o to mi się tutaj teraz rozchodzi. A jeśli chcieli to zmienić to winni wcześniej o tym uprzedzić - to nie biegałbym na złamanie karku, aby te badge wypełnić... 1 listopada chciałem już rozpocząć misje w wiosce - bowiem zapowiada się dzień wolny (w końcu po długim czasie)... A tak to chyba nici z tego... Pozostaje dalej męczenie TKM, a potem nudne grindzenie na pilota...

Teraz zaś wraz z ToOW wprowadzono wiele questów dedykowanych wręcz dla jedi, których jako non-jedi ukończyć nie będę miał szans...

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 20:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Teraz zaś wraz z ToOW wprowadzono wiele questów dedykowanych wręcz dla jedi, których jako non-jedi ukończyć nie będę miał szans...


Wiele? Hmm dziwne, nie slyszalem o zadnym ktorego nie-jedi nie moglby wykonac...

PS. Zreszta zanim ta latarke i ubranko dostaniesz to jeszcze 15 tygodni biegania jako nie-jedi i koxu.. koxu :) Zbieraj expa na wymiane juz teraz :P


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 20:30 
Cytuj  
HK-47

A, że daleka droga od FS do Jedi to ja wiem - i to mnie właśnie rajcuje :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 21:17 
Cytuj  
Imo SOE zarżnęło mit JEDI.... powinno być tak, że jedynie po 300 dniach gry możesz być inner grow....albo mieli nigdy nie podawać jak zostać jedii, lub zmieniać zasady co jakiś czas.... Teraz jak widzę na stronach poradniki typu "Najlepsza droga do Jedi" lub "Najkrótszy sposób na stworzenie jedi" to mnie szlag trafia.....Jedi to powinna być elitarna profesja, a aktualnie jest to taka żenada jak uj.... Nie dziwię się flustracji veteran players w tym kontekscie... Ale nie ma co tu winić nowych graczy...po prostu mechanika robienia tej profesji jest kompletnie skopcona przez SOE.... Jestem tak tym rozczarowany, że hej..... Aktualnie to mi się nawet nie chce wchodzić do gry, choć mam zapłaconą subskrybcję.......


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 00:52 
Cytuj  
Czytając oficjalne forum dochodzę do wniosku, który już ktoś tutaj wysunął. Płacę za bycie betatesterem. Wiele aspektów gry wiecznie nie działa. Ale wszyscy płacą. Nie będzie nagle zrywu takowego, iż 70% graczy zrezygnuje z gry na miesiąc - więc i sony niepoprawi bugów. Odnoszę powoli wrażenie, iż tą ogromną grą opiekuje się kilku developerów - zamiast kilkudziesięciu. A efekt odczuwamy my - gracze. Jest jakiś Test center - jednak coś co tam miało błędy mimo wszystko jest wprowadzane na oficjalne serwery i naprawiane przez kolejne kilka miesięcy. Przecież to jest k.... chore. Gdybym ja takie produkty sprzedawał swoim klientom to bardzo szybko wypadłbym z rynku.
Jednak jest to jedyna gra mmorpg w klimatach Star Wars i mimo wszystko będzie się cieszyć popularnością. Jutro więc dzwonić będę do LucasArts i namawiam do tego wszystkich - z prostym zapytaniem - czy nie planują nając innych developerów do stworzenia gry DZIAŁAJĄCEJ.
Polecam do dzwonienia chociażby nawijka.wp.pl ... Koszt jest naprawdę śmieszny :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 02:03 
Cytuj  
Może bym zadzwonił, ale ni byłbym wstanie przekazać dokładnie tego co myślę , bo takie słowa jak : ciul , chuj , pojebany , zasrany , zajebię itp.... nie są przetłumaczalne na angielski, a jeśli już to nir brzmią tak dobitnie... :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 07:42 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Każdy kiedyś był noobem.
Rzecz rozchodzi się o to, że nie wiadomo kiedy poprawią tego buga. Znając tempo soe może się okazać, że za pół roku. Ok - 3 miesiące grania aby poznać mechanikę - ale potem człowiek może zechcieć zostać jedi - i ma do tego pełne prawo.



Nie wiem czy wiesz, ale zaczeło się od tego, że jak sie ma badge'a jabby to nie można wejść na wyższy poziom glowa

dlatego jabba themepark został usunienty i zbliża się jego revamp


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:05 
Cytuj  
Tak se mysle, czy przypadkiem ten bug z glowing niema zwiazku w wchodzeniem dodatku ? Teraz pewnie walna giga questa z obim ktory bedzie uczyl gowniazy i no-lifow jak zostac latarkowcem ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:13 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Każdy kiedyś był noobem.
Nie wiem czy wiesz, ale zaczeło się od tego, że jak sie ma badge'a jabby to nie można wejść na wyższy poziom glowa

dlatego jabba themepark został usunienty i zbliża się jego revamp


To by tlumaczylo dlaczego ciagle mam po /check ten sam komunikat o silnym wyczuwaniu mocy chociaz nie mialem nigdy glowa. Mam Jabbas badge of heroism o ile dobrze pamietam nazwe.... :-?


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:23 
Cytuj  
/yawn
Meczace i nudne jest juz czytanie w kazdym nowym patchu/fixie itd o kolejnych jedi-nerfach...to napewno nie zacheca do dalszego grania i chyba nie tak powinien dzialac szanujacy sie developer. A co my tu mamy? Kazdy nowy patch = petycja o cos na forach (bo oczywiscie SOE nie raczy pofatygowac sie tam wczesiej by poczytac czego gracze sie domagaja/chcieliby widziec w grze) albo tez listy ludzi ktorzy zawiesili subskrybcje rzucajac kur... w SOE. Budujace, prawda? ;)

I jeszcze jedno nt roznic pomiedzy pre- i post cu jedi.To nie tylko lepsze szable, kasa i tapesy... Moze malo kto z nowych graczy pamieta/wie, ale ci starzy jedi mieli naprawde niezla szkole - musieli biegac perma-overt (juz nawet nie wspominajac o wczesniejszym perma-death), i w ten sposob ciezko bylo nie nauczyc sie pvp, wierzcie mi. I to w tych czasach gdy nowi jedi nawet jeszcze o tej profesji nie mysleli badz skupiali sie na doskonaleniu swych entertainerow ;) I pozniej taki pvp-noob dostaje latarke do reki myslac ze jest uber, zalosc.
By miec jako taki poglad z czym to perma-overt sie jadlo polecam dla proby zrobic sie overt chocby na tydzien, nie na 5 min by kogos zgankowac, ale non-stop... Wtedy moze przez chwile poczujecie te adrenalinke ktora towarzyszyla graniu jedi pre-cu...bo calej reszty i "mocy" zwiazanej z ta profesja raczej nie za bardzo :p
A ze nowi jedi zachwyceni nowa zabawka w rece po w sumie miesiacu lekkiego grindu (czekania na fazy w wiosce nie licze) nie za bardzo rozumieja narzekania old-jedi....coz, pewnie niedlugo ci ktorzy dostana jedi i szableke przy zakladaniu nowej postaci tez nie beda was rozumiec ;)

P.S W koncu przyslali mi EQ2 - czas odpoczac od swg, moze w miedzyczasie zmieni sie cos na lepsze (w co watpie)
Jak cos to lapac mnie na Anonio(farstar) / Darkano (eclipse) - ciagle mam dostep do 2-3 kont wiec totalnie z swg nie zrywam ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:37 
Cytuj  
No.. perma overt... taaak jak zrobil triale na knighta, czyli mial juz skonczone template... Pozatym mial wystarczajacego powera by sobie poradzic (a przynajmniej przezyc) spotkanie z kilkoma graczami. Tak uczy to dosc pvp, ale teraz.. heh ciekawe ile teraz jedi lata non stop jako sf :>

PS. Roznica miedzy pre-cu saber a post jest podczas craftu miecza. Pre-cu experymentowanie w eff zmniejszalo zarowno speed jak i force cost, teraz sa to oddzielne linie, jedna linia wiecej do eksperymentowania a punktow tyle samo.

A tak na podniesienie nastroju wsrod jedi (i zwiekszenie jedi-hate ;) )
Tutaj http://members.rjkgaming.com/84/screenshot0395((.jpg mamy bron wykonana ze schematu z dodatku (niestety przez te nawiasy w nazwie pliku cos mi nie chce linka zrobic)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:42 
Cytuj  
coś ci link nie chodzi


Po edycji:
Dalej nie chodzi


Po wnerwieniu:
wstawiłem obrazek :p

Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Ostatnio edytowano 2 lis 2005, 15:47 przez Enhu, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:45 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
PS. Roznica miedzy pre-cu saber a post jest podczas craftu miecza. Pre-cu experymentowanie w eff zmniejszalo zarowno speed jak i force cost, teraz sa to oddzielne linie, jedna linia wiecej do eksperymentowania a punktow tyle samo.


Ta roznica jest akurat malo znaczaca-uzywajac suita +2 i craftujac na mls szabelka raptem rozni sie o 0.2 speed, reszte statsow post-cu moze miec nawet nieco(niewiele) lepsze. Prawdziwa roznica jest w tym co siedzi w srodku tych szabelek ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:49 
Cytuj  
a w środku mojej siedzi 89dmg,79dmg,56dmg,39dmg Alleluja, że dalej żyje


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.