mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 14:51 
Cytuj  
Grievous napisał(a):
Time to abandom ship, hehe


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 14:52 
Cytuj  
Z tym 3 godzinki na cl20 to ściema. Grałem ostro przez 2 dni i doszedłem do cl17. Potem już pomalutku dobiłem do cl19. Do cl20 można było dojść teraz w grind grupach...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 14:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Z tym 3 godzinki na cl20 to ściema. Grałem ostro przez 2 dni i doszedłem do cl17. Potem już pomalutku dobiłem do cl19. Do cl20 można było dojść teraz w grind grupach...
No do dobra miesiąc a co potem ?????


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 14:54 
Cytuj  
Zastanawiam się czy nie jest to zagrywka mająca na celu wykurzenie SOE i wydanie nowej gry MMORPG w universum SW. Powiedzmy kilka miesięcy czasu na upadek SWG, a teraz już jakaś firma robi SWG2, z mechaniką preCU, ale bardziej dopracowaną... I oczywiście grafiką na obecnym poziomie.


Ostatnio edytowano 10 lis 2005, 14:55 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 39
Dołączył(a): 2.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 14:55 
Cytuj  
http://www.gamestar.pl/news/84958.html

no to sobie przeczytajcie :) moze tam takze sie wypowiecie :) mam nadzieje, ze w miare ostro :)


_________________
ATHLON 3500+ 939...G.BYTE K8N PRO SLI...2x 512 GEIL dual channel...2x WD40 JB RAID0...1x BAR 7.200 80GB... LEADTEK WINFAST 7800 GT EXTREME...CRT 22" PHILIPS 202P40

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 14:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zastanawiam się czy nie jest to zagrywka mająca na celu wykurzenie SOE i wydanie nowej gry MMORPG w universum SW. Powiedzmy kilka miesięcy czasu na upadek SWG, a teraz już jakaś firma robi SWG2, z mechaniką preCU, ale bardziej dopracowaną...
Zastanawiaj się nad tym dalej :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 15:02 
Cytuj  
btw kass, która frakcja ci sie w RF podoba najbardziej ?

mi sie podoba bellato :] mają takie strasznie fajne mechy :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 15:05 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
btw kass, która frakcja ci sie w RF podoba najbardziej ?

mi sie podoba bellato :] mają takie strasznie fajne mechy :D
Mi sie podoba Cora a Torelowi Accretia ale poszliśmy na kompromis i będziemy grać Bellato które podoba się nam obu :] Zarejestruj się na http://risingforce.kom.pl zrobię Ci fajnego avatarka z napisem RAZOR w tle jeśli chcesz ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 15:13 
Cytuj  
Z gadkami o RF prosze sie przeniesc tam, gdzie sie o RF gada. Tu jest dzial SWG i rozmowa o NGE.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 15:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Z gadkami o RF prosze sie przeniesc tam, gdzie sie o RF gada. Tu jest dzial SWG i rozmowa o NGE.

X.


Ale nie ma jeszcze działu o RF :/


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 15:22 
Cytuj  
giwera napisał(a):
lootu na pewno nei zmienia
wczoral albo przedwczoraj na mustafarze zlootowalem pre-cu damage stimpack:D

na tc czy live bo na tc loot jest calkiem nowy zlotowalem pare buf stimow 1 aa i pare fajnych rzeczy


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 15:33 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Ale nie ma jeszcze działu o RF :/

Ale są chyba 3 czy 4 różne tematy o tym.

Koniec OT.

Co do NGE - hm, może wrócę sobie do SWG na miesiąc, z czystej ciekawości, co z tego zrobili =o


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 2.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 15:53 
Cytuj  
bardzo dobry post, widac ze napisany przez kogos kto "przegral" na tym pare lat i troszke pieniedzy, szczerze polecam przeczytanie i wpis w tym topicu

http://forums.station.sony.com/swg/boar ... ge.id=1101

swietny tekst


_________________
ATHLON 3500+ 939...G.BYTE K8N PRO SLI...2x 512 GEIL dual channel...2x WD40 JB RAID0...1x BAR 7.200 80GB... LEADTEK WINFAST 7800 GT EXTREME...CRT 22" PHILIPS 202P40

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 16:37 
Cytuj  
To jest przykre, nawet zalosne, wiekszosc z was porownuje ten system do fps... czy wy w ogole graliscie w jaka kolwiek gre fps ? bo imo poza mozliwym fpp view niema tutaj nic co by przypominalo shootera


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 16:43 
Cytuj  
Tps czy fps...whatever

Wlasnie cancellnalem konto, strasznie mnie rozsmieszyl tekst jaki SOE tam serwuje:

"You’ve just ended your subscription, and we’re sorry to see you go! We are constantly evolving the Star Wars Galaxies experience as we strive to make it the best massively multiplayer experience online. We would greatly appreciate it if you would provide us with your feedback on the game so we can continue to improve Star Wars Galaxies and hopefully convince you to come back and try out the game again soon"

Taaa...staraja sie jak moga uczynic te gre najlepszym mmorpgiem.....a juz w sluchaniu feedbacku graczy to sa wrecz mistrzami :lol:


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 16:51 
Cytuj  
szkoda tej gry , pamietam (nie bylo to tak dawno) jak Xanth zabral mnie i szczocha na przejazdzke kraytem do deep space , rebele atakujace Imperial Star Destroyera wywarly na mnie porazajace wrazenie , bylo na co popatrzec czlowiek sie poczul prawie jak w filmie.No coz...wspomnien nikt nie odbierze i tych fajnych chwil w grze jakie byly tez


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 17:29 
Cytuj  
Cytuj:
Yoda: Premonitions, premonitions. Hmmmm, these visions you have...
A Veteran: They are of pain, suffering, cancellation...
Yoda: Yourself you speak of, or something you know?
A Veteran: Something...
Yoda: Close to you?
A Veteran: Yes.
Yoda: Careful you must be when sensing the future, Veteran. The fear of loss is a path to the dark side.
A Veteran: I won't let these visions come true, Master Yoda.
Yoda: Cancellation is a natural part of life. Rejoice for these Galaxies around you who transform into the Force. Mourn them, do not. Miss them, do not. Attachment leads to jealousy. The shadow of greed, that is.
A Veteran: What must I do, Master Yoda?
Yoda: Train yourself to let go of everything you fear to lose...


...or is it more like...


A Veteran: It's a good game, don't do this.
SOE: I'm doing this for you, to protect you.
A Veteran: [crying] SOE... You're breaking my heart. You're throwing Galaxies down a path I can't follow.
SOE: Because of lacking money?
A Veteran: [crying] Because of what you've done, what you plan to do. Stop. Stop now. Come back!
[shouts]
A Veteran: I loved you!
SOE: [sees the Veteran approaching the Cancel-Button] Liar!
A Veteran: No!
SOE: You're with him! You brought him here to leave me!
A Veteran: [SOE uses the Force to choke the Veteran] No!
Cancel-Button: Let him go, SOE!... Let him go.
[SOE releases him]
SOE: You turned him against me!
Cancel-Button: You have done that yourself.
SOE: You will not take him from me!
Cancel-Button: Your stupidity and your lust for money have already done that... You have allowed money to twist your mind until now you have become the very thing you swore to destroy.
SOE: Don't lecture me Cancel-Button. I see through the lies of the Community. I do not fear the NGE as you do... I bring peace, freedom and justice to my new Galaxies.
Cancel-Button: Your new Galaxies!?
SOE: Don't make me reprogram you.
Cancel-Button: SOE... My allegiance is to the community, to customers!
SOE: If you're not with me, then you are my enemy.
Cancel-Button: Only a Dev deals in absolutes.
[Cancel-Button is ready to press itself]
Cancel-Button: I will do what I must.
SOE: You will try.


Znalazłem w którymś z tematów. Leże


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 18:00 
Cytuj  
Taaa Diablo tez jest fps nie ? :)

To ze cos ma widok fpp nie znaczy ze jest FIRST PERSON PERSPECTIVE SHOOTER! to jest zwykle hack & slash z widokiem do wyboru

wielu z was leje jak ludzie uwazaja diablo za mmorpg, jak uwazaja guild wars za mmorpg... ale sami zlewacie inne typy gier i uwazacie to cos co wymsylilo sony za fps ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 00:56 
Cytuj  
FPS zwyklo sie okreslac gre nie taka, gdzie jest widok fpp, tylko taka bez targetingu, w ktorej celowanie w przeciwnika zalezy od twojej umiejetnosci machania myszka. Tak, SWG po NGE spokojnie mozna nazwac F/TPS (first/three person shooter). Podobnie bylo rozwiazane zreszta Jedi Academy, tyle, ze tam bronie (specjale) mozna bylo przewijac myszka w celu szybszego wyboru ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 03:23 
Cytuj  
oto kogo przyciagnie NGE do gry :]
http://www.guzer.com/videos/starwarskid.php


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.