mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:54 
Cytuj  
wrrr przeinstalowalem sobie SWG przeczekalem te dwie godzinki patchowania i wszystko bylo ok aż do teraz kiedy to nastąpił restart serwerków. Serwerki stoją już, mnie sie sciagnely jakies pliczki i znowu dokladnie to samo. Nagie postacie w menu wyboru którymi nie moge wejsc do gry a w menu tworzenia postaci zero galaktyk do wyboru ehh. Ciekaw jestem jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:09 
Cytuj  
zawsze tak bylo po prostu czekaj :]


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:28 
Cytuj  
nie dokońca rozumiem na co mam czekać i dlaczego jeżeli wszystkie serwery są UP. W launchpadzie dodatkowo jest napisane 'no selection' w wyborze chara i nie ma żadnej mojej postaci do wyboru. Jakoś trudno mi uwierzyć że jest to normalne heh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 16:48 
Cytuj  
To nie jest normalne. Nawet jak serwey sa down, to i tak masz liste serwerow do wgladu. Prawdopodobnie cos ci szwankuje z polaczeniem z login serwerem. Sprawdz firewalla.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 20:15 
Cytuj  
szuwar napisał(a):
nie dokońca rozumiem na co mam czekać i dlaczego jeżeli wszystkie serwery są UP. W launchpadzie dodatkowo jest napisane 'no selection' w wyborze chara i nie ma żadnej mojej postaci do wyboru. Jakoś trudno mi uwierzyć że jest to normalne heh.
serwery sa up ale sa "zamkniete" inaczej "wczytuja sie " chyba tak to mozna okreslic, nie tylko ty masz ten problem


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 21:36 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
serwery sa up ale sa "zamkniete" inaczej "wczytuja sie "

A to dziwne, bo za moich czasow byla lista serwerow i bylo albo "offline", albo "loading", nigdy nie bylo pustej listy. I raczej watpie, zeby cos sie zmienilo w tym temacie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 22:26 
Cytuj  
nie wiem kiedy ostatnio grales ale ja mialem ten problem zreszta pewnie juz jest ok bo szumar nie postuje :] zazwyczaj trwa to do 3-4h po patchu


_________________
Obrazek

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 23:23 
Cytuj  
Xanth - tak zawsze bylo kiedy postacie były nagie, lyse i nie bylo mozna sie polaczyc. Takie sytuacje zdazaly sie dosc czesto...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 00:19 
Cytuj  
No mi sie nie zdazylo nigdy. Ale widac te NGE przynioslo i bledy w logowaniu. Pogratulowac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 10:24 
Cytuj  
swg forums napisał(a):
the login server is down while the servers are set to internal for testing purposes...


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted


Posty: 12
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 12:21 
Cytuj  
normalnie zaraz wyjde z siebie ze zlosci arrrghhhh
Heh nie moge robic juz dwuch questow
pierwszy to Legacy - utknelem w miejscu jak mam isc do jaskini, kiedy tam dochodze mam pogadac ze straznikiem kiedy z nim gadam to nic sie niedzieje - jupi - powinienem dostac waypointy do inv terminali ale ich niedostaje - alez cudnie.
drugi to ten o clone armour - dostalem questa, odnalazlem pierwszego goscia, pogadalem ze jestem od jabby i ze chce jakies tam bronie. On wyslal mnie do jego kuriera aczkolwiek tamten nie chce ze mna gadac - jupi - hehehe moze dlatego ze juz tyle razy zginol ze sie wycfanil hehehe
oczewiscie spotkalem jakiegos ludka co akurat zaczynal robic ten quest i jemu poszlo wszystko bez problemu nawet bylem z nim w teamie hehehe
gra jestm naprawde fana ale te bugi normalnie wykoncza mnie nerwowo
moze stworze nowego chara na innym serwerku - na jakim ktos gra? to sie dolacze :D zwlaszcze ze ten ma 23lvl wiec w sumie zadna strata
--------------------------
Stworzylem sobie BH na Eclipse i nie jest zbugowany hehe przynajmniej zaszedl dalej w Legacy quest niz ten z Infinity. Jak ktos gra na Eclipse to niech da znac na gg 2466209. W kupie razniej jak to sie mowi. Probowalem zagadac na kanale PL ale jakos nikogo niebylo :(.
A jak okaze sie ze nikt juz na Eclipse nie gra no to wyprobuje przeniesienie postaci heh jezeli w ogole sie da :D


Posty: 6
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:27 
Cytuj  
Ja gram na eclipse (Cekius(Jedi ale planuje sie respecnac) i Feny(Trader)). Ale niesty chyba juz niewielu polakow zostalo na tym servie


_________________
SWG Eclipse : Cekius
EQ2 Blackburrow Cekir Monk 50/Tailor 60
EQ2 Blackburrow Ceki Ranger 30/Woodworker 60

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.