mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2003, 16:01 
Cytuj  
Cze mam zamiar kupic SWG czy ktos moze mi powiezdziec gdzie moge dostac gre najtaniej , najlepiej wersje kolekcjonerska , nigdy jeszcze nie gralem w mmorpg , to bedzie moj pierwszy , bardzo mi na nim zalezy , jaki trzeba miec sprzet zeby dobrze sie gralo ? tyle pytan , mam nadzieje ze ktos mi powie o co chodzi w tym wszystkim

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2003, 16:16 
Cytuj  
Ceny wszędzie praktycznie te same. Jeśli masz kogoś znajomego w stanach, to w CompUSA jest teraz $10 rabatu na to (chociaż nie wiem czy na wersje kolekcjonerską też).

Jeśli natomiast chodzi o sprzęt, to chyba jeszcze takiego nie robią, żeby się grało idealnie. Na P4 2.53 z 512 ram i gf4800 w miastach jest mocno tak sobie (nie tragicznie, ale 100% płynne to to nie jest). Z tego co widze na oficjalnym boardzie, to posiadacze najnowszych radeonów i gf fx równiez nie są zbyt zadowoleni - po prostu kod gry jest jeszcze mocno niedopracowany. Na pewno dużo pomaga posiadanie 1gb ramu.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2003, 20:18 
Cytuj  
ja jeżeli moge to polecam Luki'ego z tego forum :smile: Fajny gość i załatwia to bardzo sprawnie.
Jezeli chodzi o sklepy to ja polecam cdromshop.com . tylko nie maja kolekcjonerskiej.

Wymagania sprzętowe wysokie , przede wszystkim ram 512 to minimum.
Na moim sprzecie mam od 10 do 29 klatek w zależności od miejsca i ilości graczy. Czasami w miastach mam około 10 :smile:)
Barton 2500
1 Giga DDR
Radeon 9700


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 18:23 
Cytuj  
Thx mam p4 2gh 512 ram i gf4Ti4400 raczej bedzie kiepsko , a gre bede zamawial na http://www.amazon.com , tam jest w miare taniej , no i przesylka z tego co wyczytalem kosztuje 4,5 USD , gra kosztuje 39.99 usd a wersja kolekcjonerska cos ok 65 usd , jesli macie jakies sugestie dla poczatkujacego gracza mmorpg to piszcie , gre bede mial kolo 20 wrzesnia ( zamawiam na zakonczenie wakacji) , a tak wogole to jak sie gra w takie , oplaca sie wydawac tyle szmalu ?


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 18:31 
Cytuj  
A poza tym jak wyglada grafa w SWG tak jak na fotkach , jesli tak to fajnie , i czy widac na co idzie cala moc sprzetu , bo gra z takimi wymaganiami powinna miec zarabista grafike

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 18:50 
Cytuj  
przykro mi, ale jak podaje amazon:

Toys, games, and video games can be shipped only to locations within the U.S., U.S. protectorates, and APO/FPO addresses.


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 15:42 
Cytuj  
szkoda , to lipa bo tam chyba bylo najtaniej , a http://www.cdromshop.com ma po normalnej cenie , tak samo jak na http://www.lucasarts.com , a wy skad macie SWG ? Kiedy byla premiera SWG ? Ile czasu juz gracie w ta gre ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: soliduke dnia 2003-08-16 16:51 ]</font>

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 12:45 
Cytuj  
wydaje mi sie ze http://www.cdromshop.com jest najleprzym rozwiązaniem, wiem ze nie kantuja i wysyłaja gry do Polski, zamówiłem tak już kilka gier i jestem zadowolony


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 17:42 
Cytuj  
mam wazne pytanie , czy na stalym laczu 128 kbs bedzie dalo sie sensownie pograc w SWG ? bardzo mi zalezy na odpowiedzi , bo za dwa din zakladam SDi i w razie czego musze namowic rodzicow na szybsze polaczenie , z gory dzieki za pomoc


Posty: 1
Dołączył(a): 18.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 13:35 
Cytuj  
Gram w SWG po SDI, i muszę stwierdzić, że ta gierka bardzo mało obciąża łącze (bez problemu pod spodem chodzi osiołek i ciągnie filmy). W porównaniu do EQ (bo przedtem przez rok dane mi było się uzależnić od tej gierki), SWG jest dużo mniej wymagający, jeśli chodzi o jakość łącza. Bywało nawet tak, że SDI się rozłączało, i chwilę zabierało ponowne połączenie, a SWG nawet tego nie zauważył. Myślę, że pomijając aspekt finansowy, dało by się spokojnie grać na zwykłym modemie (nie testowałem tego w dużych grupach, ale wiodę póki co dość samotny żywot).

Pozdrawiam,
Mymlak z galaktyki Eclipse


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 15:38 
Cytuj  
dzieki za pomoc , znasz moze sposob w jaki mozna kupic i sprowadzic do polski SWG wersje kolekcjonerska ? moze tez byc zwykla ale chodzi mi o inny sklep niz cdromshop

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 16:04 
Cytuj  
http://www.interactcd.com
Zobacz tam , nigdy nie dostaniesz pudełka tylko sam klucz .Podobno działają sprawnie .Dzisiaj powiem więcej ,będe zamawiał cdkey dla żonki to się okaże . Ktos z naszych już zamawiał i był zadowolony , a cd'ki skopiuj od kogos w Polsce.


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 14:30 
Cytuj  
dzieki za pomoc , sprawdzilem te stronke , chca pelna cene za sam cd-key ? no niewiem czy tak bardzo sie oplaca , chociaz bede musial sie zastanowic , chociaz jak dzialaja sprawnie , z tego co slyszalenm to sa problemy ze sprowadzeniem gry do polski , malo ktory sklep chce sprowadzac gre , + jakiec cla duperele , moze ktos wie ile kosztuje przesylka ze stanow do polski , np SWG jakbym poprosil znajomego zeby mi kupil i przeslal , poza tym wie ktos kiedy dokladnie byla premiera SWG na swiecie , chodzi mi o to ile czasu juz graja w to i ile stracilem , chodzi o to ze jak zaczne grac to wszyscy bedo mieli potezne postaci , gilidie , domy bron pancerze , a ja sie dolacze goly jak niemowle , bez niczego , i nie zdolam reszty dogonic - moje prawdziwe zmartwienie ,czy duze stracilem , i czy zdolam to odrobic i ile czsu trzeba by bylo grac dziennie ,ile czasu zajmuje rozwiniecie postaci do jakiegos konkretniejszego poziomu , i czy polega to , jak np w tibi na zabijanu szczurow przez dwa dni :smile: ? juz sie nie moge doczekac kiedy przyje mi SWG

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soliduke dnia 2003-08-19 15:57 ]</font>

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 19:22 
Cytuj  
Zamawiałem wczoraj (a może to było dzisiaj? ) około północy , i otrzymałem od nich klucz o 20.
Co do tego czy za cdkey to dużo ? w masiwach płacisz praktycznie tylko za cdkey.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 19:06 
Cytuj  
Cytuj:
... chodzi mi o to ile czasu juz graja w to i ile stracilem , chodzi o to ze jak zaczne grac to wszyscy bedo mieli potezne postaci , gilidie , domy bron pancerze , a ja sie dolacze goly jak niemowle , bez niczego , i nie zdolam reszty dogonic - moje prawdziwe zmartwienie ,czy duze stracilem , i czy zdolam to odrobic i ile czsu trzeba by bylo grac dziennie ,ile czasu zajmuje rozwiniecie postaci do jakiegos konkretniejszego poziomu , i czy polega to , jak np w tibi na zabijanu szczurow przez dwa dni :smile: ? juz sie nie moge doczekac kiedy przyje mi SWG


Khem, ten mmorpg ma jakis miesiac a w skali "trwania" MMORPG jest to nic HEHE~~ :


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2003, 01:09 
Cytuj  
Soliduke --> graczy hardcore i tak nigdy nie dogonisz, nawet jak będziesz grał po 10 godzin dziennie. A nawet jak będziesz mało grał to i tak będzie duzo ludzi słabszych od ciebie w rozwoju.

Tak swoją drogą to przypomina mi się anegdota z DAoC o postaci która była grana na 3 zmiany przez 6 osób :smile: każdy po 4 godziny dziennie, przez 24 godziny na dobę :smile:)


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2003, 15:43 
Cytuj  
jutro zamawiam star wars galaxies na cdromshop.com , tylko ze pierwszy raz kupuje cos przez internet i nie wiem jak to dziala , wchodze na stronke , podaj te wszystkie konta ,a adresy itp , i place z gory czy przy odbiorze ? jak place z gory to mam jaks pewnosc ze napewno mi przysla gre ? , po jakim czasie przychodzi gra ? czy cena ktora podaja mi w cdromshopie jest juz koncowa cene czy bede musial kjeszcze cos doplacic ? bardzo mi zalezy na pomocy !

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 09:44 
Cytuj  
Soliduke : Placisz karta kredytową. Cdromy to uczciwa firma na pewno wyślą.
Na ich stronie jest to dokładnie wyjasnione za jaki shipment ile płacisz .Ja proponuje registered air mail , przychodzi po kilku dniach .


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: delbuthos dnia 2003-08-27 12:36 ]</font>


Posty: 22
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 14:30 
Cytuj  
Soulcatcher: co rozumiesz przez graczy hardcore ? nie jedza , nie pija , nie sraja tylko graja w SWG ? :smile:
Delbuthos: thx za odpowiedz , wlasnie zamowilem SWG w cdromshop zaznaczylem registered air mail ,za ile mniej wiecej bede mial gre w domu ?, mam nadzieje ze przyjdzie jak najszybciej , mam pytanko : na ilu cd jest gra ?

*

Posty: 87
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 14:52 
Cytuj  
"Czasami w miastach mam około 10 :smile:)
Barton 2500
1 Giga DDR
Radeon 9700"
Ile dałeś za ten sprzecik?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.