mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 07:14 
Cytuj  
Luki --> mam najwyraźniej problem z wyrażaniem swoich myśli więc spróbuję napisać prosto.

Uważam że wszystkie wymienione przeze mnie gry są bardzo fajne, bawiłem się grając w nich bardzo dobrze. Podałem takie opinie po to aby pokazać ci jak mylne można odnieść wrażenia grając na początku (szczególnie w wersję beta) i jak krzywdzące to mogą być opinie.

Nigdy nie napisałem że SWG jest najlepsze, piszę że ta gra podoba mi się, podobnie zresztą jak inne, oraz że mam zamiar bawić się grając w nią bardzo dobrze.

Widzisz, z tego co wiem to jest forum miłośników MMOcRPG, a czytając wasze posty, nie tylko na temat SWG można dojść do wniosku że większość MMO to porażka. Większość wypowiedzi to narzekania. Może to forum antyfanów MMO, zastanów się na tym. Skoro to jest forum o tej tematyce to chyba nie należy ludziom psuć zabawy.

Konrador --> płacą mi bardzo dużo, podobnie jak inne firmy w wypadku innych tytułów – to tak skoro już musimy sprowadzać dyskusję do tego poziomu.

Jesteś moderatorem na tym forum, zapewne wydaje ci się że moderator to taka osoba która kopie ludzi po tyłkach za złe zachowanie. A mi się wydaje że moderator to osoba która kieruje dyskusją. Powiedz mi po jaką cholerę mają tu pisać ludzie np. na temat SWG skoro 90% z was śmieje się z tej gry. To jest najzabawniejsze forum o MMOcRPG które skupia ludzi nielubiących MMOcRPG. Zamiast napiasać coś o grze skoro graliście w bete, zamiast pogadać o tym co można zmienić a co jest fajne, zajmujecie się wyśmiewaniem tych co chcą w to grać.


_________________
http://www.gry-online.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 10:12 
Cytuj  
Cytuj:
Wasze zarzuty co do SWG są śmieszne (ŚMIESZNE). Praktycznie wszystkie MMO które wyszły miały poważne problemy.

Pokaz mi inny mmmog ktory ma swiat skonsturowany tak jak SWG...

Grales w SWG? to skad wiesz ze sa smieszne?

Zarzuty o ktorych mowa sa KLUCZOWE dla rozgrywki.

Ekonomia swiata dla gry typu SWG gdzie gross postaci to crafterzy wg. Ciebie nie jest sprawa kluczowa?

Zrozumiesz jak zaczniesz grac i bedziesz chcial sprzedac to co zrobiles, pojdziesz do terminala bazaaru i zobaczysz ze jest 100 takich samych itemow jak Twoj po 1credyt gdzie sam koszt ich produkcji przekracza 100credytow.
Do tego pelno ludzi lazi i rozdaje itemy za darmo! Wiec nikt ich nie kupuje...

Sprzedaja sie itemyz highend game robione przez powergamerow a i tu sie zdarzaja ludzie ktorzy maja dobre serce i je rozdaja.

Drugi zarzut ktory postawilismy to jalowosc swiata i misji.
Nic dodac nic ujac, masz piekny swiat pelen NPCow ktorzy po porstu sa - zden z nich pozytek.Wszysyc mowia to samo zachowuja sie tak samo bogu dzieki wygladaja inaczej...
Misje - na pocztaku mi sie podobaly ale jak zrobilem 100+ misji to mialem ich serdecznie dosc.Bo wszystkie sa takie same.Idz do z punktu A do punktu B wroc do punktu A.
Idz do punktu A zabij/znisz obiekt/postac C wroc po nowa misje.

Ta gra jest tak samo gleboka jak SIMS online, no niestety.

Jak pograsz i przyjdziesz tu po 3 tygodniach gry i powiesz ze to ,to i to sie zmienilo od czasow bety to bedzimy rozmawiac.
Na razie jest tak ze Ty masz wiedze forumowa a my doswiadczenia z 3 tygodniowej bety...
Dodam FINAL BETY.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 10:27 
Cytuj  
Cytuj:
Widzisz, z tego co wiem to jest forum miłośników MMOcRPG, a czytając wasze posty, nie tylko na temat SWG można dojść do wniosku że większość MMO to porażka. Większość wypowiedzi to narzekania. Może to forum antyfanów MMO, zastanów się na tym. Skoro to jest forum o tej tematyce to chyba nie należy ludziom psuć zabawy.

Gram od prawie 3 lat w EQ, to chyba mowi samo za siebie.
Uwazam UO i DAoC za dobre produkty nigdy ich nie flamowalem.

'Milosnik mmorpg' to wg Ciebie ktos kto uwielbia wszystkie tytuly mmorpg jakie sie ukazaly?

To forum jest o tematyce SWG, bylem beta testerem zaplacilem za ta fuche 15$ uwazam za sluszne podzielenie sie moimi doswiadczeniami z ludzmi ktorzy takiej okazji nie mieli.

Bylo nas tu z 6 beta testerow i wszyscy mamy zastrzenia do tych samych aspektow gry.
Do tego masz zagranicznych testerow ktorzy mowia o tym samym.
Zbieg okolicznosci?

Mowilem juz to pare razy i powtorze ja nie odradzam nikomu kupna wrecz odwrotnie 'kup i sam sie przekonaj!' po prostu opisalem moje doswiadczenia z ta gra...

Cytuj:
Zamiast napiasać coś o grze skoro graliście w bete, zamiast pogadać o tym co można zmienić a co jest fajne, zajmujecie się wyśmiewaniem tych co chcą w to grać.

Mumin zalozyl post w ktorym wiekszosc z nas proponowalo ze odpowiemy na wszelkie pytania zwiazne z SWG, czemu tam nie postnales swoich pytan?
Opisalem co jest fajne i co TRZEBA zmienic napislalem tez o samej grze.
Co wiecej mialem dodac, punkt po punkcie co robilem kazdego dnia bety w grez?
_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-07-06 11:31 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 13:12 
Cytuj  
Soulcatcher... Zartowalem? Jakis nadwrazliwy jestes, moze nic nie bede mowil, bo mnie jeszcze pogryziesz :( Sorry, ze w ogole smialem gebe otworzyc... rofl

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 13:56 
Cytuj  
Z ekonomia to w becie moglo byc tak, ze jak testowali craftowanie to mogli poustawiac ceny skladnikow na 1 kredyt, mogli dawac kase crafterom, skladniki. Mogli tez testowac system sprzedazy dlatego przedmioty byly sprzedawane po 1 kredycie lub klika innych powodow. Ja bym tego nie bral pod uwage przy ocenianiu gry, no ale w koncu nie mialem okazji grac w bete, wiec moge sie mylic. :wink:

Wracajac do nc>swg to reklama porownawcza jest jak najbardziej dopuszczalna. :wink:
Widzialem kiedys taka reklame:
maly chlopiec podchodzi do automatu z napojami, wrzuca monete, wciska coca-cola, puszka wylatuje, powtarza te czynnosc, stawia dwie puszki coca-coli na ziemi staje na nich, wrzuca monete i wciska pepsi, wylatuje pepsi i chlopiec odchodzi z puszka pepsi. :grin:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 14:19 
Cytuj  
Mutant w SWG jest PLAYER RUN ECONOMY! gracze i TYLKO gracze produkuja i sprzedaja itemy!
Placisz bazaar fee i sprzedajesz.
I mimo to ze bazaar fee wynosi 500 credosw to ludzie spedaja itemy po 1cr wiem bo sam tak robilem zeby szybciej expowac.
Zaden NPC nie kupi od Ciebie chocby jednego itemu!

I to ma ZASADNICZE znaczenie jak chce grac crafterem.

Jezli inny ZYWY gracz nie kupi od Ciebie itemu to mozesz go zniszczyc bo w SWG nie ma czegso takiego jak NPC ktory kupi od Ciebie twoje itemki.
W duzych miastach sa NPC skupujace zlom ktory mozesz lootnac z mobosw.
Ale nie ma mozliwosci sprzedania craftowanych itemow NPCom...

Teraz rozumiesz w czym problem?

_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-07-06 15:25 ]</font>

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 14:28 
Cytuj  
no i extra ty będziesz w DAoC klikał 232423123123 razy żeby zostać crafterem a ja w SWG będę sprzedawał przedmioty po 1cr, każdy robi co chce


_________________
http://www.gry-online.pl

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 14:40 
Cytuj  
Rozumiem, ja tylko delikatnie sugeruje, ze na ekonomie w becie moglo miec wplyw wiele czynnikow (wypisalem w poprzednim poscie) i niekoniecznie bedzie to tak wygladalo w praktyce. Trudno jest przetestowac craftowanie, jesli gracze nie maja pieniedzy, wiec devsi mogli zanizyc ceny, zmienic cokolwiek, zeby testowanie szlo sprawniej.

Jesli sie nie myle to czytalem gdzies na beta forum (jak bylo :wink:), ze devsi pozmieniali szybkosc leczenia, tak, zeby ludzie mogli pozwiedzac planety, zamiast siedziec na dupie czekajac, az sie zregeneruja.

Na pewno ktos nie dlugo bedzie mogl sie wypowiedziec na temat ekonomii w praktyce. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 15:28 
Cytuj  
no i extra ty będziesz w DAoC klikał 232423123123 razy żeby zostać crafterem a ja w SWG będę sprzedawał przedmioty po 1cr, każdy robi co chce

Nie gram w DAoC.

W SWG zeby zostac crafterem bedziesz klikal tyle samo co ja w EQ...

UEXP to tylko jeden z kilku wymaganych rodzajow expow.Od klikania jest GCEXP.
To koljeny 'siurprajs' bo takiego kilkania mialo nie byc, a jest i to z nawiazka :wink:

Trudno jest przetestowac craftowanie, jesli gracze nie maja pieniedzy, wiec devsi mogli zanizyc ceny, zmienic cokolwiek, zeby testowanie szlo sprawniej.
Kto powiedzial ze gracze nie mieli piedzdzy?
Ja na misjach zarobilem okolo 50k credsow.
Zreszta do craftingu nie sa Ci potrzebene pieniadze.
Wiesz jak dziala crafting w SWG? kazdy crafter dosatje na starcie survey device-y i chodzi i sprawdza gdzie sa zlozla (nic to nie kosztuje) wydobywa rude i robi itemki,zarcie itp.
Mozna zostac master artisanem nie sprzedajac nawet jednego itemu , tylko powiedz mi jaki wtedy jest sens grania?

Pzdr,
Z.

edit:wytlumacz mi jak devsi moga zanizyc ceny ktore ustalaja gracze?
_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-07-06 16:33 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-07-06 16:39 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 15:36 
Cytuj  
Szybkosc regenu zostala zmieniona bo po smierci trzeba siedziec na dupie 40min zeby sie zregenerowac...

A swiat mozesz zwiedzac niezalznie od regenu, idziesz do starportu kupujesz bilet i droga wolna.90% mobow jest nonKoS.


_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-07-06 16:37 ]</font>

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 15:55 
Cytuj  
Zematis --> ty nie grasz a ja będę grał w SWG i mam zamiar bawić się bardzo dobrze


_________________
http://www.gry-online.pl

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 16:56 
Cytuj  
Prawdę mówiąc wasze zarzuty są prawdziwe ale mają jeden słaby punkt. Odnoszą się do BETY. Jak znam życie i zasady ekonomiczne to moi kochani - samo się wszystko z czasem ułoży. Samo życie (albo sama gra) wymusi zmiany niezbędne do prawidłowego działania ekonomicznego, To pierwsza nauka na studiach ekonomicznych...
Poza tym: niektóre zmiany już były w becie. Nie wiem dlaczego ciągle mówicie o tym że trzeba uzywać przemiotów które się wyprodukowało żeby dostać XP. Nie wiem jak jest teraz ale "w późnej" becie wyprodukowane jedzenie po "zużyciu" nie dawało mi żadnego XP. Nie wiem jak sie ma sprawa z przedmiotami używanymi przez innych, ale jestem pewien że jeśli coś nie będzie działało tak jak powinno - zostanie to zmienione albo przez Devów (którzy nie mogą dopuścić do stagnacji w grze) albo przez samo życie...
Poza tym będę grał. Powód jest jeden (ale długi :razz:):
Byłem betatesterem Anarchy Online. Podobny "gulasz" na starcie jak w SWG. Gra mi się bardzo podobała chociaż była "płytka" (to nie moja opinia, sposobem na leveling była tylko walka...). Zrezygnowałem z niej na rzecz SWG deczko za wcześnie (wydawało mi się wtedy że SWG wyjdzie w lutym (LOL)) a wczoraj dokładnie miałem okazję wejśc ponownie do świata Rubi-Ka. I co? ano tyle że porównując start AO z tym co zobaczyłem teraz, to tak jak porównać niebo a ziemię.
Z całą pewnością SWG ma lepsze podstawy niż AO. Jest to zbyt duży projekt i zbyt ma duże zaplecze finansowe na to by stać się "porażką MMOG". System gry jest o wiele bardziej rozbudowany, a że jest inny niż wszystkie dotąd wydane, lub wam nie jest "w smak" - nie skazujcie go na banicję
Jeśli nic się nie zmieni w przeciągu pół roku - sam osobiście na tym forum ogłoszę że się pomyliłem.
A dziś chcę grać i mam 99% pewności że się nie zawiodę...

Niech moc będzie z Wami


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 17:27 
Cytuj  
Czy ja Ci bronie sie swietnie bawic?
Zabraniam Ci grac?

To chyba jasne - ze NIE!

Ale prosze nie wmawiajcie mi ze wiecie jak cos dziala lepiej niz ja.
Gralem i wiem.

Nikt z nas nie mowi ze UEXP jest kluczowy, zwiekszono go troszke wlasnie po to zeby ludzie sprzedawali to co zrobia.
Na poczatku bylo tak ze nikt nie sprzedawal a expowal stara dobra metoda zrob&zniszcz itd.

Co do bety, to byla final beta wiec 90% tego co tam bylo jest w produkcie - zreszta Ci co juz graja a byli w becie potwierdzaja to.
I mam szczera nadzieje ze to co my wskazalismy jako zle zostanie naprawione - wczesniej czy pozniej...

Ta gra mnie przez pierwsze 2 tygodnie bawila, pozniej jak juz wszystko obstukalem doszedlem do wniosku ze jest nie dla mnie.
Powtorze po raz setny TO MOJA OSOBISTA I SUBIEKTYWNA OCENA!

Zycze milego grania,
Z.


_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

edit:drobne poprawki textu

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-07-06 18:29 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 17:39 
Cytuj  
ekhem, konrador swego czasu tez tak bronil sb kiedy wyszlo, w jakim stanie sb jest aktualnie mowic nie musze :smile:

Co do wypowiedzi innych to wlasnie dobrze ze sa takie bo przynajmniej lud nie zmarnuje ciezko zarobionej kasy na byle gowno...

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 17:54 
Cytuj  
Ale ja nie bronię SWG, osobiście zwisa mi zupełnie czy SWG wam się podoba czy nie, każdy wybiera taką grę jak lubi, bo wiadomo że różne są gusta, ja wiem komu SWG się podoba i cieszę się że będę miał przyjemność grać z tymi ludźmi.
Dziwię się tylko po raz kolejny że na forum o MMOcRPG na którym gracze (a szczególnie ludzie którzy nie znają się na tego typu grach) powinni znaleźć pozytywny impuls, informację i miłą atmosferę, głównym zajęciem jest plucie na gry MMOcRPG. A w wypadku SWG jest to tym bardziej zabawne że nikt z was nie ma tej gry a premiera była kilka dni temu. Jak na podstawie bety można oceniać grę.

Jeżeli się zrobi listę 1000 gier na PC to jestem przekonany że SWG znajdzie się w pierwszej setce, co oznacza że nie jest to gra zła. Może nie spełnia waszych wydumanych oczekiwań, może nie jest idealna, ale jest niewątpliwie warta uwagi.

Dlaczego na musi być taka sytuacja że na Polskim forum o SWG połowa postów to wyśmiewanie się z tej gry, być może chodzi tu o naturę polaków którzy najmocniejsi są w wyszukiwaniu dziur w całym.

A co do Shadowbane to grałem w tą grę przez dwa miesiące i był to bardzo przyjemnie spędzony czas, grał bym dalej (może jeszcze wrócę) ale chcę teraz zobaczyc SWG. Shadowbane niewatpliwie jest słaba w niektórych kwestiach ale w innych jest bardzo dobra.


_________________
http://www.gry-online.pl

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 17:58 
Cytuj  
Cytuj:
2003-07-06 18:39, Ashton napisał:
ekhem, konrador swego czasu tez tak bronil sb kiedy wyszlo, w jakim stanie sb jest aktualnie mowic nie musze :smile:


O_o, jakim? :/


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 17:59 
Cytuj  
Ashton --> jeżeli ktoś jest zmanierowany posiadaniem kilkuset gier to nic go nie zadowoli do końca, ale ja wiem gdyz mam kontakt z wieloma okazjonalnymi graczami że gra nawet słaba jeżeli poświęcisz jej odpowiedznio dużo czasu może być dla kogoś hitem. Cos co dla ciebie jest "gównem" dla innych będzie świetną zabawą.
Nie podoba mi się ze sugerujesz iż ludzie którzy grają w gry które ci się nie podobają są głupi, naiwni czy coś innego.
Szacunek dla innych ludzi nie boli, szczególnie że nikt z nas nie jest światowym ekspertem w dziedzinei MMO i nikt z nas nie potrafi powiedzieć z całą pewnością że coś jest słabe czy dobre.


_________________
http://www.gry-online.pl

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:01 
Cytuj  
Zastanówcie się po co tak naprawdę są gry MMO: Czy po to żeby konkurować kto jest lepszy (czytaj kto ma dłuższego ptaszka) czy po to żeby się dobrze bawić w miłym gronie ludzi.


_________________
http://www.gry-online.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:17 
Cytuj  
Kurna, musicie zawsze w kazdym threadzie zjechac na pobocze z napisem OT ? :grin:

Wracac mi tu zaraz :grin:

Sam naprowadze na temat:

nc>sw:g... poki co :grin:

I azeby nie byc goloslownym sprobuje pare porownan - prosze je uzupelniac w miare mojej niewiedzy oraz wyjasniac jesli sie gdzies myle...

NC vs SW:G :
1. gole dziwki w red dzielnicach vs player runed dancerki w cantina band...
1:0
2. no safe zones (w plaza1 tez mozesz postrzelac zanim cie copbot zdejmie) vs ultra safe zones...
2:0
3. drugi bojowe vs player crafted piwko w cantina...
3:0
4. pojazdy, w tym pojazdy z uzbrojeniem od 1st day retail vs "pojazdy beda w dodatku ding $$$ ding ding..."
4:0
5. player based economy rare itemow (to dziala) + player/npc economy zwyklych rzeczy vs player economy wszystkiego...
5:0
6. psi monki od 1st day retail vs jedi... ktos widzial?
6:0

tyle do konca pierwszej polowy... kto wie, co bedzie w drugiej... wszyscy trzymamy kciuki za star wars: galaxies... Obrazek


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:22 
Cytuj  
Ja pierdole ja ani nie faworyzuje ani nie oczerniam SWG mowie jak jest!

Jak na podstawie bety można oceniać grę.

Na podstawie beta 1 nie mozna.Ale na podstawie final bety mozna.
Bo to co jest w beta 3 znajduje sie w finalnym produkcie.
Zastanow sie beta3 skonczyla sie w dzien premiery SWG myslisz ze kiedy zaczeli tloczyc plyty?
Nie bylo juz czasu na ultra glebokie poprawki.

Nie oczekuj ze wszyscy beda tanczyc z radosci i zachecac innych do kupna gry XXX czy YYY.
Kazdy sam decyduje czy kupi czy nie, gdybym nie byl w becie pewnie dalej bylbym zdania ze SWG bedzie hitem roku (zobacz moje posty na tym forum z przed kilku miesiacy).
Teraz zmienilem zdanie.Mam prawo? Mam.
Mam prawo opowiedziec innym co mi sie podoba a co nie? Mam.

To nie Chiny...

EoT z mojej strony.Czekam na Twoje relacje z retail wersji.

Pozdrawiam,
Z.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.