mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 11:35 
Cytuj  
Gerrah napisał(a):
To, ze ty traktujesz SWG jako zwykla napiepszanke to nie moja sprawa, ale dla mnie SWG to MMORPG.


A jak inaczej moge to traktowac? Jako niesamowicie rozbudowana, wciagajaca, ciekawa gre z mnostwem contentu, z rewelacyjnym systemem skilli, z powalajaco ciekawym swiatem, a co najwazniejsze - z maxymalnie grywalnym i wymagajacym niesamowitego skilla systemem walki?
Oj chlopie chyba juz nie te czasy, nie ten celowniczek, nie ten lewy klawisz myszy, nie ten poziom grywalnosci, nie te animacje...nie ten fps.

Kassei napisał(a):
Osobiście powiem, że wolałbym aby kompletnie emotów nie było, bo bym wybaczył ich brak, gdyby tylko się wszystko inne kupy trzymało...


Amen.


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 13:30 
Cytuj  
Criss napisał(a):
A jak inaczej moge to traktowac? Jako niesamowicie rozbudowana, wciagajaca, ciekawa gre z mnostwem contentu, z rewelacyjnym systemem skilli, z powalajaco ciekawym swiatem, a co najwazniejsze - z maxymalnie grywalnym i wymagajacym niesamowitego skilla systemem walki?
Oj chlopie chyba juz nie te czasy, nie ten celowniczek, nie ten lewy klawisz myszy, nie ten poziom grywalnosci, nie te animacje...nie ten fps.

Ja nie wyszukuje caly czas jej minusow i dlatego mi ta gra caly czas sie podoba. Gdy gaming expirience sie zmienia to ja sie dostosowuje. Wiem, ze SWG nie jest doskonale, ale co mi da nieustanne jeb****? Wole dostrzec plusy tej gry i wykorzystac je do maksimum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:40 
Cytuj  
Gerrah napisał(a):
Wszedlem sprawdzic ile ich jest doszedlem do emotow zaczynajacych sie na C i juz bylo okolo 40 _roznych_ animacji.

Sprawdzales wszystkie pokolei, czy tylko policzyles nazwy? Bo jakbys sprawdzal, to bys widzial, ze co 3 animacja sie powtarza.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:58 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Gerrah napisał(a):
Wszedlem sprawdzic ile ich jest doszedlem do emotow zaczynajacych sie na C i juz bylo okolo 40 _roznych_ animacji.

Sprawdzales wszystkie pokolei, czy tylko policzyles nazwy? Bo jakbys sprawdzal, to bys widzial, ze co 3 animacja sie powtarza.

X.

n/c
Sprawdzalem /emote, /emote self, /emote target, bo sa emoty ktore maja rozne animacje w zaleznosci od wybranego celu (lub jego braku).

EDIT:
Poza tym, Xanth sorry, ale kiedy ty ostatnio grales w SWG? Ja gram codziennie i codzinnie wielokrotnie korzystam z tych emotow, wiec nie staraj mi sie wmowic jakichs bzdur. Chyba ze masz na mysli /mood? Tam wiekszosc nie ma animacji, a te co maja to sie powtarzaja.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 15:21 
Cytuj  
Gerrah napisał(a):
Chyba ze masz na mysli /mood? Tam wiekszosc nie ma animacji, a te co maja to sie powtarzaja.

Emoty. Kiedys je sprawdzalem. Polewke mialem niezlal. Smiesznie moj zabrak wygladal z niektorymi. Nie chodzi o typu /rude, /hi5, /duck czy inne w ktorych cala postac sie rusza. Jest mase, ale to mase emotow gdzie zmienia sie tylko twarz postaci. Niektore sa swietne. Napewno lepsze niz w The Sims 2 :P :lol:

A moody. W sumie 90% z nich rozni sie tylko nazwa w chmurce jak mowisz. Generalnie naliczylem 3 rozne animacje: jak jest szczesliwy (fajnie podskakuje), jak jest zly (zaklada reke na reke i patrzy spodelba) i jak jest przestraszony (nerwowo sie rozglada). Pozatym brak mooda tez cos daje. Jak postac stoi to nie sztywno, tylko stompa z nogi na noge, rozejrzy sie, odkaszlnie, przeciagnie sie. Jak siedzi to samo, czy to na ziemi czy na krzesle.
Dla mnie to bardzo poprawia klimat gry.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 15:30 
Cytuj  
EDIT: gram nadal :P


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 12:39 
Cytuj  
Krótkie pytanko:

Warto grać?

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad tą grą (jestem fanem SW), ale po zapoznaniu się z komentarzami na tym forum stwierdziłem, że ...
gra się kończy, że po jakichś nowych zmianach, wileu graczy jest niezadowolonych i porezygnowalo ...

jak to wygląda teraz?

Warto grać? Czy nie warto? Czekam na Wasze opinie :-)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 13:14 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
Krótkie pytanko:

Warto grać?

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad tą grą (jestem fanem SW), ale po zapoznaniu się z komentarzami na tym forum stwierdziłem, że ...
gra się kończy, że po jakichś nowych zmianach, wileu graczy jest niezadowolonych i porezygnowalo ...

jak to wygląda teraz?

Warto grać? Czy nie warto? Czekam na Wasze opinie :-)



trial @ swg


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 16:03 
Cytuj  
triala przeszedłem, interesuje mnie natomiast opinia Was, cxzyli fachowców :-)

Triala przeszedłem jakieś 3-4 miechy wstecz, wtedy włąśnie gdy na forum tutaj pisaliście, że SWG schodzi na psy, że ludzie zaczynają uciekać etc ...

Jak to wyglada teraz?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 16:35 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
triala przeszedłem, interesuje mnie natomiast opinia Was, cxzyli fachowców :-)

Triala przeszedłem jakieś 3-4 miechy wstecz, wtedy włąśnie gdy na forum tutaj pisaliście, że SWG schodzi na psy, że ludzie zaczynają uciekać etc ...

Jak to wyglada teraz?


teraz zaczyna być bardziej normalnie, fachowcy z soe dopieszczają teraz profki


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 17:53 
Cytuj  
Czyli warto? :-)


Ten Giertych jest cool :-)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 17:58 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
Czyli warto? :-)


Ten Giertych jest cool :-)


thx, dzisiaj go nasmarowałem :]


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 18:01 
Cytuj  
Enhu jest jakiś polski poradnik, w miarę przystępny do SWG (nie mówię o tym forum :-) )?

Znasz jakiś sklep wysyłkowy w Polsce gdzie mozńa SWG kupić?
Czy są tego rózne wersje (jak np Guild Wars) Co warto kupować? :-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 18:09 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
Znasz jakiś sklep wysyłkowy w Polsce gdzie mozńa SWG kupić?


http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2888


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 12:18 
Cytuj  
Jeszcze raz pytam o sklep wysyłkowy w Polsce, który ma SWG i go rozprowadza.

Ultima ma w ofercie, ale nie mają gry i tak naprawdę nie wiadomo kiedy będą mieli :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 12:46 
Cytuj  
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18287 <- znaczek ze na wyczerpaniu, jak nie beda mieli to radze przez google szukac :)

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:40 
Cytuj  
Morgul, dzięki mieli jeszcze 2 szt :-)


Zakładam, ze mogę liczyć na pomoc rodaków w grze?

Bynajmnije nie chodzi mi o kase czy itemki, a raczej o to co, gdzie i jak :)

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:10 
Cytuj  
Mozesz liczyc na pomoc :P Tylko z gory mowie NIE zadawaj pytan w tempie strzelania CKM :P Po troche i wejdziesz w rytm gry :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Ostatnio edytowano 6 lip 2006, 12:50 przez Egze, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:41 
Cytuj  
ups, Egze nie bardzo rozumiem :-)

mam zadawać pytania w tempie CKM, czy włąśnie w takim tempie ich nie zadawać? :lol: :lol: :lol: :lol:

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:51 
Cytuj  
juz poprawilem posta :P hehhe


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.