mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:11 
Cytuj  
Odpowiem na 1.
Surveyujesz a potem następnie dajesz sample. Nie potrzebujesz specjalnych narzędzi aby wydobywać surowiec chodź tak też się da (ekstraktory).


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:28 
Cytuj  
Ad3. Nie da się
Ad4. Warto :]


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 07:57 
Cytuj  
Dwa Pytania:

1. Czy jest jeszcze opcja ze jak wymasterujesz kilka prof. i bedziesz mial szczescie to dostaniesz na wejsciu odblokowane jakies branche FS, czy to juz nie aktualne?

2. Mam 40lvl a misje w terminalach na Naboo, Tatooine, albo Corelli dostaje na lvl 15, na Dant natomiast misje sa z zakresu mojego lvl'u,o co biega? Czy teraz planety podzielone na poziomy trudnosci?

I jeszcze jedno pytanie poza konkursem - wiem ze pewnie ide na latwizne - jest jakis szybki sposob na zrobienie Trapping'u?

Pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 08:12 
Cytuj  
Alucard napisał(a):
odblokowane jakies branche FS, czy to juz nie aktualne?

Nieaktualne od wiekow.

Cytuj:
Czy teraz planety podzielone na poziomy trudnosci?

Zawsze tak bylo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:22 
Cytuj  
na ostatnie pytanie moge odpowiedziec, bo sam w dosc prosty sposob robilem trapping w scoucie (w rangerze to juz sam szedl bo kazdego przeciwnika traktowalem trapami, nie tyle dla grindu co dla efektow). trapy maja zasieg 45m z tym, ze jak klikniesz w ikonke trapa na pasku bedac 45m od celu i zaczniesz sie oddalac, zasieg sie zwieksza. dodatkowo jest exploit, nie wiem, czy zawsze dziala: rzucasz pierwszego trapa, wciskasz default action (pod U) kiedy zaczyna sie animacja, po czym rzucasz drugiego trapa - omija to cool-down.

ja to robilem tak: bralem inspiration buff (+10% do xp), jechalem na misje na zwierzaki oczywiscie, pierwsza serie zwierzakow rozwalalem najszybciej, potem jeden cios w lair, i po chwili wychodzil pierwszy spawn - tutaj juz dziala element losowy, bo zdaza sie czasem, ze jakis zespawnowany zwierzak nie biegnie, tylko IDZIE, wiec mozna rzucac do niego praktycznie nieskonczona ilosc trapow trzymajac sie na dystans. zdazylo mi sie tez, ze zespawnowana bantha "nakryla" mnie na niszczeniu laira, zaczela go leczyc stojac prawie ze w nim, kiedy ja sie oddalilem, gotow do walki, ona dalej stala w miejscu (mozliwe ze byl to zamierzony element AI, ale mi sie zdaje, ze byl to bug), co umozliwilo mi jeszcze przyjemniejsze grindowanie, bo nie musialem sie nigdzie ruszac i wystarczylo tylko wciskac klawisze pod ktorymi mialem trapy

inny sposob, jesli masz juz phecnacyne dart, a zwierzak w ktorego rzucasz biega, to rzucanie najpierw phecnacyny (snare), potem jakichs 2 trapow, odczekanie do konca snare'a i rzucenie kolejnego, (czyli np. phecnacyna - glowing juice - wire trap - odczekujesz moment - phecnacyna itp). oczywiscie caly czas trzymasz sie jak najdalej od celu

w grindowaniu moze pomoc ci ciekawy motyw, jesli juz prawie skonczyles lair a zalezy ci na resourcach/xp a nie na kasie, mozesz oddalic sie na chwile od laira na, dajmy na to, 500m i wrocic - gra "zresetuje" spawn laira, dzieki czemu znowu bedziesz mial zwierzeta do ubijania


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:43 
Cytuj  
I wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo..... :)

Dzieki... Ja na scoucie chce zarobic tylko Badge dlatego chce miec to jak najszybciej z glowy co by skill pointy na co innego przeznaczyc...

Dzieki jeszcze raz..

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 09:52 
Cytuj  
Ok. noob pytanko (moze i jest to w manualu nie wiem, ale siedze w robocie i nie moge przestac o tym myslec heh): czy po pierwsej wizycie w cloning center i oplaceniu tych 1k jak zgine i zaczne znowu od cloninga to musze oplacac nastepne 1k? Jak to wlasciwie z tym jest?

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:22 
Cytuj  
Płacisz 1k i wyznaczasz sobie dane cloning facility, np. grindujesz koło Atlantis i wyznaczasz sobie cloning w Atlantis jakbys zginął tam sie pojawisz bez straty woundów. W zaleznosci na jakiej jestes planecie i robidsz questy czy grindujesz jezeli sie boisz ze zginiesz powinnienes isc do cloning i zapisac swojego klona.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:43 
Cytuj  
Nie do konca rozumiem, moze tez podam przyklad: place za clona na poczatku giery na Tatooine, gine sobie tam, doradzam sie w cloningu i lece na inna planete po czym gine na niej bez kolejnych oplat czy na Tatooine czy na nowej planetce co wtedy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:04 
Cytuj  
W kazdym cloning center zapisujesz sie tylko raz, do czasu zmiany na inne. Niewazne ile razy zginiesz, ponowna oplate poniesiesz tylko przy przeniesieniu danych do innego cloning center.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:05 
Cytuj  
Teraz to rozumiem. Dzieki :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:18 
Cytuj  
Ok, drugie pytanko. Doszly mnie sluchy o tym, ze mozna w jakis pokretny i lewy (przynajmniej dla mnie tak to wyglada o ile jest tak w zeczywistosci) sposob odblokowac sobie slot na druga postac, przez dorobienie sie do jakichs tam podstawi jedi. Prawda li to? Jezeli tak, to jak to zrobic? :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:43 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Prawda li to? Jezeli tak, to jak to zrobic? :]

viewtopic.php?t=8748
Slot na 2 postac otworzy ci sie jak zostaniesz padawanem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 13:14 
Cytuj  
Next question: Czy istnieje mozliwosc ustanowienia nagrody za czyjas glowe (i nie chodzi mi tu o jedi) tak by BH w calej galaktyce mogli pobrac ten quest i wyruszyc na polowanie (oczywiscie mowa o ustanowieniu nagrody za gracza przez innego gracza)?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 13:15 
Cytuj  
nie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 13:52 
Cytuj  
Potrzebuje znalezc "simple toolkit", allakhazam podaje ze to jest z dropu, no ale jaki mob to dropuje? :>

Ewentualnie jakas podpoweidz kto moze to dropowac? :)


Ostatnio edytowano 26 sie 2005, 13:53 przez Haszysz, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 13:53 
Cytuj  
do czego to ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 13:53 
Cytuj  
To jest do sliceowanie broni, dla smugglera

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 13:54 
Cytuj  
nie jest to z przed revampa slicingu ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 13:56 
Cytuj  
heh, askad mam widziec gram od kilku dni :wink:

Chce przyspieszyc dzialanie spluwy, robie pierwszy upgrade, ale do drugiego potrzebny mi juz wlasnei "simple toolkit".

Nie mowcie ze sie juz nie da :( *cries*

tu link jak to wyglada:
http://swg.allakhazam.com/db/abilities. ... ility=4379

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.