mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 17:48 
Cytuj  
Kassei jak tam moje koparki?


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 18:38 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Skoro tak to opisze moze jak tego szukam: wiec prawym przyciskiem myszki klikam na zakladkach wybieram join chat channel, rozwijam eclipse i szukam pl ......

Po rozwinieciu eclipse, rozwin jeszcze chat i dopiero tam znajdziesz PL


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 19:13 
Cytuj  
Alucard napisał(a):
Hejka!

mam nastepujacy problem/pytanie:

jestem sobie BH mam 51lvl i robie misje BH pierwszego stopnia czyli te co nie wymagaja seekerow ani probe'ow.
Dzisiaj mialem nastepujace zdarzenie... mialem misje na goscia na 55lvl czyli o 4 lvlv wyzej niz ja byl dla mnie na czerwono i zadawal mi obrazenia w granicach 16-30 DMG a a czasami sie zdaza tak ze goscie na nizszym levelu do mnie wala 160-300 DMG. zadni z nich to nie sa bosy bo maja po 5500HAM'u, ja mam caly czas ta sama zbroje ten sam karabin i uzywam tego samego jedzonka ( vaserian Brandy i taki napoj co dodaje +92 Ranged Def - w sumie mam chyba 240 Ranged Def)... O co chodzi...

Wim ze w przypadku tego goscia co walil do mnie po 16-30DMG ten napoj konczyj mi sie za 2 minuty a w przypadku tego drugiego dopiero co go wypijem ale staty pokazywaly ze juz mam ten Ranged Def dodany.

Mam zbroje Comp i Laser Carabine sprzed CU...

Co moze byc tego wszystkiego powodem...powodem..

BH 0/4/4/4 Medic 0/4/0/0 Carabineer 2/1/0/1 Scout 4/0/4/4

Pozdrawiam i prosze o wyjasnienie tego stanu rzeczy jesli jest to mozliwe.. ale zakladam ze jest, bo nie ma podobno rzeczy nie mozliwych sa tylko nieoplacalne - jak to wyczytalem u ktoregos z was w podpisie :)


Ponawiam prosbe o pomoc.... :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 19:15 
Cytuj  
Zolthar napisał(a):
dalej chętnie podejmę wyzwanie dzisiaj wieczorkiem hehehehe, czekam na propozycje lol

Widzisz jakiego ja mam pecha na Ciebie :] Zawsze się rozmijamy :har: Musimy kiedyś się konkretnie umówić, dzisiaj niestety odpada, bo po ciężkich dwóch tygodniach pracy wyskakuję na imprezę zaspokoić moje rządze alkoholowe i cielesne :D



Dementor napisał(a):
Kassei jak tam moje koparki?
Hehe :] Wydobyły w sumie 60K neutrinium steel a teraz jako że nie ma tam kompetnie nic konkretnego to wydobywania, żrą mi kieszeń okrutnie :har: Tobie chyba też trochę zjadły, bo pewna osoba miała wpłacić kasę pod moją nieobecność ,ale zapomniała :-? Ale sytuacja opanowana :] Z fabryki i craf-stacji nie korzystałęm jeszcze ...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 22:22 
Cytuj  
Fizycznie to ty chyba je możesz przenieść jako admin... I'm not quite sure. Ale nie chyba nie. Wyglądało by to tak że dajesz cancel na nich wpłacasz odpowiednią sume i możesz je reedeedować czyli moje sloty nie są już wykorzystywane i masz koparki a także kasy nie ciągnie.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 01:06 
Cytuj  
Redeedowac moze TYLKO owner. Tak samo jak np. zmieniac nazwe. Admin moze tylko i wylacznie zarzadzac wydobyciem/oplatami.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 01:26 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Redeedowac moze TYLKO owner. Tak samo jak np. zmieniac nazwe. Admin moze tylko i wylacznie zarzadzac wydobyciem/oplatami.

X.


Nic dodać, nic ująć.....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 10:25 
Cytuj  
Wlasnie przeprowadzilem eksperyment i z bólem stwierdzam ze armor kompletnie nic nie daje!! :(

pojedynkowalem sie z jakims NPC Rebelem na tym samym lvl'u co ja i raz w zbroji i raz bez i dokladnie takie same obrazenia otrzymywalem...

mam BH 0/4/4/4 czyli zostalo mi jeszcze tylko Armor Movement Mitigation 40% zdaje sie, ale to chyba nie ma wplywu na obrazenia tylko na zdolnosc ruchu w zbroji...

O CO chodzi???

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 10:39 
Cytuj  
Alucard napisał(a):
Wlasnie przeprowadzilem eksperyment i z bólem stwierdzam ze armor kompletnie nic nie daje!! :(

pojedynkowalem sie z jakims NPC Rebelem na tym samym lvl'u co ja i raz w zbroji i raz bez i dokladnie takie same obrazenia otrzymywalem...

Pancerz dziala doskonale.
Jak to testowales? z opcja pokazywanie szczegolowej walki?
Bo jak nie to mozliwe ze widziales liczby przed zadzialaniem pancerza.
Ewentualnie masz rozwalony pancerz


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 10:56 
Cytuj  
Po pierwsze.. Pancerz mam nowiusienki bo wlasnie celem sprawdzenia kupilem nowy bo poprzedni mialem sprzed CU ale tez sprawny

Tak ogladalem w combat chacie i obrazenia mam na poziomie 160-300 czy mam zalozony pancerz czy nie...

Zrozumialbym gdybym otrzymywal takie obrazenia w pancerzu a bez np po 1000 albo cos takiego ale obrazenia mam jednakowe...

Ale raz gdy walczylem z NPC z misji na BH gosciu byl na 55lvl czyli 4 lvlele wyzej niz ja walil do mnie 16-26 DMG to mi sie zdazylo tylko raz a mam juz kilkanascie misji BH za soba ale to i tak sie dzieje z kazdym NPC'kiem ( nie mowie tu o NPC na 80lvl bo to jestem wstanie zrozumiec ze wala o wiele wiekszy DMG nic te co sa na moim lvl'u

Pomozcie bo jesli tak to dziala to mam w dupie i kupie sobie jakies ubranko a nie bede kasy wywalal na pancerze...

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 11:05 
Cytuj  
Hm.. kruca moze masz racje... musze jeszcze to potestowac....


Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 11:40 
Cytuj  
Ogólnie to może nie macie całego zestawu? Ja miałem kilka części pancerza to raz dostawałem mniejszy raz większy DMG. Tak jakby mnie trafiały w części ciała bez pancerza. Więc może całe ciało musi być okute pancerzem... albo takie cacko działa losowo. Ale działa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 12:14 
Cytuj  
HaVoK696 napisał(a):
Ogólnie to może nie macie całego zestawu? Ja miałem kilka części pancerza to raz dostawałem mniejszy raz większy DMG. Tak jakby mnie trafiały w części ciała bez pancerza. Więc może całe ciało musi być okute pancerzem... albo takie cacko działa losowo. Ale działa.


Najważniejszy jest pancerz głowy, torsu i nóg, reszta dobrze jeśli jest, ale jak jej nie ma to większego wpływu na obrażenia to nie ma. Praktycznie wszytko atakuje w wyżej wymienione części ciała...

ps. są armory i armory :] wszystko zależy od statsów zbroi...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 15:52 
Cytuj  
Wreście sobie załatwiłem cały komplet Composite i muszę przyznać że super sprawa. Pickety i Bols'y na Dantooine zabierają połowę HP mniej. Także działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 08:48 
Cytuj  
O.k. pograwszy troche i mam kilka paytan, ktore mi sie nasunely na mysli:
1. Czy mogl by ktos z doswiadczonych graczy pokusic sie o przyblizony opis najciekawszych (tak pod wzgledem dropu jak i szybkiego przyrostu exp) miejsc na grinda przy okreslonym cl'u? Wiem ze to pojscie na latwizne z mojej strony, jednak tyle sie naczytalem o 'grze dopiero na 80cl' ze chcial bym sprobowac jak to jest z tym grindem, bo do tej pory robilem ciagle questy (ktore i tak opieraja sie na kill & destroy) i mam cl9
2. Czy kazde speeder ma ta sama predkosc a roznia sie tylko wygladem, czy moze maja jakies swoje 'ukryte' staty?
3. Co jest bardziej oplacalne, wykonywanie questow od ludzikow, czy pobieranie ich z terminali (moze jest zroznicowanie w stylu 'terminal latwo znalezc to i quest dupny jak i nagroda za niego')

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:01 
Cytuj  
1. Dolaczyc do grupy hi lvlowcow na dantooine w mining outpost lub do jakiejs polskiej grind grupy. Robiles MISJE a nie questy, nie myl pojecie. Misje to to co bierzesz z terminala zeby Ci sie zespawnowaly mobki, a o questach mozna mowic np. na kashyyyk. Dosyc ciezkie i b. dobre rewardy (wszystko masz w questguide na tym forum).
2. Kazdy ma inny speed, inny terrain negotiation itd.
3. Pkt 1.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:04 
Cytuj  
Dzieki, dzieki :wink:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 13:35 
Cytuj  
Jak wyglada teraz sprawa ze slicowanie?

Czy tak jak dawniej jest on losowy, czy mozna wybrac na co chce sie slicowac bron/armor.

Czytam oficialne forum i ludzie mowia o slicowaniu armora na Armor Break, bron na Max DMG na SAC itp...

*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 20:26 
Cytuj  
Teraz sliceujesz to co chcesz


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 07:36 
Cytuj  
super!!! dzieki za info

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.