mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 15:50 
Cytuj  
bya jedna super gra zrobiona przez lucasarts, mam tu na mysli
Yoda's desktop adventures


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 01:13 
Cytuj  
wg mnie, to np. taki Republic Commando byl zajebisty.. chociaz przeszedlem cala gre kilk razy, to i tak jak jest res/down serva swg, to wlanczam to albo farcry :)

pozatym calkiem fajny był Phantom Menace (zreszta nie pamietam czy taki fajny -> gralem w to baaaaaaaaaaaaaardzo dawno temu)

no i star wars: race.. moja pierwsza gra z SW :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 05:41 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
wg mnie, to np. taki Republic Commando byl zajebisty.. chociaz przeszedlem cala gre kilk razy, to i tak jak jest res/down serva swg, to wlanczam to albo farcry :)

pozatym calkiem fajny był Phantom Menace (zreszta nie pamietam czy taki fajny -> gralem w to baaaaaaaaaaaaaardzo dawno temu)

no i star wars: race.. moja pierwsza gra z SW :)
Wszytko zrobił Lucasarts.... więc reguły nie ma...może i lepiej żeby LA przejęło SWG...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 10:49 
Cytuj  
Chyba nie zrozumieslisie o co mi chodzi.
Ok, przyznaje ze przeoczylem Republic Commando. Moze i jest swietny, nie wiem, nie gralem.

Co chcialem przekazac to to, ze ostatnie NAPRAWDE dobre gry tylko LA sa stare i powstaly bardzo dawno (no wyjatkiem jest to RC).
Gralem w Fantom Manace. Gre przeszedlem i nawet fajnie sie gralo. Gralem w SW: race. Gre przeszedlem i calkiem bobrze sie gralo.
Ale trzeb przyznac, ze tak naprawede to te gry byly "cienkie jak barszc". Jedynie troche klimatem nadrabialy (co jest ogromnym plusem), ale pozatym byly po prostu kiepskie. Duzo fanow SW w nie gralo ale tak sreio, to byly mniej niz przecietne i przeszly bez wiekszego echa.
Ostatnimi tak naprawde dobrymi grami LA (poza RC choc nie wiem, bo nie gralem) sa tekie starocie jak:
Star Wars: Dark Foces, Star Wars: Shadows of the Empire czy Star Wars: X+Wing vs Tie Fighter.

I od tych trzech "w miare" nowych produktow jak Fantom Manace, Race i nawet RC smierdzi konsola na kilometr. Jako uzytkownika GLOWNIE PC po prostu mnie to razi. A LA jest jedna z tych firm, ktore robia gry najpierw na konsole a potem konwertuja swoje produkty na PC, zamiast stworzyc totalnie osobno na te platworme. Nie musicie sie ze mna zgadzac, to tylko moja opinia, ale taki efekt bardzo niszczy gre.

I wydaje mi sie, ze oddanie SWG w rece LA bylo by wielkim bledem.
Po 1. Wg. mnie LA nie potrafi JUZ robic naprawde dobrych gier.
Po 2. Nie ma pojecia o developerowaniu MMORPG. To tak jak by dac komus Ferrari Enzo komus, to jezdzil przez cale zycie motorynka.

PS.
Kassei napisał(a):
Star Wars - Galexies: Trail of Obi'van - SOE !!!


Wiedze, ze zrobiles to SOE kolorem, wiec znow nie zrozumiales o co mi chodzi.
Od dluzszego czasu wiedze, ze rzeczywiscie LA miesza sie w SWG (po newsach na mmorpg.com). I oczywiscie, ze ToOW jest zrobiony przez SOE. Przeciez to oni sa deveami, prawda? Chodzi o to, ze moge sie zalozyc, ze LA bylo pomyslodawca na RotW i PRZEDESZYSKIM beznadziejnym ToOW.
Ok, RotW jest calkiem fajne ale ToOW jest beznadziejne i nie smierdzi a cuchnie komercha. I jestem pewny, ze LA maczalo w tym palce.
I to jest moje "Po 3".


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info


Ostatnio edytowano 22 paź 2005, 15:18 przez scorpio007, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 18
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 12:41 
Cytuj  
Khaan napisał:Dla mnie SW:G to alternatywny swiat, ktory w pewnym momencie oddzielil sie od swiata filmowego. A jak komus nie pasuja takie niespodzianki no coz... polecam seans filmowy zamiast grania



Coż więc się trochę rozczarowałem, gdy zaczynałem grać myślałem że będzie się to trzymać jakoś kupy,że będą jakieś realia tak jak np w KOTOR i że będę mógł faktycznie jakoś tam być w tym filmie!A to co czasami widzę to już nawet nie swiat SW :cry: .Sorry ale do pewnych żeczy ciężko mi się przyzwyczaić np:lukee skillwalker paradujący po Theed z mieczem świetlnym i w dodatku po stronie imp :cry: albo Wookie Imp i do tego BH :har: ,przecież to parodia!! gdybym mógł tylko banować!!!...... :evil:

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 13:04 
Cytuj  
klex napisał(a):
gdybym mógł tylko banować!!!......


...to by online w grze było 5 osob


Posty: 18
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 13:28 
Cytuj  
:D przecież nie mówie poważnie, tylko że co niektórzy na to zasługują

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 13:47 
Cytuj  
Nietety swoboda kosztem klimatu.
Wg. mnie w tej grze i tak jest tyle swobody i mozliwosci, ze pewne ograniczenia mogly by byc aby ten klimat podrzymac.
No i troche mniej komerchy ze strony LA :/


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info


Posty: 18
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 14:32 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
klex napisał(a):
czy ktos widział w filmie żeby greavious używał mocy?? przecie to tylko kupa złomu...mam dosyć tych p****** poprawek, znowu spieprzyli gre chyba zrezygnuję z grania :har: :evil: :evil: :evil:
Rafał a co w sumie wiadomo o Greaviousie ?? Tylko tyle, że był w części maszyną a w częsci był organiczny...bo miał serce,oczy i płuca.... Może był on czymś na kształt Vadera, wiadomo że był uczniem Dooku, więc może był normalną istotą wrażliwą na moc a poddano go "ulepszeniom" tworząc z niego twór mechaniczny... Ma być książka o Greaviousie i wyjaśnić to i owo.... Mi nie przeszkadza, żeby Necro używał mocy, pod warunkeim, że będzie z niego super loot, bo mnie znudziły już wypady do Necro, które są po prostu za łatwe.... pozatym dobrze, ze NPC typu Nightsisters używają mocy, to uwiarygadnia rozgrywkę.... Mam jednak nadzieję, że będzie to lepiej wyważone, w co wątpię, ale to oddzielny temat.....


LOLLL stary nie rób się takim terminatorem , bo o ile dobrze pamiętam to jak ze mną szedłeś do Necro, to za każdym razem miałeś incap,i jeszcze mało?? :]


P.S.pozatym w Necro to nie greavious
:]


Ostatnio edytowano 22 paź 2005, 14:43 przez klex, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 14:43 
Cytuj  
klex napisał(a):
Kassei napisał(a):
klex napisał(a):
czy ktos widział w filmie żeby greavious używał mocy?? przecie to tylko kupa złomu...mam dosyć tych p****** poprawek, znowu spieprzyli gre chyba zrezygnuję z grania :har: :evil: :evil: :evil:
Rafał a co w sumie wiadomo o Greaviousie ?? Tylko tyle, że był w części maszyną a w częsci był organiczny...bo miał serce,oczy i płuca.... Może był on czymś na kształt Vadera, wiadomo że był uczniem Dooku, więc może był normalną istotą wrażliwą na moc a poddano go "ulepszeniom" tworząc z niego twór mechaniczny... Ma być książka o Greaviousie i wyjaśnić to i owo.... Mi nie przeszkadza, żeby Necro używał mocy, pod warunkeim, że będzie z niego super loot, bo mnie znudziły już wypady do Necro, które są po prostu za łatwe.... pozatym dobrze, ze NPC typu Nightsisters używają mocy, to uwiarygadnia rozgrywkę.... Mam jednak nadzieję, że będzie to lepiej wyważone, w co wątpię, ale to oddzielny temat.....


LOLLL stary nie rób się takim terminatorem , bo o ile dobrze pamiętam to jak ze mną szedłeś do Necro, to za każdym razem miałeś incap,i jeszcze mało?? :]
Na Necro byłem z Tobą dwa razy : pierwszy raz padłem jak rezowałem Jasonosa i Necro mnie zaggrował, a drugi jak leczyłem Athora i resztę bo ktoś aggrował oba NK-3 i Necrosisa... Jakbym stał w większej odległości i tylko strzelał to bym nie padł :] Pozatym Necro zrobiliśmy raz w cztery osoby non-jedi...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 18
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 14:51 
Cytuj  
LOL pewnie było ZA łatwo :]

Po prostu wkurza mnie takie gadanie że było za łatwo,zależy jakie agro załapał,jak mu się chciało to załatwił wszystkich co do tego nie mam żadnych watpliwości,ale teraz jak jeszcze mu jeszcze dali moc to już lekka przesada i avoid incap :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 18:57 
Cytuj  
http://starwarsgalaxies.station.sony.com/content.jsp?page=Treasures%20of%20Mustafar

Zbieram ekipe do farmowania Jedi Master Cloake:)
jacys chetni?:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 21:32 
Cytuj  
co to za Wild Force Shard ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 23:10 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
co to za Wild Force Shard ?


cos jak krysztaly buffujace z wioski Aurilia.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 23:43 
Cytuj  
faaaaajne

ja to chce :]


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 08:39 
Cytuj  
Te zabawki dla jedi bedzie mozna trade'owac? Bo nie kupuje dodatku hehe


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 12:06 
Cytuj  
Hmm wedle zapowiedzi prawie wszystkie bedzie mozna. Chociaz niektorych nie.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:41 
Cytuj  
jesli ktos robil preorder dodatku u sony niech na pisze czy juz dostal, ewentualnie jak tylko dostanie, bede wdzieczny:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 12:49 
Cytuj  
Póki co nie pobrało nawet pieniędzy z karty...

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 13:08 
Cytuj  
no wlasnie mi tez nie
tyle ze ja w sklepie lucas arts zamawialem
bo w soe chyba odrazu bedzie w koncie:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.