mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 16:54 
Cytuj  
Szczerze mówiąc... nie lubię gier gdzie jest aż tak wszystko zależne od gracza.

Chodzi mi tutaj o to, że dla mnie powinne być jakieś mocne restrykcje dotyczące profesji i klas... a tutaj... można stworzyć sobie postać która będzie się znała po trochu we wszystkim...

Czuję się jakiś taki zagubiony. W sumie to co wymieniłem to jest raczej plusem lecz dla mnie jest to minus.

SvD.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 17:05 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Szczerze mówiąc... nie lubię gier gdzie jest aż tak wszystko zależne od gracza.

Chodzi mi tutaj o to, że dla mnie powinne być jakieś mocne restrykcje dotyczące profesji i klas... a tutaj... można stworzyć sobie postać która będzie się znała po trochu we wszystkim...

Czuję się jakiś taki zagubiony. W sumie to co wymieniłem to jest raczej plusem lecz dla mnie jest to minus.

SvD.


Ja na początku miałem identyczne odczucia, ni uja rozumiałęm z tego wszystkiego :D Miałem to ułatwienie, że duża grupka polakó zaczynałą wtedy grę i wspólnymi siłami, a także z pomocą weteranó nauczyliśmy się w to grać :D Złożoność tej gry jest WIELKĄ zaletą, podjerzewam, że nawet rok bezustannej gry nie pozwoli na wykorzystanie wszytkich możliwości, a przecież z każdym pub'em i dodatkiem pojawiają się nowe możliwości :D Jedna rada, wejdź na czat PL i popytaj się ludzi co i jak :D Napewno Cię właściwie ukierunkują w początkowym etapie gry :P Jak chcesz to możesz sięskontaktować ze mną "/tell Kassei blebleble" aktualnie postać mam w grze n bocie, ale czasem zaglądam co i jak więc możesz pytać jak chcesz D:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 21:11 
Cytuj  
Otóż tak...

Zacząłem sobie grę Kazarem, mam zamiar stworzyć z niego snajpera więc będe go rozwijał w broniach ranger rifles. Czyli będzie to master rifleman. Potrzebne do tego jest drzewko marksman 4004, rifleman 4444. Co do tego mógł bym dodać? W scoutingu jest drzewko hunting, czy to drzewko zwiększa wydajność harvestingu? Czy będe mógł więcej skór itp. zdjąć z ciała stwora?

Chciał bym też leczyć się w walce czyli dochodzi mi drzewko medic 0400, mówili mi też abym doszedł do combat medica, ale jakie tam wziąść drzewka? 4000? Jako snajper chciał bym też mieć możliwość ucieczki od potworów czyli drzewko scouting 4000.

Co sądzicie o takim rozkłądzie sp? Zostaje mi ich jeszcze 72.

Jakieś rady? Porady? ;-)

Ewentualne zganienie za głupotę? :-)

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 21:34 
Cytuj  
Wejdz na www.bloodfin.org i poszukaj Kodan's SWG ProfCalc, dzieki niemu bedziesz mogl sobie zaplanowac postac.
Leczenie - wystarczy medic 0200 i ubranka, droid medyczny lub cyberreka z questa dajaca +15 heal eff by miec mocne leczenia.
scout.. obecnie szykuje sie w przyszlosci revamp rangera i scouta, z opisu pasowaloby polaczenie riflemana z rangerem i wyjdzie ci idealny snajper walacy z ukrycia.

Hmm tak na szybko wyszedl mi np Scout4000/mrifle/mcarabiner/medyk0240 - dobra celnosc, sporo specjali, dwa rodzaje pancerzy, leczenie, dobre poruszanie sie w terenie

mrifle/bh0444/doc4000 - doskonala celnosc i specjale bh, doskonale leczenie, pancerze do walki wrecz (assault) i ranged (recon), dobre defy z bh, imho bardziej solo profesja, wada - cl 77 ;)

Albo np mrifle/mranger tyle ze obecnie wymagany jest master scout dla rangera i brak skilli na leczenie (zostaja stimy), revamp ma ponoc zmniejszyc wymagania (zostanie miejsce na leczenie) tyle ze nie wiadomo kiedy ten revamp. Moze byc rownie dobrze za rok ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 21:47 
Cytuj  
Khraan tylko nie doc 4000 do ranged profesji - marnowanie w cholere SP.
Dla meleerow doc, dla ranged CM.

Ogolnie nie ma zlej postaci - zalezy co chcesz robic. Jezeli chcesz byc dobry w PvP to albo opierasz profesje na MCM / MRifle albo na MBH / Rifle / 0003 Pistol 0020 medic, albo na MBH/MRifle/4000CM.

Ja osobiscie gralem tym drugim i tylko jezeli chodzi o Jedikow z master defenderami nie dawalem rady, ze wzgledu na przegiete defy/aury/blocki.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 21:57 
Cytuj  
Czemu nie doc? kazdy gra jak lubi ;) Mi np podoba sie infusion i wolalbym miec to, dlatego podalem taka propozycje (oczywiscie kierujac sie wlasnymi pogladami ;) ).
Dlatego wlasnie lubie swg, kazdy gra jak lubi i nie jest ograniczony do schematow jakie np byly w wowie - hunter to tylko mail, warior to tylko itemki takie i takie itp.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 22:46 
Cytuj  
Tracisz az 29 skillpointow, zeby w ogolnych rozrachunku dostac infusion ktory ze wzgledu na wysoki koszt mind i male leczenie obrazen uzywa sie tylko na poczatku walki, ew z bardzo slabym przeciwnikiem.

Oczywiscie ze kazdy gra jak mu sie podoba - i to jest w SWG fajne, jednak nie mozna zapominac, ze jest to tez mmorpg - nastawiony na konkurencje i dobrze byc jednak kims lepszym za ta sama cene.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 08:52 
Cytuj  
Czołem panowie tez mam kilka pytań i nie wiem co wybrać. Gram na eclipse i siedze też na polskim kanale ale wiecie jak to jest wiekszość ludzi chyba wpada do gry po to aby pograć a nie odpowiadać non stop na pytanie które sa dla wszystkich prawie jesne oprócz mnie ;) Chciałem się dowiedzieć jak ta gra wygląda dalej. Narazie u mnie to wygląda tak. Robie marksmana/rifle. Do tego medyka ta pierwsza kolumna (jeżeli coś bardziej sie oplaca) to mozna jakas wskazówka tutaj maznąć ;) Latam od terminala z misja do miesja zagłady :D i tak w kółko zanim zrobie 4tą kolumne tego marksmana. Czy moze jest inny lepszy sposob? Chciałem również zapytać co będzie dalej jak już wykonam swój upragniony ceł? Co trzeba mieć aby nie wiem? zostać BH czy jedi ? Wiem że to kawał drogi przede mna ale lubie grać i mieć jakiś cel i wiedzieć co w trawie piszczy:D Sa jakies combat lvl to co znowu ? hehe No i te wszystkie zbroje pistolety. Laze szukam po npc nigdzie nie moge czegos znalesc a na bazarze sa dosc drogie takie zabawki. Jak duzy wplyw maja rzeczy na rozwoj postaci ? W ogole mam dosc duzo pytan bo gra jest troszke inaczej zbudowana niz inne mmo. Staram sie do wiekszosci rzeczy sam dosc co i jak ale czasem jest to trudne. Moze jest tu ktos kto dopiero zaczyna i czuje sie samotny? hehe Dzieki za wszystkie rady ( o ile sie pojawia) :wink:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 09:09 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
(...)


Dla mnie to nie pieniadze a bardziej CL był problemem, kasy ""mnóstwo a nie ma na co wydać.
Rozumiem ze pytasz; co zrobic zeby moc nosic zbroje?, wystarczy zdobyc pierwszy box Elitarnej Profesji czyli np. Carabinier/Rifleman
W Medyku wystarczy zrobic 0400, ja zamierzam(lem) pojsc pozniej w Combat Medic
Jesli chodzi o zdobywanie exp-a i pieniedzy to najlepiej chodzic na polowanko, wystarczy spytac na chat-cie a wezma jesli tylko beda mieli wolne miejsce i 2-3 80cl, innym sposobem na kase sa walki w kosmosie, notabene samolot dostajesz za darmo u trenera
Przedmioty maja mniejsze znaczenie niz w WoW z tego co widzialem, wiekszy ma sama postac


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 03:41 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Czołem panowie tez mam kilka pytań i nie wiem co wybrać. Gram na eclipse i siedze też na polskim kanale ale wiecie jak to jest wiekszość ludzi chyba wpada do gry po to aby pograć a nie odpowiadać non stop na pytanie które sa dla wszystkich prawie jesne oprócz mnie ;) Chciałem się dowiedzieć jak ta gra wygląda dalej. Narazie u mnie to wygląda tak. Robie marksmana/rifle. Do tego medyka ta pierwsza kolumna (jeżeli coś bardziej sie oplaca) to mozna jakas wskazówka tutaj maznąć ;) Latam od terminala z misja do miesja zagłady :D i tak w kółko zanim zrobie 4tą kolumne tego marksmana. Czy moze jest inny lepszy sposob? Chciałem również zapytać co będzie dalej jak już wykonam swój upragniony ceł? Co trzeba mieć aby nie wiem? zostać BH czy jedi ? Wiem że to kawał drogi przede mna ale lubie grać i mieć jakiś cel i wiedzieć co w trawie piszczy:D Sa jakies combat lvl to co znowu ? hehe No i te wszystkie zbroje pistolety. Laze szukam po npc nigdzie nie moge czegos znalesc a na bazarze sa dosc drogie takie zabawki. Jak duzy wplyw maja rzeczy na rozwoj postaci ? W ogole mam dosc duzo pytan bo gra jest troszke inaczej zbudowana niz inne mmo. Staram sie do wiekszosci rzeczy sam dosc co i jak ale czasem jest to trudne. Moze jest tu ktos kto dopiero zaczyna i czuje sie samotny? hehe Dzieki za wszystkie rady ( o ile sie pojawia) :wink:


Po piersze jesli chcesz sybko załapać expa t oleć do Mining Outpost i wrzeszcz "I'm looking for hunting group, invite me pls :D" albo coś w tym stylu :] Po drugie na bazarze jest i drogo i tanio, zalezy od sprzedawcy (cały handel opiera się na graczach, npc nic nie sprzedają), pozatym przeszukuj vendory graczy... Itemy nie mają praktycznie żadnego wpływu na rozwój postaci w początkowej fazie, przydają się jedynie w zaawansowanym pogrywaniu jak np zeslicowana i naładowana atachmentami zbroja dla bh, albo jakaś wypasiona broń :D Duża kasa przydaje się dopiero później, normalnie to można spokojnie się utrzymać z kredytów jakie dostajesz za misje albo za plowanko :D Aha, nie rób całego marksmana jeśli chcesz być jedynie Riflemanem, bo to strata Skill pointów i expa, b opotzreba ci tylko 4004 ( pierwsza i ostatnia kolumna)...Dobrym pomysłem jest zlaeśćkogoś kto też zaczyna, bo jest owiele razniej :] Jak ja zaczynałem to był bum na Total Experience i grało nas kilkanaście nowych osób więc było bardzo miło :] Co do temlpate to ja miałem MCM/MR/Pistoleer 0404 i grało się bardzo miło, ale polecam zrobić jedynie z combat medica drzewko do leczenia, bo debuffy i doty najbardziej przydają się w PvP czyli np u Bounty Huntera... i przeznaczyc SP na coś innego...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 08:41 
Cytuj  
Ad pvp .. jak to jest z tym w koncu ? Czy pvp istnieje tylko bh vs jedi, jedi vs jedi, czy jest cos dla grajacych innymi profesjami?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 09:49 
Cytuj  
GCW (Galactic Civil War). Wlaczasz sobie u rekrutera status Special Force i masz PvP ;)
Tu mozesz poczytac o tym wiecej:
http://www.atombender.de/swgwiki/index. ... _Civil_War

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 11:01 
Cytuj  
Pozatym sa jeszce duele z graczami, ale traktuj je raczej jako trening PvP...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 11:09 
Cytuj  
Duele to jedyna mozliwosc na sprawdzenie realnego skilla PvP (oraz BH vs JEDI) bo GCW to niestety jeden wielki, smierdzacy gank, [wiem bo co wieczor ganialem z fajna grupka] w ktorym co chwile spadaja fpsy i wygrywaja niestety Ci ktorzy maja wiecej chlopa...

Ja bardzo lubilem sie duelowac, ale glownie vs jedi i inni meleersi, bo malo jaka ranged profesja zgadza sie na duel:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 17:19 
Cytuj  
A kusza zalicz sie do rifle czy do czego,i czy wookiesi maja jakies plusy do kuszy?


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:32 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
A kusza zalicz sie do rifle czy do czego,i czy wookiesi maja jakies plusy do kuszy?

Tylko Wookie moga uzywac Bowcaster


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:19 
Cytuj  
Fajno


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:57 
Cytuj  
I tak, kusza to rifle.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.