mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:41 
Cytuj  
Chyba P2P? ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 19:05 
Cytuj  
P2P - od razu przychodzi do glowy "Peer to Peer" i potem mozna meic problemy ze skojarzeniem
a PvP choc brzmi dziko latwo zalapac sens ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:52 
Cytuj  
pvp znaczy ze mozna kupic tylko to co zrobia inni gracze, jeslki ktos inny czegos nie wyprodukuje to tego nei kupisz.


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:42 
Cytuj  
Swoja droga, nawet nie wiedzialem o tym ;] Jednak to extra pomysl chociaz pewnie na poczatku mieli problemy gracze. Poprawia to na swoj sposob handel w grze ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:46 
Cytuj  
Handel PvP (player v. player) znaczy, ze mozesz kupic TYLKO od innego gracza. Nie ma czegos takiego jak niezalezni sprzedawcy. Kazdy npc sprzedawca w grze nalezy do jakiegos gracza. Tak samo jak nie ma niezaleznych kupcow (poza junk dealerami, ktorzy skupuja niewielka czesc syfu z loota za bezcen i poza dealerem skupujacym syf z kosmosu). Caly handel w SWG opiera sie na relacjach PvP :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 04:40 
Cytuj  
Hmm czytajac guidy, manuale itp wyczytalem ze na poczatku tworzenia bede musial wydac na stat pointy ktore maja efekt na moj ham pool, problem w tym ze nie mialem niczego takiego na starcie, w grze takze nie widze nigdzie zadnych statystyk, wycofali czy jak ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 07:12 
Cytuj  
To sa widac guide z czasow, zanim weszlo CU. Obecnie za HAM odpowiada Twoja rasa (szybkosc regeneracji, bonus do health itp) oraz posiadane skille (odpowiadaja tylko za ilosc health).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 12:00 
Cytuj  
Jaki jest dobry build do pvp ? :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 18:48 
Cytuj  
Ja mysle nad master CM + master rifle i nie wiem co do tego dodac. Moze troche z doca?


_________________
I wish to place a trash barrel~

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 19:21 
Cytuj  
Fergerod napisał(a):
Ja mysle nad master CM + master rifle i nie wiem co do tego dodac. Moze troche z doca?

Raczej linie rifle z BH. Lepsza efektywnosc :)

X.

PS. Ewentualnie master marksman (i pare punktow zostanie wolnych).


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 19:36 
Cytuj  
Ja chcę zrobić medica z carabine albo pistol (jakieś rady co lepsze?) + Ranged Weapon Support Abilities <<< Taką postacią będzie można solować bez większych trudności ? :]

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 05:53 
Cytuj  
Ok wiec dopisze sie do tego tematu. Moze nowym graczem nie jestem ale przespalem wszelkie dodatki, nie mowiac o CU.
Mam kilka pytan zatem.

Respecnalem postac na MBH, Novice Carabineer, Medic 0-1-0-0 - uzyskalem CL 56 Domyslnie chce isc w iber template Xantha, wiec pytania krotkie i rzeczowe:

-Dostalem Jacht wycieczkowy za 180 dni, czy ma on naped nadprzestrzenny?
-Gdzie z moim CombatLevel moge poszukiwac grupy w celu niekiepskiego expa? A moze bic cos solo?
-Ubzrojenie. Tutaj jestem w kropce, nie wiem co jest dobre a co nie. Mam na sobie full composite, w plecaku LLC i dwa slicowane Scattery (dps ok. 350). Kasy nie pamietam, ale ze 300k bedzie. Mozecie polecic jakies sklepy? A moze questy - na clone troops armor + ta giwere dla MBH? Krotko mowiac - co zrobic zeby dobrze wylevelowac carabineera i czasami pozabijac dla zabawy?

Powinno byc na tyle, jak odnajde cos nurtujacego to napisze.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 06:29 
Cytuj  
-jacht ma hyperdrive.
-grupe najszybciej znajdziesz na dantoo, mining outpost lub agro outpost.
-tutaj nie za wiele pomoge. mysle, ze dobij do cl 60, kup laser carabine i group hunt na bole/pikety/thune/graule. szybko dobijesz do master carabineer.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 07:58 
Cytuj  
Sklepow nie ma co polecac, od czasu pojawienia sie "vendor search" wiekszosc graczy zanim kupi, to szuka wpierw najlepszego vendora. Wyszukiwarke znajdziesz na bazarze, zakladka "vendor location".

Co do sprzetu, jesli idziesz w karabiniera, to scattery (nie jestes pistolero) i llc (tylko dla noob bh) wywal precz, za to zainteresuj sie questem na proton carbine (ludzie chetnie ci pomoga, a na > 65 lvlu zrobisz go solo). Tyle, ze zeby efektywnie uzywac protona, warto miec jeszcze anti decay kit (reward ktory dostajesz za 360 dni). Bo wtedy nie martwisz sie o zuzycie broni, a i spokojnie mozesz powerupow uzywac ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 08:49 
Cytuj  
O! To juz widze, ze Xanth mi pomoze z proton carabine quest :wink: .
Nistety, anti decay kit dostane dopiero za 60 dni. Najbardziej wkurzajace za to jest instrukcja w Total Expirience ktora mozna wywalic, a komendy i sterowanie (chociaz z tym mniej problemow - uzywam pada) w kosmosie by sie cholernie przydalo, bo nie wiem jak i co mam tam robic...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 09:17 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
O! To juz widze, ze Xanth mi pomoze z proton carabine quest

Jak bede mial chwile czasu w grze (a ostatnio z tym ciezko), to nie ma sprawy ;)

Cytuj:
w kosmosie by sie cholernie przydalo, bo nie wiem jak i co mam tam robic...

Ee, a co tu wiedziec co robic? Latasz, strzelasz, robisz misje, expujesz i zbierasz zlom. Skille i programy wywalasz na quick bar i tyle. Jedyna komenda ktorej nie ma w ctrl-a (i do ktorej warto zrobic makro) to /aborthyperspace ;)

X.

PS. Zainteresuj sie jeszcze Czerka Carbine, bardzo fajny "shotgun", tez dla BH (craftowany) ;)
PS2. Na Master Carbineer oczywiscie najlepszym karabinem jest E11 Mark II, bywaja takie z ponad 320 base dps (tu polecam wyroby Nurrssekka, wp do jego sklepu jest w watku "Targ") ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 10:41 
Cytuj  
Jak juz jestescie przy karabinach:

jest jakas dobra bron na lvl 5-10? Kupuje coraz to lepsze wersje DH-17, ostatnio nawet udalo mi sie kupic z niezlym dmg za 3,5k, ale mimo wszystko mam problemy z rozwalaniem mobow na moim poziomie.

Generalnie najbardziej podoba mi sie w SWG mining i craft (szczegolnie ze nie jest mocno absorbujacy :D ), ale chialbym zeby mnie nie rozwalala byle agresywna jaszczurka. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 11:37 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Tyle, ze zeby efektywnie uzywac protona, warto miec jeszcze anti decay kit (reward ktory dostajesz za 360 dni). Bo wtedy nie martwisz sie o zuzycie broni, a i spokojnie mozesz powerupow uzywac


Tzn. ze proton carbine mozna dostac tylko z questu? A jak sie zepsuje to co? Koniec i juz drugiego nie zobaczymy? (zakladajac ze nie mamy anti-decay kit) Chyba czegos tu nie rozumiem :/

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 12:07 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Tzn. ze proton carbine mozna dostac tylko z questu? A jak sie zepsuje to co? Koniec i juz drugiego nie zobaczymy? (zakladajac ze nie mamy anti-decay kit) Chyba czegos tu nie rozumiem :/


Mozna naprawiac bronie (ale od naprawiania tez sie lekko niszcza). Jak juz doprowadzisz do stanu ze nie da sie naprawic to coz, tylko do kosza lub na sciane. I tak, proton jest tylko z questu, ktory mozna wykonac tylko raz (ale mozna kupic protona od innego gracza, ktory zrobil misje a nie uzywa tej broni).


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 12:25 
Cytuj  
A anti-decay kit mozna kupic od innego gracza?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.