mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 10:37 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Chciałem to zrobic baaaardzo daaaawno temu, ale balem jak zareagujesz na ten pomysl :P Ja osobiscie jestem przeciwnikiem mieszanych gildi, zrobienie 2, (A nawet 3) bylo by naprawde super pomyslem

1. Rebeliancka
2. Imperialna
3. Neutral (Opcjonalna) :)

Owiele latwiej robic wtedy gildyjne wypady


Popieram :D Gildie mieszane są, że tak powiem "średnio udane"... Inny problem jest taki, że w HellXIII jest chyba z 80% imperiali, więc jakby się podzielić to gildia gildii nie będzie równa. Btw zresztą z tego co mówił mi wczoraj Laren gildia była zakładana jako imperialna :D

ps. Sniper dało by się zrobić listę wszystkich członków, czasem widzę kompletnie nieznanych ludzi z napisem HellXIII nad głową ;) Myslę, że nie tylko ja byłbym ciekawy ilu nas jest...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 11:33 
Cytuj  
W Samobojcach aktualnie jest kolo 30 osob, z czego aktywnych moze z 4. I 99% imperium ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 15:32 
Cytuj  
Nie ma mnie pare dni i coraz wiecej miłych niespodzianek, Kassei dzialaj w tym kierunku, to logo sam wymysliles? Dla mnie bombowo wyglada, jak tylko wroce to bede potrzebowal pomocy na poprawienie pilota :]


Coriin napisał(a):
*Coriin Fenn salutes*

Już niedługo wrócę do Galaxies, kończe pisanie przcy magisterskiej bo we wrześniu obrona i wracam do was. Hmm, a może wrócę szybciej...magister nie zając, nie ucieknie hehe...
Pozdro

Coriin skoncz prace i bedziesz miec luzik bo jak zaczniesz odkladac to potem bedzie ci sie ciagnac i nie napiszesz za rok :] Ja przysiadlem i napislame w miesiac i juz jestem mgr. i trzeba szukac roboty :har:

Pomysl z podzialem na Imperialnych, Rebeliantow jest bardzo dobry jestem za.
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 16:29 
Cytuj  
Kostek napisał(a):
Nie ma mnie pare dni i coraz wiecej miłych niespodzianek, Kassei dzialaj w tym kierunku, to logo sam wymysliles?


Miało się celujący z plastyki :]


Kostek napisał(a):
Dla mnie bombowo wyglada, jak tylko wroce to bede potrzebowal pomocy na poprawienie pilota :]


Klex szkoli teraz pilotów , nerwy mu czasem puszczają, ale i tak dłużej wytrzymał niż ja :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 18
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 23:20 
Cytuj  
Heh to prawda, ale ciesze sie kiedy ktos se kupi pierwszego x-winga :D
poza tym barrrrdzo lubie latac ,no i kasaka leci :D

AAA no właśnie zapomniałbym, potrzebuje pomocy w misjach na rebel master pilota,pomoc mile widziana :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 05:39 
Cytuj  
Obrazek

RAPORT I: WSTĘPNA ORGANIZACJA

Jeszcze wszytko w powijakach ale coś już ruszyło :D Jak narazie wolontariat na całego... ;).... i dobrze, bo na tym to polega :D

Mamy magazyn w Atlantis (mój mały domek, ale może na początek być)

Nsk zgodził się wycraftować bezpłatnie masę rzeczy na potrzeby jednostki
Klex 5 lotsów przeznaczył pod koparki
Baladi 8 lotsów przeznaczył na potrzeby jednostki
Vermon 8 lotsów i przekazał 35 itemów do slicowania broni, oraz skóry
Vergendor 4-8 lotsów (nie dogadałem do końca) ;)
Demen w związku z przerwą w grze, udostępnił stacje do craftowania, fabrykę i kilka koparek na czas jego nieobecności...

to tyle jak narazie :D

ps. gdyby ktoś chciał jakoś nas wspomóc to zapraszamy do wspólpracy... :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 14 sie 2005, 00:10 przez Kassei, łącznie edytowano 6 razy
*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 07:03 
Cytuj  
OK, ja daje swoje 8 lotsów, dam też kilka core boosterów jak wejdę do gry


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 13.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 10:58 
Cytuj  
Nawet nie wiedzialem, ze spieram Atlantis Razors :P Chcialbym, gdzies mieszkac:P.
Ale wlasciwie nie o tym. Otoz znam sporo nowych graczy, ktory z checia by sie osiedlili w atlantis... I zawsze jest jedno pytanie: ile kosztuje domek. Mam nadzieje ze darmowe domki jeszcze obowiazuja... Jesli tak, to moze ze4-6 osob nowych bedzie


_________________
SWG - Vergendor.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 12:17 
Cytuj  
domki sa tanie jak barszcz :)

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 12:36 
Cytuj  
Dzisiaj sprawdze czy ekstraktory nadal wydobywają alu 1000 oq.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 14:57 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Domki sa tanie jak barszcz :)
Eeeee.... nie znowu takie tanie.... :]


Callidus napisał(a):
Otoz znam sporo nowych graczy, ktory z checia by sie osiedlili w atlantis...
Heh, my Ci możemy dostarczyć domek, ale żeby go postawić na terenie miasta, musisz pogadać z władzami... :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 15:07 
Cytuj  
w porownaniu do UO gdzie dobra chata to byl prawie endgame expense
to tanie , ja bylem mile zaskoczony


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 17:44 
Cytuj  
Coriin napisał(a):
OK, ja daje swoje 8 lotsów, dam też kilka core boosterów jak wejdę do gry


Super :D A tak wogóle Coriin co tam z kompem :-? Kiedy wracasz :] A tak btw to....


OGŁOSZENIE: JEŚLI KTOŚ CHCE NAM COŚ PODAROWAĆ LUB WSPOMÓC NAS W JAKIŚ INNY SPOSÓB TO PROSZĘ DOPISYWAĆ W TYM TEMACIE. BĘDĘ ROBIŁ CO JAKIŚ CZAS PODSUMOWUJĄCEGO POSTA NA CZYM STOIMY ("Atalntis Razors Special Raport")... POZATYM MOŻECIE SIĘ SMIAŁO WYPOWIADAĆ NA KAŻDY TEMAT...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 18:04 
Cytuj  
30 000 za sredni to raczej nie jest jakis znaczacy wydatek :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 18:31 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
30 000 za sredni to raczej nie jest jakis znaczacy wydatek :)


Coś ty się tak tych domków doczepił :wink: Callidus i ja mamy taką symboliczną umowę (domek za lotsy), pozatym nie jest ona wiążąca do końca świata, jak mu będą lotsy potzrebne to je może sobie odebrać, ale jeśli teraz stoją puste, a on nie zamierza się trudnic craftingiem to czemu ich nie wykorzystać :D Nie zajmujemy się rozdawaniem domków, tym się trudni 'JC i Cammeron ;) btw. znajdź mi całkowitego nooba który ma 10k...a domek na początku przygody to fajna rzecz... jest dokąd wracać :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 19:19 
Cytuj  
Po 1 dniu gry solo kolo mos esley+kosmos mialem 60k :) zas maly domek kosztuje takie grosze, ze nawet nie warto wspominac :]

Ps. Ja sie nie uczepilem, tylko ktos sie obawial jaki to wydatek to napisalem. Btw. ja za 1 lotsa od Wulfgi dostalem 20k za 5dni, za 5 = 100k :] Ale widze teraz, ze ci chyba jakis biznes psuje ;)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 20:35 
Cytuj  
Jezeli o mnie chodzi to deklarowalem, jezeli ktos nowy sie do mnie zwroci to kupie mu ladne ciuchy zeby wyroznial sie z tlumu, lepsza bron i domek - tak wiec zapraszam;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 21:27 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Po 1 dniu gry solo kolo mos esley+kosmos mialem 60k :) zas maly domek kosztuje takie grosze, ze nawet nie warto wspominac :]

Ps. Ja sie nie uczepilem, tylko ktos sie obawial jaki to wydatek to napisalem. Btw. ja za 1 lotsa od Wulfgi dostalem 20k za 5dni, za 5 = 100k :] Ale widze teraz, ze ci chyba jakis biznes psuje ;)


Hehe, jaki biznes :D Po prostu jak się zapytałem czy Verg czegos nie potrzebuje to powiedział, że chce domek, więc się tak umówiliśmy :D Pozatym mam mu pomóc i wytłumaczyć jak go postawić itp. Nic pozatym :D Hehe... wiesz ja kto jest, jedni mają smykałkę do interesu inni nie :D Ale ogólnie na to patrząc domki faktycznie grosze kosztują, tu się z Tobą zgodzę bez obiekcji :D Czasem tylko jacyś nienormalni wystawiają po 120k małe domki żeby naciągnąć nowych graczy...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 14 sie 2005, 00:09 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 22:02 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Pozatym ma mmu pomóc i wytłumaczyć jak go postawić itp. Nic pozatym :D Hehe...


Wytlumacz mu dobrze bo on pozniej bedzie musial wytlumaczyc mi ;P ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 22:47 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
OGŁOSZENIE: JEŚLI KTOŚ CHCE NAM COŚ PODAROWAĆ LUB WSPOMÓC NAS W JAKIŚ INNY SPOSÓB TO PROSZĘ DOPISYWAĆ

Z mila checia moge was dofinansowac kwota 2 mln, ale oczywiscie w zamian chce rozliczenie z wydatkow (zeby nie bylo, ze ktos wzial sobie do kieszeni) :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.