mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:53 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Mam Jabbas badge of heroism o ile dobrze pamietam nazwe.... :-?

Akurat ten badge nie jest za Jabba Theme tylko na neutralna Corvette Assassin.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:53 
Cytuj  
Ermm...troche mnie nie bylo wiec noob question: skad do licha force regen mod w szabli???


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 16:53 
Cytuj  
Heh fakt nie tedy droga, niema co nerfowac jedikow, imo powinni dac kilka slotow na chary i dorzucic jakies inne profesje zeby lud mial wiekszy wybor ;] Ehhh nic, marzenia, a tymczasem bede instalowal swg, bo na dniach biore all acces ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 17:18 
Cytuj  
Takie kilka pomyslow ktore przyszlo mi do glowy, zaczyna sie troche anty jedi, ale.. :

Kazdy Jedi Moze zostac zaatakowany przez Imperiali i neutralnych.
Dark Jedi dodatkowo przez rebeli, bo jak wiadomo ci light'ow nie skrzywdza ;)
Przerobic Galactic Civil War:
Jak ktos wstepuje do imperium lub rebeli to niema ze idzie na przepustke i ma luzy, to przeciez powalone. Jest oczywiscie mozliwosc odejscia z tych frakcji ale traci sie wszelkie faction points etc.

Kazdy gracz zabity przez kogos z wrogiej frakcji moze wykorzystac swoje punkty by wyznaczyc nagrode za glowe tej postaci. Dajmy 1p-10cr + jakies minimum ktore trzeba wplacic. Wtedy bounty hunterzy niemusza skupiac sie na jedikach. Pozatym jak zalatwia kogos z imperium to traca oczywiscie u nich troche fp a zyskuja u rebel, i na odwrot.

Bounty hunterzy po pokonaniu zdobyczy (gracza) z reb/imp moga zlootowac jego nametag, a z jedikow np miecz ?.
Nie chodzi mi tu by ktos cos tracil, raczej takie trofeum. Pokonujesz jedi, dostajesz miecz nazwany "A broken Lightsabre of ktostam" i w opisie info kto go zabil ;p

Smugglerzy powinni byc scigani przez imperium, imperiale niemogliby uzywac slicowanych broni.

Sporo questow, roznych leet itemow/statkow itp wszystko co by dawalo lepszy klimat dla ludzi walczacych w gcw.


Nie chodzi mi by uprzykrzyc zycie jedikom, dla mnie niech beda nawet uber, ale nie widze sensu by latali po miastach z latarkami. Niech dadza im jakis skill do ukrywania sie itp, i by gracze musieli sie nameczyc by ich zdemaskowac ;]
Smugglerzy tez powinni miec jakies mozliwosci ucieczki, walki itp ;]

Co do itemow itp dla graczy grajacych po danej stronie. Moze np mozliwosc postawienia fortu z barakami itp, zrobienia barykad itp. Cos jakby city system ale bardziej klimatyczny ;] np tworzenie wlasnego oddzialu cos jakby gildia. Jak rosnie jej status moga wybudowac takie cos, uzbroic, ich membersi awansowac w rangach ;] Specjalne statki za pointy, czy moze nawet wieksze statki kosmiczne/mini miasteczka z ladowiskiem dla ilus mysliwcow ;]


Dobra wiem pieprze od rzeczy i marze ale zwykle tak mam jak odczowam brak snu ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 17:28 
Cytuj  
Tak naprawde, wystarczyloby zrobienie jak w innych grach paru slotow na postacie. I juz. Teraz prawie kazdy zasuwa z jedi w wiekszosci po to, zeby miec slot na druga postac, a pozniejszy grind jedi to tak sila rozpedu (jak juz jest, to trza wykorzystac).

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 17:37 
Cytuj  
Ta ale soe ma inna gre z ktorej powinna sporo czerpac, mianowicie eq2, jakby wzieli zalety z eq2 i dorzucili je do swg to gra byla by naprawde extra....


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.