mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:28 
Cytuj  
hehehe :]nie przesadzajcie.... 5 na pewno na eclipse gra... dzieciarnia, ale ciagle ludzie


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 13:06 
Cytuj  
Burmistrzem jest McLAREN (mam nadzieje ze nie przekrecilem bo z pamieci pisze). Wyslalem mu maila ale spotkalem takze kilku polakow i nikt owego burmistrza nie widzial :(
Mam nadzieje ze ktos kto moze nadac prawa do osiedlenia sie w Atlantis czyta tego posta i ma full acces oraz chwilke czasu aby nadac nadac prawa kilku ziomkom :D


Ostatnio edytowano 14 kwi 2006, 16:20 przez szuwar, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 15:05 
Cytuj  
Oj nie wiem czy Laren gra jeszcze. Postaram sie z nim skontaktowac.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:55 
Cytuj  
Atlantis umarlo.. 50 budynkow i 2 osoby dziennie odwiedzaja to miejsce lol

scorpio.. co to za ciekawe zdjecie w Twoim podpisie? ;d

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:06 
Cytuj  
To reklama Polskiej 20-stej floty :P Starc Trek Online :P

www.sto.xx.pl


_________________
Obrazek

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:19 
Cytuj  
UWAGA od jutra tj. 04.04.2006 system maintence zostaje przywrocony w zwiazku z tym podaje rozliczenia za poszczegolne budynki.


Maintenance fees are (per hour):
Small Houses -- 12 credits
Medium Houses -- 34 credits
Large Houses -- 40credits
PA Hall -- 80 credits
Bunkers -- 50 credits
Med Centers -- 50 credits
Cantinas -- 50 credits
Theater -- 40 credits
Merchant Tents -- 12 credits
Factories -- 50 credits


City Hall and Player City fees are a separate system from player structures. The maintenance is deducted at the weekly update cycle (you can check the exact day for your city by accessing the City Management Terminal located in City Hall). There is a Maintenance Report that will tell you the total for your city, but the breakdown is as follows:

City Hall -
Outpost - 35k
Village - 60k
Township - 85k
City - 110k
Metropolis - 135k
Bank - 1.5k
Cloning Center - 20k
Garage - 20k
Shuttleport - 25k
Large Garden - 30k
Medium Garden - 20k
Small Garden - 10k
Terminal - 1.5k (1k to place)
Fountain - 1.5k (1k to place)
Statue - 1.5k (1k to place)
Streetlamp - 1.5k (1k to place)
Specializations -
Clone Lab - 80k
Entertainment District - 80k
Improved Job Market - 80k
Manufacturing Center - 50k
Medical Center - 80k
Research Center - 125k
Sample Rich - 70k
Stronghold - 150k
Registration - 5k

Chcialbym takze zauwazyc ze w kasie miasta sa tylko ponad 3mil co na miasto ze statusem reaserch center jest smieszna suma, a wiec z uwagi ze obecny burmistrz (cekius) nie gra postanowilem ponownie objac urzad lub namowic do tego kogos innego z tego co wiem graja tylko Athor i Gerrah (o ile osoby w grze wyraza zgode ) i usunac niepotrzebne budowle (terminale np artisian i entertainer , niektore ozdoby) i doplacic troszke do kasy miasta. Jesli sie tego nie zrobi wkrotce budynki zaczna znikac i nasze miasto wyparuje.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 16:57 
Cytuj  
Jeśli są tylko 3 bańki to ja jetsem ciakaw co sięstało z całą kasą RAZORS jaka była wpłącona do PA które jest ponoć kompletnie wyczyszczone, zresztą tak jak magazyny...pocieszałem się, że może na miasta wpłacili ale widać, że jakiśskurwysym to po prostu zajebał...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 17:01 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Jeśli są tylko 3 bańki to ja jetsem ciakaw co sięstało z całą kasą RAZORS jaka była wpłącona do PA które jest ponoć kompletnie wyczyszczone, zresztą tak jak magazyny...pocieszałem się, że może na miasta wpłacili ale widać, że jakiśskurwysym to po prostu zajebał...


a to żłoby...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 17:36 
Cytuj  
no i co wam po tej kasie w swg chylacym sie ku upadkowi...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 17:49 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
UWAGA od jutra tj. 04.04.2006 system maintence zostaje przywrocony (...)


pewnie maja nadzieje na powrot starych graczy...i zapewne czesc powroci na miesiac. ja bym nie chcial stracic tylu cennych rzeczy w moich domach.

nizej juz soe chyba nie moze upasc.


bartii napisał(a):
no i co wam po tej kasie w swg chylacym sie ku upadkowi...


zawsze mozna to wymienic na PLN. i chyba teraz jest na to odpowiedni czas.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 18:29 
Cytuj  
enkil napisał(a):
wulfgar napisał(a):
UWAGA od jutra tj. 04.04.2006 system maintence zostaje przywrocony (...)


pewnie maja nadzieje na powrot starych graczy...i zapewne czesc powroci na miesiac. ja bym nie chcial stracic tylu cennych rzeczy w moich domach.

nizej juz soe chyba nie moze upasc.


nie wiem czy wiesz, ale to zostało włączone na proźbe graczy

bartii napisał(a):
no i co wam po tej kasie w swg chylacym sie ku upadkowi...


bullszit


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:28 
Cytuj  
Wejscie do pa razor jest platne 100cr zaraz wejde i zobacze kto jest taki pomyslowy


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 22:39 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
Wejscie do pa razor jest platne 100cr zaraz wejde i zobacze kto jest taki pomyslowy


haha dobre :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 00:20 
Cytuj  
Zaraz zaraz - czyzby znowu zmienili ze nie ciagnie kasy automatycznie z banku?? :O (pytam o domy, nie o city structures)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 03:59 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Jeśli są tylko 3 bańki to ja jetsem ciakaw co sięstało z całą kasą RAZORS jaka była wpłącona do PA które jest ponoć kompletnie wyczyszczone, zresztą tak jak magazyny...pocieszałem się, że może na miasta wpłacili ale widać, że jakiśskurwysym to po prostu zajebał...
Ok wchodze do PA a tam puchy, zlaze na dol i ooo kurrrr ja pie i tararara. Mieliscie zajebiscie urzadzone PA zwlaszcza na dole, wiec mna wzburzylo a oto efekty mojego dochodzenia kto i jak


Obrazek

A tu cos czego chyba nikt jeszcze nie widzial, Odezwal sie CSR ! :)
Obrazek

Obrazek

Ok a wiec bylo tak :
Kass odszedl nie wyznaczajac lidera, po uplywie 30 dni wybory "otworzyly sie" i kazdy kto byl czlonkiem gildi mog sie zapisac, a wiec jest to ktos z gildi, dopiero pozniej skojarzylem jeszcze inny fakt otoz troszke wczesniej od jasonosa otoz koles ktory mu sprzedal konto zdolal je "odzyskac" i on takze stracil wszystkie domki teraz pytanie do razorow : czy ten char ktory przepadl dla jasia byl zapisany do gildi ? a jesli tak to czy go wykopaliscie jesli nie to wszytsko jasne, aha jas mowil ze ma jego adres...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 09:54 
Cytuj  
Dzięki Wulfga, że się tym zająłeś... :P Co do tego jedi co skaradziono Jasonosowi to Ari'a sama się wypisała z Razors w momencie kradzieży, a potem jak się dowiedziałem, że to już nie Maciek gra tąpostacią, to upewniałem się czy czasem nie jest ciągle w gildii...więc ten gościu chyba odpada :har: Nie mogę jednak wykluczyć , że ktoś go zapisał z powrotem, ale naprawdę wątpię... Jak odchodziliśmy to Torel przekazał wszystkie klucze Larenowi, który miał grać i zajmować się wszystkim, co sam zaproponował... Osoby z gilii, które grały najdłużej to :

Mefisto (Alucard) - nic nie wie
Nellie (alt Enhu) - też nic nie wie

Athor mówił, że część rzeczy jest/była w ratuszu....ale po kasie ani śladu....zresztą chyba już nic nie poradzimy, bo znaleść winnego wśród ludzi z których 99% nie gra, jest rzeczą niemożliwą :har:

A tu zdjęcie z albumu 8) Pierwsze posiedzenie gildii ;) Zabrakło krzeseł...bo tyle chętnych było :) Na screenie nie ma jeszcze hologramu rebelii symetrycznie ustwionego do imperialnego oraz krzeseł których później było o wiele więcej i w łuku były ustawione...

Obrazek

A tu drugie posiedzenie...już więcej krzeseł i ludzi :) Fajna atmosfera była :) Szkoda, że utraciłem screenshoty z późniejszych wiców gildijnych :har:

Obrazek

A tu nasze - RAZORS koparki gildijne :) Prawie jak na polu naftowym w kuwejcie ;) A to tylko jedna planeta (Talus)...podobnie było na Tatooine i Corelii...

Obrazek

Event RAZORS w Bothy's Path (na uber plecaczek)

Obrazek

Event RAZORS w Genoshan Bunker

Obrazek

Event RAZORS na Necrosisa

Obrazek

...więcej zdjęc wrótce...właśnei mi śmigłowiec pod domem wylądował...idę obadać co się stało 8)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 4 kwi 2006, 12:07 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 11:26 
Cytuj  
głupio mi się przyznawać, ale nigdy nie byłem w pa :o

fajnie tam


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 12:13 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
głupio mi się przyznawać, ale nigdy nie byłem w pa :o

fajnie tam
Fajnie to tam było, teraz jest tak :

Obrazek


Obrazek


W prawym dolnym rogu stoją nasze magazyny...

Obrazek

A tutaj ktoś zrobił wystrój ratusza z naszych gratów...

Obrazek

btw. najlepsze w tym wszystkim jes to, że rozważałem powrót do SWG przed tym jak się o tym dowiedziałem (jakieśkilka tygodni temu)...teraz to nie mam już do czego wracać :( :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 4 kwi 2006, 12:19 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 12:17 
Cytuj  
nie wiedzialem gdzie to wpisac wiec napisze tutaj. Nie przywroca dzis oplat na domy. Przelozone zostalo na publish 27.10 czyli za tydzien pewnie. :) Bardzo ladne miasto macie:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 12:20 
Cytuj  
Egze napisał(a):
Bardzo ladne miasto macie:)
Miasto duchów...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.