mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:15 
Cytuj  
ja chetnie tez pomoge, moze to byc kasa jesli macie konkretna potrzebe zakupu czegos.
pozatym moge sie zapisac do formacji


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:22 
Cytuj  
btw. a ta formacja juz jakos dziala? tzn czy jak jakis osobnik zamieszkujacy atlantis bedzie mial problem z questem to moze sie do was zwrocic o pomoc? ( wlasnie do kogo oprocz Kassei, jako ze mamy liste chetnych a nie wiadomo kto tam sie ostal a kto nie:) ) <- pytanie teoretyczne

I jeszcze pytanie, czy "zapomogi" ktore mozna dawc ida na ogolne utrzymanie czlonkow, czy na sprzet przeznaczony do uzytku w razie takich akcji?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:55 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
btw. a ta formacja juz jakos dziala? tzn czy jak jakis osobnik zamieszkujacy atlantis bedzie mial problem z questem to moze sie do was zwrocic o pomoc? ( wlasnie do kogo oprocz Kassei, jako ze mamy liste chetnych a nie wiadomo kto tam sie ostal a kto nie:) ) <- pytanie teoretyczne


Hmm... niby oficjalnie jeszcze nie działa, głownie z powodu niezwykle małej ostatnio aktywności w grze jej członków :har: .... narazie nie ma szans stworzyć full squadu .... Ale zawsze możesz się zwrócić o wsparcie , staramy się pomagać każdemu, ale jak powiesz, ze jesteś mieszkańcem Atlantis to napewno bardziej przychylnie każdy na to spojrzy i jeśli faktycznie będzie Ci potrzebna pomoc, to nie odmówi ;)... Aktualnie aktywne w grze Razory to :


Klex (pomoc ziemia/space)
Kassei Fel (ziemia/space)
Snaut (space)
Robertcz (często grinduje na dantoo, może się kimś tam zaopiekować )
Enhu (ziemia/space)


Morgul napisał(a):
I jeszcze pytanie, czy "zapomogi" ktore mozna dawc ida na ogolne utrzymanie czlonkow, czy na sprzet przeznaczony do użytku w razie takich akcji?


Nie. Kasa pójdzie jedynie na sprzęt, pozatym przemyślałem sprawę i chcę wprowadzić przepis wewnętrzny, że członek Razorów ze sprzętu należącego do jednostki może korzystać jedynie w misjach oficjalnych... Jeśli wykonuje jakieś questy lub poluje prywatnie, musi korzystać z własnego ekwipunku... Nie wiem jak będzie wyglądać sprawa ze statkami, które nie zużywają się...

ps. zaniedługo (dzisiaj lub jutro) pojawi się kolejny raport z postępów w organizacji jednostki, zamieszczę tam więcej szczegółow...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 21:09 
Cytuj  
to ja nie bede razorem ? :D aktywny wkoncu jestem :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 21:16 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
to ja nie bede razorem ? :D aktywny wkoncu jestem :)


Nie widziałem jak Cię napisać, bo narazie jesteś crafterem, ale chcesz grindować combat'a a później dropnąć i znowu być crafterem ;D Razorom się bardzo przydajesz ale wątpię żebyś mógł w tej chwili wypełniać obowiązki członka jednostkie, wieć Cięnie wymieniałem , żeby Ci ludzie na głowie nie siedzieli :D Tak samo Giwery, bo nie byłem pewny czy jest w grze i Xantha, bo go jakiśczas już nie widziałem :D Wszyscy będą wymienieni w raporcie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 21:27 
Cytuj  
No tak klasa robotnicza sie nie liczy ;)
Ta, ale jak skoncze craftowac tuziny stuffu to combat postac bedzie :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 23:32 
Cytuj  
Obrazek

RAPORT II: WSTĘPNA ORGANIZACJA CD.

Szybkie podsumowanie...

Xanth, Giwera, Ughluk zgodzili się przekazać kasę na działalność jednostki. Postanowiłem na razie nie brać tych pieniędzy, gdyż nie mam w tej chwili pomysłu jak wykorzystać takie fundusze. Będę się zwracać o dofinansowanie na bierząco w jakiś konkretnych sprawach jak ostatnio do Ughluka... Inny problem jest taki, że byłbym zmuszony to trzymania tej kasy, że się tak wyraże na własnym koncie, na co nie mogę się zgodzić... Jesli jest jakaś inna możliwość np. konto gildijne to proszę o informacje...
Dobra teraz konkrety...

Rozliczenie kasy :

Ughluk 300K -> wydane na 3 Heavy Harvestery (100K 1szt.)

Aktualizacja składu Atlantis Razors:

Kassei Fel (MCM)
Ylacos (MC)
Torel Kun (MSQL)
Klex (MTKA)
Robertcz (JEDI)
Jamektarus (MC)
Jasonos (MC)
Corrin (MC)
Snaut (MCommando)
Enhu (MC)
Ughluk (Pistoleer)
Xanth (???)
Giwera (JEDI)
Baladi (???)
Demen (MSQL)

... wiem, że już jest 14-cie osób ale traktujmy to w penym stopniu jako kandydatury ;) więc proszę się swobodnie zgłaszać... to są tylko osoby które wyraziły chęć udziału w przedsięwzięciu z czego niektórzy już biorą w nim udział :] , lista jest otwarta, gdyż z tego co wiem, nie wszyscy spełniają kryteria... może więc je wstępnie ustalmy :

...80cl i pilot conajmniej 4433

...jest jeszcze dużo czasu zanim jednostka osiągnie pełną gotowość operacyjną więc każdy może nadrobić zaległości...

Sprawy ogólne:

Postawiliśmy już 14 koparek które drążą ziemie i wydobywają resy na sprzet dla jednostki... W drodze następne 21...

Lotsy wykorzystane:

Klex
Kassei
Demen

Lotsy czekające na zagospodarowanie:

Vergendor 5
Vermon 8
Corrin 8

Nowe ustalenia:

Jak już mówiłem kasa pójdzie jedynie na sprzęt. Każdy członek Razorów ze sprzętu należącego do jednostki może korzystać jedynie w misjach oficjalnych... Jeśli wykonuje jakieś questy lub poluje prywatnie, musi korzystać z własnego ekwipunku... Dalej nie wiem jak rozwiązać sprawe ze statkami, które nie zużywają się...ale jednocześnie są w jakimś stopniu wizytówką jednostki...

Ughluk uświadomił mi jeden problem ... Co zrobić w przypadku kiedy osoba prosząca o wsparcie, jest np. imperialem a 10 osób w Razorach będzie Rebelami :har: Nie wiem czy wrócićdo pomysłu podziału na dwie jednostki, czy po porstu przy naborze członków zwracać uwagę na frakcje, tak żeby stosunek buł 50/50 + neutrale... Doradzcie coś...

Mam jeszcze kilka fajnych pomysłów, ale na razie zachowam je dla siebie, bo nie ma się co rozganiać skoro wszytko w powijakach :]

Wyjeżdżam na conajmniej tydzień więc proszę wszytkie sprawy kierować do Klexa, który został poinstruowany i jako, że praktycznie gra non-stop jest zawsze dostępny ;) Aktywni obecnie członkowie Razorów :

Klex (pomoc ziemia/space)
Kassei Fel (ziemia/space)
Snaut (space)
Robertcz (często grinduje na dantoo, może się kimś tam zaopiekować )
Enhu (ziemia/space)
Nsk (hmm, może konsultacje w sprawach craftu i mangi ;) )
Ughluk (ziemia)

To narazie tyle... i wszytkim bardzo dziękuję za pomoc :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 07:15 
Cytuj  
Imo mozna by podzielic, + neutrali dac gdzieniegdzie. Pozatym jezeli chodzi o misje na ziemi mozna wkoncu wspolpracowac na on-leave, w kosmosie to nie wiem jak to wyglada ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 28
Dołączył(a): 28.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 08:01 
Cytuj  
Mozecie na mnie liczyc ziemia/space
jestem z zasady codziennie po 21.00


Posty: 18
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 10:03 
Cytuj  
Kassei pojechał do pracy a my mamy wspólne konto i dziś rano prosze:Credit card rejected, but due to system problems. :x

chyba dopiero będe w sobote jak on wróci, :har: niestety

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 12:40 
Cytuj  
but due to system problems moze oznaczac ze to ich wina ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 08:10 
Cytuj  
Tak jak mówi poprzednik, KLEX może spróbuj zapłacić przez stronę główną SWG, a nie przez Launchpad, też mam problem z Launchpadem.

A co do Atlantis Razors, popieram, poświęcę się jej całkowicie, jednak niestety od połowy września. Wiecie obrona, szlifuje teraz pracę i zaraz jak będzie gotowa, dołączę do was.

Mam nadzieję że nie usuną tego BH lootu, bo jak obiecałem dam kilka illegal core boosterów, a może i wyposażymy jednostkę w Bounty Hunter Armour, jak wiecie moby lootują części do craftu. Kassei co ty na to?

Jednostka Atlantis Razors w BH Armourach? Dla mnie fajnie...

Post PUB 21 BH Armours

http://forums.station.sony.com/swg/boar ... .id=502943

http://www.imagedump.com/index.cgi?pick ... 0&warned=y

PS. Nie wiem czy zbroja wymaga BH do noszenia???

Pozdro dla wszystkich...


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:38 
Cytuj  
Coriin napisał(a):
PS. Nie wiem czy zbroja wymaga BH do noszenia???


Wymaga tylko certyfikatu na assault armor


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 21:07 
Cytuj  
Można by podzielić jednostkę na 2 Squady: Imperial i Rebel, do zadań tylko IMP czy Rebs dla neutrali to chyba pomagac moga wszyscy czy sie myle?
Kassei mam jeszcze chyba jakies lotsy wolne jakby były potrzebne
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 22:22 
Cytuj  
Obrazek

RAPORT III: WSTĘPNA ORGANIZACJA CD.

Mam cholerne problemy z czasem a ludzie tak się wykruszyli, że hej :har: Obecnie to tak mało obywateli Atlantis gra, że nie ma komu pomagać :] Pozatym Nsk wraca za miesiąc dopiero i nie mamy obecnie żadnego craftera :har:


Obecnie działające osoby to :


Jasonos
Klex
Kassei (jak mam czas zagrać)
Robertcz
Hoken

Ostatnio na raty pomagaliśmy Nurrssekk'owi z Sithami ;) Tak między bogiem a prawdą to tych dwóch pierwszych sam załatwił :]


Jako, że pojawiły sie uber resy postanowiłem to wykorzystać :

-Giwera przekazał 500k na koparki (kupiłem 6 koparek, musiałem trochę dołożyć bo w tamtej chwili najtańsze były po 125k).

-Vergendor przekazał 8 lotsów na kopary (6-koparki, 2-chemical extractory).

ps. Verg życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i SWG :P Jesteśmy z Tobą :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 11:28 
Cytuj  
Obrazek

RAPORT IV: POSZUKIWANIA CRAFTERA

Mam znowu troszkę wiecej czasu więc może coś zroganizuję... W tej chwili podstawą jest znalezienie craftera, który stworzy całe zaplecze... Może to byćjakiś noob, który jeśli zadeklaruje się pomóc to dostarczymy mu resy do grindu, a później do wytworzenia potrzebnego sprzętu. W tej chwili najbardziej byłby przydatny Artisan i Architect...Liczymy na dłuższą wpólpracę...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 11:51 
Cytuj  
mam artisana na alcie....spytam czy chce wspolpracowac :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 14:58 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
mam artisana na alcie....spytam czy chce wspolpracowac :wink:


Hehe :lol: Artisan to swoją drogą potrzebny też atchitect :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 16:14 
Cytuj  
architekt to chyba malo dochodowa profesja....w swg oczywiscie :wink:

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 16:25 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Aktualizacja składu Atlantis Razors:

Kassei Fel (MCM)
Ylacos (MC)
Torel Kun (MSQL)
Klex (MTKA)
Robertcz (JEDI)
Jamektarus (MC)
Jasonos (MC)
Corrin (MC)
Snaut (MCommando)
Enhu (MC)
Ughluk (Pistoleer)
Xanth (???)
Giwera (JEDI)
Baladi (???)
Demen (MSQL)


Widze tu zasadniczy błąd :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.